Ar galiu naudoti kreditinę kortelę paskolai mokėti?

Ne – deja, neįmanoma grąžinti jūsų cashasap.co.uk paskolos mokėjimo dienos ar išsimokėtinai panaudojant kreditinę kortelę.

Kai ateis laikas grąžinti jūsų cashasap.co.uk paskolą, mes surinksime jūsų sutartus paskolos grąžinimus iš jūsų šiuo metu registruotos debeto kortelės. Tai bus debeto kortelė, kurią užregistravote pateikdami paraišką, nebent vėliau prisijungsite prie savo internetinės paskyros ir nepridėsite naujos debetinės kortelės. Jūsų grąžintina suma bus jūsų sutarta grąžinimo suma, atėmus visus anksčiau atliktus mokėjimus. Taip pat galite grąžinti bet kurią iš mūsų trumpalaikių paskolų grynaisiais pinigais prieš numatytas grąžinimo datas, prisijungę prie savo sąskaitos per mūsų svetainę ir spustelėdami nuorodą „Grąžinti dabar“. Ankstyvam paskolos grąžinimui netaikomi jokie mokesčiai, todėl jums gali tekti grąžinti sutartą grąžinimo sumą.

Įsitikinkite, kad jūsų debeto kortelės duomenys yra teisingi ir atnaujinti iki sutartos grąžinimo datos, taip pat kad jūsų sąskaitoje yra pakankamai lėšų paskolos grąžinimui įvykdyti.

Jei jums reikia pridėti naują debeto kortelę, prisijunkite prie savo sąskaitos internete cashasap.co.uk svetainėje ir puslapio apačioje spustelėkite „Naudoti naują debeto kortelę“.

Arba jūs galite grąžinti cashasap.co.uk paskolą banko pavedimu. Tai galite padaryti naudodamiesi „CashSap.co.uk“ sąskaitos nuoroda „Grąžinti dabar“, arba galite susisiekti tiesiogiai su mumis ir paprašyti mūsų banko sąskaitos informacijos ir pervedimo nuorodos, kurią turėtumėte naudoti. Mūsų kontaktinius duomenis rasite čia.


DAUGIAU KLAUSIMŲ APIE GRĄŽINIMĄ

Grįžti į DUK

Parašykite komentarą