24 mėnesių paskolos Dot Dot paskolos

Gyvenimas turi būdą, kaip pagauti, kad nežinome. Sugedo skalbimo mašinos, pradeda veikti varikliai – kai tai nutiks, gali padėti 2 metų paskola iš „Dot Dot Loans“. Siūlome paskolas nuo 1 500 iki 5 000 svarų, kurias galima grąžinti per dvejus metus.

Kaip veikia 24 mėnesių paskolos?

Norėdami pradėti, peržiūrėkite mūsų paskolos skaičiuoklę. Galėsite pamatyti aiškų pasirinktos paskolos išlaidų ir grąžinimo sumų suskirstymą.

Jei tuo esate patenkintas, užpildykite mūsų internetinę paraiškos formą. Jei iš pradžių buvote patvirtintas, vienas iš mūsų atstovų susisieks ir aptars tolesnius veiksmus. Mes siekiame pateikti galutinį sprendimą, ar tą pačią ar kitą darbo dieną jus priėmė paskolos suteikimas 2 metams.

Jei jums reikia pagalbos arba turite kokių nors klausimų, Klientų aptarnavimo komandos narys mielai padės el. Paštu arba telefonu.

24 mėnesių paskolos kredito patikrinimai

Mums svarbu atsakingas skolinimas. Mes atliekame kredito ir prieinamumo patikrinimus kiekvienai programai, kad įsitikintume, jog grąžinimas jums yra prieinamas.

Mūsų pradinė kredito paieška bus „švelni“, todėl jūsų kredito byloje nebus paliktas pėdsakas. Jei pateiksime jums paskolos pasiūlymą ir jūs jį priimsite, atliksime „kietojo“ kredito paiešką, kuri bus matoma kitiems kreditoriams ir organizacijoms jūsų kredito byloje.

Vykdydami šiuos patikrinimus, atsižvelgiame į jūsų pajamas ir išlaidas. Atlikdami patikrinimus atsižvelgiame į įvairius veiksnius, todėl nereikia nerimauti, jei turite mažiau nei tobulą kredito istoriją.

Jei turite klausimų ar rūpesčių, nedvejodami susisiekite. Džiaugiamės galėdami padėti atsakyti į visus klausimus.

Pažvelkite į mūsų paskolų skaičiuoklę, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų 24 mėnesių paskolas

24 mėnesių paskolos DUK

Klausimas Atsakymas

Ar yra 24 mėnesių paskolos mokesčiai?

Mes neimame jokių paraiškų ar praleistų mokėjimų mokesčių. „Dot Dot“ paskolose viskas yra paprasta.

Kas gali kreiptis dėl 2 metų paskolos?

Kiekvienas vyresnis nei 21 metų asmuo, kuris yra JK gyventojas ir dirba, gali kreiptis dėl 2 metų paskolos, patikrinęs kreditą ir įperkamumą.

Kokia yra „Dot Dot“ paskolos palūkanų norma?

Mūsų palūkanų normos yra fiksuotos, tačiau jos priklauso nuo jūsų pasirinkto paskolos termino. Norėdami gauti daugiau informacijos, naudokite mūsų paskolos skaičiuoklę.

Kreipkitės dabar

Parašykite komentarą