„Aperture“ (vadinosi Grantu Thorntonu), siunčiant PPI laiškus po IVA pabaigos · Skolos kupranugaris

2015 m. Grantas Thorntonas (GT) pradėjo siųsti laiškus žmonėms, kurie baigė IVA, prašydami leisti jiems patvirtinti naujas PPI pretenzijas. Kai kurie laiškus gavusieji baigė IVA ir baigimo pažymėjimą gavo prieš kelerius metus. Kai kurie yra tikri, kad visos PPI pretenzijos jau įvykdytos.

2017 m. Balandžio mėn. Apeliacija „Green v Wright“ buvo patenkinta. Žr. PPI pretenzijas pasibaigus IVA, kad gautumėte išsamią informaciją, įskaitant nuorodą į teisinį sprendimą ir mano sprendimo santrauką.

Tai reiškia, kad kai kurios IVA firmos YRA turi teisę toliau rinkti PPI, išdavus baigimo pažymėjimą.

2019 m. „Aperture“ siunčia daugiau laiškų žmonėms, turintiems uždarą IVA, prašydami pasirašyti įvairius dalykus, kad būtų galima tvarkyti PPI ir kitas finansines pretenzijas.

Visiems, kurie gauna šias raides ir yra nusiminę:

  • Suprantu, kodėl visi jaučiatės įskaudinti dėl nemalonaus gyvenimo epizodo, kuris, jūsų manymu, praeityje buvo gerai prikeltas, nepaisant to, kad jūsų baigimo pažymėjimas jums atrodė visiškai aiškus.
  • Suprantu, kad kai kurie žmonės mano, kad „Aperture“ daugiausia rūpi susidėti savo kišenes dėl didžiulės pinigų sumos, kurią jie ir žalų atlyginimo bendrovė išskaičiuoja į mokesčius.
  • Aš suprantu, kad tai, jog nedaugelis žmonių gavo bet kokius 8% pinigų, kuriuos jiems anksčiau pažadėjo „Aperture“, nekelia pasitikėjimo tuo, ką jie sako.

BET

2017 m. „Green v Wright“ apeliacinio teismo sprendimas (žr. Nuorodą aukščiau) buvo tas, kad kai kuriais atvejais IVA įmonė turi teisę reikalauti grąžinti PPI, kai bus išduotas tokio pažymėjimo kaip jūsų dokumentas.

Dabar jūsų parinktys apima:

1) pasirašyti savo popieriaus lapelius ir leisti jiems susitvarkyti. Praktiškai tai gali būti paprasčiausias ir mažiausiai įtempiantis pasirinkimas.

2) jų nepaisyti – nežinau, ką tada veiks „Aperture“. Kažkas paklausėJei atsisakysiu, ką blogiausio jie gali padaryti? Ar jie gali atnaujinti IVA? Atšaukti uždarymo pažymėjimą?„Aš nesu teisininkas, turėtumėte kreiptis į tai teisinių patarimų.

3) paprašyti „Aperture“ dabar atsiųsti jums visos jūsų asmeninės informacijos kopiją, įskaitant visų jūsų IVA dokumentų kopiją ir pareiškimą, rodantį, kiek iki šiol buvo paskirstyta jūsų kreditoriams. Išsami informacija Kaip gauti asmeninės informacijos kopiją „Aperture“ privatumo politikos nuostatų, ir aš siūlau jums išsiųsti prašymą registruotu pristatymu.

Tai yra visiškai pagrįstas prašymas. Jei neturite IVA sutarties kopijos, kaip galite patikrinti, ar taikoma Green v Wright byla? Tai gavę, galite, priklausomai nuo to, ką gausite, paprašyti „Aperture“ ką nors paaiškinti arba skųstis dėl jų prašymų dėl PPI.

Išnagrinėję jūsų skundą, jį atmetę, galite nusiųsti jį nemokumo tarnybai, kad nepriklausomas asmuo galėtų peržiūrėti jūsų skundą.

Nors visa tai vyksta, mažai tikėtina, kad „Aperture“ galėtų imtis kokių nors veiksmų, nes nepasirašėte to, kas jums buvo išsiųsta. Tai gali užtrukti labai ilgai, bet tai būtų tam tikras darbas jums, priklauso nuo to, kaip jaučiate tai.

4) Žemiau esančiame komentare galite pasijusti Malcolmu:

FDM T & Cs mažomis raidėmis yra piktinantys ir iš esmės pasirašydami jūs suteikiate jiems visišką teisę visam laikui daryti tai, ko jie nori jūsų vardu. Bet kokia pretenzija mano vardu dėl netinkamai parduoto produkto būtų apgaulinga.

Jei tai yra jūsų pagrindinis rūpestis, galite atsakyti sakydami, kad jums netrukdo jie nagrinėti dalykus, tačiau nesate pasirengę leisti žalos atlyginimo įmonei pareikšti pretenzijas, kurios, jūsų manymu, iš esmės yra netiesos, ir norite patvirtinti kurie yra išduodami atskirai, nesuteikia FDM įgaliojimų sakyti, kas jiems patinka.

Daugeliui žmonių būtų nejauku, nebent būtų apribotas bet koks tyrimas prieš IVA užbaigimą.

Tokiu atveju, jei Sąlygos bus pakeistos, mielai pasirašysite.

5) Naudodamiesi „Resolver“, galite patys pradėti PPI ir paskolos grąžinimą. Verta pateikti šias pretenzijas, net jei anksčiau buvote atmetami, nes taisyklės pasikeitė. Žr. Https://www.resolver.co.uk/rights-guide/ppi-reclaim.

Tai daryti reiškia vis tiek turite sumokėti pinigus „Aperture“ bet bent jau žalos atlyginimo kompanija neužsikrautų didžiulės sumos („Resolver“ yra nemokama), be to, jūs daugiau kontroliuosite, todėl nebūtų pavojaus, kad žalos atlyginimo bendrovė pateiks bet kokius neteisingus teiginius apie jūsų situaciją. Žinoma, tai daugiau darbo jums.

Negaliu pasiūlyti, ką turėtumėte daryti

Aš nesu advokatas. Aš nemačiau jūsų IVA dokumentų ir nekomentuočiau jų, net jei turėčiau, todėl nesiūlykite man jų siųsti.

Aš esu ne sakydamas, kad šių laiškų nepaisymas yra geras pasirinkimas – jei norite tai padaryti, turėtumėte apsvarstyti galimybę pasinaudoti teisine konsultacija.

Diafragmos uždarymas naujam verslui

Galbūt matėte naujieną, kad „Aperture“ nebevartoja naujų IVA. Kiek žinau, tai neturės įtakos tam, ką jie daro bandydami gauti PPI iš senų atvejų.

Parašykite komentarą