800 svarų paskolos, greitos trumpalaikės 800 svarų paskolos – kreipkitės internetu, 824,7% balandis

Retkarčiais pasitaiko netikėtų finansinių situacijų ir 800 svarų paskola gali būti naudinga siekiant išspręsti kai kurias iš jų. Užpildykite mūsų internetinę paraiškos formą ir per kelias minutes sužinosite, ar iš pradžių buvote patvirtinti.

Pasiskolinkite 800 svarų iš „Dot Dot Loans“

Naudokitės mūsų paskolos skaičiuokle, kad sužinotumėte, kiek jums reikės grąžinti kiekvieną mėnesį, ir palūkanų normą už norimą pasiskolinti sumą.

Trumpalaikė paskola

Reprezentatyvus pavyzdys

Pasiskolinkite 250 svarų sterlingų per 6 mėnesius, kas mėnesį grąžinant 81,41 svaro. Bendra mokėtina suma 488,46 GBP. Palūkanų norma 248,19% per metus (fiksuota). 824,7% balandis atstovas.

Ar galiu gauti 800 svarų paskolą?

Pasak Vartotojų finansų asociacijos, daugiau nei pusei milijono žmonių buvo atsisakyta suteikti kreditą 2017 m., Kai buvo išleisti nauji reglamentai. Mes norime įsitikinti, kad mūsų 800 svarų paskolos yra prieinamos jums tada, kai jums to labiausiai reikia. Štai kodėl, būdami atsakingas skolintojas, mes nustatėme kriterijus, kad galėtumėte lengvai pamatyti, ar turite teisę. Šios rūšies trumpalaikės paskolos kriterijai yra šie:

  • Jūs esate 18 metų ar vyresnis
  • Jūs gyvenate JK ir galite mums nurodyti adresą
  • Galite pateikti mums telefono numerį ir el. Pašto adresą
  • Jūs turite darbą
  • Galite pateikti savo banko ir debeto kortelės duomenis

Prieš priimdami sprendimą, mes taip pat apžvelgsime jūsų kredito istoriją ir finansus.

Kaip veikia mūsų 800 svarų paskolos?

Čia, „Dot Dot Loans“, mes siūlome paskolų be streso, tinkančias visiems. Galite kreiptis dėl 800 svarų sterlingų paskolos, kuri bus grąžinta per 9 mėnesius.

Mūsų internetinis paraiškų teikimo procesas yra paprastas, galite kreiptis per kelias minutes ir gauti greitą pirminį sprendimą. Bendra paskolos kaina bus parodyta, kai kreipsitės, ir turėsite aiškią išlaidų, įskaitant sumą, kurią grąžinsite kiekvieną mėnesį, suskirstymą.

Paraiškos metu jums reikės galiojančio el. Pašto adreso, mobiliojo telefono numerio, namų adreso informacijos per pastaruosius 3 metus, banko sąskaitos ir debeto kortelės duomenų.

Jei jums reikia pagalbos kreipiantis, Klientų aptarnavimo komandos narys mielai padės el. Paštu arba telefonu.

Kreditiniai čekiai už 800 svarų paskolą

Kaip atsakingas skolintojas, mes visada siekiame padėti savo klientams. Norėdami tai padaryti, mes tikriname visų pareiškėjų kreditą ir prieinamumą; mes nagrinėjame daugybę veiksnių, o tai reiškia, kad jums ne visada reikia tobulos kredito istorijos.

Mūsų pradinis kredito patikrinimas bus „švelni“ paieška, tokia paieška nepaliks žymos jūsų kredito byloje kitiems skolintojams. Tačiau jei pateiksime jums paskolos pasiūlymą ir jūs jį priimsite, atliksime „griežtą“ paiešką, kuri bus matoma kitiems skolintojams.

Pagrindinė atsakingo skolinimo dalis yra skaidrumas. Mes visada aiškiai nurodome visas jūsų paskolos išlaidas ir pasakome, kaip tai veikia, prieš nuspręsdami ją tęsti. Mes neimame jokių pavėluotų mokėjimų mokesčių. Visi mokesčiai ir rinkliavos rodomi iš anksto, o paskola niekada nekainuos daugiau nei tai.

Pažvelkite į mūsų paskolų skaičiuoklę, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų paskolas.

800 svarų paskolų DUK

Klausimas Atsakymas

Kokie paskolos grąžinimo laikotarpiai yra 800 svarų sterlingų?

Klientai gali pasiskolinti 800 svarų per 3,6 ar 9 mėnesius. Mūsų trumpalaikės paskolos skaičiuoklė leidžia jums kreiptis dėl paskolos skirtingais laikotarpiais, kad suteiktumėte lankstumą dėl grąžinimo sumos ir suteikdami grąžinimo galimybę, kuri jums patogiausia.

Ar galiu gauti 800 svarų paskolą su bloga kredito istorija?

Norint gauti 800 svarų paskolą, nereikia tobulos kredito istorijos. Vykdydami savo sprendimų priėmimo procesą atliekame kreditų ir prieinamumo patikrinimus, kad įsitikintume, jog paskola jums tinka. Čia galite sužinoti apie mūsų paskolas dėl blogo kredito.

Parašykite komentarą