6 būdai, kaip sutaupyti pinigų, kurie tikrai veikia

Dabar, kai artėja 2019 m. Pabaiga, vienas iš labiausiai pasikartojančių Naujųjų metų pasižadėjimų yra taupymas. Daugelis iš mūsų nori metus pradėti su tikslu geriau valdyti asmeninius finansus, o taupymas dažniausiai yra pasikartojanti idėja. Tačiau, kaip dažnai būna su kitais Naujųjų metų pasižadėjimais, dažniausiai atsisakome, nes pakeisti savo įpročius gali būti nepaprastai sunku.

Tokiu būdu, nors ir bandome taupyti pinigus, gali būti labai sunku turėti apsauginę pagalvę, kuri leistų mums kontroliuoti savo asmeninius finansus. Tiesą sakant, kaip parodė neseniai atliktas tyrimas, kurį paaukštinome iš „Creditea“, 21% ispanų pripažįsta, kad tai padarė vargo su galu kai atsiranda kažkas nenumatyto, pavyzdžiui, vėluoja darbo užmokestis. Kai taip nutiks, mūsų asmeniniai finansai gali išsibalansuoti.

Tai yra gana dažna situacija, nes jų yra daug nenumatytos išlaidos tai gali turėti įtakos mūsų kišenei: neeilinės, šventės, sąskaitos … Ir tada taupymas tampa būtinas. Be to, be nenumatytų išlaidų, puiki idėja po truputį sutaupyti, kad būtų užtikrintas geras čiužinys, kuris leistųsi į puikią kelionę arba tiesiogiai pasiruošti mūsų pensijai.

Dėl šios priežasties ir dėl to, kad žinome, kad taupyti gali būti lengviau taikant keletą paprastų metodų, šiandien iš „Creditea“ kalbėsime apie įvairūs taupymo būdai kuriuos galite pritaikyti kasdien.

6 labai efektyvios pinigų taupymo gudrybės

Yra daug gudrybės taupyti ir kiekvienas gali sekti tą, kuris jam labiausiai tinka. Eikime su 5 iš geriausi taupymo būdai:

 • Kakebo. Ši technika rytietišku pavadinimu, apie kurią jau kalbėjome anksčiau, turi tūkstančių metų tradicijas. Ir efektyvumas. Tai gana paprastas metodas, kuris padės sutvarkyti sąskaitas ir sutaupyti kelis eurus. Kaip tai veikia? Tai susideda iš visų jūsų turimų išlaidų užrašymo į užrašų knygelę, kurią galite įsigyti daugelyje knygynų. Idėja yra ta, kad jei užsirašote kiekvieną išleistą eurą, tai padeda geriau suprasti tam tikras išlaidas, kurios gali būti nereikalingos ar nereikalingos, ir tokiu būdu galite geriau paskirstyti pajamas. Galų gale kiekvieną mėnesį galite sutaupyti daug pinigų.
 • Pokyčių taupyklė. Šis metodas taip pat reikalauja laiko, tačiau tai yra sėkmės garantas. Tai susideda iš taupyklės užpildymo visomis monetomis, kurias mes gauname vienodos vertės (1 euras arba 2 ar net 50 centų). Taip pat yra galimybė įdėti į taupyklę visas monetas, kurias turime kiekvienos savaitės pabaigoje, arba pinigus, kuriuos sukaupėme planams, kurie pagaliau nebuvo įgyvendinti. Laikui bėgant turėsite nemenką pinigų sumą, kurią galėsite sutaupyti ar išleisti kelionėms ar kitai užgaidai.
 • Trisdešimties dienų iššūkis. Šiam iššūkiui, kurio variantai yra tokie kaip penkiasdešimt dienų, strategija turi būti taikoma per trumpesnį laiką. Galite pasiekti Sutaupykite daug pinigų, nustatant taupymo tikslą per ribotą laiką, pavyzdžiui, vasarai. Iš esmės tai yra vieno euro taupymas pirmą dieną, du – antrą, trys – trečią … ir pan. Kai pasieksime 30-ą, turėsime atidėti 30 eurų iš savo išlaidų, tačiau iš viso per mėnesį pasieksime ne mažiau kaip 465 eurus.

Tai nepaprastai sunkus iššūkis, tačiau galima pasirinkti tokius variantus kaip 52 savaičių iššūkis. Šis iššūkis yra tapatus 30 dienų iššūkiui, tuo skirtumu, kad užuot taupę pinigus kasdien, turėsime tai daryti kiekvieną savaitę, todėl jis yra progresyvesnis ir gali būti lengviau sekamas. Kita alternatyva yra cento iššūkis, kurį pradėsime taupydami centą ir kiekvieną dieną sutaupysime dar po vieną centą. Paskutinę metų dieną turėsime sutaupyti tik 3,65 euro, tačiau iš viso pasieksime 667,95 euro.

 • Voko gudrybė. Ši technika yra labai paprasta, tačiau ji veikia puikiai. Tai yra kiekvieno mėnesio pirmą dieną sutvarkyti pinigus iš darbo užmokesčio ar bet kokius kitus mūsų įvestus pinigus. Visi šie pinigai turės būti suskirstyti į vokus, atsižvelgiant į fiksuotas išlaidas, kurias paprastai turite: hipoteka, elektra, vandeniu, telefonu ir kt. Jie taip pat turės įdėti į vokus tas apytiksles maisto pirkimo išlaidas, o galų gale – ne tokias pat svarbias, t. Šios gudrybės idėja yra geriau kontroliuoti išlaidas ir pasiekti sutaupyti bent dešimtadalį mūsų pajamų.
 • Norėdami sutaupyti pinigų, naudokite programą. Tai yra viena iš naujesnių technikų, kuri sparčiai plinta dėl savo efektyvumo. finansuoti programas Jie yra labai rekomenduojami organizuojant pajamas ir išlaidas, nes jie leidžia mums bet kada peržiūrėti savo banko sąskaitos judėjimą.
 • Harv Eker metodas: Ši sistema siūlo taupymo būdą kas mėnesį, remiantis pajamų paskirstymu procentais. Taigi, kai tik surinksime darbo užmokesčio ar mėnesio pajamas, pinigus turėsime paskirstyti taip:
  • 55% turėtų būti skirta reguliarioms išlaidoms, tokioms kaip hipoteka ar nuoma, būsto kvitai, išlaidos maistui, bendruomenei ir kt.
  • 10% investuosime į mokymą ar profesinį tobulėjimą. Taigi mes galime sutaupyti tam magistrui ar tiems kursams, kuriuos visada norėjome atlikti.
  • Dar 10% bus skirta ilgalaikėms investicijoms (pavyzdžiui, vasaros atostogoms ar automobilio pirkimui).
  • 10% skirsime mėnesio užgaidoms.
  • Dar 10% pateks į taupomąją sąskaitą, taip užtikrinant, kad mes visada sutaupytume šiek tiek pinigų.
  • Likusius 5% galima padalinti taip, kaip norime, nors gera idėja gali būti skirti tai labdaros tikslams.

Kaip matote, šios sistemos padės mums sutaupyti daug lengviau, o mūsų kasdienis gyvenimas turės labai mažą poveikį. Žinote, jei taupymas yra jūsų Naujųjų metų pasižadėjimų sąraše, naudodamiesi šiais metodais, jūs garantavote sėkmę.

Parašykite komentarą