100 svarų paskolos – išmokamos per 30 minučių

100 svarų paskolos, net turint žemą kredito balą

Taigi, jūs manote, kad jums gali tekti greitai pasiskolinti 100 svarų sterlingų, tačiau nesate tikri, ar dėl jūsų žemo kredito balo turite tikimybę būti patvirtintam? Jei tai skamba kaip jūsų keblumas, turėtumėte palengvėti žinodami, kad iš tikrųjų yra keletas būdų, kaip greitai pasiskolinti šią sumą. Paplitusi klaidinga nuomonė, kad žmonės, turintys prastą kreditą, neturi visiškai jokių finansavimo galimybių, nes yra daugybė alternatyvių skolintojų, kurie yra pasirengę patvirtinti didelės rizikos skolininkus mainais už didesnių palūkanų normų nustatymą.

Kiek norėtumėte pasiskolinti?

Reprezentatyvus pavyzdys: Skaičiuoja nuo 49,9% balandžio iki maksimalaus 1333% balandžio. Minimali paskolos trukmė yra 1 mėnuo. Maksimali paskolos trukmė yra 36 mėnesiai. Reprezentatyvus pavyzdys: 30 dienų pasiskolinta 250 svarų. Bendra grąžintina suma yra 310,00 GBP. Priskaičiuotos palūkanos yra 60,00 GBP, metinė palūkanų norma 292% (fiksuota). Reprezentatyvus 669,35% balandis (kintamasis).

Kitaip tariant, tikriausiai vis tiek galite pasiskolinti 100 svarų net turėdami mažiausią kredito balą, tačiau turėtumėte tikėtis, kad palūkanų normos ir baudos už pavėluotus mokėjimus bus šiek tiek griežtesnės, nei būtų, jei turėtumėte gerą kreditą. Lengva jaustis, kad niekam nerūpi tavo kova, kai esi keblioje situacijoje, kai reikia skolintis 100 svarų, bet esi pasirengęs atkurti tavo tikėjimą žmonija, nes mums rūpėjo pakankamai, kad galėtume surinkti įmanomiausias galimybes gauti rankas ant pinigų, kurių jums taip reikia:

Palyginkite „Payday“ skolintojus

Paskolos iki atlyginimo yra geriausia galimybė apsvarstyti, kai bandote pasiskolinti tik 100 svarų sterlingų, nes tai paprastai yra minimali paskolos suma, o tai reiškia, kad skolintojai paprastai nepastebės jūsų patvirtindami. Tai nereiškia, kad jie ką nors patvirtins, nes norėdami gauti kvalifikaciją vis tiek turite įvykdyti keletą pagrindinių sąlygų. Konkrečiau, štai ko jums reikės, kad gautumėte patvirtinimą gauti 100 svarų paskolą iš atlyginimo dienos skolintojo:

  • Nuoseklių ir pakankamų pajamų įrodymas – Žinoma, jūs negalite tikėtis gauti paskolą iki atlyginimo, jei neturite artėjančio atlyginimo tik todėl, kad jums dabar reikia grynųjų. Tačiau norint gauti 100 svarų paskolą nebūtinai turite parodyti, kad turite darbą, tiesiog turite tam tikrų pinigų, nesvarbu, ar tai būtų vyriausybės pagalba, ar net pašalpa, pervesta į jūsų banko sąskaitą. reguliarus tvarkaraštis. Vis dėlto būkite pasirengę įrodyti, kad galite grąžinti paskolą. Galite naudoti darbo užmokesčio žiniaraščius, banko išrašus ar dokumentus, kurie patvirtina, kad kiekvieną mėnesį gaunate nustatytą išmokų ar pensijos dydį.
  • Banko sąskaita – Daugelis paskolų davėjų, mokančių mokėjimo dieną, pareikalaus turėti banko sąskaitą su sąskaita ir rūšiuoti kodą, pagal kurį galima nustatyti automatizuotą grąžinimo grafiką. Norėdami išvengti papildomų palūkanų ir pavėluotų mokesčių, turėsite įsitikinti, kad grąžinimo suma jūsų paskyroje atsiras nustatytą dieną.

Apskritai, jei sugebėsite įvykdyti aukščiau išvardintus reikalavimus, turėtumėte sugebėti rasti daug paskolų davėjų, kurie jums pasiūlys 100 svarų paskolą, net jei turite labai mažai apmokamą darbą.

skolinkitės pinigų su mažu kredito balu

Pasitarkite su draugais ir šeima

Pirmiausia išvardinome paskolas iki atlyginimo, nes, pripažinkime, niekas nenori paprašyti pinigų iš savo artimųjų ir draugų, jei to nereikia. Vis dėlto už tokią sumą, kaip 100 svarų, susisiekimas su artimais žmonėmis gali būti geriausias pasirinkimas, jei net negalite gauti paskolos iki atlyginimo. Kalbant apie daugumą finansavimo sumų, pinigų iš artimųjų ar kitų prašymas gali pasirodyti neegzistuojantis, nes daugelis žmonių, kurie labai didžiuojasi prašydami pagalbos.

Jei neturite jokių pajamų įrodymų, kurie įtikintų atlyginimo dienos skolintoją leisti pasiskolinti vieną centą ir nenorite prašyti pažįstamų žmonių už tą mažą sumą, jums gali visiškai nepasisekti. Tuo metu turėtumėte tik keletą kitų finansavimo galimybių, kurias verta apsvarstyti, ir jos bus taikomos tik tuo atveju, jei jūsų kreditas nėra visiškai siaubingas, arba jei turite kokių nors verslo idėjų ar priežasčių, dėl kurių žmonės gali norėti investuoti ar finansuoti.

Turėdami mažesnę nei 100 svarų sumą, nustebsite, kiek šeimos narių gali tiesiog duoti jums šiek tiek grynųjų ir neprašyti jų grąžinti, atsižvelgiant į tai, kokia sunki jūsų padėtis. Suprantama, kad tai yra kelias, kuriuo atsisako eiti daugelis žmonių, tačiau vis tiek verta paminėti, nes tai yra teisėtas pasirinkimas, kai susiduriate su tokiu mažu nominalu.

Sutelktinis finansavimas

Sutelktinio finansavimo svetainėse, tokiose kaip „Indiegogo“, galite rinkti lėšas internetu dėl asmeninių ar su verslu susijusių priežasčių. Pinigų pritraukimas sutelktinio finansavimo svetainėje gali atrodyti paprastas būdas gauti nemokamų pinigų, tačiau norint pasiekti finansavimo tikslus, paprastai reikės nemažai rinkodaros ir tinklų kūrimo pastangų. Kitaip tariant, žmonės ne tik suklups jūsų sutelktinio finansavimo puslapyje ir investuos į nepažįstamą žmogų, apie kurį nieko nežino. Nors taip kartais atsitinka, tinklinis darbas bus geriausias būdas greitai kaupti aukas.

Didesnėms sumoms sutelktinis finansavimas gali pareikalauti nemažai darbo, kad pasiektumėte sumą, kurios siekiate, tačiau surinkti 100 svarų neturėtų būti niekam per sunku. Tačiau vis tiek reikės atlikti tam tikrą darbą, kad turėtumėte sukurti gerai parašytą ir įtikinamą savo lėšų rinkimo profilio puslapį, kad įtikintumėte žmones teikti aukas.

Jums gali kilti klausimas, kaip sutelktinio finansavimo kampanija galėtų būti laikoma paskola. Nors tai techniškai nelaikoma skolinimosi forma, jei renkate aukas prisidengdami, kad šias lėšas investuosite į verslą, jūs bent jau turite asmeninę pareigą įvykdyti šį pažadą. Tam tikra prasme tai yra paskola, nes jūs esate skolingas savo aukotojams už darbą, kad verslas būtų sėkmingas.

Ar turėtumėte kreiptis dėl kelių 100 svarų paskolų tuo pačiu metu?

Gavęs vieno atlyginimo dienos skolintojo leidimą skolintis pinigų internetu, gali kilti mintis, kad tą pačią dieną galite iškart kreiptis į kitus skolintojus ir gauti daugiau mažų paskolų. Tai tikrai tinkamas variantas, tačiau toks, kuris gali sukelti rimtų finansinių padarinių.

Kredito davėjai iki atlyginimo dienos nepraneša apie jūsų mokėjimus laiku kredito ataskaitas teikiančioms agentūroms, tokioms kaip „Experian“, jei vėluojate grąžinti pinigus tiek, kiek jūsų skola parduodama išieškojimo agentūrai, skolos gali būti rodomos kaip surinkimo elementai jūsų kredito profilyje .

Jei jau susiduriate su poreikiu skolintis 100 svarų sterlingų, tikriausiai neturėtumėte rizikuoti dar labiau pakenkti savo kredito balui. Taigi visada yra protinga pasiskolinti tik tokią sumą, kurią tikrai galėsite grąžinti, nesvarbu, ar tai būtų viena paskola, ar kelios.

Ar prireikus galiu pasiskolinti daugiau nei 100 svarų?

Taip, „Boutell.co.uk“ siūlo paskolas nuo 100 svarų, tačiau taip pat galite pasiskolinti bet kokią sumą iki 5000 svarų. Visoms siūlomoms paskolos sumoms taikomos vienodos grąžinimo sąlygos ir tvarkaraštis, todėl, nepaisant pasiskolintos sumos, paskolos grąžinimo planą galite susisteminti taip, kad atitiktų jūsų asmeninę finansinę situaciją.

Ar pervedimai už 100 svarų kainuoja tą patį laiką kaip ir didesnės sumos?

Visiems pervedimams, nesvarbu, ar tai 100 svarų, ar 5000 svarų paskolai, reikia tiek pat laiko. Skolinimo procesas yra identiškas. Paskolos suma paprastai pervedama į jūsų banko sąskaitą tą pačią dieną, kai kreipiatės. Tačiau paskolą galite gauti kitą darbo dieną, jei kreipsitės savaitgalį ar valstybinę / valstybinę šventę.

Kokios yra mažų 100 svarų paskolų grąžinimo sąlygos?

100 svarų sterlingų paskolos, kurias siūlo skolintojai, su kuriais bendradarbiauja „Boutell“, gali būti grąžintos nuo 3 iki 36 mėnesių. Akivaizdu, kad kuo ilgesnį laikotarpį imsite paskolą, tuo daugiau palūkanų reikės sumokėti.

Ar jūs įskaitote 100 svarų paskolą?

Boutellas yra paskolų brokeris, o ne tiesioginis skolintojas, todėl kredito patikrinimų mes neatliekame. Paraiškos pateikimo metu atliekama minkšta paieška, kuri patikrina pagrindinius tinkamumo kriterijus. Tai nepalieka pėdsako jūsų kredito byloje. Tik pasirinkus priimti paskolos pasiūlymą iš vieno iš mūsų skolintojų, bus atliktas išsamus, „sunkus“ patikrinimas.

Ar jūs stengiatės grąžinti paskolą ir jums reikia pagalbos?

Jei susiduriate su skolomis arba negalite padengti paskolos grąžinimo, galite apsvarstyti galimybę kreiptis į vieną iš pirmaujančių JK skolų labdaros organizacijų. Apsilankykite žemiau esančiose svetainėse ir gaukite nemokamą, nešališką pagalbą ir patarimus.

Atminkite, kad imdami paskolą, net jei ji kainuoja tik 100 svarų sterlingų, visada turėtumėte įsitikinti, ar galite sau leisti grąžinti pinigus ir turėti reikiamą pinigų srautą, kad galėtumėte ją grąžinti laiku.

Parašykite komentarą