4 tokios programos kaip „Self“ – kaip susikurti kreditą

„Self“ yra nemokama programa, siūlanti mažas, asmenines paskolas savo klientams. Kai skolininkas grąžina šias paskolas, jų kredito balas padidėja. Išmaniųjų telefonų programos, tokios kaip „Self“, yra puikus būdas žmonėms, turintiems mažai kreditų, pradėti kurti savo kreditą šiomis paskolomis. Panašiai, jei turite kredito istoriją, bet jūsų rezultatas yra sąvartynas, tokia kredito formuotojo paskola gali būti puikus būdas sugrąžinti savo rezultatą.

Savarankiškai veikia šiek tiek kitaip nei kiti skolintojai. Su „Self“ jūs negaunate „paskolos“ iš karto. Vietoj to, jūsų paskolos suma laikoma FDIC užtikrinamoje sąskaitoje, kol atliksite visus mokėjimus už paskolą. Kai jūsų paskola bus visiškai sumokėta, jums bus grąžinta pradinė paskolos suma. Sėkmingai sumokėjus vieną iš šių paskolų, „Self“ praneša apie šiuos gerus mokėjimus trims kredito biurams „Experian“, „TransUnion“ ir „Equifax“, o tai reiškia, kad jūsų rezultatas gali pakilti! To nedaro daugelis kitų asmeninių paskolų skolintojų, todėl tai yra labai naudinga „Self“ teikiama priemonė.

Naudodamiesi „Self“, jūs galite pasirinkti 1 ar 2 metų paskolos sąlygas, priklausomai nuo to, kiek pasirenkate mokėti kiekvieną mėnesį. Galite rinktis iš 25 USD, 35 USD, 48 USD arba 150 USD mokėjimų. Maždaug po 6 mėnesių jūsų balas gali pradėti rodyti kai kuriuos patobulinimus. Tačiau jei pradėsite praleisti mokėjimus, jūsų rezultatas gali sumažėti.

„Self“ produktas yra labai novatoriškas ir naudingas. Tačiau tai, kad jūs negaunate paskolos sumos, kol paskola nebus sumokėta, gali būti labai varginantis. Jei jums tikrai reikia pinigų, bet tuo pačiu norite sukurti savo kreditą, „Self“ gali būti ne jums skirta programa. Laimei, yra daugybė kitų programų, kurios teikia panašias paslaugas kaip „Self“. Pažvelkime į kai kurias iš šių programų, pvz., „Self“, kad galėtumėte rasti geriausią pasirinkimą kitai asmeninei paskolai ar kredito istorijai kurti.

Mes galime būti šiek tiek šališki, bet manome, kad „Possible“ yra geriausias kredito statybininkų paskolos variantas ir štai kodėl!

Galimi pasiūlymai paskolos iki atlyginimo dienos ir paskolos dalimis. Galite kreiptis dėl šios teisės mūsų programoje „Galima“. Jei esate atsidūręs finansinėje spūstyje ir jums greitai reikia pinigų, per kelias minutes pinigus galite turėti savo banko sąskaitoje. Šios paskolos turi ne tik labai konkurencingą balandį, bet ir jas lengviau apmokėti nei daugelį kitų skolintojų. Jei stengiatės mokėti už vieną iš šių paskolų, programoje galite pratęsti mokėjimą iki 29 dienų.

Mes suprantame, kad tradiciniai paskolų davėjai dažnai pasižymi grobikiškomis praktikomis, dėl kurių daugelis paskolos gavėjų gali atsidurti paskolos iki atlyginimo spąstuose. Šie tradiciniai paskolų davėjai siūlo savo paskolas tiems, kurių kredito balai yra žemi, ir jie jas apgaubia labai griežtomis paskolos sąlygomis ir balandžiu, kurie gali būti 1 000%. Dar labiau, jei sėkmingai sumokėsite kai kurių iš šių kreditorių paskolas, jūsų kredito balas net nesumažės. Mes norime pakeisti tą pasakojimą ir kovoti už finansinę sąžiningumą. Norime sukurti vertę savo klientams, todėl siūlome daug atlaidžias ir lengviau grąžintinas paskolas. Mes taip pat pranešame „Experian“ ir „TransUnion“ apie visus sėkmingus paskolos grąžinimus, kad galėtumėte sukurti kredito istoriją. Mes norime, kad šios paslaugos būtų kuo plačiau prieinamos, taigi, jei jūsų kredito balas yra labai žemas, vis tiek galėsite gauti mūsų paskolos patvirtinimą.

Apskritai mes, „Possible“, siūlome paskolų kūrimo priemonę, kuri yra labai prieinama ir patogi, greitai gauna jūsų pinigus ir padeda sukurti kreditą.

Pinigų liūtas

„MoneyLion“ yra naudinga programa, teikianti kitokias finansines paslaugas nei „Mint“. Naudodamiesi „MoneyLion“, galite su jais skaitmeniniu banku. Tai reiškia, kad jūs galite atidaryti tikrinamąją ir taupomąją sąskaitą pas juos ir gauti kreditinę kortelę. Kitaip tariant, galėtumėte visiškai pereiti prie skaitmeninio ryšio ir pereiti prie „MoneyLion“, kad būtumėte asmeninė banko paslauga. Banko paslauga teikiama su debeto kortelių atlygiais, taip pat su išankstinio darbo apmokėjimo funkcija, kurioje galite gauti atlyginimą prieš dvi dienas. Be to, „MoneyLion“ skelbia, kad už skaitmeninės bankininkystės paslaugas jie turi labai ribotus mokesčius.

Kartu su banko paslaugomis „MoneyLion“ taip pat siūlo avanso grynaisiais paslaugą. Jie taip pat teikia asmeninę investavimo paslaugą per savo programą, kuri yra šiek tiek panaši į „Robinhood“ ar kito internetinio brokerio paslaugą. Tai turi nulinį valdymo mokestį, taip pat automatinį investavimą ir individualizuotus portfelius, kuriuos galite sudaryti, norėdami pradėti investuoti į būsimus dalykus, pavyzdžiui, pensiją ar medaus mėnesį.

Kalbant apie kreditą, „MoneyLion“ pačios siūlo kreditų kreditą. Naudodamiesi „MoneyLion“, galite gauti iki 1000 USD kreditų kūrimo paskolą. „MoneyLion“ praneša apie sėkmingus mokėjimus visiems trims kredito biurams, kad jūsų balas galėtų pradėti didėti, jei pradėsite sėkmingai mokėti. Jie taip pat tvirtina, kad netikrina jūsų kredito, kai kreipiatės dėl vienos iš šių paskolų kūrimo paskolų, todėl tie, kurių kredito balai yra labai prasti, gali turėti prieigą prie šių kredito formavimo paskolų.

Kaip ir „Self“, jūs negaunate visos paskolos sumos, kai jus patvirtina paskola. Tačiau visa jūsų paskolos suma nenaudojama be darbo, kaip ir su „Self“. Naudodamiesi „MoneyLion“ galite nedelsdami gauti dalį paskolos sumos, o likusi dalis bus saugomoje sąskaitoje, kol ji bus sumokėta. Norėdami gauti tokią paskolą, turite susieti geros būklės atsiskaitomąją sąskaitą. Ši sąskaita taip pat turi būti atidaryta mažiausiai 60 dienų, o toje sąskaitoje turi būti sėkmingų mokėjimų istorija ir nuolatinis pajamų srautas. Kai atitiksite šiuos kriterijus, galėsite pasinaudoti šia paskola.

Pagrindinis „MoneyLion“ trūkumas yra tas, kad reikia sumokėti narystės mokestį, kad galėtumėte net naudotis šiomis kredito formuotojo paskolomis. Ši funkcija vadinama „Credit Builder Plus“, ir nors tai suteiks jums galimybę naudotis šiomis paskolomis ir kitomis paslaugomis per „MoneyLion“, turėsite sumokėti papildomus 20 USD per mėnesį kartu su jau mokamais paskolos mokėjimais.

Nors „MoneyLion“ siūlo daug gerų paslaugų, įskaitant paskolų kreditą, kuri gali padėti pasiekti jūsų kreditą, mokėti papildomus 240 USD per metus tikrai skaudu. Tai reiškia, kad ta kredito formuotojo paskola atrodo daug brangesnė! Jei galite sau leisti sumokėti papildomus 20 USD per mėnesį, galbūt norėsite apsvarstyti, ką siūlo „MoneyLion“. Tačiau yra tikimybė, kad jei jums reikia paskolos, tikriausiai negalite sau leisti užsikurti papildomų 240 USD. Vietoj to, jei jums reikia paskolos ir vis tiek turite sukurti kreditą, „Possible“ yra geriausias pasirinkimas. Norėdami gauti prieigą prie mūsų paskolų, nėra jokio nario mokesčio, ir jūs vis tiek galite ją gauti, net jei turite mažą kreditą!

Credit.com

„Credit.com“ yra holistinė programa ir interneto platforma, leidžianti valdyti ir rūpintis daugeliu savo kredito ir asmeninių finansų aspektų. Pavyzdžiui, per „Experian“ galite nemokamai gauti savo kredito balą svetainėje credit.com. Taip pat galite gauti nemokamą „credit.com“ kredito analizę, kad sužinotumėte, kaip atrodo jūsų kreditas. Šią „kredito ataskaitos kortelę“ taip pat pateikia „Experian“, o jūs galite gauti vieną iš šių ataskaitų kas 14 dienų, kad sužinotumėte, kas gali sukelti jūsų blogą kredito balą ir kaip jį pagerinti. Kaip ir „Possible“, credit.com taip pat turi daug straipsnių ir informacijos apie finansų temas, ypač apie asmeninius finansus.

Kalbant apie kredito stiprinimą, credit.com tiesiogiai neteikia paslaugų, tačiau teikia rekomendacijas įmonėms. Jie savo svetainėje turi skyrių „kredito taisymas“, kuriame skaitytojas informuojamas apie tai, ką reiškia jūsų kredito taisymas ir kaip tai padaryti, taip pat yra keletas bendrovių, kurios, „Credit.com“ nuomone, yra tinkamos padėti jums sukurti, sąrašą. tavo kreditas. Jie taip pat turi panašią skiltį, kurioje kalbama apie asmenines paskolas, ir dar kartą siūlo rekomendacijas, kur gauti asmeninę paskolą.

Nors „credit.com“ pateikia pagrįstas kreditų kreditų ir kreditų taisymo paslaugų rekomendacijas, jiems tai mokama. Tai reiškia, kad įmonės moka kreditą.com, kad jas rekomenduotų, todėl šios rekomendacijos nebūtinai yra geriausias pasirinkimas jums arba tai, ką iš tikrųjų credit.com mano esant geriausios paslaugos jūsų kreditui. Panašiai ir paskolų kreditavimo rekomendacijos yra skirtos gana didelėms paskoloms, kurių atsipirkimas trunka metus. Jei jums reikia tik nedidelės pinigų sumos ir norite greičiau susikurti savo kreditą, „Possible“ bus geresnis pasirinkimas.

„Loqbox“

„Loqbox“ yra Didžiosios Britanijos įmonė, turinti labai kūrybingą būdą susikurti savo kredito balą. Naudodamiesi „Loqbox“, jūs tuo pačiu metu taupote ir kuriate savo kreditą, o tai gali padaryti puikią programą, kad pasiektumėte kai kuriuos jūsų taupymo tikslus. Naudodamiesi „Loqbox“, jūs pasirenkate mėnesinę sumą, kurią norite sutaupyti. Tada „Loqbox“ atidaro „paskolos“ sąskaitą, kurioje saugomi jūsų pinigai. Kiekvieną mėnesį jūsų taupomasis mokėjimas pervedamas į šią sąskaitą ir yra užrakinamas. „Paskola“, kurią jie įsteigė, yra 0% balandžio paskola, kuri jums nekainuoja. Jūsų mėnesiniai santaupų mokėjimai yra jūsų „paskolos mokėjimas“, nors iš tikrųjų tai yra tik mėnesio suma, kurią sutikote atidėti taupymui. Su kiekvienu sėkmingu mokėjimu „Loqbox“ atsiskaito trims pagrindiniams kredito biurams, kurie laikui bėgant kaupia jūsų kreditą. Darbo vaisiai turėtų pasirodyti maždaug po 3–4 mėnesių, kai matote savo kredito balą.

Po 12 mėnesių mokėjimų „Loqbox“ išleidžia jums pinigų sumą. Tada jie nemokamai pridės ją į banko sąskaitą, bet jums kainuos 30 Didžiosios Britanijos svarų arba apytiksliai 40 USD, kad „Loqbox“ įneštų pinigus į pasirinktą banko sąskaitą. Jei bet kuriuo metu per 12 mėnesių procesą su „Loqbox“ nuspręsite, kad norite sustoti, „Loqbox“ išleis jums pinigus. Apskritai, „Loqbox“ yra labai vertinamas ir yra labai saugus iš jūsų pinigų.

Nors „Loqbox“ turi daug teigiamų dalykų, turėtumėte žinoti keletą trūkumų. Pirma, taupydami pinigus, neuždirbsite jokių palūkanų už savo sutaupytus pinigus, kaip tai darytumėte, jei taupytumėte taupomojoje sąskaitoje banke. Be to, jei praleidote mokėjimą su „Loqbox“, tai gali pakenkti jūsų kredito balui, kaip ir bet kuriai kitai paskolai, todėl, norėdami atlikti mokėjimus su „Loqbox“, turite įsitikinti, kad esate jo viršūnėje.

Mėta

„Mint“ yra programų kūrėjas, kuris siūlo daug tų pačių paslaugų kaip ir credit.com, tačiau savo esme tai yra biudžeto sudarymo programa. „Mint“ yra įmonė, kuri priklauso „Intuit“, kuriai taip pat priklauso „TurboTax“ ir „Quicken Loans“. Mėtoje yra daugybė funkcijų, kurios gali padėti jums tvarkyti asmeninius finansus, taip pat nustatyti biudžetą kitų išlaidų planavimui. Nors monetų kalykla teikia daug gerų paslaugų, dėl kurių ji yra viena geriausių asmeninių finansų programų rinkoje, ji neteikia savo paskolų kūrimo paskolų, tokių kaip „Self“ ar „Possible“.

Vietoj to, monetų kalyklos kreditavimo aspektas yra panašus į credit.com. Monetų kalykla savo svetainėje turi papildomą skyrių „paskolos“, kurioje pateikiama informacija apie asmenines paskolas. Skirtingai nuo credit.com, monetų kalykla rekomenduoja paskolas, kurios yra daug pagrįstesnės jūsų kreditui sukurti. Daugelis šių paskolų rekomendacijų yra įprastos …

Parašykite komentarą