„Aninco“ finansų apžvalga Pasiskolinkite iki 2 000 svarų

„Anico Finance“ buvo įsteigta 2012 m. Tai tiesioginis skolintojas, kurį įgaliojo ir reguliavo Finansinio elgesio tarnyba (FCA). Bendrovė siūlo trumpalaikes „išsimokėtinai“ paskolas klientams, kuriems sunku gauti kreditą iš pagrindinių finansų įstaigų, arba tiems, kuriems pinigų reikia greičiau, nei gali sutalpinti daugelis bankų.

Tai apims tuos, kurie dirba Jungtinėje Karalystėje pagal galiojančią VISA ir nori grąžinti pinigus namo savo šeimai į užsienį.

Kokias paskolas jie siūlo?

„Anico“ siūlo neužtikrintas paskolas, kad patenkintų savo klientų finansinius poreikius – ar tai būtų medicininės išlaidos, ar mokesčiai už mokslą, ar turto atnaujinimas, kitos kapitalo išlaidos, ar perlaidos artimiesiems namuose.

Naujiems klientams „Anico Finance“ naujiems klientams siūlo paskolas nuo 300 iki 1000 svarų. Kita vertus, esami klientai gali pretenduoti net į 2000 svarų sterlingų. Klientai, įrodę gerus grąžinimo rodiklius, gali turėti teisę į padidintas paskolas, atsižvelgiant į įperkamumą, kreditingumą ir statusą.

Paskolos gali būti grąžinamos kas mėnesį, kad padėtų padengti ir paskirstyti netikėtą finansinį trūkumą.

Skirtingai nuo „atlyginimo dienos paskolos“, kuri grąžinama kartu su palūkanomis vienkartine suma jūsų atlyginimo dieną, „Anico“ leidžia skolininkams grąžinti paskolą kas mėnesį. Taigi, paskirstius grąžinimą ilgesniam laikotarpiui, jūsų mėnesinės įmokos gali būti lengviau valdomos, tačiau padidins bendrą paskolos kainą.

Taikymo reikalavimai

Jei norite kreiptis dėl paskolos iš „Anico Finance“, turite:

 1. Būkite mažiausiai 21 metų amžiaus
 2. Būkite Jungtinės Karalystės gyventojas arba turėkite aktyvią vizą
 3. Turėkite aktyvią debeto kortelę
 4. Turi pajamų

Grąžinimas

Sutarta grąžinimo suma bus sumokėta naudojant jūsų debeto kortelę arba naudojant tiesioginio debeto įgaliojimą, kurį įvedėte pasiimdami paskolą.

Kai inkasai atliekami iš jūsų debetinės kortelės, jie atliekami iš nuolatinio mokėjimo institucijos, kurią jūs suteikiate jiems paimdami „Anico“ paskolą.

Daugiau informacijos galite rasti prieš sudarant sutartį ir „Anico“ paskolos sutartyje.

Kaip naudotis nuolatinio mokėjimo institucija

Imdami paskolą „Anico“ turėsite atlikti mokėjimus tiesioginiu debetu arba per nuolatinio mokėjimo instituciją (toliau – CPA) savo debeto kortelėje.

Jei naudojamas CPA, CPA bus bandomas tik du kartus iš eilės už visas įmokas ir tik per laikotarpį nuo įmokos mokėjimo dienos iki kitos darbo dienos pabaigos. Tam bus reikalingas aiškus jūsų sutikimas pakeisti surinkimo ciklą, pavyzdžiui, dėl mokėjimo datos pasikeitimo ar pažeidimo.

Jei kada nors nepavyko surinkti dviejų CPA kortelių iš eilės, „Anico“ susisieks su jumis, kad pakalbėtų apie jūsų aplinkybes, kad sužinotų priežastį, kodėl mokėjimai nepavyko, ir išspręstų situaciją. „Anico“ nebandys surinkti daugiau iš jūsų debeto kortelės nepasitaręs su jumis, įsitikinęs jūsų aplinkybėmis ir prireikus negavęs jūsų sutikimo.

Turite atkreipti dėmesį, kad turite teisę bet kuriuo metu atšaukti savo CPA, raštu pranešdami apie tai Anico adresu [email protected]

Jei nuspręsite atšaukti savo MUĮ, turite nepamiršti, kad suma, kurią esate skolinga Anico, vis dar yra negrąžinta, ir jūs turite ieškoti būdų, kaip sumokėti paskolą, kitaip atsiliksite nuo mokėjimų, kurie gali turėti rimtų pasekmių.

Kaip tai veikia?

 1. Norėdami pradėti savo paraišką, galite paskambinti Anico ir pasikalbėti su vienu iš jų patarėjų, kuris padės jums užpildyti jūsų paraišką.
 2. Patarėjai visada kalbės su jumis dėl jūsų pateiktos informacijos. Anico įsitikina, kad suprantate, dėl ko kreipiatės. Tai taip pat bus būdas jiems tinkamai įvertinti pareiškėjo asmenines aplinkybes ir toliau tikrinti jūsų kredito balą. Kai kurie dokumentai taip pat gali būti reikalingi iš jūsų.
 3. Vidinis apdorojimas. Norėdamas įvertinti paskolos įperkamumą, Anico atkreipia dėmesį į daugybę skirtingų veiksnių, kad galėtų išbandyti ir suteikti klientui tinkamiausią paskolą.
 4. Tada jų atstovai pakalbės su jumis apie savo sprendimą ir pateiks jums keletą svarbių dokumentų, tokių kaip jūsų paskolos sutartis. Svarbu, kad jūs iš tikrųjų suprastumėte jų susitarimą ir sąlygas.
 5. „Anico“ siekia, kad pinigai būtų jūsų sąskaitoje tą pačią dieną, kai jie bus patvirtinti.

Argumentai “už”

 • Galite pasiskolinti nuo 300 iki 1000 svarų. Naujiems klientams „Anico Finance“ leidžia pasiskolinti daugiausia 1 000 svarų. Suma yra nepaprastai didesnė, palyginti su daugeliu konkurentų. Esami klientai gali kreiptis dėl maksimalios 2000 svarų paskolos.
 • Taip pat turite galimybę paskolą sumokėti per 3–12 mėnesių laikotarpį. „Anico Finance“ leidžia mokėti ne tradiciškesniu „atlyginimo“ dienos paskolos grąžinimu kartu su palūkanomis vienoje didelėje vienkartinėje sumoje, o mokėti fiksuotomis mėnesio įmokomis, kurios gali būti lengviau valdomos.
 • Asmeninis aptarnavimas. Paskolos prašytojai prieš priimdami sprendimą dėl paskolos visada kalbės su klientų aptarnavimo patarėju. Taigi skolintojas gali atsižvelgti į jūsų asmenines aplinkybes, taip pat į jūsų kredito istoriją. „Anico“ pasitelkia įvairius laisvai samdomus agentus, kad reklamuotų įmonę draugams ir šeimos nariams, ir jiems mokama komisinė suma, kai pasiimama paskola.
 • Išankstinis grąžinimas. Galite bet kada nemokamai sumokėti paskolą iki jos termino. Jei galite sau tai leisti, rekomenduojame tai padaryti, nes tai gali padėti sutaupyti pinigų.
 • Nėra jokių paslėptų mokesčių ar baudų. Anico prieš imant paskolą praneš jums tikslią sumą, kurią turėsite grąžinti. Delspinigiai jums netaikomi, jei vėluojate grąžinti pinigus, tačiau nepamirškite, kad mokėsite daugiau palūkanų ir tai gali neigiamai paveikti jūsų kredito reitingą.

Minusai

 • „Anico Finance“ siūlomoms paskoloms taikomos fiksuotos ir aukštos palūkanų normos. Kaip ir daugumai trumpalaikių paskolų teikėjų, paskolų palūkanų normos yra aukštos, ir tai realiai galima laikyti brangiu skolinimosi būdu.

Dažnai užduodami klausimai

 1. Kiek galiu pasiskolinti?

Atsakymas: Tiems, kurie nėra klientai pirmą kartą, galite skolintis sumas, kurios svyruoja nuo 300 iki 1000 svarų. Didžioji dauguma skolintojo klientų skolinasi nuo 500 iki 1000 svarų. Atlikus jūsų kreditingumo, tvarumo ir įperkamumo vertinimą, bus nustatyta suma, kurią galite skolintis.

Kai sėkmingai grąžinsite pirmąją paskolą, galite gauti didesnes paskolos sumas, tačiau visoms pakartotinėms paraiškoms vis tiek bus taikomas kreditingumo, tvarumo ir įperkamumo vertinimas.

 1. Ar galiu grąžinti anksčiau laiko?

Atsakymas: Jūs turite galimybę grąžinti paskolą bet kada, kai norite, arba uždaryti paskolą anksčiau laiko. Jei mokate anksčiau, galite mokėti mažiau palūkanų, nes jums gali būti suteikta nuolaida pagal 1974 m. Vartotojų kreditų įstatymą. Visos „Anico“ paskirstytos nuolaidos apskaičiuojamos pagal šį įstatymą ir 2004 m. Vartojimo kredito (išankstinio atsiskaitymo) taisykles. .

 1. Kas atsitiks, jei negalėsiu laiku atlikti mokėjimų?

Atsakymas: Jei kyla sunkumų laiku atliekant mokėjimus, „Anico“ neapmokestins jūsų pavėluotų mokėjimų ar delspinigių. Tačiau trūkstami mokėjimai gali turėti rimtų pasekmių, pvz., Ateityje jums bus sunkiau gauti kreditą tokioms prekėms kaip kabelinės televizijos paketai, mobilieji telefonai ir kt.

Labai svarbu, kad iškilus sunkumams kuo greičiau susisiektumėte su skolintoju. Galite susisiekti su „Anico“ klientų aptarnavimo komanda telefonu 020 7099 5882.

 1. Aš ilgai nebuvau JK ir neturiu kredito istorijos. Ar vis tiek galėsiu gauti paskolą?

Atsakymas: Taip, jūs vis dar galite. Tačiau jūsų prašymas vis tiek priklausys nuo jūsų finansinės padėties ir prieinamumo, tvarumo ir kreditingumo įvertinimo.

 1. Kas yra kreditingumas ir kaip jis nustatomas?

Atsakymas: Priimdama sprendimą dėl skolinimo, Anico naudoja įvairius informacijos šaltinius. Priklausomai nuo aplinkybių, tai apims, bet neapsiribos, kai kuriuos arba visus toliau nurodytus duomenis – iš jūsų gautą informaciją, jų ankstesnių santykių su jumis įrašus ir kredito referencinių agentūrų duomenis.

Jie nesuteiks jums paskolos, jei jūsų kreditingumo, tvarumo ir įperkamumo vertinimas rodo, kad galbūt negalėsite tvariai grąžinti paskolos.

 1. Ar galiu kreiptis dėl paskolos telefonu?

Taip. Galite paskambinti „Anico“ klientų aptarnavimo telefonu 020 7099 5882, jei norite pakalbėti apie paraiškos kūrimą. Anico priima programas telefonu arba asmeniškai. Visi klientai turės pokalbį telefonu ar susitikimą su vienu iš „Anico“ klientų aptarnavimo atstovų.

 1. Ar Anico atlieka kredito paiešką?

Atsakymas: Taip. Tačiau jie nesiremia savo kredito istorija. Jūsų kredito istorija ir pačios „Anico“ įperkamumas, tvarumas ir kreditingumo vertinimas padeda jiems suprasti jūsų situaciją, kad būtų pasiektas atsakingiausias sprendimas jums.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie tai, kaip jie naudojasi kreditų referencinėmis agentūromis ir kaip naudojasi šiais duomenimis, galite rasti jų interneto svetainėje esančiame skyriuje Duomenų apsauga.

Socialinės žiniasklaidos paskyros

Norėdami sužinoti naujausius naujinius, galite eiti į jų oficialius socialinės žiniasklaidos puslapius:

https://www.facebook.com/anicofinancialservices/

https://twitter.com/Anico_Finance?lang=en-gb

https://www.linkedin.com/company/anico-financial-services-limited

https://www.instagram.com/anicofinance/

Parašykite komentarą