Ar galite gauti paskolą su blogu kreditu?

Redakcinė pastaba: „Credit Karma“ gauna kompensaciją iš trečiųjų šalių reklamuotojų, tačiau tai neturi įtakos mūsų redaktorių nuomonei. Mūsų rinkodaros partneriai neperžiūri, nepatvirtina ir nepatvirtina mūsų redakcijos turinio. Paskelbus, jis yra tikslus, kiek mums žinoma.

Reklamuotojo atskleidimas

Manome, kad jums svarbu suprasti, kaip mes uždirbame pinigus. Iš tikrųjų tai gana paprasta. Mūsų platformoje matomus finansinių produktų pasiūlymus teikia įmonės, kurios moka mums. Uždirbti pinigai padeda mums pasiekti nemokamus kredito balus ir ataskaitas bei sukurti kitas puikias priemones ir mokomąją medžiagą.

Kompensacija gali atsižvelgti į tai, kaip ir kur produktai rodomi mūsų platformoje (ir kokia tvarka). Bet kadangi mes paprastai uždirbame pinigus, kai randi patinkantį ir gautą pasiūlymą, stengiamės parodyti pasiūlymus, kurie, mūsų manymu, jums tinka. Štai kodėl mes teikiame tokias funkcijas kaip jūsų patvirtinimo koeficientai ir taupymo sąmatos.

Žinoma, mūsų platformos pasiūlymai neatspindi visų finansinių produktų, tačiau mūsų tikslas yra parodyti jums kuo daugiau puikių galimybių.

Net jei turite blogą kreditą, gali būti būdų, kaip gauti paskolą.

Gali atrodyti labai sunku gauti reikiamą paskolą pagrįstomis sąlygomis, jei turite blogą kreditą. Gali atrodyti, kad visas pasaulis dirba prieš jus. Laimei, nepraranda visos vilties. Gali būti, kad galite skolintis pinigų net turėdami blogą kreditą.

Patarimai, kaip gauti paskolą su blogais kreditais

Nors patys negalėsite gauti idealios paskolos, jums gali prireikti paskolos su bendru pasirašytoju, turinčiu sveiką kreditą. Arba galite stengtis pagerinti savo kreditą, kad padidintumėte tikimybę gauti paskolą ateityje. Norėdami pasiskolinti reikalingus pinigus, taip pat galite apsvarstyti netradicinius šaltinius. Žemiau dalinamės patarimais, kaip gauti paskolą su blogais kreditais.


  1. Patikrinkite savo kredito ataskaitas ir kredito balus
  2. Pagerinkite savo kredito būklę
  3. Apsipirkite pas kelis kreditorius ir palyginkite galimybes
  4. Žinokite įvairias paskolas, kurias galite apsvarstyti
  5. Supraskite paskolų, kurių reikia vengti, rūšis

1. Patikrinkite savo kredito ataskaitas ir kredito balus

„Jei nežinote, kur yra jūsų finansai, geriausia atlikti asmeninį kasimą, kad išsiaiškintumėte, kas yra jūsų sąskaitose“, – sako „USA Drives“ įkūrėja Cody Green.

Vienas iš būdų sužinoti, ką esate skolingi iš savo dabartinių kreditinių kortelių, yra patikrinti savo kredito ataskaitas (jei jūsų kredito kortelių išdavėjas atsiskaito vartojimo kreditų biurams). Tikrinti savo kredito ataskaitas yra svarbu, nes dalis jose esančios informacijos naudojama jūsų kredito balams apskaičiuoti.

Prieš kreipdamiesi dėl paskolos, įsitikinkite, kad ataskaitose nėra neteisingų žeminančių ženklų. Trys pagrindiniai vartojimo kredito biurai – „Equifax“, „Experian“ ir „TransUnion“ – nėra tobuli, todėl svarbu atidžiai perskaityti kredito ataskaitas. Jei yra klaidingai neigiamų pažymių, turėtumėte susisiekti su konkrečia ataskaitą rengiančia kredito ataskaitų teikimo įmone kartu su informacijos teikėju, kad pašalintumėte klaidą.

Taip pat svarbu žinoti savo kredito balus. Jūsų kredito balai kartu su kitais veiksniais, pvz., Jūsų skolos ir pajamų santykiu, gali turėti įtakos jūsų paskolos patvirtinimo koeficientui ir sąlygoms, kurioms jums tinka. Nenusiminkite, jei jūsų balai nėra tokie, kokių norėtumėte. Truputis darbo galėtų padėti pagerinti jūsų rezultatus.

2. Pagerinkite savo kredito būklę

Geriau įsivaizdavę savo kreditą, laikas pradėti gerinti savo kreditą. Jūsų kredito balai apskaičiuojami naudojant skirtingus kredito veiksnius ir vertinimo modelius. Pabandykite sutelkti dėmesį į daugiausiai įtakos turinčius veiksnius, pvz., Į mokėjimų istoriją, tačiau darykite viską, kad jūsų kredito būklė apskritai pagerėtų. Veiksniai, kurie gali turėti įtakos jūsų kredito balams, yra…

  • Mokėjimų istorija: Nors negalite pakeisti praeities, atlikti visus dabartinius mokėjimus bent jau už mažiausią sumą ir laiku yra raktas į šią jūsų balų dalį.
  • Kredito naudojimas: Darykite viską, kad skolos suma, kurią esate skolinga, būtų maža, palyginti su bendru kredito limitu, idealiu atveju – mažiau nei 30%. Maksimalios ar viršytos kredito linijos gali būti ypač žalingos.
  • Kredito istorijos trukmė: Jei senos sąskaitos bus atidarytos, o ne uždarysime sąskaitas, kai jos bus sumokėtos, galite padidinti kredito istorijos trukmę.
  • Kreditų derinys ir rūšys: Nors neturėtumėte kreiptis dėl naujo tipo kredito, kad paveiktumėte šią savo balų dalį, laikui bėgant jis natūraliai gali išaugti, kai patiriate didelių finansinių įvykių, tokių kaip būsto pirkimas.
  • Naujausias kreditas: Per trumpą laiką atsidarius kelioms naujoms kredito sąskaitoms ar pateikus paraiškas joms, kreditoriams gali atrodyti rizikinga. Paprastai geriausia atidaryti naujas kredito sąskaitas tik tada, kai to reikia ir kai žinote, kad galite su jomis elgtis atsakingai.

3. Apsipirkite pas kelis kreditorius ir palyginkite galimybes

Kai tik stengsitės kuo geriau pagerinti savo kredito būklę prieš pateikdami paraišką paskolai, pats laikas pradėti rinktis geriausią paskolą. Nors kai kurie žmonės gali tiesiog pasirinkti pirmąją paskolą, kuriai jie yra patvirtinti, tai gali būti didelė klaida.

Skirtingi skolintojai gali siūlyti įvairias palūkanų normas ir paskolos sąlygas, priklausomai nuo jūsų kreditingumo ir rizikos įvertinimo. Kreditoriai turi savo metodus šiems veiksniams įvertinti.

„Nors yra keletas skolintojų ir paskolų tarpininkų, kurie gali padėti mažų kreditų prašytojams gauti prieinamą ir patikimą finansavimą, ne visos paskolos funkcijos sukuriamos vienodai“, – sako Greenas.

Pavyzdžiui, vienas paskolos davėjas gali pasiūlyti paskolą su 20,99% metine procentine norma, o kitas gali pasiūlyti paskolą su 16,99% balandžiu. Jei neapsipirkinėjate ir nepriimate pirmojo 20,99% balandžio pasiūlymo, permokėsite 4 procentiniais punktais.

Pirkti paskolas internetu yra lengviau nei bet kada anksčiau. Nors vis tiek turėtumėte pasidomėti vietinėmis galimybėmis, tokiomis kaip jūsų regiono bankai ir kredito unijos, naudodamiesi „Credit Karma“, galite lengvai peržiūrėti numatomas įvairių internetinių skolintojų paskolos sąlygas vienoje vietoje.

4. Žinokite įvairias paskolų rūšis, kurias galite apsvarstyti

Paskolų rūšys, kurias norite apsvarstyti, priklausys nuo jūsų tikslų, tačiau yra dvi pagrindinės paskolų produktų klasės.

Paskolos be užstato, pavyzdžiui, asmeninės paskolos, gali būti naudojamos refinansuoti didelių palūkanų skolą, finansuoti nenumatytas išlaidas ar padengti daugumą kitų išlaidų, kurias galbūt norėsite finansuoti. Tačiau paskolos be užstato blogų paskolų palūkanos paprastai yra didesnės nei užtikrintų paskolų, todėl jas gauti gali būti sunkiau.

Užtikrintos paskolos, pavyzdžiui, namų kapitalo kredito linija, yra užtikrintos užstatu ir gali suteikti jums alternatyvą neužtikrintai paskolai su mažesnėmis palūkanomis. Tačiau paskolos su užtikrinimu rizikuoja būti grąžintos, jei negrąžinsite paskolos, kaip sutarta. Šias paskolas galima gauti paprasčiau nei paskolų be užstato.

Nesvarbu, ar nuspręsite kreiptis dėl paskolos su užstatu, ar be užstato, galite apsvarstyti paskolas, leidžiančias bendrai pasirašyti. Jei pavyks rasti asmenį, turintį sveiką kreditą, kuris galėtų pasirašyti paskolą, galbūt galėsite užsitikrinti mažesnę palūkanų normą nei paprasčiausiai kreipdamiesi dėl paskolos tik savo vardu.

5. Supraskite paskolų, kurių reikia vengti, rūšis

Jei esate paskolos rinkoje, turėtumėte įvertinti savo finansus, kad sužinotumėte, kiek galite sau leisti atsakingai skolintis. Tačiau net jei jums labai reikia pinigų, yra keletas paskolų rūšių, kurių turėtumėte padaryti viską, kad išvengtumėte. Pavyzdžiui, paskolos iki atlyginimo ir paskolos dėl nuosavybės teisių dažnai būna trumpalaikės, aukštos palūkanų normos ir dideli mokesčiai, kurie gali pakenkti jūsų finansams.

Vertindami paskolą, pasistenkite vengti paskolų, kurių įkainiai yra dideli, užmokestis staigus ar palūkanų norma, o paskolos sąlygos – labai trumpos. Šiomis paskolų rūšimis gali būti siekiama pasinaudoti žmonėmis, kuriems labai reikia pinigų ir kurie turi keletą kitų galimybių.


Apatinė eilutė

Gali atrodyti sunku gauti reikalingus pinigus su blogais kreditais, tačiau tai nėra neįmanoma.

Prieš kreipdamiesi dėl paskolos, norėsite susipažinti su savo kredito balais ir kredito ataskaitomis ir kuo geriau tobulinti. Kai būsite pasirengę kreiptis, įsitikinkite, kad apsipirkote, kad rastumėte geriausią įmanomą paskolą pagal savo situaciją. Galiausiai, jei viskas nepavyksta, nepamirškite apie netradicines skolinimo galimybes, pavyzdžiui, skolinimąsi iš draugų ir šeimos.

Dabar, kai turite patarimų, kaip gauti paskolą su blogais kreditais, galite pradėti siekti reikalingos paskolos ir atsakingai valdyti skolas, kad padėtumėte pagerinti savo kredito būklę.


Apie autorių: Lance’as Cothernas yra laisvai samdomas rašytojas, kurio specializacija yra asmeniniai finansai. Jo darbas pasirodė „Business Insider“, „USA Today.com“ ir jo svetainėje, Mone… Skaityti daugiau.

Parašykite komentarą