500 svarų paskolos, 500 svarų paskolos tiesioginis skolintojas, 500 svarų asmeninės paskolos JK

500 svarų paskola iš „Dot Dot Loans“ yra susijusi su paprastumu. Lengva ir nesudėtinga kreiptis internetu, o pradinį sprendimą galite gauti per kelias minutes.

Mūsų paskolos skaičiuoklė parodys jūsų galimybes įvairioms paskolos sumoms ir grąžinimo laikotarpiams, taip pat bendrą paskolos kainą. Nėra jokių paslėptų mokesčių ar mokesčių, todėl prieš pateikdami paraišką galite pamatyti viską iš anksto.

Klientai turi galimybę grąžinti 500 svarų paskolą per 6 mėnesius.

500 svarų paskola gali būti naudinga tose situacijose, kurios iš tikrųjų sutrikdo kasdienį gyvenimą – pavyzdžiui, sugedęs katilas ar nepatikima skalbimo mašina.

„Dot Dot“ paskola gali padėti jums grįžti į savo vėžes, kai jums reikia šiek tiek pagalbos.

Pasiskolinkite 500 svarų iš „Dot Dot Loans“

Naudokitės mūsų paskolos skaičiuokle, kad sužinotumėte, kiek jums reikės grąžinti kiekvieną mėnesį, ir palūkanų normą už norimą pasiskolinti sumą.

Trumpalaikė paskola

Reprezentatyvus pavyzdys

Pasiskolinkite 250 svarų sterlingų per 6 mėnesius, kas mėnesį grąžinant 81,41 svaro. Bendra mokėtina suma 488,46 GBP. Palūkanų norma 248,19% per metus (fiksuota). 824,7% balandis atstovas.

Ar galiu gauti 500 svarų paskolą?

Pasak Vartotojų finansų asociacijos, daugiau nei pusei milijono žmonių buvo atsisakyta suteikti kreditą 2017 m., Kai buvo išleisti nauji reglamentai. Mes norime įsitikinti, kad mūsų 500 svarų paskolos yra prieinamos jums tada, kai jums to labiausiai reikia. Štai kodėl, būdami atsakingas skolintojas, mes nustatėme kriterijus, kad galėtumėte lengvai pamatyti, ar turite teisę. Šios rūšies trumpalaikės paskolos kriterijai yra šie:

  • Jūs esate 18 metų ar vyresnis
  • Jūs gyvenate JK ir galite mums nurodyti adresą
  • Galite pateikti mums telefono numerį ir el. Pašto adresą
  • Jūs turite darbą
  • Galite pateikti savo banko ir debeto kortelės duomenis

Prieš priimdami sprendimą, mes taip pat apžvelgsime jūsų kredito istoriją ir finansus.

Kaip veikia 500 svarų paskolos?

Kaip ir visoms kitoms paskoloms, mūsų 500 svarų paskola yra paprasta ir paprasta.

Galite kreiptis dėl 500 svarų paskolos internetu ir, jei jus priims, pinigai bus įnešti į jūsų nurodytą banko sąskaitą.

Mes susitarsime dėl grąžinimo sumos ir datos, kurią ji turės sumokėti, kad žinotumėte, ko tikėtis. Vėliau grąžinamos sumos nustatytą dieną iš jūsų banko sąskaitos.

Kreipdamiesi jums reikės galiojančio el. Pašto adreso, mobiliojo telefono numerio, namų adreso informacijos per pastaruosius 3 metus, banko sąskaitos ir debeto kortelės informacijos.

Jei jums reikia pagalbos kreipiantis, komandos narys mielai suteiks jums ranką el. Paštu arba telefonu.

500 svarų paskolos kredito patikrinimai

„Dot Dot“ paskolose mes labai rimtai vertiname savo, kaip skolintojo, pareigas. Mes būtinai suteikiame kreditą tik tiems klientams, kurie tai gali sau leisti, ir visada esame aiškūs ir atviri.

Norėdami padėti mums tai padaryti, mes visada tikriname visų mūsų pareiškėjų kreditą ir prieinamumą. Mūsų tikslas yra padėti, o ne sukelti jums daugiau sunkumų.

Mūsų pradinis kredito patikrinimas bus „lengvas“, tai reiškia, kad jis nepaliks žymės jūsų kredito byloje. Taigi, jei jūsų paraiška nebus patenkinta, skolintojai to nematys. „Sunkią“ paiešką atliksime tik tuo atveju, jei iš pradžių patvirtinsime jus paskolai ir sutiksite su mūsų paskolos pasiūlymu, tokią paiešką kiti kreditoriai matys jūsų kredito byloje.

Skaidrumas yra labai svarbi atsakingo skolinimo dalis. Mes visada aiškiai pasakome, kiek kainuos mūsų paskolos ir kokie bus jūsų grąžinimai. Pasirinkę 500 svarų paskolos variantą, visa informacija bus aiškiai matoma.

Visi mokesčiai ir palūkanos parodomi iš anksto, o paskola niekada nekainuos daugiau nei šis. Mes taip pat neimame mokesčių už pavėluotus mokėjimus.

Pažvelkite į mūsų paskolų skaičiuoklę, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų paskolas.

500 svarų paskolos DUK

Klausimas Atsakymas

Kokie paskolos grąžinimo laikotarpiai yra 500 svarų sterlingų?

Klientai gali pasiskolinti 500 svarų per 3,6 arba 9 mėnesius. Mūsų trumpalaikės paskolos skaičiuoklė leidžia jums kreiptis dėl paskolos skirtingais laikotarpiais, kad suteiktumėte lankstumą dėl grąžinimo sumos ir suteikdami grąžinimo galimybę, kuri jums patogiausia.

Ar galiu gauti 500 svarų paskolą su bloga kredito istorija?

Norint gauti 500 svarų paskolą, nereikia tobulos kredito istorijos. Vykdydami savo sprendimų priėmimo procesą atliekame kreditų ir prieinamumo patikrinimus, kad įsitikintume, jog paskola jums tinka. Čia galite sužinoti apie mūsų paskolas dėl blogo kredito.

Parašykite komentarą