7 kriterijai ir patarimai, kuriuos reikia nepamiršti

Dabar pats laikas įsigyti naują televizorių savo namams. Technologijos tobulėja sparčiai, o rinkoje esančių produktų katalogas yra nuostabus. Tikriausiai nenorite nusipirkti tokio tipo televizoriaus, kuris yra beveik pasenęs. Dėl šios priežasties mes rekomenduosime atsižvelgti į 7 kriterijus, kai ateis laikas tai žinoti kaip pasirinkti televizorių.

Tolesniuose skyriuose mes parodysime, į kokias specifikacijas turėtumėte atsižvelgti rinkdamiesi televizorių. Ko tu ieškai? Ar norite, kad jūsų televizija būtų išmanioji televizija? Ar norėtumėte sutaupyti šias papildomas išlaidas vėliau įsigydami „TV Box“? Laikas keičiasi, produktai paprastai suvienija tai, ką jie siūlo, ir kiekvieną dieną sunku rasti prekių ženklų, kurie nebeturėtų savo operacinės sistemos ar „Android TV“, bet vis tiek yra. Visa tai mes išsamiau apibūdinsime toliau

Į ką reikėtų atsižvelgti perkant televizorių

1- Ekrano dydis

Daugumos rinkoje esančių televizorių ekrano dydis yra nuo 24 iki 65 colių, nors šiandien galite rasti labai skirtingų televizorių. Norint nustatyti jums reikalingą ekrano dydį, būtina žinoti, iš kokio atstumo matysite televizorių. Rekomenduojama, kad televizoriaus matavimas būtų rezultatas, padauginantis atstumą tarp jūsų ir televizoriaus iš 0,48, kad nebūtų pakenkta jūsų regėjimui.

2 – Ekrano skiriamoji geba

Ši funkcija labai paveiks vaizdų ryškumą. Kuo didesnis taškų skaičius, tuo ryškesni ir ryškesni bus vaizdai. Iki šiol rinkoje esančios ekrano raiškos yra šios:

  • HD: 1 280 x 720 taškų.
  • „Full HD“: 1 920 x 1 080 taškų.
  • „Ultra HD“: 3840 x 2160 taškų.
  • 4K: 4 096 x 2160 taškų.

Vaizdo žaidimų konsolės labai gerai veikia HD ir „Full HD“ formatais. Tas pats nutinka ir su filmais bei skaitmeninės televizijos turiniu. Tačiau šios dvi paskutinės pramogų parinktys jau turi daug „Ultra HD“ ir 4K formato turinio.

3- Ekrano tipas

Plazminiai ekranai yra praeitis. Šiuo metu televizorių gamintojai daugiausia dėmesio skiria LCD ekranams žemos klasės televizoriuose ir LED ekranams aukštos klasės televizoriuose. LED ekranai yra labiausiai rekomenduojami, nes jie sunaudoja mažai energijos ir yra rekomenduojami jūsų regėjimui ir sveikatai. Reikėtų pažymėti, kad LED ekranai taip pat tobulėja ir siūlomi tokie variantai kaip OLED ir QLED ekranai, kurie užtikrina geresnį našumą ir vaizdo kokybę.

4- Ryšiai

Kalbant apie pirmiau minėtą funkciją, labai svarbu, jei norite prijungti įvairius didelės raiškos įrenginius, kad televizoriuje būtų keli HDMI prievadai. Savo ruožtu USB įvestys leis peržiūrėti turinį iš standžiojo disko ar USB atminties ir įrašyti televizijos eteryje transliuojamą turinį.

Lygiai taip pat svarbu, kad jis galėtų priimti „Wi-Fi“ signalą arba turėti įvestį LAN ryšiui, kad galėtumėte peržiūrėti interneto turinį.

5- garso kokybė

Televizoriai tampa plonesni ir neleidžia integruoti galingų ir aukštos kokybės garsiakalbių. Kai kurie iš jų pasižymi skirtingų charakteristikų erdvinio garsiakalbio kokybe, ir net naujuosiuose televizoriuose yra „Ultra Surround“, kuris nepaprastai pagerina kokybę. Tačiau jei garsas jums yra pagrindinė kokybė, galite pasirinkti įsigyti namų kino tipo garsiakalbių rinkinį.

6- Vaizdo kokybė, ar reikia pirkti televizorių su HDR?

Vaizdo kokybės atžvilgiu yra standarto tipas, kurį identifikuoja akronimas HDR. Tai yra savybės, kai vertinamas didesnis ryškumas, ryškumas ir spalvų gylis. Virš šios technologijos atsirado dar vienas pažangesnis, vadinamas „Dolby Vision“, kuris turi stebuklingą ryškumą ir spalvas. Reikėtų pažymėti, kad ši technologinė pažanga pasiekiama tik aukščiausios klasės televizoriuose ir įvairūs paslaugų teikėjai jau turi platų HDR turinio katalogą.

7- „Smart TV“, geriau su įmontuota operacine sistema, ar ne?

Tai labai svarbus aspektas žmonėms, norintiems atgaminti turinį iš interneto. „Smart TV“ technologija yra tvarkyklė, leidžianti naršyti ir pasirinkti geriausią turinį iš tiekėjų, tokių kaip „Amazon Video“ ar „Netflix“, be to, kad galite naudoti tokias programas kaip „YouTube“ ar leisti turinį iš savo išmaniojo telefono.

Įvairiausių modelių ir funkcijų

Trumpai tariant, rinkoje yra daugybė modelių ir prekės ženklų. Svarbu yra aiškiai žinoti savo poreikius ir pasirinkti televizorių pagal juos ir šiam tikslui pasirinktą biudžetą.

Parašykite komentarą