18 mėnesių paskolos Dot Dot paskolos

Jei jums reikia papildomų pinigų, gali padėti 18 mėnesių paskola iš „Dot Dot Loans“. Mes siūlome 18 mėnesių paskolas nuo 1 500 iki 4 000 svarų, taigi yra galimybė pasirinkti, ar jūs paskolinote automobilio remontui, ar mokate netikėtas sąskaitas.

Gavę 18 mėnesių paskolą, kiekvieną mėnesį grąžinsite sutartą grąžinimą tiesioginiu debetu, todėl jums tai valdyti paprasta ir paprasta.

Kaip veikia 18 mėnesių paskolos?

Naudodamiesi mūsų patogia paskolos skaičiuokle, galite pamatyti visą paskolos kainą per 18 mėnesių, padėdami priimti pagrįstą sprendimą.

Kreipkitės internetu ir jei iš pradžių esate patvirtintas, vienas iš mūsų atstovų susisieks ir aptars tolesnius veiksmus. Mes siekiame pateikti galutinį sprendimą, ar kitą darbo dieną jus priims 18 mėnesių paskola.

Mums patinka viskas paprasta, todėl naudojant „Dot Dot“ paskolas nėra jokių paslėptų išlaidų. Mes neimame mokesčio už paraišką ar pavėluotą mokėjimą ir nemokėsite nė cento daugiau, nei iš pradžių sutikote.

Jei turite klausimų, mūsų komanda yra pasirengusi jums padėti. Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda el. Paštu arba telefonu ir jie mielai padės.

18 mėnesių paskolos kredito patikrinimai

Mes rimtai žiūrime į savo, kaip skolintojo, pareigas. Kiekvienai paskolos paraiškai tikriname kreditą ir įperkamumą.

Pirmiausia atliksime vadinamąją „lengvatinio“ kredito paiešką, kad galėtume priimti pirminį sprendimą dėl jūsų paraiškos, nes tokio tipo paieškos nepalieka žymės jūsų kredito byloje kitiems skolintojams ir organizacijoms. Jei pateiksime jums paskolos pasiūlymą ir jūs jį priimsite, atliksime „sunkią“ paiešką. Tai matys kiti skolintojai jūsų kredito byloje.

Šiuos patikrinimus atliekame norėdami įsitikinti, ar paskolos jums tinka. Mums nereikia, kad turėtumėte tobulą kredito istoriją ar būtumėte namų savininkas, tačiau mes atsižvelgiame į jūsų pajamas ir išlaidas, kad patikrintume, ar grąžinimai neturėtų sukelti problemų.

Skaidrumas yra svarbus, todėl siekiame būti aiškūs ir tiesūs su savo klientais. Jei turite kokių nors klausimų, tiesiog paklauskite.

Pažvelkite į mūsų paskolų skaičiuoklę, kad sužinotumėte daugiau apie 18 mėnesių paskolas

18 mėnesių DUK apie paskolą

Klausimas Atsakymas

Ar yra 18 mėnesių paskolos mokesčiai?

Mes neimame jokių paraiškų ar praleistų mokėjimų mokesčių. „Dot Dot“ paskolose viskas yra paprasta.

Kas gali kreiptis dėl 18 mėnesių paskolos?

Visi vyresni nei 21 metų asmenys, kurie yra JK gyventojai ir dirba, gali kreiptis dėl 18 mėnesių paskolos, patikrinę kreditą ir įperkamumą.

Kokia yra „Dot Dot“ paskolos palūkanų norma?

Mūsų palūkanų normos yra fiksuotos, tačiau jos priklauso nuo jūsų pasirinkto paskolos termino. Norėdami gauti daugiau informacijos, naudokite mūsų paskolos skaičiuoklę.

Kreipkitės dabar

Parašykite komentarą