12 mėnesių paskolos dalimis – greitai gaukite pinigų!

Paskolos gavėjai, norintys gauti mėnesines įmokas, turi keletą galimybių, įskaitant banko paskolas, finansų bendrovių paskolas ir tarpusavio paskolas. Tačiau kiekvienai iš šių parinkčių apdoroti dažnai reikia savaičių ir jos neveiks, jei jums reikės tos pačios dienos sprendimo. „LoanNow“ yra kitoks. Suprantame, kad skolininkai dažnai negali sau leisti laukti savaičių, kol gaus reikalingus pinigus.

paskolos dalimisIlgosios eilutės banke, kad būtų galima skolintis 12 mėnesių paskolas

Dauguma bankų, kredito unijų ir finansų bendrovių teikia kreditą dalimis, kurių grąžinimo laikotarpiai skiriasi, įskaitant 12 mėnesių įmokas, 24 mėnesių įmokas ir 36 mėnesių įmokas. Dėl šių ilgų grąžinimo laikotarpių yra didesnė tikimybė, kad skolininkai galės laiku grąžinti paskolas. Tačiau norint gauti banko paskolas gali būti sunku.

Išsami informacija apie pajamas, finansinius įsipareigojimus ir kredito istoriją paprastai tikimasi kaip sudėtingo, dalyvaujančio paraiškų teikimo proceso dalis, kad būtų galima gauti mėnesio įmokas. Skolininkai, turintys ribinį kreditą, dažnai privalo pateikti pasirašytoją arba užstatą, kol bankas patvirtins jų paraiškas. Todėl tos pačios dienos sprendimas beveik neįmanomas.

Dažnas pokštas yra tas, kad skolininkai turi sugebėti įrodyti, kad jiems nereikia pinigų, kol bankai patvirtins jų paskolas. Ypač nuo Didžiosios recesijos pradžios daugelis bankų gerokai sugriežtino kreditavimo reikalavimus. Kredito gavėjai, turintys mažiau nei negrąžintą kreditą, dažnai turi pateikti užstatą arba kreditingą paskolos davėją, kad turėtų vilties būti patvirtinti.

Finansų kompanijos taip pat turi griežtesnius paskolų reikalavimus tos pačios dienos įmokoms

Informacija, reikalinga finansų bendrovių siūlomoms mėnesinėms įmokoms, dažnai yra panaši į tą, kurios reikalauja bankai. Skirtumas tas, kad finansų bendrovės dažnai yra šiek tiek švelnesnės savo kredito ir draudimo standartų atžvilgiu nei bankai, patvirtindamos daugelį pareiškėjų, kad bankai atsisako.

Skolininkai gali pasiskolinti su ilgalaikio grąžinimo sąlygomis ir grąžinti paskolą per 12 mėnesių ar ilgesnį laikotarpį. Vis dėlto tos pačios dienos patvirtinimai yra reti ir jei jums reikia pinigų greitai ir norite tos pačios dienos sprendimo, greičiausiai tai nebus geriausias pasirinkimas, nes paraiškos pateikimo procesas dažnai užtrunka kelias savaites.

Tarpusavio skolintojai reikalauja labai asmeninės informacijos iš paskolos gavėjų, ieškančių 12 mėnesių įmokų paskolų.

Be to, kad reikalaujama įprastos informacijos apie pajamas, finansinius įsipareigojimus ir kredito istoriją, tarpusavio skolinimo platformos tikisi, kad būsimieji skolininkai „parduos“ savo finansavimo prašymus, kad pritrauktų paramą – ne iš profesionalių draudėjų ar paskolų pareigūnų, bet iš banko narių. plačioji visuomenė. Ir vėlgi, turėdami tokio tipo ilgesnės trukmės paskolą, paskolos gavėjai gali turėti galimybę grąžinti pinigus per 12 ar daugiau mėnesių, tačiau jūs negausite tos pačios dienos patvirtinimo sprendimo su lygiaverčiais skolintojais. Profilio užpildymas ir finansinių rėmėjų surinkimas norint gauti mėnesinių įmokų įmokas gali būti labai ilgas.

Rizikinga 12 mėnesių paskolų alternatyva

Kai kurie skolintojai palengvina paskolų gavimą, patvirtindami beveik visus, kurie gali įrodyti nuolatinių pajamų įrodymą. Daugelis šių skolintojų tą pačią dieną taip pat skirs finansavimą, todėl ši galimybė atrodo labai patraukli. Ir nors dauguma šių skolintojų nereikalauja užstato, paskolos davėjai, norėdami gauti paskolą, reikalauja, kad paskolos gavėjai atsisakytų savo automobilių vardų ir išlaikytų nuosavybės teises, kol visos paskolos bus grąžintos.

Kai kurie iš šių skolintojų netgi skelbiasi, kad teikia išsimokėtinas paskolas, tačiau 12 mėnesių paskolų įmokų čia nerasite. Pradinis daugumos šių paskolų grąžinimo laikotarpis gali būti trumpas kaip savaitė ar 10 dienų, o vėlesni mokėjimai turėtų būti atlikti labai greitai. Nors 12 mėnesių išsimokėtinos paskolos yra nedažnos, 24 mėnesių arba 36 mėnesių paskolos yra labai retos. Nepaisant to, daugeliui skolininkų galiausiai reikia mėnesių, kad galiausiai išmokėtų paskolos, mokamos iki atlyginimo.

paskolos dalimis„LoanNow“ 12 mėnesių paskolos yra skirtingos

Kaip ir bankai, finansų bendrovės ir tarpusavio skolintojai, „LoanNow“ kas mėnesį teikia išsimokėtinas paskolas su tinkamomis grąžinimo sąlygomis. Tačiau užuot reikalavę savaičių apdoroti, daugumai skolininkų pateikiame atsakymus tą pačią dieną – paprastai per 24 valandas. Kredito gavėjai, baigę paraiškų teikimo procesą ir patvirtinti iki 16 val. Ramiojo vandenyno laiku, pirmadienį – penktadienį, gali gauti indėlius į savo banko sąskaitas tą pačią dieną*, dėka mūsų greito finansavimo technologijos.

Be to, kad siūlome valdomas 12 mėnesių išsimokėtinas paskolas ir paskolas su dar ilgesniais grąžinimo laikotarpiais, mūsų paskolos taip pat turi mažesnes palūkanas nei dauguma paskolų, mokamų iki atlyginimo. Kaip mes tai darome? Kadangi mūsų veikla vykdoma tik internetu, mes neturime brangių paskolų parduotuvių pridėtinių išlaidų. Mūsų išskirtinis rizika pagrįstas draudimo procesas leidžia mums įvertinti visą pareiškėjo finansinį profilį, o ne tik jo FICO balus. Tai lemia mažiau mūsų paskolų įsipareigojimų neįvykdymo, todėl „LoanNow“ gali patvirtinti daugelį skolininkų, kurių bankai atsisako. Šias santaupas perduodame savo skolininkams.

„LoanNow“ taip pat pripažįsta, kad dėl pagrindinio kreditinio išsilavinimo trūkumo daugelis skolininkų patenka į paskolų iki atlyginimo spąstus. Taigi mes teikiame tinklaraščio įrašus, straipsnius ir kitą informacinę informaciją apie atsakingą finansų valdymą. Mes taip pat siūlome paskatas padėti „LoanNow“ skolininkams nustatyti ir tvarkyti grąžinimo laiku dokumentus. Skolininkai, atsakingai tvarkantys savo paskolas, gauna aukštesnius „LoanNow“ balus, kurie atitinka žemesnių būsimų paskolų palūkanų normas.

Efektyvus apdorojimas, greitas finansavimas ir tikroviški grąžinimo grafikai – „LoanNow“ apima visus geriausius kitų skolintojų elementus ir palieka dideles palūkanas ir trumpus grąžinimo terminus. Jei tai skamba kaip jums tinkamas derinys, kodėl gi nepateikę paraiškos dabar.

Parašykite komentarą