7 geriausios skolų konsolidavimo įmonės: gaukite paskolų su mažomis palūkanomis ir konsolidavimo paskolų konsolidavimui

Manoma, kad 80% amerikiečių yra skolingi tam tikru laipsniu, o daugelis JAV piliečių patenka į nesibaigiančią skolų spiralę. Kreditinės kortelės, medicininės sąskaitos, hipotekos mokėjimai … lengva pamesti visus skolingus pinigus.

Tačiau kai kuriems žmonėms skolų konsolidavimo paskolos yra atsakymas.

Esant žemoms palūkanų normoms, lanksčioms paskolos sumoms ir tinkamoms grąžinimo sąlygoms, skolų konsolidavimo įmonės yra puikus būdas perkelti kelias atskiras skolas į vienas lengvai stebimas asmeninės paskolos mokėjimas.

Čia mes apžvelgsime geriausias skolų konsolidavimo paskolas ir atsakysime į jūsų DUK, ar skolų konsolidavimas jums tinka.

Geriausios skolų konsolidavimo įmonės 2021 m

 1. Refinansuokite savo hipoteką – „Quicken“ paskolos
 2. Puikus klientų aptarnavimas – Raketų paskolos
 3. Naudinga lyginant skirtingas APR normas – Skolinimo medis
 4. Tinka teisingiems kredito balams – Išmokėtos paskolos
 5. Dažnai turi mažas palūkanų normas – „Šviesos srautas“
 6. Patikimas vardas – „Goldman Sachs“ Marcusas
 7. Paprasta naudoti svetainė – „Liberty Lending Service“

1. „Quicken“ paskolos – geriausia skolų konsolidavimui į hipoteką

 • Didelių palūkanų skola tampa žemų palūkanų hipotekos palūkanomis
 • 15 ir 30 metų fiksuoto dydžio hipoteka
 • 3-4% palūkanų normos

„Quicken Loans“ yra unikali skolų konsolidavimo paslauga. Užuot siūlydamas įvairias paskolos sumas su skirtingomis palūkanų normomis, jis leidžia konsoliduoti kredito kortelių skolas į hipotekos mokėjimus. Tai vienas iš geriausių refinansuoti hipotekos skolintojų.

Dauguma kreditinių kortelių moka apie 15% balandį, o hipotekos palūkanos yra maždaug 3-4 proc..

Sujungę didelių palūkanų kredito kortelių skolą į naują mažų palūkanų hipoteką, ilgainiui galėtumėte sutaupyti nemažą pinigų sumą. Palūkanos už hipotekos mokėjimus taip pat paprastai yra atskaitomos iš mokesčių – taip nėra tos įprastos kredito kortelės skolos atveju.

Yra daug planų, priklausančių nuo jūsų turto ir reikalingų paskolos sąlygų, nors jie ir yra 15 metų trukmės fiksuoto dydžio paskola ir 30 metų trukmės fiksuoto dydžio paskola yra populiarūs variantai. Prieš pastatydami namą ant stalo, įsitikinkite, kad galite įvykdyti grąžinimo sąlygas.

2. Raketų paskolos – geriausia, kai jums reikia pinigų greitai

 • Paskolos suma: nuo 2 000 iki 45 000 USD
 • Balandis: nuo 7,16% iki 29,99%
 • Min. kredito balas: 620
 • BBB reitingas: A +

„Rocket Loans“ siūlo įvairias paskolų sumas konsolidavimui, nuo 2000 iki 45 000 USD, atsižvelgiant į jūsų kredito profilį. Minimalus kredito balas, kurį jums reikia taikyti, yra 620, į kurią, laimei, tilpo daugybė amerikiečių.

Kreiptis gali visų 50 JAV valstijų piliečiai.

Raketų paskolos gali suteikti finansavimas tą pačią dieną paskoloms iki 25 000 USD, o internetinis paraiškų teikimo procesas yra daug paprastesnis nei daugelio skolų sureguliavimo bendrovių. Tačiau jų balandis yra aukštesnėje pusėje, todėl kreipdamiesi turėkite tai omenyje.

3. „LendingTree“ – geriausia patikrinti kelis skolintojus

 • Palyginkite skirtingus skolintojus
 • Rūšiuoti pagal mažiausią balandį
 • Rūšiuoti pagal mažiausią paskolos įmoką

Jei ieškote geriausių skolų konsolidavimo paskolų, nežiūrėkite toliau kaip „LendingTree“. Ši svetainė leidžia jums palyginti skirtingus skolintojus rasti geriausią paskolos davėją jūsų poreikiams.

Kitaip tariant, nereikia kreiptis į kiekvieną skolintoją ir prašyti kainos pasiūlymo atskirai – „LendingTree“ visa tai daro už jus.

Keliais paspaudimais čia ir ten, „LendingTree“ leidžia palyginti skolintojus pagal jų paskolos sąlygos, balandis, FICO reikalavimai, ir dar. Jūs netgi galite rūšiuoti paskolas pagal „mažiausią balandį“ arba „mažiausią paskolos įmoką“, surasdami skolų konsolidavimo planą, kuris geriausiai tinka jūsų biudžetui.

4. Išmokėtos paskolos – geriausios už sąžiningą kreditą

 • Paskolos suma: nuo 5000 iki 40 000 USD
 • Balandis: nuo 5,99% iki 24,99%
 • Mažiausias kredito balas: 640
 • BBB reitingas: A +

Išmokėtos paskolos yra geras pasirinkimas, jei turite teisingą kreditą ir manote, kad galite sau leisti mėnesio įmokas, nurodytas paskolos sąlygose. Akredituota Geresnio verslo biuro su A + įvertinimas, Išmokėtos paskolos yra žinomos dėl puikių klientų aptarnavimo ir puikių pasiūlymų.

Geras dalykas šioje įmonėje yra tai, kad prieš pateikdami skolų konsolidavimo paskolą jie pateikia jums alternatyvių variantų – nejaučia, kad jie bando jus spąstais įstrigti.

Jie netgi kalba apie balanso pervedimą, būsto nuosavybę ir asmenines paskolas kaip apie konsolidavimo alternatyvas, net nepateikdami jums pasiūlymo. Man asmeniškai patinka, kai asmeninių paskolų skolintojai internete nesijaučia įstrigę.

5. „LightStream“ – geriausia mažo palūkanų normoms

 • Paskolos suma – 5000–100 000 USD
 • Balandis – 4,49% – 20,49%
 • Min. Kredito balas – 660
 • BBB reitingas – A + (pagrindinė įmonė)

„LightStream“ siūlo labai dideles paskolos sumas iki 100 000 USD, todėl tai gali būti geriausias pasirinkimas, jei turite didelę kredito kortelės skolos sumą, kurią reikia konsoliduoti.

„LightStream“ taip pat siūlo konkurencingas balandį ir mėnesio mokėjimo sąlygas, todėl puikiai tinka tiems, kurie turi puikų kreditą. Jūs taip pat galite gauti trukmė nuo 2 iki 7 metų, suteikdamas jums daug grąžinimo galimybių.

Patronuojanti „LightStream“ įmonė „Truist“ turi A + BBB reitingą. Tai yra geras ženklas, kad įmonė nėra šešėlis, net jei ji nėra įvertinta pačiame „LightStream“ skyriuje. 660 kredito reikalavimas yra šiek tiek didesnis nei dauguma, tačiau tai yra prasminga, kai siūlote iki 100 000 USD.

6. „Marcus By Goldman Sachs“ – geriausias už gerus kredito balus

 • Paskolos suma: 3500–40 000 USD
 • Balandis: 6,99% – 19,99%
 • Min. kredito balas: 660
 • BBB reitingas: A +

Jei norite, kad skolų konsolidavimo paskolos lėšos būtų teikiamos patikimu vardu, jos nebus atpažįstamos daug labiau nei „Goldman Sachs“ „Marcus“. Siūlo konkurencingą balandį o paskolos suma siekia 40 000 USD, nesunku suprasti, kodėl daugelis žmonių renkasi šio skolintojo paskolos pasiūlymus virš kitų.

Yra jokių inicijavimo ar vėlavimo mokesčių, o paskolos grąžinimo trukmę galite gauti nuo 3 iki 6 metų. Tačiau paskolos lėšos gali užtrukti iki 4 darbo dienų, kol bus sudarytas sandoris, todėl „Marcus By Goldman Sachs“ nėra idealus dalykas, jei jums reikia greitai grynųjų.

7. Laisvės skolinimo paslauga – geriausia greitai patvirtinti

 • Paskolos suma – nuo 2000 iki 100 000 USD
 • Balandis – nuo 7,99% iki 29,99%
 • Minimalus kredito balas – nenurodytas

„Liberty Lending Service“ siūlo asmenines paskolas bet kur iki 100 000 USD, todėl gali būti naudinga tiems, kurie turi daug kredito kortelių skolų ar medicininių sąskaitų. Jų minimalus kredito reikalavimas nenurodytas, todėl jis veikia kiekvienu atveju atskirai.

Jums gali būti siūlomos fiksuotos ar kintamos palūkanų paskolos nuo 7,99% iki 29,99%.

Grąžinimo terminai trunka nuo Nuo 2 iki 5 metų, todėl yra tam tikras lankstumas, bet ne tiek, kiek kiti skolintojai.

Tačiau LLS garantuoja greitą patvirtinimą 24 valandas ar mažiau (paprastai), todėl gali būti lengva susitarti dėl tų paskolos sąlygų ir greitai gauti grynuosius pinigus, kad jūsų skolos kalnas nebeaugtų.

Geriausi skolų konsolidavimo paskolų DUK

Kas yra skolos konsolidavimo paskola?

Skolos konsolidavimo paskola yra asmeninių paskolų rūšis, kuri kaupiama kelios neužtikrintos skolos į vieną, lengvai valdomą mokėjimą. Skolų konsolidavimo įmonė iš esmės „apmoka“ jūsų skolas ir perkelia jas į „naują skolą“, taigi jūs turite tik vieną mokėjimą, kurį galite sekti.

Skolų konsolidavimas apima tik neužtikrinta skola, ty skolos, kurios nėra susietos su fiziniu daiktu (ty namu ar automobiliu) ir kurių finansiškai negarantuoja kitas asmuo.

Skolų konsolidavimą galite naudoti tokiems dalykams kaip:

 • Kreditinės kortelės skola
 • Medicinos sąskaitos ir išlaidos
 • Asmeninės paskolos
 • Paskolos iki atlyginimo

Tačiau negalite naudoti skolų konsolidavimo tokiems dalykams kaip hipotekos ar transporto priemonės mokėjimai, nes tai laikoma „užtikrintomis paskolomis“.

Skolų konsolidavimas yra puikus būdas kai kuriems žmonėms tvarkyti mėnesinius mokėjimus ir pradėti gerinti savo finansinę padėtį. Tačiau dėl skolų konsolidavimo paskolos ilgainiui gali tekti mokėti daugiau palūkanų, todėl labai svarbu atidžiai patikrinti smulkų tekstą.

Alternatyvūs skolos grąžinimo būdai

Nors kredito kortelių skolų konsolidavimas tinka daugeliui žmonių, yra alternatyvių finansų gerinimo būdų, kurie gali būti naudingi jums, atsižvelgiant į jūsų situaciją.

 1. Sniego gniūžtės metodas: tai reiškia, kad pirmiausia reikia sumokėti mažiausią likutį, taigi jūs galite palaipsniui sumažinti skolų, kurias bandote išspręsti, skaičių.
 2. Lavinos metodas: tai reiškia, kad pirmiausia reikia sumokėti skolas su didžiausiomis palūkanų normomis, siekiant sutaupyti daugiausiai pinigų per trumpą laiką.
 3. Derėkitės su savo kreditoriais: daugelis skolininkų nemano bandyti, tačiau galite derėtis su kreditoriais ir skolinimo partneriais telefonu, asmeniškai ar el. paštu … atskirai paskambinkite savo kreditinių kortelių bendrovėms ir derėkitės dėl realaus būdo lėtai sumokėti pinigus.

Paskolos konsolidavimui yra tik viena iš priemonių siekiant finansinio atsigavimo – prieš priimdami sprendimą būtinai išnagrinėkite visas galimybes.

Kuris bankas geriausiai tinka konsolidavimo paskoloms?

Nėra vienogeriausia konsolidavimo paskolų įmonė“, Nes pasiūlymai labai skiriasi atsižvelgiant į jūsų kredito reitingą, į tai, kiek jums reikia pasiskolinti, ir įvairių kitų veiksnių, lemiančių, ar jūs apskritai turite skolos konsolidavimo paskolą.

Ieškodami geriausių asmeninių paskolų skolų konsolidavimui, turite atsižvelgti į šiuos veiksnius ir atlikti skaičiavimus, kad išsiaiškintumėte, ar skolų konsolidavimo paskola ilgainiui jums atsipirks pigiau.

Koks jūsų kredito balas? (Fico)

Jūsų kredito balas yra apytikslis įvertinimas, kaip gerai naudojate kreditines korteles ir kitas asmeninių paskolų rūšis. Jei mokėsite skolas reguliariai ir laiku nepraleisdami mokėjimų, greičiausiai turėsite geras kredito balas.

Kita vertus, jei praleidote mokėjimus, išnaudokite kreditines korteles ir neišleisite atsakingai, greičiausiai turėsite prastas kredito balas, kartais vadinamas kredito reitingu arba FICO balu.

Kredito balai skirstomi į šiuos skaičius:

 • 300–579 = vargšas
 • 580-669 = Sąžininga
 • 670-739 = gerai
 • 740-799 = Labai gerai
 • 800-850 = išskirtinis

Jei turite blogą ar teisingą kreditą, vargu ar jums bus pasiūlyta puiki skolų konsolidavimo paskola su gera palūkanų norma. Taip yra dėl to, kad jūsų kredito istorija rodo, kad blogai mokate skolas, todėl skolintojams kyla didelė rizika.

Galbūt jūs net nesulauksite pasiūlymo ir būsite priversti imtis veiksmų sutvarkyk savo kreditą Pirmas.

Kita vertus, tie, kurie turi gerą kreditą, labai gerą kreditą ir puikų kreditą, parodė, kad jie yra atsakingi už kredito kortelių išleidimą ir skolų grąžinimą.

Šiems „mažiau rizikingiems“ žmonėms greičiausiai bus siūlomos geros kredito kortelių palūkanos, palūkanų normos ir paskolų konsolidavimo paskolos.

Kurias palūkanų normas galite sau leisti?

Kuo geresnis jūsų kredito balas, tuo geresnė bus palūkanų norma. Mažesnė palūkanų norma paprastai siūloma tiems, kurie turi gerą kreditą, kurie greičiausiai atsakingai sumokės naują paskolą. Kai kurie kreditoriai taip pat gali pasiūlyti mažų palūkanų normą kaip dalį specialaus pasiūlymo naujiems klientams.

Palūkanų mokėjimai gali atrodyti nedideli, tačiau laikui bėgant jie gali susikaupti.

“Sudėtinės palūkanos” kai palūkanų mokėjimai pradeda eksponentiškai didinti jūsų skolą, pavyzdžiui, sniego gniūžtė tampa vis didesnė ir …

Parašykite komentarą