5 knygos apie finansus, kurias turėtų perskaityti visi

Skaitydamas knygas žmonės tampa protingesni. Jie suteikia žmonėms naujų įspūdžių ir žinių, taip pat papildo žodyną. Nors daugeliui gali atrodyti, kad knygų skaitymas yra labai varginantis ir nenaudingas, tačiau taip nėra. Knygos žmogui tikrai gali duoti labai daug.

Žinoma, yra knygų, kurios nesukelia jokių refleksijų, tačiau yra ir knygų, kurios gali pakeisti požiūrį į gyvenimą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamą knygą, kurią imsite į savo rankas. Knygų skaitymas yra puikus laiko praleidimo būdas. Jei teks nueiti ilgą kelią ar laukti eilėje, geriau skaityk knygą, o ne atsiliepimus socialiniuose tinkluose mobiliuoju telefonu. Žinoma, rasti knygą, kuri jums patiks, gali būti ne taip paprasta.

Likusioje straipsnio dalyje paminėsime 5 knygas apie finansus ir verslą, kurias turėtų perskaityti visi, įskaitant ir jus.

Davido Schwartzo knyga – Didžiojo mąstymo magija

Šioje knygoje gausu informacijos, kuri jus pagerins. Dažnai žmonės nesiryžta atlikti užduoties. Jiems dažnai trūksta motyvacijos užbaigti savo darbą. Jei ir jūs turite tokią problemą, ši knyga skirta jums.

Savo knygoje Schwarzas yra parašęs praktinių patarimų, kurie gali motyvuoti žmones ir įkvėpti juos. Kuo daugiau padarysite, tuo daugiau galėsite įrodyti save profesinėje srityje. Kopsite karjeros laiptais, taigi uždirbsite daugiau, būsite prieinamesni ir jums to nereikės kreditasnusipirkti geidžiamų daiktų, kurie kainuoja palyginti brangiai.

Napoleono Hillo knyga – mąstyk ir praturtėk

Ši knyga mums sako, kad žmogaus mintys materializuojasi. Jei galvojate apie savo tikslus, ko ir kaip norite pasiekti, tada tai tikrai išsipildys. Knygoje siūloma, kaip susikurti įpročius, kurie jums galėtų padėti ne tik finansų srityje, bet ir kitais, ne pinigais, klausimais. Knyga privers pamiršti kliūtis, trukdančias sėkmei, ji padės susitelkti išskirtinai į užsibrėžtą tikslą.

Randy komisaro knyga – vienuolis ir mįslė

Šioje knygoje yra daug įvairių patarimų, kaip pradėti savo verslą ir užsidirbti pinigų. Šioje knygoje taip pat aprašoma, kaip susikurti sau gyvenimą, kuriuo būtų galima mėgautis. Tai yra svarbiausia, nes laimingas gyvenimas yra raktas į sėkmę. Jei kiekvieną rytą pabusite su šypsena veide, būsite pasiruošę kitai dienai ir atliksite visus suplanuotus darbus.

Briano Tracy knyga – dėmesio centras

Ryte yra keletas žmonių, kurie sudaro užduočių, kurias reikia atlikti, sąrašą. Šis požiūris yra labai teisingas, nes per dieną jis gali padaryti daug daugiau. Tačiau norint pasiekti norimą rezultatą, šios užduotys turi būti atliekamos nuosekliai ir teisingai.

Yra žmonių, kurie eina nuo vienos užduoties prie kitos, todėl negali laiku atlikti to, ko reikia. Savo knygoje Tracy moko žmones susitelkti ties viena užduotimi, ją atlikti ir tik tada pereiti prie kitos. Laikydamiesi šio požiūrio, žmonės taps produktyvesni.

Dale’o Carnegie knyga – kaip susirasti draugų ir paveikti žmones

Ši knyga moko jus kurti ir palaikyti santykius su kitais žmonėmis visą gyvenimą. Kaip žinote, santykiai gali būti naudingi ne tik privačiame gyvenime, bet ir versle. Kuo daugiau turite verslo partnerių, tuo sėkmingiau seksis kurti savo karjerą ir gauti pelno.

Parašykite komentarą