Ar galite gauti blogo kredito paskolą neturėdami banko sąskaitos?

Neturint čekio ar taupomosios sąskaitos, paskolą gauti bus daug sunkiau, ir jums bus įstrigę rizikingesni variantai.

Jei gyvenate viename iš devynių milijonų bankų, neturinčių bankų, JAV, suprantate papildomą finansinę įtampą gyvenant be čekio ar taupomosios sąskaitos. Turite nunešti atlyginimą į čekių grąžinamąją parduotuvę, kad gautumėte pinigų ir visus mokesčius, kuriuos jie nusprendžia imti; visas sąskaitas turite sumokėti grynaisiais paštu arba asmeniškai, o tai yra daug didesnių rūpesčių nei jas atlikti internetu. Sąrašas tęsiasi.

O jei neturite atsiskaitomosios sąskaitos, tikimybė yra gera, kad neturite didelio kredito. Nors blogas kredito balas nebūtinai reiškia, kad jums bus atsisakyta suteikti banko sąskaitą, bet dėl ​​elgesio, dėl kurio padidėjo jūsų rezultatas, jūsų sąskaitos paraiška taip pat gali būti atmesta.

Taigi, kas nutiks, jei ištiks finansinė padėtis ir jums reikės imti blogo kredito paskolą? Jei jums reikia blogo kredito paskolos ir neturite banko sąskaitos, ar vis tiek galite gauti labai reikalingų grynųjų?

Trumpas atsakymas yra „Taip“. Šiek tiek ilgesnis atsakymas yra „Taip, bet nė vienas iš variantų nėra geras“.


Kodėl sunku gauti paskolą be banko sąskaitos?

Paprasčiau tariant: sunku gauti bet kokią paskolą be banko sąskaitos, nes skolintojai jaudinasi, kad jų negrąžinsite. Gerai, performuluokime tai. Kai neturite banko sąskaitos, skolintojai labiau jaudinasi, kad jų negrąžinsite. Skolintojai, matote, visada nerimauja dėl jų grąžinimo. Jie skolintojai. Tai jie daro.

Galima pagalvoti, kad blogų kreditų skolintojas dėl to mažiau jaudinsis, tačiau taip nėra. Nors dauguma blogų kreditų davėjų prieš išduodami paskolą netikrina jūsų kredito balo (todėl jų produktai dažnai vadinami „paskolų be kreditų patikrinimo“), jie vis tiek nori užtikrinti, kad jiems bus grąžinta.

(Kai kurios paskolos, ypač trumpalaikės paskolos, mokamos paskolos dieną, paskolos davėjui gali ne tiek rūpėti, kad jūs laiku grąžintumėte paskolą, nes jie uždirbs daug daugiau pinigų, jei turėsite grąžinti ar skolinti paskolą. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, peržiūrėkite mūsų įrašą: Paskolos paskolos pervedimas: kaip trumpalaikės paskolos tampa ilgalaikėmis skolomis.)

Kai kurie skolintojai naudos sąskaitos informaciją, kurią pateikiate per paraišką, kad suplanuotumėte automatinį debetą iš jūsų atsiskaitomosios sąskaitos mokėjimo termino dieną. Kiti paprasčiausiai laiko einamąją sąskaitą kaip ženklą, kad skolininkas yra bent kiek finansiškai stabilus, net jei neturi gero kredito.

Kalbant apie paskolas, kurioms reikalinga banko sąskaita, jums geriau seksis su parduotuvės skolintoju nei su įmone, kuri išduoda paskolas internetu. Bet kuriuo atveju: daugumai blogų kreditų skolintojų reikės tam tikros banko sąskaitos, kol jums išduos paskolą.

Jei norite gauti blogą kreditą arba neturite kredito patikrinimo paskolos, kuriai nereikia sąskaitos, tikriausiai turėsite pasiūlyti ką nors kaip įkaitą.

Paskolų dėl nuosavybės teisių ir lombardų paskolų problema.

Kalbant apie blogo kredito paskolas, kurioms reikalingas užstatas, dvi dažniausiai pasitaikančios rūšys yra nuosavybės paskolos ir lombardų paskolos. Jei neturite banko sąskaitos ir jums nereikia kredito patikrinimo paskolos, tai yra tokios užtikrintų paskolų rūšys, kurių ieškosite.

Tarp dviejų rūšių paskolų nuosavybės teisės paskolos greičiausiai yra rizikingesnis pasirinkimas. Šios paskolos garantuojamos jūsų automobilio ar sunkvežimio nuosavybės teise, o tai reiškia, kad jūsų automobilis ar sunkvežimis bus atsiimti, jei negalėsite grąžinti paskolos.

Nuosavybės paskolos paprastai yra trumpalaikės paskolos, skirtos grąžinti maždaug per mėnesį. Vienintelė problema yra ta, kad kai pagrindiniai asmenys dažnai viršija 1000 USD, o metinė procentinė norma (APR) yra vidutiniškai 300%, jums bus labai sunku laiku sumokėti nuosavybės teisę.

Kai tik pradėsite pratęsti ar skolintis paskolą, tada tos aukštos palūkanų normos tikrai ims skaudėti. Galite nustoti mokėti daugiau palūkanų, nei sumokėjote už pradinę paskolos sumą, visą laiką gyvendami grąžinant grąžinimą.

Kita vertus, lombardų paskolos gali būti mažiau pavojingos nei nuosavybės teisės, tačiau jos taip pat nesuteikia jums tiek pinigų. Kadangi daiktai, naudojami šioms paskoloms užtikrinti, yra daug mažiau vertingi nei automobilis – dažniausiai tai yra papuošalai, elektronika ar vertingi antikvariniai daiktai, pagrindinės paskolos sumos taip pat yra daug mažesnės.

Gavę paskolą lombarde, vis tiek turėsite sumokėti didelę palūkanų normą ir rizikuoti prarasti savo vertingus daiktus, kurių kai kurių sentimentinė vertė gali būti kur kas didesnė nei dolerio vertės, – geriausiu atveju už porą šimtų dolerių. Jei netikėtos jūsų išlaidos yra didesnės už tą sąskaitą, lombardų paskola tikriausiai neketina jų sumažinti.

Iš anksto apmokėta debeto kortelė veikia, tačiau vis tiek yra daug rizikinga.

Kai kurie mokėjimo dienos ir jokie kredito čekio skolintojai neleis jūsų paskolos lėšų įkelti į iš anksto apmokėtą debeto kortelę. Jie netgi gali suteikti jums kortelę patvirtindami paskolą.

Šis požiūris turi savo privalumų ir trūkumų. Tai tikrai geresnis pasirinkimas nei nuosavybės teise suteikta paskola, nes tai nereiškia, kad naudosite savo automobilį kaip įkaitą, tačiau tikriausiai jums bus įstrigę tie patys klausimai, kurie kankina tiek daug paskolų skolininkų, kurie mokėjo darbo dieną.

Net turėdami lėšas, lengvai pasiekiamas per jūsų kortelę, jūs būsite įstrigę mokėdami atlyginimo dienos palūkanų normas, kurios gali vidutiniškai viršyti 300% – o kartais ir kaip kitaip! Vis tiek turėsite gana greitai grąžinti paskolą ir tikriausiai per vieną vienkartinę sumą.

Iš anksto apmokėtos debetinės kortelės paskolos iki atlyginimo kenčia nuo tų pačių problemų, kaip ir paskolos iki atlyginimo atsiskaitomojoje sąskaitoje. Rizika patekti į grobikišką skolų ciklą yra tokia pati, kaip ir tikimybė, kad būsite skolingi daugiau palūkanų nei pačios paskolos pagrindinės dalies.

Geriausia, ką galėtumėte padaryti, būtų visiškai vengti paskolos, tačiau kartais tai tiesiog nėra išeitis. Ir palyginti su nuosavybės teise suteikta paskola, iš anksto apmokėta debeto kortelė yra tikrai geresnė. Tiesiog prieš atlikdami pasirašymą pirmiausia atlikite paskolos davėjo tyrimą ir įsitikinkite, kad tiksliai žinote, ką jūs įtraukiate.

Parašykite komentarą