13 skyrius Bankrotas Sent Luisas ir Pietų IL

13 skyriaus bankrotas yra pavadintas iš Jungtinių Valstijų bankroto kodekso, kuriame 13-ajame bankroto įstatymų skyriuje aprašoma antra pagal paplitimą, bet mažiau atpažįstama bankroto rūšis. 13 skyrius yra bankrotas, kuris vadinamas jūsų skolų „pertvarkymu“ ar „pakeitimu“ per mėnesio grąžinimo planą. Svarbu žinoti, kad dauguma žmonių automatiškai prisiima mėnesio grąžinimo planą, o tai reiškia, kad visos skolos turi būti grąžintos; tačiau dauguma žmonių, užfiksavusių 13 skyriaus bankrotą, negrąžina visiems savo kreditoriams.

Tiesą sakant, šie žmonės paprastai moka „centus už dolerį“ neužtikrintiems kreditoriams (t. Y. Kreditinės kortelės, medicininės sąskaitos, paskolos iki atlyginimo / parašo ir kt.) Ir gauna įvairias išmokas grąžindamos skolas, kurias nori grąžinti (ty būsto hipoteka ir automobilis paskolos) arba kad jie turi grąžinti (ty dauguma mokesčių, išlaikymo vaikams ir studentų paskolos).

Kaip gali padėti 13 skyrius bankrotas

Paprastai tariant, 13 skyriaus bankrotas Ilinojuje ar Misūryje turi mažiau apribojimų, nei kvalifikuotas 7 skyriuje. Kiekvieno bankroto atveju patikėtinis paskiriamas stebėti jūsų bylą, o 13 skyriuje nurodytas patikėtinis siekia gauti mėnesinius mokėjimus per 36–60 mėnesių laikotarpį sumokėti skolas, kurias turite sumokėti pagal savo pajamas, turtą ir skolas. Svarbu, kad jūs pasikalbėtumėte su vienu iš mūsų advokatų, kad nustatytumėte, ar 13 skyriaus bankrotas jums yra geriausias, ir mes netgi galime pateikti gerą jūsų mėnesio grąžinimo ir trukmės įvertinimą.

Svarstant galimybę iškelti bankrotą svarbu suprasti, kad yra keletas bankroto rūšių ir yra konkrečių priežasčių, kodėl asmuo turėtų iškelti vieną bankrotą dėl kito. Mitas manyti, kad vienas bankrotas yra geresnis už kitą – vienam asmeniui gali būti labai naudinga iškelti 13 skyriaus bankrotą, o kitam asmeniui, turinčiam kitokį turtą, skolas ir pajamas, nebūtų naudinga iškelti 13 skyriaus bankrotą. Tas pats pasakytina ir apie kitas bankroto rūšis. Dvi labiausiai paplitusios asmenų keliamos bankroto rūšys vadinamos 7 ir 13 skyriais.

Skambinkite į mūsų biurą, kad paskirtumėte susitikimą su advokatu, kuris padės jums nustatyti, kuris bankrotas geriausiai tinka jūsų konkrečiai situacijai ir ateities tikslams.

13 skyrius DUK apie bankrotą

Suprantame, kad bankroto aptarimas gali būti painus ir sudėtingas. Štai keletas dažniausiai užduodamų 13 skyriaus bankroto klausimų, kad galėtumėte pradėti finansinės laisvės kelią. Čia rasite išsamų DUK apie bankrotą sąrašą.

 1. Kaip veikia 13 skyriaus bankrotas?
 2. Kuo 13 skyrius skiriasi nuo skolininko 7 skyriaus?
 3. Kada skolininkui geriau skirti 13 skyrių nei 7 skyriui?
 4. Kuo 13 skyrius skiriasi nuo privačių skolų konsolidavimo paslaugos?
 5. Kas yra 13 skyriaus planas?
 6. Kas yra 13 skyriaus patikėtinis?
 7. Kokias skolas galima sumokėti pagal 13 skyriaus planą?
 8. Ar visos skolos turi būti visiškai apmokėtos pagal 13 skyriaus planą?
 9. Kiek skolininko pajamų turi būti sumokėta patikėtiniui pagal 13 skyriaus planą?
 10. Kada skolininkas turi pradėti mokėti 13 skyriaus patikėtiniui ir kaip jie turi būti atliekami?
 11. Kiek trunka 13 skyriaus planas?
 12. Kaip pagal 13 skyrių tvarkomos skolos su garantija ar garantija?
 13. Kada vyras ir žmona turėtų kartu pateikti bylą pagal 13 skyrių?
 14. Ar gali savarankiškai dirbantis asmuo pateikti bylą pagal 13 skyrių?
 15. Ar 7 skyriaus atvejis gali būti paverstas 13 skyriumi?
 16. Ar asmuo praras bet kokią nuosavybę, jei jis paduos bylą pagal 13 skyrių
 17. Kaip padavimas pagal 13 skyrių daro įtaką išieškojimo procesams ir priverstiniams išieškojimams, kurie anksčiau buvo pateikti skolininkui?
 18. Ar gali asmuo, kurio skolas administruoja finansų patarėjas arba skolų sureguliavimo įmonės byla pagal 13 skyrių?
 19. Ar skelbiami pagal 13 skyrių registruojamų asmenų vardai?
 20. Ar asmens darbdaviui pranešama, kai jis pateikia paraišką pagal 13 skyrių?
 21. Ar asmuo praranda teisėtas teises paduodamas pagal 13 skyrių?
 22. Ar darbdaviai ar vyriausybinės agentūros gali diskriminuoti asmenis, kurie teikia paraiškas pagal 13 skyrių?
 23. Ko reikia teismui patvirtinant 13 skyriaus planą?
 24. Ką daryti, jei teismas nepatvirtina skolininko 13 skyriaus plano?
 25. Kaip tvarkomi neužtikrintų kreditorių reikalavimai pagal 13 skyrių?
 26. Ką daryti, jei skolininkas laikinai negali atlikti 13 skyriaus mokėjimų?
 27. Ką daryti, jei 13 skyriaus atveju skolininkui atsiranda naujų skolų ar jam reikia kredito?
 28. Ką skolininkas turėtų daryti, jei jis ar ji juda, kol vyksta byla?
 29. Ką daryti, jei skolininkas vėliau nusprendžia nutraukti 13 skyriaus bylą?
 30. Koks yra skolininko advokato vaidmuo 13 skyriaus byloje?

1. Kaip veikia 13 skyriaus bankrotas?

13 skyriaus atveju skolininkas (asmuo, kuris kreipiasi dėl bankroto bylos iškėlimo) turi pateikti teismui visų savo skolų ar jų dalies grąžinimo planą. Planas turi būti patvirtintas teismo, kad jis įsigaliotų. Jei teismas patvirtins skolininko planą, bylos nagrinėjimo metu kreditoriams bus draudžiama iš skolininko išieškoti savo reikalavimus. Skolininkas privalo reguliariai mokėti asmeniui, vadinamam 13 skyriaus patikėtiniu, kuris surenka skolininko sumokėtus pinigus ir išmoka juos kreditoriams plane nurodytu būdu. Atlikęs plane reikalaujamus mokėjimus, skolininkas atleidžiamas nuo atsakomybės už likusias jo ar jos skolas.

2. Kuo 13 skyrius skiriasi nuo 7 skyriaus skolininkui?

Pagrindinis skirtumas tarp 7 ir 13 skyrių yra tas, kad pagal 7 skyrių skolininko neapmokestinamas turtas (jei toks yra) yra likviduojamas, kad būtų galima sumokėti kiek įmanoma daugiau skolininko skolų, tuo tarpu daugeliu atvejų 13 skyriaus atveju naudojama dalis skolininko būsimų pajamų. sumokėti tiek skolininko skolų, kiek reikia atsižvelgiant į skolininko aplinkybes. Be to, Ch. 13 atvejis paprastai trunka daug ilgiau nei 7 skyriaus atvejis.

3. Kada skolininkui geriau skirti 13 skyrių nei 7 skyriui?

Ch. 13 yra geriau asmeniui, kuris:

 • nori grąžinti visas ar didžiąją dalį savo neužtikrintų skolų ir turi pajamų tai padaryti per pagrįstą laiką,
 • turi vertingų neapmokestintų ar neapmokestintų skolų užtikrinimo turto, kurie būtų prarasti 7 skyriaus atveju,
 • negali būti įvykdytas pagal 7 skyrių,
 • turi vieną ar daugiau reikšmingų skolų, kurias galima įvykdyti pagal 13 skyrių, bet pagal 7 skyrių nėra, arba
 • turi pakankamai turto daugumai skolų grąžinti, tačiau tam reikia laikino kreditorių palengvinimo

4. Kuo 13 skyrius skiriasi nuo privačių skolų konsolidavimo paslaugos?

13 skyriaus atveju bankroto teismas gali suteikti skolininkui pagalbą, kurios negali suteikti privačios skolos konsolidavimo paslaugos. Pavyzdžiui, teismas turi įgaliojimus uždrausti kreditoriams areštuoti ar areštuoti skolininko turtą, priversti neužtikrintus kreditorius priimti 13 skyriaus planą, kuriame mokama tik dalis jų reikalavimų, ir atleisti skolininką nuo neapmokėtų skolų dalių. Privačių skolų konsolidavimo tarnybos neturi nė vieno iš šių įgaliojimų.

5. Kas yra 13 skyriaus planas?

Tai rašytinis planas (dokumentas), kurį bankroto teismui pateikia skolininkas ir jo advokatas. Plane nurodoma, kiek pinigų ar kito turto skolininkas sumokės 13 skyriaus patikėtiniui, kiek laiko tęsis skolininko mokėjimai patikėtiniui, kiek bus sumokėta kiekvienam iš skolininko kreditorių, kurie kreditoriai bus sumokėti už jos ribų. planą ir tam tikrus kitus techninius klausimus.

6. Kas yra 13 skyriaus patikėtinis?

Patikėtinis yra asmuo, kurį paskyrė Jungtinių Valstijų patikėtinis rinkti iš skolininko mokėjimus, atlikti mokėjimus kreditoriams taip, kaip nustatyta skolininko plane, ir administruoti skolininko 13 skyriaus bylą, kol ji bus baigta. Kai kuriais atvejais patikėtinis privalo atlikti tam tikras kitas pareigas, o skolininkas visada privalo bendradarbiauti su 13 skyriaus patikėtiniu.

7. Kokias skolas galima sumokėti pagal 13 skyriaus planą?

Dauguma skolų, nesvarbu, ar jos yra užtikrintos, ar neužtikrintos. Net skolos, kurios nėra apmokestinamos, pavyzdžiui, skolos už studentų paskolas, alimentus ar išlaikymą vaikams, gali būti sumokėtos pagal 13 skyriaus planą.

8. Ar pagal 13 skyriaus planą reikia sumokėti visas skolas?

Ne. Nors prioritetinės skolos (pvz., Skolos už alimentus, vaiko išlaikymą ir tam tikrus mokesčius) ir visiškai užtikrintos skolos turi būti visiškai sumokėtos pagal 13 skyriaus planą, už daugumą kitų skolų turi būti sumokėta tik ta suma, kurią skolininkas gali pagrįstai sau leisti. . Nesumokėti daugumos kitų skolų, kurios nėra visiškai sumokėtos, likutys yra įvykdomos įvykdžius planą.

9. Kiek skolininko pajamų turi būti sumokėta patikėtiniui pagal 13 skyriaus planą?

Paprastai visos skolininko ir skolininko sutuoktinio disponuojamos pajamos turi būti sumokėtos 13 skyriaus patikėtiniui. Disponuojamosios pajamos yra skolininko ir jo sutuoktinio gaunamos pajamos, kurios nėra pagrįstai reikalingos skolininko išlaikytinių išlaikymui. Išsamiais skaičiavimais nustatomos disponuojamos pajamos, jas turėtų apskaičiuoti patyręs bankroto advokatas.

10. Kada skolininkas turi pradėti mokėti 13 skyriaus patikėtiniui ir kaip jie turi būti atliekami?

Skolininkas turi pradėti mokėti 13 skyriaus patikėtiniui per 30 dienų nuo skolininko plano pateikimo teismui. Mokėjimai turi būti atliekami reguliariai, kas mėnesį. Jei skolininkas dirba, teismas reikalauja, kad mokėjimus skolininko darbdavys atliktų kiekvieną atlyginimo laikotarpį.

11. Kiek trunka 13 skyriaus planas?

13 skyriaus planas turi trukti trejus metus, nebent visas skolas galima sumokėti per trumpesnį laiką. Jei reikia, Ch. 13 planas gali trukti net penkerius metus, o nedaugeliu atvejų reikia penkerių metų.

12. Kaip pagal 13 skyrių tvarkomos skolos su garantija ar garantija?

Jei pagal 13 skyriaus planą visiškai sumokama paskirta ar garantuota vartojimo skola, kreditorius negali išieškoti skolų iš garanto ar garanto. Tačiau jei pagal planą nėra visiškai sumokėta vartotojo skola, kreditorius gali sumokėti negrąžintą skolos dalį iš užstato ar garanto. Vartotojo skola yra skola, kuri nėra susijusi su verslu. Kreditoriai gali išieškoti verslo skolas iš garantų ar garantų, net jei skolos turi būti visiškai apmokėtos pagal skolininko planą.

13. Kada vyras ir žmona turėtų kartu pateikti paraišką pagal 13 skyrių?

Jei abu sutuoktiniai yra atsakingi už bet kokias reikšmingas skolas, jie turėtų apsvarstyti galimybę pateikti bendrą paraišką pagal 13 skyrių, net jei tik vienas iš jų turi pajamų.

14. Ar gali savarankiškai dirbantis asmuo pateikti bylą pagal 13 skyrių?

Taip. Savarankiškai dirbantis asmuo, atitinkantis tinkamumo reikalavimus, gali pateikti 13 skyrių. Skolininkas, užsiimantis verslu, bylos nagrinėjimo metu gali tęsti verslą.

15. Ar 7 skyriaus atvejis gali būti paverstas 13 skyriumi?

Nagrinėjama 7 skyriaus byla skolininko prašymu gali būti bet kada pakeista į 13 skyrių, jei įvykdoma tam tikra kvalifikacija.

16. Ar asmuo praras turtą, jei jis paduos paraišką pagal 13 skyrių?

Paprastai ne. Pagal 13 skyrių kreditoriams paprastai mokama iš skolininko pajamų, o ne iš skolininko turto.

17. Kaip padavimas pagal 13 skyrių daro įtaką išieškojimo procesams ir priverstiniams išieškojimams, kurie anksčiau buvo pateikti skolininkui?

Parašykite komentarą