Ar galite sumokėti asmeninę paskolą kreditine kortele?

Jei svarstote šią parinktį, turite atlikti matematiką ir įsitikinti, kad tikrai sutaupote pinigų. Priešingu atveju jūs galite tiesiog perkelti savo skolą iš vienos vietos į kitą.

Kreditinės kortelės! Ką negali jie daro? Jie leidžia apsipirkti internetu. Jie gali atidaryti užrakintas duris. Jie gali sukurti jūsų kreditą, jei tinkamai juos panaudosite. Bet ar juos galima panaudoti asmeninei paskolai apmokėti? Net jei galite juos panaudoti asmeninei paskolai apmokėti, turėtų tu?

Į šiuos klausimus atsakysite per kelias kitas minutes, kurias praleisite skaitydami šį tinklaraščio įrašą.


Štai kaip veikia kreditinės kortelės.

Jūs tikriausiai suprantate pagrindiniu lygmeniu, kad kreditinė kortelė yra objektas, leidžiantis ką nors nusipirkti dabar, o vėliau sumokėti už jį. Ko nesuprantate, kad kiekvieną kartą, kai naudojatės kreditine kortele, iš esmės imate paskolą.

Kiekvieną kartą naudodamiesi kortele pirkdami arba paimdami avansą grynaisiais pinigais pridedate savo kortelės likutį. Tada šis balansas uždirba palūkanas, kol bus sumokėtas. Galite išleisti iki savo kredito limito, tačiau sumokėję savo likučius, galite vėl naudoti tą vietą savo kortelėje. Šis modelis vadinamas „besisukančiu balansu“.

Skirtingai nuo daugumos paskolų, standartinėms kreditinėms kortelėms suteikiamas 30 dienų lengvatinis laikotarpis. Tai reiškia, kad palūkanos bus pradėtos kaupti tik praėjus mėnesiui po to, kai suma bus pridėta prie jūsų kortelės. Taigi, jei sumokėsite visą sąskaitą prieš pasibaigiant lengvatiniam laikotarpiui, užuot mokėję tik minimalią mėnesio sumą, jūs iš esmės gaunate paskolą be palūkanų.

Tai yra paskola, kuri padidina jūsų kredito balą! Jei jūsų kredito balas nėra pakankamai geras norint gauti įprastą kreditinę kortelę, galite gauti saugią kreditinę kortelę, įkeisdami grynuosius pinigus. Palūkanos greičiausiai bus geresnės nei blogo kredito paskolos, net jei tinkama paskola gali taip pat padėti susikurti savo kredito balą.

Tačiau ar galima kreditine kortele sumokėti asmeninę paskolą?

Taip, kreditine kortele galima sumokėti asmeninę paskolą.

Na, bent jau kai kuriais atvejais.

“Galite panaudoti kreditinę kortelę asmeninei paskolai apmokėti”, – patarė asmeninių finansų rašytojas ir kreditinių kortelių ekspertas Benas Luthi. „Kai kurie kredito kortelių išdavėjai leis tai padaryti tiesiogiai per internetinę sąskaitą, kaip ir bet kurį kitą balanso pervedimą.

„Jei jūsų emitentas neleidžia to padaryti tiesiogiai per balanso pervedimo įrankį, galite paprašyti kredito kortelės patogumo patikrinimo. Kai kurie emitentai net išsiunčia juos neprašyti. Čekį galite parašyti asmeninei paskolų įmonei arba parašyti sau ir pervesti į savo atsiskaitomąją sąskaitą, tada sumokėti “.

Iš esmės, jei turite standartinę kreditinę kortelę ir norite ją naudoti mokėdami už standartinę asmeninę paskolą, tikriausiai galėsite tai padaryti, jei tik paskolos suma neviršija jūsų kredito limito.

(Norėdami gauti informacijos apie asmenines paskolas apskritai, žiūrėkite „OppU“ straipsnį „Kas yra asmeninė paskola?“)

Įsitikinkite, ar tikrai taupote pinigus.

Kaip per daug mokslininkų to siaubo filmo pradžioje turėjo sau priminti: vien todėl, kad tu gali daryk ką nors, nereiškia tavęs turėtų. Taigi ar turėtumėte sumokėti asmenines paskolas kreditine kortele?

Priklauso. Akivaizdu, kad yra ir neigiamų aspektų, pavyzdžiui, tai, kad jūsų asmeninė paskola bus sumokėta. Bet kaip minėjome aukščiau, kadangi kreditinė kortelė iš esmės yra paskola, ar tai iš tikrųjų yra aukštyn kojom?

Ir tada yra trūkumų …

„Pagrindinis to trūkumas yra tas, kad paprastai mokėsite balanso pervedimo mokestį, kuris gali būti nuo 1% iki 5%, priklausomai nuo kortelės ir jei yra reklaminis pasiūlymas“, – perspėjo Luthi. “Be to, kreditinės kortelės taiko daug didesnes palūkanas nei kai kurios geriausios asmeninės paskolos, todėl rekomenduočiau tai apsvarstyti tik tuo atveju, jei jūsų asmeninės paskolos palūkanų norma yra didesnė nei jūsų kreditinės kortelės palūkanų norma.”

Jei turite kreditinę kortelę ir susiduriate su didelių palūkanų skolomis, gautomis iš paskolos be kredito patikrinimo, pavyzdžiui, paskolos iki atlyginimo ar nuosavybės paskolų, tada, pervedę šią skolą į savo kortelę, beveik neabejotinai sutaupysite pinigų. Tačiau turint tradicinių paskolų, tai gali ir nepasiteisinti.

Mokant skolą, jums reikia plano.

Sha’Kreshia Lewis, „Humble Hustle Finance“ generalinė direktorė, pasidalijo savo pasakojimu apie kreditinės kortelės naudojimą asmeninei paskolai apmokėti: „Kredito kortelę galite panaudoti asmeninei paskolai apmokėti, tačiau tai gali būti ne pats protingiausias dalykas. Prieš priimant sprendimą svarbu pasverti savo galimybes ir paleisti savo numerius.

„Kalbėdamas iš asmeninės patirties, aš naudodamas savo kreditinę kortelę sumokėjau paskutinius porą mokėjimų už asmeninę paskolą. Mano kreditinės kortelės likutis buvo 0 USD ir aš sumokėjau kreditinę kortelę dar nesibaigus mėnesiui. Sutaupiau nuo palūkanų, nes prieš terminą sumokėjau paskolą, o kredito kortelę sumokėjau dar nesulaukęs palūkanų.

„Tai padarė didžiulę teigiamą įtaką mano kreditui, nes paskola buvo visiškai sumokėta. Kredito kortelių kompanija nepranešė apie tai kredito biurui, kad mano likutis padidėjo, nes aš jį sumokėjau dar nepasibaigus jų kitai ataskaitos datai. “

Kaip sakė Luthi, beveik viskas priklauso nuo to, ar sutaupysite pinigų, ar ne. Jei galite panaudoti savo kredito kortelę paskolai sumokėti nemokėdami jokių papildomų palūkanų ar mokesčių, kodėl gi ne? Bet priešingu atveju tai nebus gera idėja.

Paliksime jums šį paskutinį Lewiso patarimą: „Būkite finansiškai drausmingi. Vienu pavėluotu mokėjimu galite įsiskolinti labiau nei anksčiau. Gali būti prasmingiau refinansuoti paskolą su mažesne palūkanų norma, nei įdėti ją į kredito kortelę su didesnėmis palūkanomis “.

Straipsnio autoriai

Sha'Kreshia Lewis

Sha’Kreshia Lewis yra naftos ir dujų pramonės AP tarnautojas. Po daugiau nei 6 metų patirties finansų srityje ji pati nusprendė aistringai padėti kitiems. Ji yra „Humble Hustle Finance“, finansinės platformos, skirtos besiformuojantiems suaugusiesiems šviesti pinigų valdymo svarbą, įkūrėja ir vadovė.

Benas Luthi

Benas Luthi (@benluthi) yra asmeninių finansų ir kelionių rašytoja, mėgstanti padėti žmonėms priimti geresnius finansinius sprendimus. Jo darbai pasirodė „US News“, „Time“, „USA Today“, „NerdWallet“ ir kt.

Parašykite komentarą