5 populiariausios programos ir kaip jos veikia

Apsipirkimo programa „Pirk dabar mokėk vėliau“ leidžia vartotojams atidėti pirkimo neprisijungus ir internetu išlaidas, norimoms prekėms įsigyti pasitelkiant trečiosios šalies organizaciją. Savo ruožtu vartotojas sutinka grąžinti prekių kainą trečiajai šaliai kartu su visais mokesčiais, kuriuos jie gali patirti naudodamiesi paslauga arba vėluodami mokėti. Iš esmės „dabar mokėk vėliau“ programos veikia kaip dalyvaujančių įmonių sąskaitų tvarkytuvės, o pirkėjams suteikia galimybę mokėti vėliau ir galimybę įsigyti daiktą, kuriam šiuo metu nebūtinai turi pinigų. Deja, tai gali sukelti užburtą skolų ciklą, panašų į sukeltą paskolos iki atlyginimo arba avansinės algos programos.

Pirkimo dabar mokėk vėliau programos pranašumas yra tai, kad jis praplečia įmonėms prieinamą klientų bazę, leisdamas pirkinius, kurie kažkada buvo nepasiekiami, padalyti į išsimokėtinai, panašiai kaip paskolos įmokos planą. Tai leidžia vartotojams, esantiems programoje, pirkti norimus pirkinius apsipirkimo metu, tuo pačiu sumažinant mėnesio biudžetui daromą žalą, sumažinant išankstines gerų ir vieno mokėjimo galimybių išlaidas.

Pvz., Vartotojui gali tekti įsigyti naują meilės kėdės sofą savo butui, o šis pirkinys nepatenka į standartines mėnesio išlaidas. Užuot išleidęs 500 USD už vieną mokėjimą, vartotojas gali pasirinkti tą patį pirkimą naudodamasis pirkimo dabar mokėti vėliau programa ir išleisti dar keturis pagrįstus savaitinius ar mėnesinius 125 USD mokėjimus. Tai taip pat leidžia įmonėms atsisakyti savo atleidimo planų siūlymo išlaidų ir prarasti pinigus klientams, kurie neatlieka mokėjimų, taip pat sumažinti pinigų paslėpimo išlaidas, susijusias su žalinga socialine dinamika tarp savo klientų ir paties verslo. Neigiama yra tai, kad vartotojai išleidžia pinigus, kurių galbūt negali sau leisti. Jei taip atsitiks ir vartotojui reikės paskolos, Galimi finansai yra geresnis pasirinkimas nei paskolos iki atlyginimo, darbo užmokesčio avanso programos ir banko sąskaitos pereikvojimai. Per kelias minutes galite gauti iki 500 USD ir grąžinti, laikui bėgant sukurdami kredito istoriją.

Šiandien apžvelgsime penkias populiarias pirkimo dabar mokėkite vėliau apsipirkimo programas rinkoje.

Klarna

„Klarna“ dabar yra vienas didžiausių Europos bankų ir teikia mokėjimo sprendimus 80 milijonų vartotojų iš 190 000 prekybininkų 17 šalių. Naudodamiesi „Klarna“ programa vėliau galėsite atsiskaityti su tūkstančiais programoje dalyvaujančių įmonių be jokių automatinių palūkanų ar rinktinių vartotojų mokesčių. Kai kurie dalyvaujantys prekybininkai gali įskaičiuoti mokestį už „Klarna“ naudojimą, panašiai, kaip su pristatymo programomis dirbančios įmonės ima pristatymo mokestį – tada paslaugos mokestis pereina vartotojui. „Klarna“ taip pat leidžia vartotojams įsigyti prekę ir grąžinti pirkinį, jei jiems nepatinka dalyvaujantys pardavėjai. Jei vartotojui nepatinka prekės, kurias įsigijo per „Klarna“ pardavėją, programa padės pranešti apie grąžinamas prekes. Automatiniai mokėjimai iš vartotojo sąskaitos paimami mokėjimų termino dieną.

„Klarna“ siūlo dvi mokėjimo struktūras, supjaustykite ją ir sumokėkite vėliau. „Supjaustykite“ tai leidžia vartotojams mokėti „Klarna“ keturiomis dalimis per šešias savaites. „Mokėti vėliau“ leidžia vartotojams pirkti ir gauti sąskaitą faktūrą už visą sumą po 30 dienų. Kvalifikuotiems vartotojams „Klarna“ siūlo nulinės palūkanų finansavimą pirkimams. Netinkantys vartotojai susidurs su palūkanų normomis, kurios svyruoja nuo 0,99% iki 19,99%, priklausomai nuo to, kaip „Klarna“ vertina vartotojų kreditingumą. Už pavėluotą mokėjimą prie vartotojo sąskaitos bus pridėtas 10 USD mokestis. „Klarna“ siūlo visą parą teikiamą klientų aptarnavimą ir 14 dienų grąžinimo politiką.

„Klarna“ atliks lengvatinį kredito patikrinimą savo vartotojams, kai jie nuspręs mokėti vėliau, kad įsitikintų vartotojo patikimumu ir jų istorine grąžinimo veikla su kitais skolintojais. Lengvatinis kredito patikrinimas laikinai nesumažina jūsų kredito balo, tačiau jei turite blogą kreditą, galite jo nepatvirtinti. Programa siūlo „Face ID“, „Touch ID“ ir PIN numerius kaip vartotojo saugumo formas, kurias vartotojai gali pasirinkti įtraukti į savo programų patirtį, kad apsaugotų savo kortelės naudojimą pametus mobilųjį telefoną. „Klarna“ teikia klientų aptarnavimo žiniatinklyje ir telefonu klausimus, susijusius su jų klientams reikalinga pagalba (jų mobiliojo telefono numerį galite rasti svetainėje).

Šaltiniai:

Užmokėjimas

Naudodami „Afterpay“ vartotojai gali apsipirkti dabar ir mokėti vėliau keturiomis vienodomis pirkimo dalimis, kurios atliekamos kas dvi savaites, kol bus įvykdytos. Vartotojai gali pirkti tik su dalyvaujančiais pardavėjais, kurių yra daugiau nei dvylika tūkstančių. Vartotojai bus nedelsiant patvirtinti ar atmesti norimų įsigyti pirkinių, tačiau svarbiausia yra tai, kad patvirtinimo sprendimai priimami atsižvelgiant į kiekvieną pirkimą, o ne į bendrą vartotojo paskyros įvertinimą. Tai reiškia, kad tik po valandos vartotojas gali atsisakyti pirkti ir patvirtinti kitam. Užmokestis už tai atsiskaito taip, kad jų algoritmas greičiausiai patvirtintų naudotojų pirkimus toms sąskaitoms, kurios anksčiau naudojo „Afterpay“ ir laiku atliko mokėjimus.

Praleidus įmoką, reikės sumokėti 10 USD, o jei per savaitę neatliksite grąžinimo, vartotojui bus paskaičiuotas dar 7 USD mokestis. Nepavykus laiku atlikti mokėjimų pagal 100 USD pirkimo mokėjimo tvarkaraštį, galiausiai gali atsirasti papildomų 68 USD išlaidų, todėl nerimaujama, kad „Afterpay“ ne tik normalizuoja skolas, bet ir gali prisidėti prie skolų ciklo, palyginti su jos vartotojų baze. Vartotojams nėra atliekamas kredito patikrinimas, o „Afterpay“ neturės įtakos vartotojo kredito balams. Tačiau vartotojai, laiku nesumokėję mokėjimų, gali pastebėti, kad jų kredito balas yra paveiktas „Afterpay“ pranešant apie neigiamas sąskaitas kredito biurams. Kadangi „Afterpay“ taip pat nepraneša apie teigiamą veiklą, programa yra neutrali kreditui, tačiau tik tol, kol vartotojo mokėjimai atliekami laiku.

Šaltiniai:

Sezzle

Kartu su kitomis „dabar mokėk vėliau“ programomis „Sezzle“ leidžia vartotojams pirkti paslaugas iš dalyvaujančių pardavėjų su savo paslauga. Vartotojai turi susikurti sąskaitą ir patikrinę gaus greitą sprendimą dėl pirkimo galimybės atlikdami lengvatinį kredito patikrinimą. Kadangi „Sezzle“ naudoja lengvatinį kredito patikrinimą, vartotojas nepatirs kreditų, net jei jie nebus patvirtinti. „Sezzle“ neturi kredito limito savo vartotojo pirkiniams, todėl naudoja unikalų algoritmą, kuris įvertina kiekvieno vartotojo pirkimo teises pagal „Sezzle“ mokėjimų istoriją ir pirkimo užklausų veiklą. Vartotojai už pirmąją iš keturių pirkimo įmokų sumokės atsiskaitant, o kitas tris kas šešias savaites kas dvi savaites. „Sezzle“ leidžia vartotojams iš anksto atlikti mokėjimus, jei jie norėtų, kad jie galėtų geriau kontroliuoti, kaip „Sezzle“ algoritmas vertina juos už kitus pirkinius, kuriuos vartotojas gali norėti atlikti, o ne laukti šešių savaičių, kol baigs mokėjimus.

Pirkimų grąžinimas priklauso nuo mažmenininko, kuris pirko iš „Sezzle“, o ne „Sezzle“, tačiau jei grąžinama, „Sezzle“ įskaitys sumą į vartotojo sąskaitą. Vartotojai ima 10 USD mokestį už nepavykusius mokėjimus, tačiau vartotojai gali atleisti nuo mokesčio, jei jie vis tiek gali įvykdyti mokėjimą per 48 valandas nuo nepavykusio mokėjimo. „Sezzle“ taip pat suteikia nemokamą mokėjimo planą kiekvienam atskiram užsakymui, kad vartotojai galėtų išvengti pavėluotų mokesčių, jei jiems kyla mažų sąskaitos balanso problemų. Be nemokamo planavimo galimybės, „Sezzle“ leidžia savo vartotojų bazei kaskart įsigyti du papildomus perplanuotus mokėjimus už 5 USD.

„Sezzle“ kas ketvirtį ir metus atlieka saugumo auditą, kad garantuotų savo vartotojo asmeninės informacijos saugumą. Šiuo metu „Sezzle“ yra sertifikuota 1 lygio mokėjimo kortelių pramonėje – aukščiausio lygio saugos reikalavimų laikymusi. Deja, nors „Sezzle“ pirkimai atliekami išsimokėtinai, programa neturi įtakos jūsų kredito balui, nes apie mokėjimus nepranešama kredito biurams.

Šaltiniai:

„Quadpay“

Vartotojai, nusprendę naudoti „Quadpay“, pirkimo vietoje pirkimą taip pat gali padalinti į keturis vienodus mokėjimus. „Quadpay“ atlieka lengvatinį kredito patikrinimą ir siūlo savo vartotojams nedelsiant patvirtinti pirkimą. Vartotojai gali pirkti savo kreditine kortele pas visus dalyvaujančius „Quadpay“ pardavėjus. Jei vartotojai nusprendė mokėti naudodamiesi VISA kortele, jie taip pat gali kreiptis dėl pirkimo patvirtinimo pas bet kurį internetinį mažmenininką, kuris priima mokėjimus iš VISA kortelių.

„Quadpay“ reikalauja, kad vartotojai iš anksto sumokėtų už pirmąją pirkimo dalį, o kiti trys mokėjimai – per kitas šešias savaites. Vartotojai ima 7 USD baudos mokestį pirmą dieną, kai vėluoja sumokėti, ir papildomą 7 USD, jei mokėjimas lieka nesumokėtas visą savaitę. „Quadpay“ praneša apie pavėluotus mokėjimus kredito biurams ir gali neigiamai paveikti vartotojo kredito balus. Todėl vartotojai turėtų bandyti sumokėti laiku. Nėra jokių palūkanų mokesčių ar paslėptų mokesčių už mokėjimus laiku, o „Quadpay“ leidžia vartotojams planuoti savo mokėjimus anksčiau ir pakeisti savo mokėjimo planą, jei jie norėtų greičiau sumokėti už pirkinius. Tik išimtiniais atvejais „Quadpay“ leis vartotojams planuoti mokėjimus toliau, o vartotojai, norėdami tai padaryti, turi susisiekti su „Quadpay“ klientų palaikymo tarnyba. Vartotojams leidžiama turėti ne daugiau kaip tris aktyvius užsakymus vienu metu naudojant „Quadpay“.

Šaltiniai:

Apmokėk

„Perpay“ yra programa, siūlanti paskolos įmokų sutartis klientams, kad jie galėtų dabar įsigyti prekių ir suskirstyti mokėjimą į valdomus gabalus, kuriuos mokėti laikui bėgant. Yra mokėjimo priminimai, nes mokėjimo datos artėja. „Perpay“ vartotojams prieinamų mokėjimų skaičius svyruoja nuo keturių iki dvidešimt šešių. Tai leidžia vartotojams atlikti didelius pirkimus be palūkanų, jokių mokesčių ir kredito patikrinimų. „Perpay“ veikia tik gaudama mokėjimus per tiesioginį darbo užmokesčio indėlį. Jie nepriima mokėjimų iš banko sąskaitų, kredito sąskaitų, debeto ar kredito kortelių.

Šaltiniai:

Išvada

Nors programėlės „Pirk dabar mokėk vėliau“ leidžia klientams pridėti savo kreditines korteles prie savo sąskaitų, kad galėtų atlikti automatinius mokėjimus, Galima labai rekomenduoja, jei nusprendėte naudotis šiomis paslaugomis dėl nedidelio finansinio biudžeto, nustatyti automatinius mokėjimus debeto ar kredito kortele. Paslaugų teikėjas gali netaikyti vartotojams palūkanų normos, tačiau jūsų kredito kortelė mokės. Nors galbūt galėsite mokėti už pirkinį, dabar mokėkite vėliau programą kreditine kortele, jei negalėsite laiku sumokėti pačios kreditinės kortelės, išlaidos padidės.

Klientams, turintiems ne tokį griežtą mėnesio biudžetą, kreditinės kortelės naudojimas mokėjimams pirkti dabar mokant vėliau programomis gali būti geras būdas parodyti teigiamą skolinimosi istoriją su kredito kortelės tiekėju, jei kiekvieną mėnesį nuosekliai išvalote savo balansą. Mokėti minimalius mokėjimus kreditine kortele tikriausiai nėra verta. Asmeninės paskolos už didelį pirkimą gavimas yra dar viena alternatyva. Turėtumėte pagalvoti apie mokėjimą už pirkimą vėliau kaip vieną iš daugelio finansavimo galimybių, kurias galite pasiekti, kai …

Parašykite komentarą