10 svarbiausių priežasčių, kodėl jums nebuvo suteikta paskola

Šis įrašas paskutinį kartą buvo atnaujintas 2021 m. Kovo 16 d., Įtraukiant informaciją apie „Veritec“ čekius, pridėjus daugiau priežasčių, kodėl atmestos paskolos paraiškos atlyginimo dieną, ir pridėjus informacijos, kaip gauti paskolą iki atlyginimo po atmetimo.

Pagrindinės priežastys, dėl kurių paskolos davėjai atmeta paskolų paraiškas mokėjimo dieną, yra ta, kad jie mano, jog jūs negalite sau leisti jos grąžinti. Tokie veiksniai, kaip per daug neigiamų pažymių jūsų kredito ataskaitoje, taip pat gali išmesti paskolos paraišką iki atlyginimo dienos.

Net jei jūsų paraiška buvo atmesta, galbūt galėsite gauti paskolą iki atlyginimo kitam paslaugų teikėjui. Tačiau pirmiausia atlikite veiksmus, kad kitą kartą jūsų neatstumtų, perskaitydami pagrindines priežastis, dėl kurių paskolos iki atlyginimo gali būti atmestos.

1. Jūs neturite pakankamai reguliarių pajamų

Federalinė vyriausybė nebereikalauja, kad paskolos davėjai patikrintų jūsų galimybes grąžinti pinigus. Tačiau daugeliui skolintojų keliami minimalių pajamų reikalavimai, o kai kuriose valstybėse vis dar reikalaujama patikrinti įperkamumą.

Jei reguliariai neturite pajamų iš darbo, nedarbo ar kitos išmokos, kuri atsiranda jūsų banko sąskaitoje, galite būti atsisakyta. Jums taip pat gali būti atsisakyta, jei ši suma yra per maža. Dažnai skolintojai reikalauja, kad gautumėte bent 1000 USD per mėnesį, kad galėtumėte gauti paskolą.

2. Jūs neišlaikėte kredito patikrinimo

Mokėjimo dienos skolintojai paprastai sutinka su blogais kreditais ir dauguma neatlieka patikimo kredito patikrinimo. Bet kai kurie vis tiek peržiūrės jūsų kredito ataskaitą, kai kreipsitės.

Turėdamas žemą kredito balą, nebūtinai tave paneigsi. Tačiau kai kurie neigiami ženklai, pvz., Sprendimai ir bankrotai, gali atmesti paskolos paraišką iki atlyginimo dienos.

3. Jūs neišlaikėte „Veritec“ patikrinimo

Mokėjimo dienos skolintojai kai kuriose valstijose, pavyzdžiui, Floridoje, visus pareiškėjus valdo per trečiųjų šalių duomenų bazių sistemą, vadinamą „Veritec“. „Veritec“ naudojasi valstybės turimais duomenimis apie jūsų finansus, kad įsitikintumėte, jog galite sau leisti paskolą prieš kreipdamiesi.

Jei jums nepavyksta gauti paskolos iki atlyginimo dėl nepavykusio „Veritec“ patikrinimo, tai paprastai reiškia, kad neatitinkate minimalių valstybės reikalavimų. Dažnai tai reiškia, kad turite per daug skolų, nepakankamai pajamų arba jau esate nevykdęs paskolos.

Prieš taikydami dar kartą, pasitarkite su valstybės skolinimo įstatymais. Kai kuriais atvejais paskolos davėjas gali pasiūlyti paskolą pagal jūsų dabartinę finansinę padėtį būti neteisėtas.

4. Jūs neturite banko sąskaitos

Nors paskolą iki atlyginimo galima rasti be banko sąskaitos, tai nėra lengva. Dauguma skolintojų nori pervesti lėšas į jūsų sąskaitą ir atsiimti mokėjimą tą dieną, kai ji bus mokama. Net ir tie, kurie siūlo paskolas grynaisiais, daugelis, atsižvelgdami į jūsų paraišką, žiūri į jūsų banko ataskaitą.

5. Jūsų banko sąskaitoje yra overdrafts

Kreipdamiesi dėl paskolos iki atlyginimo internetu, skolintojai gali paprašyti pamatyti jūsų naujausių banko ataskaitų kopijas. Jei jūsų istorija rodo, kad nesąžiningai atlikote mokėjimus – būtent tada kreditorius bandė nurašyti lėšas iš jūsų sąskaitos ir nebuvo pakankamai pinigų – skolintojui atrodo rizika.

6. Jums mokama grynaisiais

Pajamas, sumokėtas grynaisiais, sunku patikrinti. Taip yra todėl, kad skolintojai paprastai žiūri į jūsų banko sąskaitą, kad patikrintų, ar turite reguliarias mėnesines pajamas. Kai kurie netgi gali reikalauti, kad jums būtų sumokėta tiesioginiu indėliu.

Panaši problema gali būti taikoma žmonėms, gaunantiems mokėjimą kriptovaliuta. Daugelis skolintojų netikrins jūsų kriptografinės piniginės, kad patikrintų jūsų pajamas.

7. Per pastaruosius septynerius metus iškelėte bankroto bylą

Kreditoriai naudojasi jūsų finansine padėtimi, kad nustatytų riziką skolindami jums. Jei per pastaruosius metus neseniai užfiksavote bankrotą, galite būti pažymėti kaip labai rizikingi ir atmesti. Tačiau vis dar yra galimybių bankrutuojantiems žmonėms.

8. Jūs nesate JAV pilietis ar nuolatinis gyventojas

Daugeliu atvejų, norint gauti paskolą iki atlyginimo, turite būti JAV pilietis arba nuolatinis gyventojas. Net jei esate su darbo ar studentų vizomis, paskolos iki atlyginimo paprastai nėra jūsų pasirinkimas. Taip yra todėl, kad atlyginimo dienos skolintojai nepriima papildomų leidėjų, kurie padės patenkinti gyvenamosios vietos reikalavimus.

9. Jūs nepakankamai senas

Daugumoje valstijų įstatyminis minimalus amžius imti paskolą iki atlyginimo yra 18 metų. Tačiau Alabamoje ir Nebraskoje jis yra 19 metų, o Misisipėje – 21 metai.

Kai kurie skolintojai taip pat turi savo minimalaus amžiaus reikalavimus ir neskolins niekam iki 21 metų. Prieš kreipdamiesi įsitikinkite, kad nesate per jaunas, kad galėtumėte imti paskolą.

10. Jūs jau turite paskolą iki atlyginimo

Kai kuriose valstijose neteisėta siūlyti paskolą iki atlyginimo tiems, kurie jau ją turi. Kai kuriose valstybėse taip pat yra paskolos iki apmokėjimo dienos, kurios gali trukti nuo 24 valandų iki daugiau nei mėnesio, laikotarpiai.

Net jei tai nėra valstybės įstatymai, daugelis skolintojų taiko politiką, kuri neleidžia vienu metu gauti daugiau nei vienos paskolos.

Kaip gauti paskolą atsisakius

Jūs vis tiek galėsite gauti paskolą iki atlyginimo po to, kai jums bus atmesta, kreipdamiesi su skolintoju, kuriam keliami laisvesni reikalavimai. Vienas paprastas būdas jį rasti yra pasinaudoti trumpalaikės paskolos prijungimo paslauga.

Bet tai gali būti ne visų pasirinkimas – ar gera idėja. Jei jums buvo atsisakyta dėl to, kad negalite sau leisti paskolos, vietoj to ieškokite paskolos iki atlyginimo, kad rastumėte labiau prieinamą variantą.

Jei negalite įvykdyti gyvenamosios vietos reikalavimų, apsvarstykite galimybę kreiptis dėl asmeninės paskolos nerezidentams. Paprastai šios paskolos yra su mažesnėmis palūkanomis ir mažesnėmis mėnesinėmis įmokomis, nei galite rasti paskolos davėjui.

Šie teikėjai stengiasi padėti susieti jus su trumpalaike paskola, kuriai greičiausiai priklausysite. Pateikite savo informaciją ir galbūt gaukite paskolų pasiūlymus iš skolintojų tinklo.

vardas

Produktas

Filtruoti vertybes

Paskolos suma

„Fast5kLoans“ trumpalaikių paskolų prijungimo paslauga

100–35 000 USD

Kai tik kitą darbo dieną

Reguliarus pajamų šaltinis, patikrinama banko sąskaita, JAV pilietis, nuo 18 metų

Užmegzkite ryšį su keliais skolintojais, su kuriais galėtumėte pretenduoti – net jei turite blogą kreditą.

„LendYou“ trumpalaikės paskolos

100–2 500 USD

Nuo tos pačios darbo dienos iki 1 darbo dienos

1000 USD + mėnesinės pajamos, tiesioginis indėlis, JAV pilietis arba nuolatinis gyventojas, 18 metų amžiaus

Per kelias minutes gaukite potencialių skolintojų pasiūlymus užpildydami tik vieną internetinę formą.

BadCreditLoans.com

500–10 000 USD

Skiriasi

Atsižvelgiant į kreditoriaus reikalavimus, asmeninės paskolos gali neturėti visų 50 valstybių gyventojai.

Turėdami nesudėtingą ir paprastą kvalifikaciją, šios paskolos suteikia lengvą sutikimą žmonėms, turintiems blogą kreditą.

„CashUSA“ paskolos dalimis

500–10 000 USD

Taip pat greitai, kaip tą pačią darbo dieną

Reguliarus pajamų šaltinis, banko sąskaita, JAV pilietis ar nuolatinis gyventojas, pilnametystės amžius jūsų valstijoje

Naršykite savo internetiniame švietimo centre, kad gautumėte patarimų, kaip planuoti biudžetą, kaip suskirstyti sąskaitas į prioritetus ir dar daugiau.

Paskolos „PayAdvance.com“

100–999 USD

Skiriasi pagal skolintoją

Įdarbinta, mažiausiai 1000 USD kas mėnesį mokama už darbą namuose, galiojanti atsiskaitomoji sąskaita, JAV pilietis, vyresnis nei 18 metų, galiojantis namų ir darbo telefono numeris, galiojantis el. Pašto adresas, atitinkamos valstybės gyventojas.

Pasinaudokite jo grąžinimo skaičiuokle, kad sužinotumėte, kaip paskolos terminas ir pasiskolinta suma veikia bendras išlaidas.

Yra keletas priežasčių, kodėl galėjote būti atmestas dėl paskolos, tačiau nenusiminkite. Prieš kreipdamiesi su kitu paskolos davėju, galite peržiūrėti savo paraišką ir įsitikinti, kad nepraleidote jokios informacijos. Ne kiekviena paskolos galimybė jums tinka, todėl prieš kreipdamiesi dar kartą, būtinai apsvarstykite visas savo galimybes ir palyginkite išlaidas.

Parašykite komentarą