10 geriausių paskolų mokėjimo dieną Singapūre [2021 ]

Įsitikinti, ar kiekviena sąskaita ir išlaidos atitiks biudžetą, gali būti sudėtinga, ypač jei dabartinis jūsų atlyginimas negali sutvarkyti visų jūsų finansų. Kai taip atsitiks, geriausios paskolos mokėjimo dienos paieška Singapūre gali būti labai naudinga.

Paskolų teikėjai siūlo įvairių rūšių mokėjimo sprendimus, o vienas iš jų yra planas, kuriuo galite atsiskaityti savo darbo dieną. Tai idealus variantas ir neatidėliotinų poreikių bei asmeninėms išlaidoms padengti.

Štai kodėl mes esame čia, kad padėtume jums rasti patikimiausius paslaugų teikėjus, kurie teikia geriausias paskolas Singapūre. Kiekvienas pasirinkimas turi lankstų mokėjimo grafiką ir prieinamas palūkanų normas, kad galėtumėte atlikti be rūpesčių operaciją!

1. A1 kreditas

„A1 Credit“ tinklapis

Geriausias Paskolinama iki vieno mėnesio pajamų suma
INTERNETO SVETAINĖ https://www.a1credit.sg/
ADRESAS 2 „Havelock Road“ Nr. 02-08 „Havelock II“, Singapūras, 059763
KONTAKTINIAI DUOMENYS +65 6336 0833 | [email protected]
EKSPLOATAVIMO VALANDOS Pirmadienis – penktadienis: nuo 11 iki 20.30 val

Šeštadienis ir sekmadienis: nuo 11 iki 17 val

Nedirba valstybinių švenčių dienomis

„A1 Credit“ siūlo įvairius finansinius sprendimus ir tai apima geriausią jų paskolą Singapūre. Jei jums reikia skubių sąskaitų, neatidėliotino remonto ar atostogų grynųjų pinigų trūkumo biudžeto, jų paslaugos gali patenkinti visus jūsų poreikius.

Jie laikosi visų įstatymų taisyklių ir nuostatų, todėl būkite tikri, kad būsite gerose rankose. Norėdami kreiptis, turite būti 18 metų ir vyresni – draudžiami vietiniai ir užsienio darbuotojai, o patvirtinti gali tik tie, kurių pajamos yra 1500 USD.

Pabrėžia

 • Patvirtinimas per 30 minučių
 • Lankstus mokėjimo grafikas

Klientų atsiliepimai

Klientai rekomendavo „A1 Credit“ dėl savo išmanančių darbuotojų, kurie paaiškina visas įmanomas paskolos galimybes ir aptaria, kuri iš jų yra tinkamiausia. Klientas pateikė šiuos atsiliepimus:

„Ariene Lu buvo labai naudinga ir labai išsami paaiškindama paskolą, kurią ketinau paimti. Visas procesas buvo labai sklandus, o A1 darbuotojai buvo profesionalūs. Ariene buvo labai mandagi ir profesionali. Tai tikrai patikima kredito bendrovė, ir aš tikrai rekomenduosiu tai visiems, kuriems tikrai reikia pagalbos. Ačiū, ponia Airene ir A1 už tai, kad padėjote išspręsti turimą finansų problemą ir suteikiau man paskolą vietoje! Labai sužavėk “

2. Lendela

„Lendelos“ pagrindinis puslapis
Geriausias Keli suasmeninti pasiūlymai
PASLAUGOS Skolų konsolidavimas
Paskola grynaisiais
Vestuvių paskola
Studijų paskola
Greita paskola
INTERNETO SVETAINĖ https://sg.lendela.com/
ADRESAS Rasta8 Prinsep
128 Prinsep St, # 01-01
188655 Singapūras
KONTAKTINIAI DUOMENYS +65 8201 0158 / +65 9670 1595
[email protected]
EKSPLOATAVIMO VALANDOS Nėra

Viena iš sunkiausių paskolos dalių yra rasti tinkamą skolintoją, taip pat stebėti savo paraiškos eigą. Laimei, „Lendela“ išsprendžia šias problemas, užtikrindama, kad jūsų paskola būtų ne tik priimama, bet ir kuo greičiau apdorojama.

„Lendela“ didžiuojasi savo unikalia „Fintech“ platforma, leidžiančia klientams be vargo rasti jiems geriausius paskolų pasiūlymus. Skaidrumas yra neatsiejama jų paslaugų dalis, kai jie užtikrina, kad būsite nedelsiant informuotas apie bet kokius būsimus jų partnerių skolintojų pasiūlymus.

Geriausia, kad galite tikėtis, jog jie bus su jumis kiekviename žingsnyje. Jie pasirūpins, kad jūs ne tik žinotumėte visus savo pasirinkimus, bet ir gautumėte paskolą, atitinkančią jūsų gyvenimo būdą ir biudžetą. Nesvarbu, kokio tipo paskolos jums reikia, „Lendela“ tikrai ras jums tinkamiausią paskolą.

Pabrėžia

 • Suasmeninti pasiūlymai
 • Keli skolintojai
 • Visapusiškas klientų aptarnavimas
 • Lengvas internetinis palyginimas

Klientų atsiliepimai

Štai ką turėjo pasakyti keli patenkinti „Lendela“ klientai:

„Mano patirtis buvo puiki. Darbuotojai vardu Benas man padėjo kantriai ir operatyviai atlikti procesą, kuris palengvino mano paskolos procesą. Vertink! “

„Labai aktyviai stebime paraiškos būseną ir rezultatus. Greitas ir draugiškas prekybos atstovas. kas dalijasi geriausiu prieinamu sprendimu, padedančiu patenkinti jūsų paraišką “.

3. Cash Mart

„Cash Mart“ tinklalapis

Geriausias Asmeninės ir verslo paskolos
INTERNETO SVETAINĖ https://cashmart.sg/
ADRESAS 277 Balestier Road, Singapūras 329726
KONTAKTINIAI DUOMENYS +65 6397 4111 | [email protected]
EKSPLOATAVIMO VALANDOS Pirmadieniais – penktadieniais: 11:00 – 20:00

Šeštadieniais: 11–18

„Cash Mart“ yra apdovanojimus pelniusi privataus skolinimo įmonė, teikianti skubias paskolas taip pat kiekvienam asmeniui ir verslo skolininkui. Kadangi jie taip pat yra viena iš ilgiausiai veikiančių bendrovių saloje, jie žino, kaip prisitaikyti prie rinkos tendencijų ir teisinių pokyčių, suteikdami savo klientams geriausias Singapūro paskolos iki atlyginimo.

Kalbant apie paskolą iki atlyginimo, galite gauti paskolinamą sumą iki 15 000 USD už mažiausią įmanomą palūkanų normą. Taip pat mokama ne ilgiau kaip per 12 savaičių, o patvirtinti galite per 30 minučių.

Pabrėžia

 • Kreiptis gali nuolatiniai gyventojai ir užsieniečiai, turintys galiojantį darbo leidimą
 • Turi būti vyresnis nei 21 metų

4. Kreditas 365

„Credit 365“ pagrindinis puslapis

Geriausias Mėnesio įmokos paskolos
INTERNETO SVETAINĖ https://www.365credit.com.sg/
ADRESAS 14 Scotts Road # 03-64 Far East Plaza, Singapūras 228213
KONTAKTINIAI DUOMENYS +65 6222 5500
EKSPLOATAVIMO VALANDOS Darbo dienomis: nuo 10.30 iki 20.30 val

Savaitgaliais: nuo 10:30 iki 17:00

„Credit 365“ gali padėti išgyventi kelias ateinančias savaites iki atlyginimo dienos, nes teikia mėnesines įmokas. Mokėjimo grafikas bus nustatytas atsižvelgiant į jūsų galimybes mokėti, kad galėtumėte derėtis be streso.

Vietiniai gyventojai ir užsieniečiai, sulaukę 18 metų, gali kreiptis ir reikalingas atlyginimas yra nuo 1 500 iki 2 000 USD. Tiesiog pateikite visus reikiamus dokumentus ir būsite pasirengę patvirtinti paskolą.

Pabrėžia

 • Piniginės paskolos patvirtinimas tą pačią dieną
 • Atskira užsieniečio paskola

Klientų atsiliepimai

Dauguma klientų vis grįžta dėl patikimų „Credit 365“ paslaugų ir geriausios paskolos mokėjimo dienos Singapūre. Klientas parašė šią apžvalgą:

„Aš vėl grįžau ir paprašiau, kad mane aptarnautų Cecilija, nes mane ji aptarnavo, kai buvau ten kelis mėnesius atgal. Jaučiuosi labai patogi ir patenkinta jos kantrybe ir paaiškinimais. Ne todėl, kad nesu patenkintas likusiu štabu. Apskritai darbuotojai yra draugiški, nes jie šypsosi jums, kai įeinate. Nesigailiu ten nuvykęs ir rekomenduosiu draugus ateityje “

5. Greitas kreditas

Greito kredito tinklapis

Geriausias Mažiau dokumentų reikalavimų
INTERNETO SVETAINĖ https://www.quickcredit.com.sg/
ADRESAS Nr. 2 Jurong East Street 21 # 04-01A IMM pastatas 609601, Singapūras
KONTAKTINIAI DUOMENYS +65 6899 6188 | [email protected]
EKSPLOATAVIMO VALANDOS Darbo dienomis: nuo 11:00 iki 20:00

Savaitgaliais: nuo 12:00 iki 17:00

Greitieji kreditai siūlo paprastą ir lengvą paskolos paraiškų teikimo procesą, kuriame pateikiama mažiau dokumentų nei reikia paprastai patvirtinti. Jų paskolos limitas pagrįstas skolininko metinėmis pajamomis.

Jie taip pat svarsto specialius lanksčių mėnesinių įmokų atvejus, kad atitiktų jūsų poreikius. Nesvarbu, ar esate vietinis, ar užsienio gyventojas, galite kreiptis gana lengvai.

Pabrėžia

 • Vietiniai ir užsienio gyventojai
 • Lanksčios mėnesinės grąžos

Klientų atsiliepimai

Per dešimt aptarnavimo metų „Quick Credits“ sulaukė daugybės puikių atsiliepimų iš daugelio klientų dėl jų išsamių gairių. Klientas paliko šį įrašą:

„Maloni patirtis! Ją aptarnavo ponia Karman, ji visi šypsojosi ir kantriai vedė visas išdėstytas detales. Ir patarė toliau, ką daryti, kad nebūtų mokama daugiau. Patirtis, su kuria niekada nesu susidūręs su kitais. Labai rekomenduojama!”

6. Loterijų kreditas

„Raffles Credit“ tinklapis

Geriausias Suasmenintos paskolos grąžinimo sąlygos
INTERNETO SVETAINĖ https://www.rafflescredit.com.sg/
ADRESAS 17A žiedinis kelias Singapūras 049373 Mes esame 2 lygyje! Artimiausias MRT: Raffles Place ir Clarke krantinė)
KONTAKTINIAI DUOMENYS 6235 1788 m
EKSPLOATAVIMO VALANDOS Pirmadieniais – penktadieniais: nuo 10.30 iki 20 val

Šeštadienis ir sekmadienis: nuo 10.30 iki 16.30 val

Nedirba valstybinių švenčių dienomis

„Raffles Credit“ suteikia labai patogų mokėjimo planą, skirtą jūsų poreikiams ir patogumui. Nepriklausomai nuo to, ar esate vietinis ar užsienio gyventojas, jei dirbate reguliariai ir jūsų metinės pajamos yra nuo 18 000 iki 24 000 USD, galite kreiptis dėl geriausios jų paskolos iki atlyginimo Singapūre.

Jų paskolas lydi žemos palūkanų normos, kad galėtumėte lengvai apskaičiuoti grąžinimo sumą. Kitos paslaugos, tokios kaip asmeninės, verslo, užsieniečių ir mėnesinės paskolos, taip pat yra jų pasiūlymų dalis.

Pabrėžia

 • 60 minučių paskolos patvirtinimas
 • Jokių paslėptų kaltinimų

Klientų atsiliepimai

„Raffles Credits“ pelnė klientų pagarbą naudodamas lanksčius mokėjimo sprendimus ir pritaikydamas personalą. Klientas pateikė šiuos atsiliepimus:

„Esu labai patenkinta šia įmone. Jie tikrai padėjo man baigti paskolą, manęs nespaudžiant. Jie yra labai labai kantrūs man, ypač pastaruosius kelis mėnesius, kai turėjau finansinių kovų. Visas jų personalas jums tarnaus su šypsena. Jums viskas bus tinkamai paaiškinta “.

7. Galimos paskolos

Galimos paskolos leidžia jums pradėti savo verslą be rūpesčių! Jie gali patenkinti beveik visus verslo poreikius, nuo pradinių lėšų iki įrangos išlaidų. Su jų pagalba jums nereikės jaudintis dėl savo pradinio kapitalo.

Su jais lengva susidoroti, nes jie yra patrauklūs kiekvienam klientui – nesvarbu, koks didelis ar mažas verslas vykdomas. Būtinai patikrinkite daugiau jų paslaugų ir kreipkitės anksčiau, kad gautumėte nemokamą įvertinimą ir asmeninį patikrinimą, kokios paskolos jums gali būti taikomos.

Pabrėžia

 • Greita ir efektyvi paslauga
 • Puikūs klientų sandoriai
 • Lengvos programos

Klientų atsiliepimai

Pažvelkite į tai, ką patenkintas klientas pasakė apie nuostabų „Capable Loans“ aptarnavimą ir pasiūlymus:

„Efektyviausia iš visų paskolų agentūrų. Galimos paskolos man grįžo greičiausiai ir labai greitai įvertino / pateikė savo įmonę. Vienu kadru mano verslo paskola buvo patvirtinta “

8. Išankstinis grynųjų pinigų kreditas

Geriausias Greitos paskolos grynaisiais
INTERNETO SVETAINĖ http://advancecashcreditonline.com.sg/
ADRESAS 304 Orchard Lucky Plaza, # 04-12 Singapūras 238863
KONTAKTINIAI DUOMENYS Kontaktinis numeris: +65 6250 0848
Fakso Nr .: +65 6336 4044
El. Paštas: [email protected]
EKSPLOATAVIMO VALANDOS Pirmadienis – penktadienis: nuo 10.30 iki 19.30 val
Šeštadienis: nuo 10.30 iki 16.30 val
Sekmadienis / valstybinė šventė: nedirba

Jei kada nors jums staiga reikia pinigų, kad galėtumėte sumokėti šias netikėtas sąskaitas ir išlaidas, tuomet išankstinis grynųjų pinigų kreditas yra tas, į kurį turėtumėte kreiptis. Visame Singapūre jie žinomi kaip greiti, patikimi ir lengvai dirbantys.

Išankstinis grynųjų pinigų kreditas užtikrina, kad gausite reikiamus pinigus, nesijaudindami, kad susidarys palūkanos ir kad terminas bus per arti. Viskas, ko jie čia nori, yra padėti tiems, kuriems jų labai reikia ir kurie negali gauti finansinės pagalbos iš savo bankų.

Pabrėžia

 • Kelių žingsnių programa
 • Žemos palūkanų normos
 • Labai lanksčios mokėjimo schemos

Klientų atsiliepimai

Ankstesni „Advance Cash Credit“ klientai giria bendrovę už tai, kad ji yra miela kiekvienam savo klientui ir užtikrina, kad su jais būtų elgiamasi itin svarbu. Čia yra vienas iš atsiliepimų, pateiktų jų „Google“ apžvalgoje:

„Puikus, patikimas ir greitas paskolų pareigūno Kai Lingo aptarnavimas. Labai rekomenduojama, jei ketinate iš jų imti paskolą. “

9. Akredituoti paskolą

Geriausias Avansas grynaisiais, asmeninė ir verslo paskola
INTERNETO SVETAINĖ https://www.accreditloan.com/
ADRESAS Tampinai: 503 …

Parašykite komentarą