3 mėnesių paskolos, 3 mėnesių paskolos internetu, 3 mėnesių tiesioginių paskolų skolintojai

Turėdami 3 mėnesių paskolą iš „Dot Dot“, galite pasiskolinti nuo 100 iki 1000 svarų, naudodamiesi patogiu ir nesudėtingu internetinės paraiškos teikimo procesu.

Naudodami „Dot Dot“ paskolas mokėsite tik iš anksto sutartą sumą, todėl nuo pat pradžių žinosite tikslią paskolos kainą. Grąžinsite per 3 mėnesius reguliariai kas mėnesį, be jokių vėlavimo mokesčių ir papildomų išlaidų, dėl kurių nerimautumėte.

Tiesiog pasiskolinkite tai, ko jums reikia

Kad ir koks būtų jūsų gyvenimas, 3 mėnesių paskola gali padėti jums reikalingus pinigus, kai jums to reikia. Mes visi kartais nusileidžiame su netikėtomis išlaidomis, nesvarbu, ar sugedęs telefono ekranas, ar sugedusi skalbimo mašina, ar tiesiog didesnė sąskaita nei įprastai. „Dot Dot“ paskola gali padėti jums grįžti į savo vėžes.

Kaip atsakingas skolintojas, mes visada tikriname savo pareiškėjų kreditą ir įperkamumą, ir mes neimame mokesčių už pavėluotus mokėjimus. Mūsų tikslas visada yra padėti savo klientams.

Pažvelkite į mūsų paskolų skaičiuoklę, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų 3 mėnesių paskolas

3 mėnesių paskolos DUK

Klausimas Atsakymas

Ar yra 3 mėnesių paskolos mokesčiai?

Mes neimame mokesčio už praleistus mokėjimus, bet „Dot Dot“ viskas paprasta.

Kas gali kreiptis dėl 3 mėnesių paskolos?

3 mėnesių paskolos suteikiamos tiek naujiems, tiek esamiems klientams, tikrinant kreditą ir įperkamumą, suteikiant paskolas nuo 100 iki 1000 svarų.

Kokia yra palūkanų norma?

Mūsų palūkanų normos yra fiksuotos, tačiau jos priklauso nuo jūsų pasirinkto paskolos termino. Norėdami gauti daugiau informacijos, naudokite mūsų paskolos skaičiuoklę.

Kaip greitai gausiu savo lėšas?

Paskolos finansuojamos kas valandą nuo 9 iki 22 val., Septynias dienas per savaitę. Jei būsite patvirtintas po 22 val., Paskola bus finansuojama kitos dienos 9 val.

Kreipkitės dabar