7 paraiškos biudžeto planavimui „Ferratum“ bankas

Ne paslaptis, kad mobiliosios programos atveria įvairias galimybes ir palengvina mūsų kasdienį gyvenimą. Kiekvienas gali rasti savo pomėgius ir gyvenimo būdą atitinkančių mobiliųjų programų – pavyzdžiui, tie, kurie orientuojasi į asmeninį finansinį planavimą, ras programų, kurios padės daug lengviau atlikti šią užduotį. Tokiu būdu finansiniai įrašai visada bus lengvai prieinami ir skaidrūs. Be to, norint gauti tikslų pinigų srautų vaizdą, daugelį programų galima sinchronizuoti su interneto banku.

Žinoma, kalbant apie finansus, svarbu saugumas. Tačiau mobiliųjų programų naudojimas nėra rizikingas, nes tai neleidžia pervesti pinigų ir neatspindi asmens duomenų. Siekiant didesnio saugumo, daugelis programų yra apsaugotos PIN kodu.

Mobiliosios programos, skirtos biudžetui planuoti, yra labai įvairios.

Mėta

Viena populiariausių biudžeto planavimo programų, leidžianti pasirinkti tinkamiausias finansines sąskaitas, tokias kaip mokėjimo kortelės, kreditinės kortelės, „PayPal“, investicijos, ir sekti pinigų srautus jose.

Jums reikia biudžeto

Programų naudojimas nėra rizikingas, nes neleidžia pervesti pinigų, taip pat neatspindi asmens duomenų.

Programa, naudojama su jos versija kompiuteryje. Nurodydama pageidaujamą biudžetą ir stebėdama finansines operacijas, programa stebės, kiek dar galite išleisti.
Kitas šios programos privalumas yra tai, kad ji padeda ne tik tvarkyti kasdienius finansus, bet ir planuoti didesnius pirkinius, pavyzdžiui, automobilio pirkimą.

Pinigų mylėtojas

Lengvas būdas stebėti savo asmeninį finansinį srautą. Visos išlaidos yra suskirstytos į kategorijas, todėl informaciją lengva pamatyti ir apdoroti.

Geras biudžetas

Ši programa taip pat leidžia skaidyti tvarkaraščių išlaidas suskirstyti į kelias kategorijas ir sekti pinigų srautus. Jei pasirinksite nemokamą programos versiją, galėsite pridėti 10 leidimų kategorijų, tačiau diegiant mokamą versiją skaičius bus neribotas.

Mūsų maisto prekių parduotuvių sąrašas

Nors tai netiesiogiai, ji naudinga planuojant biudžetą – programa, padedanti sukurti pirkinių sąrašą, kurį būtų galima lengvai sinchronizuoti su keliais telefonais vienu metu. Tokiu būdu galima bendrauti su kitais šeimos nariais, suteikiant galimybę visiems tai redaguoti ir papildyti.

„ShopSavy“ brūkšninių kodų skaitytuvas

Naudodamiesi šia programa galėsite apsipirkti kur kas pelningiau – nuskaitydami jus dominančio gaminio brūkšninį kodą, programa ras prekybos vietas, kuriose galėsite ją įsigyti geresne kaina. Nors programoje nėra visų Latvijos parduotuvių ir prekių, ji gali būti geras pagalbininkas visiems, norintiems sumažinti parduotuvėje likusį kiekį.

„One Touch Expenser“

Jei dažnai pamiršite apmokėti sąskaitą faktūrą, ši programa bus naudinga. Su juo gausite priminimus apie neapmokėtas sąskaitas, taip pat galėsite planuoti savo biudžetą. Dar viena naudinga programos funkcija yra tai, kad taip pat galite fotografuoti pirkimo čekius, kad jie neišnyktų.

Pasirinkite sau patogiausią ir naudingiausią mobiliąją aplikaciją, atkreipdami dėmesį ne tik į siūlomas funkcijas, bet ir į tai, kurioms operacinėms sistemoms yra skirta konkreti programa.

Parašykite komentarą