5 geriausios paskolos dėl blogų kreditų

Jei jūsų kredito istorija yra nepastovi, gali kilti sunkumų ieškant skolintojų, kurie suteiks jums kreditą. Bet kadangi blogo kredito balo atkūrimas gali užtrukti nemažai laiko, greičiausiai tuo tarpu turėsite rasti blogo kredito paskolą ar kitą kredito formą.

Laimei, yra keletas patikimų skolintojų, kurie skolins pinigus paskolų skolininkams. Pateikiame penkių geriausių skolintojų, turinčių blogų kreditų, sąrašą.

Sutaupykite nemažai automobilio draudimo. Galite permokėti šimtais

Kas yra blogas kredito balas?

FICO kredito balo modelis visiems priskiria skaičių nuo 300 iki 850, nurodantį, kiek tikėtina, kad tas asmuo neįvykdys paskolos, remdamasis savo kredito istorija. Kuo mažesnis jūsų FICO balas, tuo rizikingiau pasirodysite skolintojams ir tuo sunkiau bus skolintis pinigų.

Dauguma skolintojų mano, kad FICO balas yra mažesnis nei 580 subprime, tai yra techninis terminas, kurį skolintojai vartoja blogą kreditą turintiems asmenims. Kai kurie skolintojai yra dar išrankesni, nustatydami juostą iki 600 balų. Pagal „VantageScore“ sistemą, kuri yra šiek tiek kitoks kredito vertinimo modelis, balas iki 601 rodo blogą kreditą.

Jei jūsų kredito balai nukris žemiau antrinių paskolų ribos, jums bus sunku rasti skolintoją, kuris dirbs su jumis. Deja, dėl to jūsų kreditą pataisyti yra daug sunkiau – kaip jūs galite tikėtis padidinti savo kredito balą, jei negalite parodyti geros grąžinimo istorijos, nes niekas jums neskolins pinigų?

Skolintojai, turintys antrinių paskolų

Yra keletas skolintojų, kurie specializuojasi paskolų antrinių paskolų srityje. Šie skolintojai yra pasirengę prisiimti riziką dirbdami su blogų paskolų skolininkais, tačiau jie paprastai privers jus sumokėti už privilegiją taikydami aukštas palūkanų normas ir dažnai didžiulius mokesčius. Tačiau jei jūsų kreditas yra tikrai prastas, galite neturėti kito pasirinkimo, kaip tik praryti šias papildomas išlaidas, kad gautumėte išsimokėtiną paskolą.

>>> Peržiūrėkite „Upgrade“ šiandien, kad gautumėte asmeninių paskolų iki 50 000 USD <<<

Geriausios įmonės, teikiančios blogų kreditų paskolas

Skolinimo pramonė, deja, yra pilna „grobuoniškų skolintojų“: skolintojai, kurie naudojasi žmonėmis, kuriems labai reikia pinigų, ima nepadoriai dideles palūkanas ir mokesčius. Jei turite blogų kreditų, būtina kreiptis į patikimus skolintojus, kurie jūsų neišplėš.

Čia yra penkios geriausios kompanijos turintys padorų klientų aptarnavimą, padės atkurti savo kreditą, pranešdami apie mokėjimus kredito biurams, ir palūkanų normas bei mokesčius išlaikys ne grobikiško lygio.

Avant

Avant yra internetinė skolinimo platforma, teikianti tiek asmeninės paskolos ir kreditinės kortelės. Daugumos „Avant“ skolininkų kredito balai yra nuo 600 iki 700, tačiau skolintojas priima skolininkus, kurių kredito balai yra mažesni nei 600.

„Avant“ asmeninės paskolos yra nuo 2 000 iki 35 000 USD ir gali būti prieinamas vos kitą darbo dieną, todėl šis skolintojas yra geras šaltinis skubiosioms paskoloms gauti. Nuo šio rašymo Šių asmeninių paskolų MPN siekia nuo 9,95 iki 35,99 proc. Grąžinimo terminai paprastai būna nuo dvejų iki penkerių metų.

Kreditoriaus kreditinės kortelės (žinomos kaip „AvantCards“) paprastai turi kredito limitai nuo 300 iki 1 000 USD. Metinis „AvantCard“ nario mokestis ir balandis skiriasi priklausomai nuo jūsų kredito istorijos. Į šią kortelę įeina grynųjų pinigų avansas su pramonės standartiniu mokesčiu, kuris yra 3 proc. Avanso arba penki doleriai, atsižvelgiant į tai, kas yra didesnė.

Avantas yra vienas didžiausių antrinių paskolų skolintojų, ir internetinė platforma yra turtinga funkcijų, todėl skolininkams lengva sekti savo paskolos informaciją, atlikti ar pakeisti mokėjimus ir greitai bei lengvai kreiptis dėl kredito. „Avant“ klientų aptarnavimo komanda paprastai nori bendradarbiauti su skolininkais, kuriems kyla sunkumų mokant paskolas ar kreditines korteles. Tačiau skolininkams, kurių kredito balai yra labai žemi, gali būti sunku gauti šio skolintojo pritarimą. Jei paskolą gausite per „Avant“, mokėsite iki 4,75 proc. Administravimo mokestį.

BadCreditLoans.com

BadCreditLoans.com yra paskolų kaupiklis, dirbantis su skolininkais, neatsižvelgiant į kredito balą. Bendrovė nėra pati skolintoja; Vietoj to, jums reikės jūsų paskolos paraiškos ir pateiksite kelis įvairių skolintojų pasiūlymus. Tada galite pasirinkti pasiūlymą, kuris jums labiausiai tinka.

Pateikti paraišką paskolai gauti BadCreditLoans.com svetainėje nemokama ir paskolos sumos svyruoja nuo 500 iki 5000 USD—Taciau šios platformos skolintojai retai pasiskolins daugiau nei 1 000 USD. Tipiškas MNĮ svyruoja nuo 5,99 iki 35,99 procentų, o grąžinimo terminai paprastai yra nuo trijų mėnesių iki trejų metų.

Norėdami kreiptis dėl paskolos BadCreditLoans.com, turite:

  1. Būkite 18 metų ar vyresni
  2. Būk JAV pilietis
  3. Turėti reguliarias pajamas (nors nebūtinai iš tradicinio darbo)
  4. Turėkite savo vardu atsiskaitomąją sąskaitą
  5. Turėkite galiojantį telefono numerį ir el. Pašto adresą

Svarbu atsiminti, kad bet kokius paskolos pasiūlymus, kuriuos gausite per „BadCreditLoans.com“, gaus daugybė skolintojų, kurių visų mokesčiai, palūkanų normos ir taisyklės gali skirtis. Prieš įsipareigodami konkrečiai paskolai, atidžiai peržiūrėkite paskolos dokumentus, kad vėliau išvengtumėte nemalonių staigmenų.

„LendingPoint“

„LendingPoint“ tai gali būti geras pasirinkimas skolininkams, turintiems prastą kreditą, bet padorias pajamas, nes šis skolintojas yra labiau susirūpinęs skolos ir pajamų santykis nei kredito balas. Tai sakant, minimalus kredito balas norint gauti „LendingPoint“ paskolą yra 585, kuris atmeta daug skolininkų, turinčių blogą kreditą. Vakarų Virdžinijoje paskolų „LendingPoint“ nėra.

„LendingPoint“ siūlo asmenines paskolas iki 25 000 USD, o pinigai gali būti prieinami iškart kitą darbo dieną, užpildžius internetinę paraišką. Nuo šio rašymo APR svyruoja nuo 9,99 iki 35,99 procentų, paskolos grąžinimo terminai paprastai trunka nuo 2 iki 4 metų. Skolininkams gali būti taikomas mokestis a paskolos inicijavimo mokestis iki 6 proc.

„LendingPoint“ turi keletą puikių funkcijų, kurių paprastai negalima įsigyti esant blogam kreditui. Pvz., Jei mokate bent šešis mėnesius nuolat laiku mokėdami, galite gauti paskolos refinansavimą, kad gautumėte daugiau pinigų, mažesnes palūkanas ir (arba) mažesnes mėnesines įmokas. Taip pat galite pasirinkti mokėjimo terminą ir nustatyti mokėjimus kas dvi savaites arba kas mėnesį.

„OneMainFinancial“

Skirtingai nei dauguma blogų kreditų skolintojų, esančių šiame sąraše, „OneMainFinancial“ yra faktinė finansų įstaiga. Tai gali nuraminti skolininkus, kurie nori dirbti su tikru gyvu asmeniu, o ne gauti paskolą internetu. Iš kitos pusės, norėdami atidaryti paskolą, turite apsilankyti „OneMainFinancial“ skyriuje. Šiuo metu „OneMainFinancial“ turi 1600 biurų 44 valstijose.

Nors jūs turite kreiptis į filialą, kad galėtumėte gauti paskolą, galite užbaigti paraiškos pateikimo procesą internete arba telefonu, kad pamatytumėte, kam jūs turite teisę. „OneMainFinancial“ nėra minimalaus kredito balo reikalavimo, todėl tai yra puikus pasirinkimas skolininkams, kurie negalėjo rasti kredito kitur. Paskolos patvirtinimo procesas taip pat gali būti labai greitas, kai kuriais atvejais – vos 10 minučių, ir jūs galite gauti savo lėšų tą pačią dieną, kai kreipiatės.

Paskolų sumos naudojant „OneMainFinancial“ paprastai svyruoja nuo 1 500 iki 20 000 USD, su grąžinimo terminais nuo 2 iki 5 metų. Nuo šio rašymo APR svyruoja nuo 18 iki 35,99 procentų. Taip pat mokėsite paskolos sudarymo mokestį iki 5 proc.

„OneMainFinancial“ taip pat turi užtikrintą paskolos variantą skolininkams, turintiems blogą kreditą. Turėdami paskolą su užstatu, jūs pasiūlysite ką nors, kas jums priklauso, kaip paskolos užstatą, pavyzdžiui, savo transporto priemonę. Turėdami užstatą galite lengviau gauti paskolą su blogais kreditais. Tačiau atminkite, kad jei nesugebėsite atlikti mokėjimų, galite prarasti užstatą.

Aukštyn

Aukštyn yra skirtas skolininkams su nedaug arba visai nėra kredito istorijos, tačiau padorios pajamos ar uždarbio galimybės. Tai daro puikų pasirinkimą naujiems absolventams ir kitiems, kurie anksčiau neturėjo galimybės naudotis kreditais. „Upstart“ atsižvelgia į tokius veiksnius kaip išsilavinimas ir darbo istorija, kad nustatytų paskolos sąlygas, ir jūsų lėšos gali būti jums skirtos vos kitą darbo dieną.

Kaip ir „BadCreditLoans.com“, „Upstart“ yra skolinimo platforma, o ne internetinis skolintojas. Kreipdamiesi pamatysite kelių patvirtintų skolintojų pasiūlymus. Nuo šio rašymo APR rodikliai „Upstart“ svyruoja nuo 6,14 iki 35,99 proc. o paskolos sumos siekia nuo 1000 iki 50 000 USD. Paskolos grąžinimo terminai paprastai būna nuo 3 iki 5 metų.

Atminkite, kad „Upstart“ matomus pasiūlymus teikia skirtingi skolintojai, turintys skirtingas taisykles ir grąžinimo galimybes, todėl prieš pasirinkdami skolintoją atidžiai perskaitykite dokumentus.

>>> Peržiūrėkite „Upgrade“ šiandien, kad gautumėte asmeninių paskolų iki 50 000 USD <<<

blogai blogo kredito paskolos galimybės

Jei turite blogą kreditą ir jums reikia pinigų dabar, galbūt svarstėte galimybę gauti paskolą be čekio arba paskolą iki atlyginimo. Deja, abi šios paskolų rūšys priskiriamos grobuoniškų paskolų kategorijai– galų gale sumokėsite nemažą pinigų sumą už tai, kad pasinaudosite šiomis lėšomis.

Nėra paskolų čekių

Kai kurie skolintojai skelbia, kad skolins jums pinigus, niekada netikrindami jūsų kredito balo. Šių paskolų problema yra ta, kad joms taikomos beprotiškai aukštos palūkanų normos – dažnai net 400 proc. Tokia aukšta palūkanų norma reiškia, kad būsite uždaryti į milžiniškus mėnesinius mokėjimus ir galų gale grąžinsite kelis kartus tiek, kiek iš pradžių skolinote.

Paskolos iki atlyginimo

Paskolos iki atlyginimo, kartais dar vadinamos grynaisiais pinigais, veikia kitaip nei tradicinė paskola. Turėdami paskolą iki atlyginimo, parašysite paskolos sumos ir mokesčių čekį ir paduosite jį paskolos davėjui. Kredito davėjas laikys čekį iki kitos jūsų darbo dienos, tada grynuos. Tai skamba kaip puiki idėja, tiesa?

Deja, atlyginimų dienos skolintojai ima tokias pačias dideles palūkanas, kiek ima kreditoriai, neturintys kredito. Taip yra todėl, kad šios paskolos yra tokios trumpalaikės, paprastai teikiamos savaitę ar dvi. Jei palyginsite atlyginimo dienos paskolos davėjo mokesčius su jūsų palūkanų norma už tradicinę paskolą, kuri praėjo per tokį trumpą laiką, pamatysite didžiulį skirtumą.

Darbo užmokesčio dienos skolintojai yra tokie neramūs, kad FTC aiškiai įspėja skolininkus nuo tokios paskolos paėmimo.

Paskolos naudojimas norint sukurti gerą kreditą

Kvalifikacija gauti blogo kredito paskolą gali būti nepaprastai naudinga ir ne tik todėl, kad jūs gaunate rankas į labai reikalingas lėšas. Atlikite mokėjimus laiku ir visiškai, todėl jūsų kredito balas greičiausiai pakils. Kai jūsų kredito balas viršys 600, turėsite daug galimybių refinansuoti paskolą tradiciniu skolintoju (ir kur kas geresnėmis palūkanų normomis). Kai toliau mokėsite su naujuoju skolintoju, jūsų kredito balas ir toliau kils.

Kuo aukštesnis jūsų kredito balas, tuo lengviau bus skolintis pinigus su mažesnėmis palūkanų normomis – tai reiškia, kad jūsų mėnesiniai mokėjimai bus mažesni ir lengviau įvykdomi.

Kai kredito balas bus nukreiptas teisinga linkme, bus lengviau ir lengviau …

Parašykite komentarą