6 geriausių asmeninių paskolų teikėjai Kalgaryje [2021]

(Šaltinis: verslininkas)

Autorius Julia Leblanc

Šis geriausių asmeninių paskolų Kalgaryje teikėjų sąrašas gali būti naudingas tiems, kurie atsidūrė finansiniame sūryme.

Paskolos yra natūrali suaugusiųjų gyvenimo dalis, nors jos gali kelti nerimą tiems, kurie nežino, kaip jie dirba. Laimei, yra šios srities ekspertų, kurie gali pasiūlyti finansinių patarimų, taip pat paskolos galimybes, tinkančias bet kuriai gyvenimo stočiai.

Bet kokiu atveju jūs tikriausiai trokštate pradėti. Pasinerkime tiesiai ir sužinok daugiau apie tai, kur gauti geriausias asmenines paskolas Kalgaryje.

1. „EasyFinancial“

„EasyFinancial“ pagrindinis puslapis

Geriausia Internetinės programos
Paslaugos Neužtikrintos asmeninės paskolos, užtikrintos asmeninės paskolos, „Creditplus“ taupymo paskola, mažmeninės prekybos finansavimas, smulkaus verslo paskolos
Interneto svetainė https://www.easyfinancial.com/calgary
Adresas Kalgario filialai:

– 9737 „Macleod Trail SW“ vienetas 450

– 185 East Hills Blvd S 10 blokas

– 2404 Centro Šv. ŠV 3 blokas

– 6413 Bowness Rd. NW

– 920 36-asis ŠV NE padalinys Nr. 124

Kontaktiniai duomenys 1-866-327-9597
Darbo valandos Nėra

„EasyFinancial“ siūlo keletą geriausių asmeninių paskolų Kalgaryje, nenaudojant brangių paskolų iki atlyginimo. Jie siūlo daugybę paskolų, tokių kaip asmeninės ir neužtikrintos paskolos, taupymo paskolos ir mažmeninis finansavimas.

Jų paskolos paraiškos gali būti teikiamos ne tik internetu, bet ir greitai bei lengvai apdorojamos. Galėsite pateikti paskolą ir gauti rezultatus per kelias minutes.

Be greito paskolos sprendimų, jie taip pat siūlo daug prieinamų ir lanksčių mokėjimo sąlygų. Jų įvairios galimybės tikrai galės patenkinti kiekvieno biudžetą.

„EasyFinancial“ taip pat turi daug pagyrimų po diržu; tai yra 50 geriausių „Fintech“ įmonių ir 2019 m. Kanados populiariausių bendrovių dalis.

Naudodamiesi puikiomis „EasyFinancial“ komandos paslaugomis, galėsite apmokėti visas netikėtas sąskaitas, nesijaudindami dėl pernelyg didelių palūkanų normų.

Pabrėžia

-Prieinamos mokėjimo galimybės

-Greitos paskolos paraiškos rezultatai

– Pinigai tiekiami per kelias minutes

Klientų atsiliepimai

„EasyFinancial“ padėjo daugeliui klientų išspręsti finansines problemas. Štai ką turėjo pasakyti vienas patenkintas klientas:

„„ Easyfinancial “dėka man pavyko gauti paskolą, kuri padėtų man susidurti su rimta mano automobilio problema. Labai ačiū už pagalbą man iš blogos padėties.

Buvau be galo patenkinta paslauga. Manau, kad bendradarbis yra labai profesionalus ir efektyvus. Tikrai rekomenduos, nes siūloma norma buvo panaši į kreditinės kortelės kainą “.

2. Pirmoji „Calgary Financial“

Pirmasis „Calgary Financial“ tinklalapis

Jei ieškote išsimokėtinos paskolos, kurią galite tvarkyti, jums pasisekė. Žinoma, kad „First Calgary Financial“ siūlo geriausias asmenines paskolas Kalgaryje, kai kalbama apie dalines paskolas be baudų.

Tai gali būti numatytų ar staigių išlaidų sumos, jos padės rasti tinkamą grąžinimo terminą pagal jūsų biudžetą. Jų paskolos skaičiuoklė padės jums nustatyti paskolą, kurią galite sau leisti, ir jums tinkamas mokėjimo galimybes.

Svarbiausia, kad jums nereikės spustelėti laiko, kai reikia sumokėti pagrindinę sumą ar visą vienkartinę sumą. Galite sumokėti bet kada, bet tik be baudos.

„First Calgary Financial“ jums siūlo daug paskolos variantų. Nesvarbu, kokia būtų situacija, galite tikėtis, kad jie jums pasiūlys paskolą, nesijaudindami iš karto ją grąžinti.

Pabrėžia

– nemokamos išsimokėtinos paskolos

-Paskolos skaičiuoklė

Klientų atsiliepimai

Klientai neturi nieko kito pasakyti, tik apie „First Calgary Financial“ klientų aptarnavimą. Štai viena tokia apžvalga:

„Galiu pasakyti, kad klientų aptarnavimas šiame filiale buvo aukščiausio lygio.

Pagarba visai komandai, kuriai vadovavo Kim Silkstone, ir jos profesionalumas, dėmesys detalėms, darbo etika ir bendravimo įgūdžiai.

Naudodamasis proga norėčiau asmeniškai padėkoti jums – Kim už jūsų mandagų aptarnavimą ir puikų išmanantį aptarnavimą. Neturiu žodžių, kad galėčiau išreikšti jūsų maloningą svetingumą ir puikias paslaugas.

Aš bankininkavau „First Calgary Financial“ 15 metų, o mano namų skyrius iš pradžių buvo 130th Ave. SE, tačiau pastaruoju metu ten keitėsi personalo ir vadovybės pokyčiai, nuolatiniai nekompetencijos klausimai ir negalėjimas apdoroti paprastų sandorių ar investicijų turėjau pereiti prie Oakridge filialas. Neprieštarauju visiškai užtikrintai važiuoti per miestą į šią vietą bet kokiems banko poreikiams. 130-ajam skyriui reikia atlikti kapitalinį remontą, nes jis šiuo metu neatspindi „First Calgary Financial“ vardo “.

3. RBC karališkasis bankas

RBC „Royal Bank“ tinklapis

Geriausia Paskolos su fiksuota ar kintama palūkanų norma
Paslaugos Paskolos ir kredito linijos, paskolos automobiliams
Interneto svetainė https://www.rbcroyalbank.com/personal-loans/personal-loans.html
Adresas 339 8th Ave Sw, Kalgaris
Kontaktiniai duomenys (403) 292-3311
Darbo valandos Pirmadieniais: 9:30 – 4:00

Antradienis: 9:30 – 4:00

Trečiadienis: 9:30 – 4:00

Antradienis: 9:30 – 4:00

Penktadienis: 9:30 – 4:00

Šeštadienis: uždarytas

Saulė: uždaryta

„RBC Royal Bank“ siūlo geriausias asmenines paskolas Kalgaryje ir dėl rimtų priežasčių – jų ilgametė patirtis pagerino jų paslaugas, kad taptų geriausiomis.

Jie siūlo įvairius lanksčius ir struktūrizuotus mokėjimus, pritaikytus jūsų finansavimo poreikiams. Galite rinktis iš daugybės mokėjimo galimybių, tokių kaip mėnesio, pusmečio, dviejų savaičių ar savaitės mokėjimo laikotarpiai.

Bet kada galite pasirinkti fiksuotą ar kintamą palūkanų normą, kad galėtumėte geriau pritaikyti savo mokėjimo planą pagal savo biudžetą. Geriausia, kad netaikomos išankstinio mokėjimo baudos, todėl jūs galite visiškai nesumokėdami sumokėti paskolą.

Jei nežinote, nuo ko pradėti, nereikia jaudintis. Galite pasitikėti „RBC Royal Bank“ kreditų specialistais, kurie jums padės viskuo, ko jums gali prireikti.

Pabrėžia

-Lanksčios sąlygos

-Galite perjungti fiksuotą ir kintamą tarifą

-Nėra išankstinio mokėjimo baudų

-Paprastos mokėjimo galimybės

-Pereiti prie mokėjimo parinktis

Klientų atsiliepimai

RBC karališkasis bankas ilgą laiką tarnauja savo klientams, o jų patenkinti klientai yra jų puikių paslaugų įrodymas. Štai ką jų vienas klientas turėjo pasakyti:

„Nuo mažens buvau bankininkavęs pas juos. Po 40 metų esu labai patenkinta jų tarnyba. Šeimos nariai dirba RBC ir jiems labai patinka jų darbai “.

4. Mėlynojo vario sostinė

„Blue Copper Capital“ tinklapis

Geriausia Užtikrintos paskolos
Paslaugos Paskolos iki atlyginimo, asmeninės paskolos, „Blue Copper Club“ kreditas
Interneto svetainė https://bluecoppercapital.com/personal-loans/
Adresas 5809 „Macleod Trail SW“ Nr. 104

Kalgaris, AB, T2H 0J9

Kontaktiniai duomenys T: 587-323-4175
Darbo valandos Pirmadienis – penktadienis: 10–18

Šeštadienis: 10–14 val

Saulė: uždaryta

Kitas mūsų vietų, kur galite gauti geriausias asmenines paskolas Kalgaryje, sąraše yra „Blue Copper Capital“.

„Blue Copper Capital“ duris visuomenei atvėrė 2006 m. Nuo to laiko jie negailestingai teikia etiškas paskolos galimybes Kalgario gyventojams.

Bendrovė labiausiai žinoma dėl asmeninės paskolos galimybės, kuri svyruoja nuo 1000 iki 100 000 USD. Jis yra dviejų formų – saugus ir neužtikrintas – ir gali padengti beveik viską, nuo kelionės išlaidų iki namo atnaujinimo iki skubių išlaidų ir skolų apmokėjimo.

Be asmeninių paskolų, „Blue Copper Capital“ taip pat siūlo paskolas iki atlyginimo, verslo paskolas ir „Moneygram“.

„Blue Copper Capital“ supranta, kad nėra dviejų vienodų aplinkybių, todėl jie stengiasi kiekvienam klientui teikti pritaikytas paslaugas. Tokiu būdu galite užsiregistruoti paskolai, atitinkančiai jūsų poreikius ir finansinę padėtį.

Susisiekite su „Blue Copper Capital“ ir sužinokite daugiau apie jų paslaugas jau šiandien!

Pabrėžia

 • Galimos užtikrintos ir neužtikrintos paskolos
 • Siūlomos įvairios paskolos galimybės
 • 1 000–100 000 USD paskolos

Klientų atsiliepimai

„Blue Copper Capital“ buvo daugybę kartų giriama už puikų klientų aptarnavimą. Jų komandos nariai yra pagarbūs ir supranta klientų aplinkybes.

„Aš daugelį metų buvau„ Blue Copper Capital “klientas ir visada sulaukiau nuostabaus aptarnavimo! Deivas, Jenas ir personalas visada malonūs, profesionalūs ir supratingi! Jie visada patyrė mane, kai susidūriau su neplanuotomis išlaidomis, ir aš norėčiau paraginti visus, kuriems reikia finansinės paramos, kreiptis į jų patarimus! Tai bus lengva ir teigiama patirtis nuo pradžios iki pabaigos. Dėkoju „Blue Copper“ komandai už jūsų draugystę ir palaikymą per daugelį metų! Nuostabus!!”

5. Fairstone

„Fairstone“ tinklapis

„Fairstone“ nėra nei bankas, nei paskolos davėjas, tačiau jis yra žinomas kaip viena iš firmų, teikiančių geriausias asmenines paskolas Kalgaryje.

Bendrovės asmeninės paskolos variantai yra įvairūs, nuo mažų iki vidutinių iki užtikrintų. Negana to, jų asmeninė paskola gali siekti iki 35 000 USD.

Daugelis kanadiečių mano, kad sumos, kurią gali suteikti „Fairstone“, pakanka išspręsti daugelį finansinių klausimų, pradedant hipoteka ir baigiant skolų lengvata. Jei šiandien pasirinktumėte „Fairstone“, galite būti vienas iš šių kanadiečių.

Kitas pastebimas faktas apie „Fairstone“ yra tai, kad įmonė siūlo finansines konsultacijas visiems savo klientams. Jie taip pat turi pirmaujančių specialistų, kurie gali ieškoti konkrečių paskolų, kurios geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

Atsižvelgiant į visa tai ir faktą, kad jų paskolos prašymas yra lengvesnis nei dauguma, nenuostabu, kad „Fairstone“ garsėja geriausiomis asmeninėmis paskolomis Kalgaryje.

Pabrėžia

 • Greitas ir lengvas paskolos prašymo pateikimo procesas
 • Pagrindinis pasirinkimas ne bankų teikėjui
 • Tinka kanadiečiams, kurių kredito balai yra geri

Klientų atsiliepimai

Daugybė klientų nurodė „Fairstone“ kompetenciją ir finansinę patirtį kaip keletą priežasčių, kodėl „Fairstone“ yra jų asmeninių paskolų pasirinkimas. Vienas ankstesnis klientas paliko šią apžvalgą sistemoje „Google“:

„Fairstone yra neįtikėtina. Kiranas padėjo man nuo pečių nukelti finansinę naštą, ir aš būsiu amžinai dėkinga. Ji yra informatyvi, labai gerai išmananti tai, ką daro, ir leidžia jaustis drauge, o ne tik kliente. Aš labai rekomenduoju aplankyti ją ir komandą „Fairstone“. “

6. Protingiau. Paskolos

Nuotraukų kreditas: protingesnis. Paskolos

Pažangesnės paskolos yra Kanados paskolų ir finansų katalogas. Naudodamiesi pažangesnėmis paskolomis, galite naršyti daugiau nei 90 prekių ženklų, siūlančių finansinius produktus ir verslo paslaugas, įskaitant:

 • Asmeninės ir verslo paskolos ir kredito sprendimai, hipotekos ir užtikrintas komercinis finansavimas
 • Greitkelių sunkvežimių, autobusų, žemės ūkio ir žemės ūkio įrangos finansavimas
 • Banko sąskaitos (mokėjimas ir taupymas)
 • Draudimas (namų, automobilių, gyvybės, verslo)
 • Investavimas (platformos, prekyba, akcijos, fondai)
 • Pinigų pervedimai į daugiau nei 200 šalių ir daugiau nei 90 valiutų
 • Skolos sumažinimas (skolų valdymas, konsolidavimas, vartotojų pasiūlymai)
 • Verslo sprendimai („b2b“ paslaugų teikėjai, prekybininkų sprendimai, technologijų įmonės, POS sistemos, el. Prekybos sprendimai, rinkodara ir kt.)

Žmonės naudojasi pažangesnėmis paskolomis, kad sužinotų apie naujoviškus finansinius produktus ir jų įmones. Kiekvienas pažangesnių paskolų prekės ženklas turi išsamų profilį, kuriame apibūdinami jų produktai, paslaugos, reikalavimai ir daug daugiau. Tokiu būdu kanadiečiai, ieškantys finansinių produktų, gali priimti labiau pagrįstą, protingesnį finansinį sprendimą, tuo pačiu taupydami laiką ir pinigus.

Galiausiai, „Išmanesnės paskolos“ yra plačiai naudojamas kaip mokomasis ir informacinis šaltinis, iš dalies dėka įprastų vaizdo įrašų jų populiariajame „YouTube“ kanale ir straipsnių, kuriuos parašė geriausiai parduodami autoriai, šalies mastu aptariami žurnalistai ir pramonės ekspertai.

Daug naudingos ir patikimos informacijos apie „Smart“ …

Parašykite komentarą