36 mėnesių paskolos Dot Dot paskolos

Dot Dot paprasta ir nesudėtinga 36 mėnesių paskola gali padėti padengti tokias išlaidas, kaip netikėtos sąskaitos ir remontas. Siūlome paskolas nuo 1500 iki 5000 svarų, kurias galima grąžinti per trejus metus.

Iš anksto suderinamas visas grąžinimo planas; niekada nereikės mokėti nieko daugiau, nei sutarta, nes mes neimame mokesčio už paraišką ar pavėluotą mokėjimą.

Kaip veikia 36 mėnesių paskolos?

Norėdami pradėti, naudokite mūsų paskolos skaičiuoklę, kad nustatytumėte sumą, kurią norite pasiskolinti, ir kiek tai jums kainuos kiekvieną mėnesį.

Kai nuspręsite, kokią sumą norite pasiskolinti, užpildykite mūsų internetinę paraiškos formą. Jei iš pradžių buvote patvirtinti paskolai 3 metams, vienas iš mūsų atstovų susisieks ir aptars tolesnius veiksmus. Mes siekiame tą pačią arba kitą darbo dieną pateikti galutinį sprendimą dėl paskolos.

36 mėnesių paskolos kredito patikrinimai

„Dot Dot“ paskolos rimtai vertina atsakingą skolinimą. Kiekvienai paskolos paraiškai tikriname kreditą ir įperkamumą, siekdami užtikrinti, kad pareiškėjai galėtų patogiai grąžinti paskolą.

Iš pradžių atliksime „lengvatinio“ kredito paiešką, kad galėtume apytiksliai suprasti jūsų finansinę istoriją, tai nepaliks žymės jūsų kredito byloje ir nebus matoma kitiems skolintojams ir organizacijoms. „Sunki“ paieška bus atliekama tik tuo atveju, jei mes pateiksime jums paskolos pasiūlymą ir jūs jį priimsite, tokia paieška bus matoma kitiems skolintojams.

Mes norime, kad prieš pradėdami tave būtų visiškai patenkinti 3 metų paskolos terminais ir grąžinimais. Jei bet kuriuo metu turite kokių nors klausimų ar turite klausimų, Klientų aptarnavimo komandos narys mielai padės el. Paštu arba telefonu.

Pažvelkite į mūsų paskolų skaičiuoklę, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų 36 mėnesių paskolas

36 mėnesių paskolos DUK

Klausimas Atsakymas

Ar yra 36 mėnesių paskolos mokesčiai?

Mes neimame jokių paraiškų ar praleistų mokėjimų mokesčių. „Dot Dot“ paskolose viskas yra paprasta.

Kas gali kreiptis dėl 3 metų paskolos?

Kiekvienas vyresnis nei 21 metų asmuo, kuris yra JK gyventojas ir dirba, gali kreiptis dėl 3 metų paskolos, patikrinęs kreditą ir įperkamumą.

Kokia yra „Dot Dot“ paskolos palūkanų norma?

Mūsų palūkanų normos yra fiksuotos, tačiau jos priklauso nuo jūsų pasirinkto paskolos termino. Norėdami gauti daugiau informacijos, naudokite mūsų paskolos skaičiuoklę.

Kreipkitės dabar

Parašykite komentarą