12 mėnesių paskolos alternatyvos

Mes pakeitėme paskolų internetu grąžinimo laikotarpius ir nebesiūlome 12 mėnesių paskolos galimybės. Vis dėlto turime daugybę alternatyvių variantų, mūsų trumpalaikių paskolų grąžinimo trukmė yra 3, 6 ar 9 mėnesiai, o ilgalaikių paskolų grąžinimo terminai yra 18, 24, 36 ir 48 mėnesiai.

„Dot Dot“ paskolose mes žinome, kad gyvenimas kartais sukelia netikėtumų, o mūsų paskolos be laiduotojo yra skirtos padėti jums viską grąžinti į savo vėžes. Nesvarbu, ar reikia pakeisti vieną iš jūsų prietaisų, ar automobilį reikia skubiai remontuoti, galite pasiskolinti tik tai, ko jums reikia, ir grąžinti pinigus per nustatytą grąžinimo terminą.

Kaip veikia mūsų paskolos internetu?

Kreiptis internetu dėl „Dot Dot“ paskolos yra paprasta ir paprasta. Naudodamiesi mūsų , galite peržiūrėti mūsų alternatyvias 12 mėnesių paskolos galimybes. Tiksli kiekvienos paskolos kaina bus nustatyta, kai kreipsitės, ir viską pamatysite aiškiai iš anksto, įskaitant sumą, kurią grąžinsite kiekvieną mėnesį, ir niekada nemokėsite daugiau, nei matote.

Nėra ir pavėluotų mokesčių, arba paslėptų mokėjimų, todėl nuo pat pradžių žinosite tikslią 1 metų paskolos alternatyvos kainą – mes norime, kad viskas būtų aišku.

Mes taip pat žinome, kaip svarbu jums greitai gauti reikalingas lėšas. Mūsų internetinė forma yra ne tik greita naudoti – pradinį sprendimą dėl paraiškos gausite per kelias minutes. Mes taip pat finansuojame patvirtintas paskolas kas valandą nuo 9 iki 22 val., Septynias dienas per savaitę. Jei būsite patvirtintas po 22 val., Paskola bus finansuojama kitos dienos 9 val.

Jei jums reikia pagalbos kreipiantis, komandos narys mielai suteiks jums ranką el. Paštu arba telefonu. Susitarę dėl paskolos, galite valdyti savo sąskaitą internete, nesvarbu, ar norite peržiūrėti savo likutį, paskyros istoriją ar mokėjimų profilį.

12 mėnesių paskolos alternatyvos kredito patikrinimai

Kaip atsakingas skolintojas, mes atliekame kreditų ir prieinamumo patikrinimus tiek naujiems, tiek esamiems klientams, kai jie pateikia paraišką.

Šie čekiai padeda mums suprasti, ar paskola jums tinka. Jums nereikia turėti puikios kredito istorijos ir nereikia būti namų savininku, tačiau mes patikriname, ar galite valdyti paskolos grąžinimus. Mes patikrinsime jūsų pajamas ir išlaidas, kad galėtume įsitikinti, jog paskola jums tinka.

Pradinė kredito paieška bus „švelni“, vadinasi, ji bus matoma jums, bet ne kitiems skolintojams ir organizacijoms. „Kietąją paiešką“, kuri bus rodoma jūsų kredito byloje, atliksime tik tuo atveju, jei pateiksime jums paskolos pasiūlymą ir jūs jį priimsite.

Skaidrumas mums tikrai svarbus. Mes stengiamės, kad viskas būtų kuo aiškiau ir paprasčiau. Mes norime padėti kiekviename žingsnyje ir visi mokesčiai yra rodomi iš anksto, todėl jūs tiksliai žinote, kiek kainuos jūsų paskola.

12 mėnesių paskolų DUK

Klausimas Atsakymas

Ar yra kokių nors mokesčių už „Dot Dot“ paskolą?

Mes neimame mokesčių už praleistus mokėjimus; „Dot Dot“ paskolose viskas yra paprasta.

Ar galiu gauti 12 mėnesių paskolą turėdamas blogą kreditą?

Mūsų paskolos už blogą kreditą reiškia, kad jums nereikia tobulos kredito istorijos, tačiau mes nebesiūlome 12 mėnesių paskolos. Mūsų paskolos svyruoja nuo 3 iki 48 mėnesių ir, priimdami sprendimą dėl skolinimo, atsižvelgiame į įvairius kriterijus.

Kokia yra „Dot Dot“ paskolos palūkanų norma?

Mūsų palūkanų normos yra nustatytos iš anksto, tačiau jos priklauso nuo jūsų pasirinkto paskolos termino.

Kaip greitai gausiu savo lėšas?

Paskolos finansuojamos kas valandą nuo 9 iki 22 val., Septynias dienas per savaitę. Jei būsite patvirtintas po 22 val., Paskola bus finansuojama kitos dienos 9 val.

Čia galite palyginti visą trumpalaikių ir ilgalaikių paskolų asortimentą.

Parašykite komentarą