Ar bankai teikia trumpalaikes paskolas?

Bankai siūlo daugybę finansinių produktų, pradedant hipoteka ir baigiant asmeninėmis paskolomis, tačiau vienas dalykas, kurio paprastai nesugeba pasiūlyti savo klientams, yra galimybė naudotis nedidelėmis grynųjų pinigų sumomis trumpam laikotarpiui, ypač jei turite mažiau nei puiki kredito istoriją.

Nors jums gali būti patvirtintas einamosios sąskaitos pereikvojimas, daugeliui žmonių leidžiama naudotis tokia pinigų srautų injekcija tik tuo atveju, jei jie turi gerą kredito balą, o tai reiškia, kad žmonėms, kuriems jau sunku pasiekti pagrindinius finansinius produktus, vėl kyla finansinė atskirtis. Dažnai tie, kurie negali gauti sutvarkyto sąskaitos pereikvojimo, gali pasinaudoti nesuderintu overdraftu, dėl kurio mokesčiai ir palūkanų mokesčiai yra neišvengiami.

Kas yra trumpalaikė paskola?

Trumpalaikė paskola yra brangių trumpalaikių kreditų forma. Tai kartais vadinama paskolos iki atlyginimo ar blogo kredito paskola. Trumpalaikės paskolos leidžia klientui pasiskolinti nedidelę grynųjų pinigų sumą, paprastai mažiau nei 1000 svarų, per trumpą laiką, paprastai mažiau nei 3 mėnesius. Paskolos iki atlyginimo yra tiltas į kitą jūsų mokėjimo dieną, jei staiga susidurtumėte su avarinėmis išlaidomis arba susidurtumėte su laikina pinigų srautų problema.

Laikoma, kad paskolos iki atlyginimo yra aukštos palūkanų normos, tačiau kadangi jūs skolinatės tik per trumpą laiką, jūsų grąžinamosios išmokos kartais gali būti pigesnės nei naudojant nesutvarkytą overdraftą.

Yra keletas skolintojų, kurie siūlo trumpalaikes paskolas, ir daugelis jų skiria paskolą žmonėms, turintiems blogą kredito istoriją. Internetinės paskolos dėl blogų kreditų dažniausiai yra populiariausias pinigų skolinimosi būdas, nes paskolos paraiškos dažnai būna:

  • prieinama visą parą
  • greitai užbaigti
  • o paskolos pervedimai yra beveik momentiniai

Taigi, kas siūlo trumpalaikes paskolas žmonėms, kurie negali gauti sutvarkyto overdrafto?

Paprastai trumpalaikes grynąsias paskolas galima gauti iš tiesioginių pinigų skolintojų – didžiausia rinka dabar yra internete. Daugybė tiesioginių skolintojų yra prisijungę, nes prieiga prie tokio tipo kredito reiškia, kad daugumai žmonių greitai ir lengvai galima kreiptis dėl paskolos. Tai taip pat taupo laiką, nes norint pateikti paraišką nereikės eiti į filialą, kaip jums gali tekti kreipiantis dėl overdrafto.

Kokie yra pagrindiniai trumpalaikės paskolos ir kitų banko paskolų skirtumai?

Pagrindiniai trumpalaikės paskolos ir kitų banko paskolų skirtumai yra suma, dėl kurios galite kreiptis, ir laikas, per kurį galite skolintis paskolą. Kaip paaiškinta aukščiau, trumpalaikių paskolų paskolos laikotarpis yra trumpas ir paprastai galite pasiskolinti tik kelis šimtus svarų. Priešingai, asmeninė banko paskola gali būti tūkstančiai, o paskolos trukmė gali būti keleri metai. Paprastai tokį kreditą gali gauti tik žmonės, turintys gerą kredito istoriją ir turintys gerus santykius su banku.

Trumpalaikės paskolos internetu taip pat leidžia klientams padengti nedideles netikėtas sąskaitas, nesiimant didžiulės paskolos. Net jei didesnės paskolos palūkanų norma yra mažesnė, nes jūs skolinatės tiek daug daugiau pinigų, bendras grąžinimas dažnai gali būti daug didesnis.

Kur galiu gauti trumpalaikę paskolą?

Jei vis dėlto nusprendėte, kad jums reikia trumpalaikės paskolos grynaisiais, ir jūs išnaudojote bet kokį kitą būdą atlikti mokėjimą nesiskolindami pinigų, tuomet geriausia vieta ieškoti trumpalaikės paskolos su greito paskolos pervedimo laiku yra internetas.

Paskolos adresu cashasap.co.uk

Mes esame tiesioginis skolintojas internete, o tai reiškia, kad jei jūs gaunate paskolą pas mus, jūsų sutartis yra tiesiogiai su mumis. Citata, kurią gaunate paraiškos pradžioje, yra suma, kurią grąžinate grąžinimo dieną. Paraiškos forma yra paprasta, o skolinimo sprendimus priimame greitai ir sąžiningai, atsižvelgdami į naujausią mums prieinamą informaciją, o tai reiškia, kad paskolą galite pervesti į nurodytą banko sąskaitą vos per 15 minučių nuo paraiškos pateikimo, jei esate patvirtinta paskolai gauti.

Nors suprantame, kad ne viskas visada vyksta pagal planą, laiku nesugebėjus grąžinti paskolos gali kilti rimtų pinigų problemų, todėl paskolos prašykite tik tuo atveju, jei jos tikrai reikia, ir jei žinote, kad galite sau leisti grąžinti pinigus – neatsižvelgiant į tai, ar tai yra paskolos iki atlyginimo dienos, ar overdrafto, ar asmeninė banko paskola.

Parašykite komentarą