6 svetainės, kuriose galima gauti geriausią mokamą apklausą Malaizijoje [2021 ]

Šaltinis: Samantha Borges per „Unsplash“

Autorius Yusufas bin Rahmanas

Keičiantis laikams atsiranda naujų darbo būdų. Užsidirbti pinigų dar niekada nebuvo taip paprasta, nes geriausiai apmokamų apklausų Malaizijoje svetainėse!

Kaip tai veikia, klausiate jūs? Paprasčiausiai prisijunkite prie mokamos apklausos svetainės, atsakykite į apklausas. Jie mainais pateiks jums mokestį, dovanų korteles ar net produktus.

Pasiruošę užsidirbti pinigų patogiai savo namuose? Žemiau pateikiamas geriausiai apmokamų apklausų Malaizijoje svetainių sąrašas ir viskas, ką apie jas turite žinoti.

1. MOBROG

MOBROG tinklapis
Šaltinis: MOBROG

Jūsų galimybė padėti tobulinti pasaulį yra ranka pasiekiama naudojant MOBROG svetainę, kuri atlieka apklausas tarptautiniu mastu. Tarp šalių, kurioms jie teikia paslaugas, jie taip pat siūlo geriausiai apmokamas apklausas Malaizijoje.

„MOBROG“ jūs iš esmės esate pats sau viršininkas. Jūs pasirinkote, kada norėtumėte dirbti, taip pat į apklausas, į kurias norėtumėte atsakyti.

Jūsų uždarbis nėra laikomas tamsoje. Operacijos yra skaidrios, o mokestis nurodomas prieš kiekvieną apklausą.

Už kiekvieną apklausą, kurioje sėkmingai dalyvaujate, gausite pinigų sumą, kurios galite paprašyti išmokėti per „PayPal“ arba „Skrill“.

Galite prisijungti prie jų bendruomenės naudodami nešiojamąjį kompiuterį arba „Android“ / „iOS“ įrenginį su jų svetaine ir išmaniojo telefono programa.

Pabrėžia

 • Tarptautinė mokama apklausa
 • Lankstus grafikas
 • Gebėjimas pasirinkti atsakymus
 • Nurodomas atlyginimas
 • Išmokėjimas per „Paypal“ arba „skrill“
 • Prieinama per internetą ar išmanųjį telefoną

Klientų atsiliepimai

„MOBROG“ vartotojas Jamie Sanderson pasidalijo:

„Naudojuosi„ MOBROG “tik porą dienų, ir aš jau sumokėjau šiek tiek pinigų.“

Kitas vartotojas Jannia sakė:

„MOBROG yra geriausia apklausos svetainė. Patikimas, lengvas atsiskaitymas, o apklausa puiki “.

2. Vertinamos nuomonės

Vertingų nuomonių tinklapis
Šaltinis: vertingos nuomonės

Šioje svetainėje paverskite savo nuomones grynaisiais, kad gautumėte geriausiai apmokamą apklausą Malaizijoje ir didžiausią pasaulyje mokamų apklausų grupę „Vertingos nuomonės“.

Šioje svetainėje galite atsakyti į įvairiausias apklausas, pradedant kasdieniais reikalais, baigiant mada ir filmu. Naudotis šia svetaine yra lengva, nes norint ją uždirbti reikia tik dviejų žingsnių – užsiregistruoti, atsakyti ir balsuoti!

2020 m. Nariai gali uždirbti net 30 RM už apklausą. Jie taip pat gali pasirinkti, ar gauti atlyginimą kaip KFC, „Aeon Jusco“, „Lazada“ ir (arba) „Zalora“ dovanų kortelę ir čekį.

Vertinamos nuomonės yra ne tik geriausiai apmokama apklausa Malaizijoje. Nariai taip pat gali formuoti ateitį, pasakodami prekių ženklams, ką jie galvoja apie savo produktus ar paslaugas.

Pabrėžia

 • Didžiausia mokama apklausų grupė pasaulyje
 • Plati apklausų įvairovė
 • Naudojimo paprastumas
 • Dovanų kortelės kaip mokėjimas

Klientų atsiliepimai

Susie Lim, „Vertingų nuomonių“ narė, pasidalijo:

„Vertinama nuomonė per daugelį metų buvo puiki. Gautos pretenzijos, kaip žadėta “.

3. Tyrimo laikas

„Surveytime“ pagrindinis puslapis
Šaltinis: Surveytime

Tarptautinė mokamų tyrimų svetainė „Surveytime“ suasmenina narių patirtį atliekant apklausas. Prisiregistruodami atsakysite į klausimus, kad sukurtumėte savo profilį, kad jie galėtų pasiūlyti apklausas, kurios geriausiai atitiktų jūsų interesus.

Kiekviena apklausa moka 1USD, kurią galite reikalauti sumokėti iškart, nesurinkdami taškų. Taip pat yra įvairių atlygio variantų, priklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos.

Norėdami gauti geresnę galimybę užsidirbti, taip pat galite pasirinkti pranešti apie naujas apklausas teksto, el. Pašto ar žiniatinklio pranešimais.

Influenceriams, vlogeriams, tinklaraštininkams ir žiniasklaidos kanalų valdytojams, kurių auditorija yra garantuota, jie taip pat turi išskirtinę ambasadoriaus programą, kuri gali padėti gauti papildomų pajamų dirbant patogiai jūsų namuose.

Pabrėžia

 • Asmeninė patirtis
 • Momentinis išmokėjimas
 • Atlygio variantų įvairovė
 • Pranešimai apie naujus tyrimus
 • Išskirtinė ambasadorių programa influenceriams

4. Triaba

„Triaba“ tinklapis
Šaltinis: „Triaba“

„Triaba Malaysia“ yra geriausiai apmokama apklausa Malaizijoje, skirta žmonėms, kurie tiesiog nori pasyvaus, įsipareigojimų nesiekiančio pajamų šaltinio, kuris kaskart gali sau leisti sau puodelį kavos.

Nariai gauna nuo vieno iki septynių apklausų per mėnesį, priklausomai nuo jų profilį atitinkančių apklausų skaičiaus. Mokesčiai svyruoja tarp 0,25–6 USD, kartais net didesni, o mokėjimas gaunamas per „Paypal“.

Norėdami sutaupyti nuo begalinio slinkimo per programą ar svetainę, apklausos iš Malaizijos „Triaba“ siunčiamos el. Paštu. Kadangi tai tikrai be įsipareigojimų, taip pat galite atsisakyti prenumeratos, kai tik norite.

Pabrėžia

 • Be įsipareigojimų
 • Nuo vieno iki septynių apklausų per mėnesį
 • 25–6 USD
 • Apmokėjimas per „Paypal“
 • Apklausos išsiųstos el. Paštu
 • Atšaukti prenumeratą bet kuriuo metu

5. YouGov

„YouGov“ tinklapis
Šaltinis: YouGov

„YouGov“ sudaro pasaulinė žmonių bendruomenė, kuri mainais į taškus ir apdovanojimus pateikia savo nuomonę įvairiomis temomis.

Apklausos nuorodos jums yra siunčiamos el. Paštu jūsų patogumui ir galite uždirbti taškų atsakydami į juos, tada iškeiskite juos į atlygį.

Šis geriausiai apmokamų apklausų Malaizijoje šaltinis siūlo konkurencingą apdovanojimų sąrašą, pvz., Grynuosius pinigus, dovanų korteles parduotuvėms ir restoranams, mobiliuosius kreditus „DiGi“, „Maxis“, „TuneTalk“ ir „UMobile“, „AirAsia Big Points“ arba galite paaukoti labdarai.

Pabrėžia

 • Pasaulinė bendruomenė
 • Apklausos nuorodos el. Paštu
 • Konkurencinis atlygis

6. Surveyeah Malaizija

„Surveyeah“ siunčia mokamas internetines apklausas savo nariams. Jų užduotis yra rasti žmonių, kurie atsakytų į klausimus, susijusius su žinomomis tarptautinėmis grupėmis.

Mainais už laiką, praleistą atsakant į apklausas, gausite dolerių arba svarų, konvertuojamų per „PayPal“ ir „Amazon“ dovanų čekius. Taip pat galite juos paaukoti labdarai.

Jų išsikeltas tikslas yra padėti studentams ir magistrantams baigti baigiamuosius darbus surandant žmones, kurie atitinka jų tyrimus.

Pabrėžia

 • Visada bus prieš jus
 • Šiuo metu yra 123 pasaulio šalyse penkiuose žemynuose

Geriausiai apmokamų apklausų svetainės Malaizijoje yra išskirtinės, atsižvelgiant į jų atlygio programas.

Ar per šį straipsnį pavyko rasti geriausiai apmokamą paslaugą Malaizijoje? Praneškite mums komentaruose.

Ir jei jums akimirksniu prireiks grynųjų, patikrinkite mūsų geriausių ir patikimiausių paskolų Malaizijoje firmų sąrašas.

Parašykite komentarą