2021 m. Liepos mėn. Paskolos su mažomis palūkanomis

Jei jums reikia greitų pinigų ir jūs negalite gauti paskolos iš banko ar kito tradicinio skolintojo, galite apsvarstyti paskolą iki atlyginimo. Dažnai vadinamos paskolomis iki atlyginimo, vienas pagrindinių paskolų, mokamų iki atlyginimo, trūkumas yra gana aukštos palūkanų normos, tačiau ne visi kreditoriai taiko vienodus mokesčius ir palūkanas.

Jūsų mokamos palūkanos priklausys nuo kelių veiksnių, įskaitant galiojančius provincijos ar teritorijos, kurioje gyvenate, taisykles, taip pat konkretų skolintoją, į kurį kreipiatės. Nors visoms paskoloms iki atlyginimo bus taikomos didesnės palūkanų normos ir mokesčiai nei kitų tipų asmeninėms paskoloms, vis tiek galite rasti paskolų su darbo diena, kurių palūkanos yra mažesnės nei maksimali standartinė norma, kuri gali būti taikoma jūsų provincijoje ar teritorijoje.

Mūsų vadove aprašoma, kaip galite sužinoti šių tipų paskolas, taip pat dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti teikiant paraišką, ir tinkamumo kriterijai.

Kur galite rasti paskolų su mažomis palūkanomis iki atlyginimo?

Mokėjimo dienos skolintojus, kurie ima mažesnes palūkanas nei paprastai, galima rasti kiekvienoje provincijoje ir teritorijoje. Yra keli skolintojų tipai, į kuriuos reikia atsižvelgti, jei ieškote pigesnės paskolos iki atlyginimo dienos. Tai gali būti:

 • Kreditoriai, kurie ima mažesnius mokesčius nei įstatymuose nustatyti maksimumai.Žvilgtelėję į Kanados įstatymus, palyginkite skolintojus ir raskite tuos, kurių mokestis yra mažesnis už šį maksimalų dydį. Kai kuriose jurisdikcijose yra didesni maksimumai nei kitose, o rasti skolintoją, kuris nukrenta žemiau jų, neturėtų būti per sunku.
 • Kreditoriai, turintys daugiapakopę reitingų sistemą. Kai kurie skolintojai neturi visų skolininkų palūkanų normų – jie skolininkus klasifikuoja pagal pakopinę sistemą. Klasifikacija gali būti atliekama pagal skolininko kredito balą arba remiantis ankstesnių paskolų grąžinimo laiku įrašais.
 • Paskolos išsimokėtinai. Jei norite gauti mažesnes grąžinamąsias išmokas, galite apsvarstyti paskolą dalimis. Šios paskolos leidžia grąžinti pasiskolintus pinigus per ilgesnį laikotarpį, paprastai nuo dviejų mėnesių iki penkerių metų, o ne grąžinti vieną sumą, kaip su paskolomis iki atlyginimo. Nors palūkanų norma vis dar gali būti aukšta, galite sutelkti dėmesį į tai, kad mokėtumėte po truputį atgal.
 • Automatinės nuosavybės paskolos. Jei turite automobilį, valtį ar RV, galite perduoti jo nuosavybės teisę paskolos davėjui. Jūs ir toliau visapusiškai naudositės transporto priemone ir jums bus grąžinta nuosavybės teisė, kai bus visiškai grąžinta paskola. Kadangi tai iš esmės yra užtikrinta paskola, dažnai galite rasti daug konkurencingesnes palūkanų normas.

Kaip galite palyginti savo žemų palūkanų galimybes

Palyginę žemų palūkanų paskolą iki atlyginimo, atsižvelkite į šiuos veiksnius:

 • Palūkanos. Akivaizdu, kad tai yra jūsų pagrindinis dalykas. Prieš kreipdamiesi nepamirškite patikrinti provincijos ar teritorijos nuostatų ir palyginti, kokius skirtingus skolintojus taiko jūsų vietovės gyventojai.
 • Mokesčiai. Tik kai kuriose jurisdikcijose mokesčiai, kuriuos skolintojai gali imti iš jūsų, yra riboti, o daugelis – ne. Patikrinkite išankstinius ir nuolatinius mokesčius, kad suprastumėte, ką gali tekti mokėti.
 • Apdorojimo laikas. Ne visi paskolos davėjai gali gauti jūsų pinigus per tą patį laiką. Jei kreipsitės internetu dėl paskolos, patvirtinę pinigus paprastai galite nusiųsti tiesiai į savo sąskaitą, kuri gali trukti nuo kelių valandų iki kitos darbo dienos. Taip pat galite pasirinkti pasiimti grynuosius pinigus asmeniškai parduotuvėje, jei skolintojas turi fizinę vietą. Tokiu atveju savo pinigus paprastai galite atsiimti greičiau nei per valandą po kreipimosi.
Maksimalios skolinimosi išlaidos

Visada turėtumėte kreiptis į paskolos sutartį dėl tikslių grąžinimo sumų ir išlaidų, nes jos gali skirtis nuo mūsų rezultatų. Žemiau esančioje lentelėje pateikiamos maksimalios leistinos skolinimosi pagal paskolos iki atlyginimo išlaidos kiekvienai provincijai:

Provincija Didžiausia leistina skolinimosi kaina
Alberta 15 USD už pasiskolintą 100 USD
Britų Kolumbija 15 USD už pasiskolintą 100 USD
Manitoba 17 USD už pasiskolintą 100 USD
Naujasis Bransvikas 15 USD už pasiskolintą 100 USD
Niufaundlandas ir Labradoras 21 USD už pasiskolintą 100 USD
Šiaurės vakarų teritorijos, Nunavutas ir Jukonas 60 USD už pasiskolintą 100 USD
Naujoji Škotija 19 USD už pasiskolintą 100 USD
Ontarijas 15 USD už pasiskolintą 100 USD
Princo Edvardo sala 25 USD už pasiskolintą 100 USD
Kvebekas 35% metinės palūkanų normos (AIR) riba
Saskačevanas 17 USD už pasiskolintą 100 USD

Dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš taikant

Prieš pasirašydami ir priimdami sutartį įsitikinkite, kad laikotės paskolos sąlygų ir sąlygų, kad aiškiai suprastumėte mokesčius ir rinkliavas. Jei manote, kad negalėsite grąžinti paskolos, pirmiausia apsvarstykite galimybę ją paimti.

Tinkamumo kriterijai

Nors skolintojams tai skiriasi, paprastai turėsite atitikti šiuos reikalavimus:

 • Būkite 18 metų arba pilnametystės jūsų provincijoje ar teritorijoje
 • Turėkite galiojančią banko sąskaitą
 • Būkite Kanados pilietis arba nuolatinis gyventojas
 • Turėkite pajamų įrodymą

Ar mano provincijoje ar teritorijoje galima gauti paskolų iki atlyginimo?

Paskolos iki atlyginimo yra prieinamos visose Kanados provincijose ir teritorijose. Turėtumėte žinoti, kad paskolos iki atlyginimo yra reguliuojamos atskirose jurisdikcijose, o tai reiškia, kad išlaidos ir mokesčiai gali skirtis. Įsitikinkite, kad bet kuris pasirinktas skolintojas laikosi gyvenamos vietos įstatymų.

Rašymo metu, 2018 m. Birželio mėn., Jukono, Nunavuto ir Šiaurės vakarų teritorijose nėra įstatymų, reglamentuojančių paskolų iki atlyginimo.

Sužinokite, kiek skolintojai gali imti visoje Kanadoje

Dažnai užduodami klausimai apie paskolas su mažomis palūkanomis

Parašykite komentarą