2015 m. Studentų bankininkystės tyrimas – rezultatai

ATNAUJINTI: Peržiūrėkite mūsų 2021 m. Studentų bankų apklausą.

Prieš naujus mokslo metus norėjome sužinoti, kurie bankai surenka aukščiausius studentų įvertinimus – už kuriuos balsavote tik jūs. Štai ką jūs atskleidėte.
studentų banko apklausaKreditas: „Banzai Media Srl.“Šių metų nacionalinė studentų pinigų apžvalga atskleidė realybę, kad daugelis studentų stengiasi padengti kasdienio gyvenimo išlaidas, todėl mes nuolat palaikome spaudimą organizacijoms, kurios gali pagerinti studentų finansavimą.

Pirmojo studentų bankų tyrimo metu mes išsiaiškinome, kurie bankai yra populiariausi ir, kas dar svarbiau, kurie teikia geriausias paslaugas studentams. Tai taip pat buvo galimybė užduoti platesnius klausimus apie banko pasirinkimą ir skolinimosi reikalus. Didžiulis ačiū visiems dalyvavusiems!

Teisingas pasirinkimas

Kodėl studentai pasirinko savo einamąją sąskaitą?

Mes turime daugybę patarimų, kaip įsigyti geresnę studentų banko sąskaitą, bet ką tikrai įtakoja, kur nuspręsi paslėpti grynuosius?

Kodėl pasirinkote savo banką?Mūsų tyrimas tai atskleidė daugiau nei pusė iš jūsų apkūni studento sąskaita kažkur, kur jau esate banke. Prieiga prie beprocentinio overdrafto ir bankininkystė toje pačioje vietoje kaip šeima ir draugai taip pat pasirodė kaip svarbūs veiksniai.

Bene labiausiai stebina, beveik trečdalis iš jūsų apskritai neturite studento sąskaitos – tai reiškia (tyčia ar ne), jei priliksite standartinę plikų kaulų einamąją sąskaitą, galite praleisti nemokamą skolinimąsi ir studentams palankią bankininkystę.

Ar studentai keičiasi norėdami gauti geresnius pasiūlymus?

Nesvarbu, ar tai dainuojanti studentų paskyra, ar įprasta jūsų sodo veislė 1 iš 5 iš jūsų šiuo metu ketinate pereiti prie naujo banko.

Jei atlikote tyrimus apie geriausius studentų bankus ir turite visas reikalingas patalpas, esate laimėtojas (nors vis tiek verta reguliariai tikrinti, ar esate pasirūpinę geriausiu pasiūlymu). Jei naudojatės banku, kuriuo nesate patenkintas, jums yra naudinga jį pakeisti kažkuo geresniu.

Šiais metais jūs galite užsidirbti Santanderio 4 metų geležinkelio kortelę, tada pereiti prie HSBC už 60 svarų sterlingų kuponą ir didesnis overdraftas!

Su tiesiog 20% studentų sako, kad jie apsiperka už geriausius pasiūlymus – ir menką 5% pakeisti, kai jie randa geresnį pasiūlymą – dabar verta paklausti, ar banko lojalumas jums atsiperka.

Studentų komentarai:

– Aš gavau nemokami 4 metai geležinkelio kortelė (kurį vis tiek būčiau nusipirkęs), didelis overdraftas ir 5 svarai, jei kiekvieną terminą į savo sąskaitą turiu bent 500 svarų (padengiami mokėjimai už studento paskolą)

– Atrodė protingiausia rinktis geriausią nemokamą dovaną – taip ir bus sutaupyk man daugiau pinigų nei tos papildomos 0,02% palūkanos iš kito banko

– Aš bandau eiti su tuo metu prieštaringiausios reputacijos banku (sunku). Tačiau nemokamos dovanos dažnai mane linguoja (esu silpna)

– Niekada nenorėjau per daug piešti, todėl niekada nesirinkau studento paskyra

– Aš galų gale likau tame pačiame banke kaip mano tėvai, todėl pervedimai yra labai lengvi

Populiarūs bankai„Santander“ – jau geriausios vertės studentų sąskaita 2015 m. – yra populiariausias bankas mūsų apklausoje: 1 iš 5 studentai jau ten tvarko savo pagrindinę sąskaitą.

„NatWest“ (16%) ir „Lloyds“ (13%) pateko į antrą ir trečią vietas labiausiai mėgstamų studentų bankų sąraše.

Ar studentai patenkinti savo banku?

Mes taip pat paprašėme studentų įvertinti, ar jie patenkinti savo banku, ir buvome maloniai nustebinti. Vidutinis balas buvo 6,4 iš 10, bet beveik 1 iš 3 davė savo bankui neįtikėtiną 9 ar 10 iš 10!

Banko reitingaiĮdomu tai, kad atskirų bankų pasitenkinimo balai buvo labai artimi, tačiau šiais metais pirmaujančios šypsenos studentų veiduose yra „NatWest“, „Santander“ ir „RBS“.

Studentų komentarai:

– Jie leido man atidaryti studento sąskaitą 4 metai universiteto, tačiau pirmieji naujo kurso metai

– Jie viską atlieka kuo greičiau ir visada yra mandagūs, šypsosi ir naudinga, kas tikrai gali padėti, jei jūs praleidžiate tikrai šiukšlių dieną

– Antras tu neturi pinigu jie neturi jums laiko ir ima 15 svarų sterlingų kiekvieną kartą, kai naudojate kortelę, jei pertrūksta!

– Kai praradau debeto kortelę dėl slapukų, klientų aptarnavimas buvo puikus. Aš labai greitai turėjau naują kortelę ir vis tiek galėjau ja naudotis Elektroninė bankininkystė kol laukiausi

Labai smagu girdėti, kad dauguma studentų yra patenkinti savo banku, tačiau ištikimybė taip pat kelia riziką praleisti geresnius sandorius – būtent gauti kuo didesnį beprocentinį overdraftą.

Studentų skolinimasis

Vidutiniškai studentams trūkstant 265 svarų sterlingų per mėnesį po išlaikymo paskolos, bankai vaidina labai svarbų vaidmenį mažinant atotrūkį. Mes norėjome sužinoti, kiek jūs pasitikite savo banku, pavyzdžiui, be palūkanų overdrafto, palyginti su kitomis brangesnėmis skolinimosi rūšimis.

PerlenktaNors dauguma – 66% studentų – teigė, kad jų visiškai nepanaudojo, populiariausia vieta skolintis papildomų grynųjų yra šeima. Tik 8% sakė, kad šiuo metu jie yra pervesti 100–499 svarų, palyginti su 25% kurie per pastaruosius metus pasiskolino šią sumą iš šeimos.

Mes taip pat girdėjome iš kai kurių studentų, kurie teigė, kad jie kreipėsi į privačias ar darbo dienos paskolas po to, kai jiems buvo atsisakyta suteikti banko sąskaitos pereikvojimo galimybes, o tai ilgainiui skolą tik pablogino. Užtikrinti, kad bankas padengtų jus skubiais pinigais, yra viena iš pagrindinių priežasčių pereiti prie tokios, kuri suteiktų jums tai, ko jums reikia.

Svarbu patikrinti savo kredito reitingą prieš kreipiantis dėl overdrafto ar jį padidinant. Daugelis bankų atsisakys jūsų, jei balas yra žemas, o pakartotiniai prašymai gali dar labiau pabloginti.

Studentų komentarai:

– Paskola, kurią paėmiau iki atlyginimo, prasidėjo kaip 200 svarų paskola, kad atsikratyčiau mokesčių banke. Tada ji virto 300 svarų sterlingų paskola iš kitos įmonės, kad padengčiau 200 svarų, kurių negalėjau grąžinti, ir jis snigo!

– iš pradžių didelis overdraftas (1500 svarų), bet trečiaisiais metais, man reikia daugiau. Mano išlaikymo paskola nėra artima net nuomos mokėjimui

– Aš savo banke esu 15 metų, bet jie neduotų man paskola

– Kai reikėjo pasiskolinti pinigų ir pratęsti sąskaitos pereikvojimą, bankas atsisakė, nes buvau panaudojęs paskolą iki atlyginimo, todėl turėjau pasiimti dar viena paskola iki atlyginimo

– 1 500 svarų vertės beprocentinių overdrafto pasiūlymų lankstumas, ypač kai reikia mokėti didelius būtinus mokėjimus, tokius kaip vienkartinė nuoma vasarą

Daugelis studentų, baigę studijas, susižeidžia staiga reikalaudami grąžinimo ar papildomų mokesčių, todėl prieš pasirašydami sąskaitos pereikvojimą įsitikinkite, kad gerai žinote sąlygas.

Ar studentai taupo?

santauposKalbant apie studentų kaupiamąsias sąskaitas, mes radome beveik pusė iš jūsų turite lietingos dienos fondą pas tą patį teikėją, ketvirtis laikykite jį kitame banke ir likę jūs (27%) apskritai neturi taupomosios sąskaitos.

Jei jums pavyko surinkti šiek tiek santaupų arba turite padorų 0% overdraftą, bet dabar jums nereikia lėšų, uždėkite pinigus į neapmokestinamą ISA, kad uždirbtumėte! Tai taip pat apsunkina visa tai nupūsti beprotiškame savaitgalyje, kuriame apmaudu.

Studentų komentarai:

– Man buvo gana paprasta valdyti savo pinigus paprasčiausiai mano paskolą kas savaitę iš savo kaupiamosios sąskaitos į studentų sąskaitą, kad neišleisčiau pinigų

– Turimoje taupomojoje sąskaitoje susidomėju pensine, bet kartais turiu tūkstančiai ten

Nustatymas taupomąsias sąskaitas ir pervesti pinigus galima per jų programėlę ar internetinę bankininkystę – tai labai padėjo man, kaip studentui

Tvarkyta 1 metų bauda taupyti pinigus, bet eiti į antrus metus su padidėjusiomis išlaidomis!

– Turiu šešias taupomąsias sąskaitas (kiekviena su kitas bankas) maksimaliai išnaudoti palūkanų normas


Ar manote, kad studentai gauna gerą pasiūlymą iš bankų, ar turėtų būti daugiau paramos? Praneškite mums – palikite komentarą žemiau.

Jei manote, kad jūsų bankas greitai keičia jus, atėjo laikas pasikeisti: perskaitykite geriausias studentų banko sąskaitas ir gaukite geresnį pasiūlymą.

Norite sužinoti daugiau apie apklausą ar reikalingi atvejų tyrimai, komentarai ar citatos? Džiaugiamės galėdami padėti – tiesiog atsisakykite.

Parašykite komentarą