Ar galiu naudoti paskolą iki atlyginimo kalėdiniams apsipirkimams?

Mes visi mėgstame Kalėdas, tačiau finansiškai gruodžio mėnesio šventė gali tikrai pasiteisinti. Kai kuriems iš mūsų pasisekė, kad sutaupėme pinigų ištisus metus – arba neapkrauti netikėtomis išlaidomis, arba tiesiog gerai mokėdami valdyti pinigus, tačiau likusieji iš mūsų gali būti ne taip gerai aprūpinti kalėdinėmis prekybomis.

Pradedant kalėdinėmis dovanomis, baigiant maistu, baigiant džemperiais, yra labai daug dalykų, kuriuos turime atsižvelgti į didžiąją dieną. Net jei jums patinka Kalėdos su mažu raktu, mažas kalakutas gali kainuoti nemažą sumą (rekomenduojame lapkričio mėnesį nusipirkti šaldytą!).

Jei savaitės, skaičiuojamos iki Kalėdų, pateks į finansinį sumaištį, gali būti lengva paimti kreditą, padedantį padengti šventinio sezono išlaidas. Tačiau pinigų skolinimasis ne visada yra geriausias būdas išspręsti finansinį trūkumą.

Kas yra paskola iki atlyginimo?

Paskolos iki atlyginimo yra galimas trumpalaikis sprendimas kartais grynųjų pinigų srautų problemoms spręsti. Galite pasiskolinti nedidelę grynųjų pinigų sumą, kuri pervedama į jūsų banko sąskaitą per dvi valandas, tada grąžinsite paskolą ir palūkanas kitą atlyginimo dieną.

Kita trumpalaikės paskolos rūšis yra dalinė paskola. Užuot grąžinus paskolą vieną dieną, grąžinimas yra padalijamas į kelias grąžinimo datas – paprastai nuo 3 iki 6. Tai gali padaryti grąžinimus lengviau valdomus, nes kiekvienas iš jų yra mažesnis už vienkartinę paskolos grąžinimo paskolą, tačiau visa mokėtina suma. paprastai yra daugiau, kai skolinatės ilgesniam laikotarpiui.

Kam turėčiau naudoti paskolą iki atlyginimo?

Paskolos iki atlyginimo yra skirtos mažinti atotrūkį tarp darbo dienų, kai atsiranda neatidėliotinų išlaidų, kurių tiesiog negalima laukti. Pvz., Jei jūsų automobilio priekinis stiklas įtrūkęs ir jį reikia pakeisti, kad galėtumėte saugiai važiuoti į darbą. Gali būti keblu tvarkyti savo finansus, ypač jei turite blogą kredito istoriją, todėl kartais paskolos iki atlyginimo gali būti greitas grynųjų pinigų priėmimas, kurio reikia norint išlaikyti savo finansus.

Kadangi sukaupsite palūkanas už paskolą iki atlyginimo, neturėtumėte jų iš tikrųjų naudoti tokiems dalykams kaip laisvalaikio pirkimai, nes galų gale mokėsite daug daugiau nei tada, jei laukėte iki kitos darbo dienos arba iš anksto sutaupėte šiek tiek pinigų.

Ar galiu naudoti paskolą iki atlyginimo kalėdinėms išlaidoms padengti?

Kaip jau minėjome, paskolos iki atlyginimo iš tikrųjų turėtų būti naudojamos nepaprastosioms išlaidoms padengti, o Kalėdos tikrai nėra nepaprastoji padėtis. Nors puiku paplušėti ir pasimėgauti šventiniu sezonu, tai nėra pasiteisinimas praleisti ne pagal savo galimybes, nes tai gali pakenkti finansiniams sunkumams grąžinant pinigus.

Galų gale, tik jūs nuspręsite, kaip leisti pinigus: žinote savo finansinę padėtį ir tai, ką galite ir ko negalite sau leisti. Jei atsižvelgsite į savo dabartinius finansinius įsipareigojimus ir į būsimas pareigas, per ateinančias kelias savaites ir mėnesius turėtumėte gana tiksliai suprasti savo disponuojamąsias pajamas. Jei jums reikia šiek tiek grynųjų pinigų srautui valdyti, nėra neatsakinga skolintis, kai žinote, kad galite sau leisti grąžinti pinigus. Tačiau jei skolinantis bandoma įveikti daugiau ilgalaikių finansinių sunkumų, jums gali tekti kreiptis pagalbos į nemokamą skolų patarėją.

Parašykite komentarą