Ar greita paskola trukdo kada nors gauti banko paskolą?

Gyvenime dažnai tenka girdėti, kad kažkas turi banko paskola atmesta vien todėl, kad šis asmuo pasiskolino kartą gyvenime „Greitas kreditas“išleido nebankiniai kreditoriai. Ar ši situacija iš tikrųjų tokia atšiauri ir nepataisoma, ar ji nepagrįstai perdėta?

Kaip žinote, kiekvienas iš mūsų gali atsidurti nenumatytoje situacijoje, kai mums skubiai reikia finansinių išteklių, kurių šiuo metu neturime, pavyzdžiui, galime turėti sveikatos problemų, kurių negalima atidėlioti, arba mūsų automobilis gali turėti techninių problemų, be kurių tai galima išspręsti.negalima naudoti. Tai naudinga tokiose situacijose ne bankų kreditoriai padėti jūsų siūlo kreiptis dėl kredito paslaugų internetu ir SMS žinutėmis, ir, svarbiausia, nedelsiant. Minėtais atvejais greitis, patogumas ir paprastumas yra nepaprastai svarbūs, o šiuo metu juos siūlo tik „greitieji skolintojai“, o skolinimo procesas bankuose vis dar biurokratiškas.

Ar nebankinių kreditorių naudojimas vienu ar keliais kritiniais atvejais tikrai „kerta“ galimybę gauti bet kokį banko kreditą ilgainiui? Nekalbėkime apie situacijas, kai greitieji kreditai, gyvenantys nuo algos iki algos, imami neatsakingai kiekvieną mėnesį arba kai jie imami lengvabūdiškiems tikslams, pavyzdžiui, pramogoms ar lošimams. Jei potencialių banko kreditorių klientų kredito istorija rodo aprašytą vaizdą, logiška, kad banko kreditoriai nenorės prisiimti kredito įsipareigojimų su asmenimis, kurių pajamos akivaizdžiai nepakankamos arba kurie nežino, kaip apdairiai planuoti ir valdyti savo finansinius išteklius. . Tokie klientai yra nepatikimi ir nemokūs ir gali sukelti finansinių nuostolių ne tik sau, bet ir skolintojui.

Norėdami išsklaidyti mitus ir kalbas, susijusias su šiuo klausimu, pažvelgsime į pirmaujančių Latvijos privačių bankų darbuotojų nuomones, susijusias su mažmeniniu skolinimu.

* REKLAMA

Atsakinga Baiba Tētiņa, banko „Citadele“ mažmeninės bankininkystės vadovėkad vertinant kredito sumą, kurią potencialus klientas nori gauti iš banko, atsižvelgiama į visus esamus asmens kredito įsipareigojimus, įskaitant „greituosius kreditus“. Bankai paprastai vertina, kad bendra potencialaus kliento mėnesio įmoka už paskolą neviršija tam tikros kliento mėnesinių pajamų dalies. Dažnai aktyvus skolinimasis „greitaisiais kreditais“ gali reikšti, kad potencialus klientas neturi pakankamai pajamų savo kasdienėms išlaidoms padengti. Tokia situacija neabejotinai rodo asmens mokumo problemas ir gali paskatinti banką sumažinti arba atsisakyti paskolos.

„Nordea“ banko atstovas sako, kad vertindami paskolos suteikimo galimybes, bankai įvertina galimus kliento esamus kredito įsipareigojimus, kredito istoriją, mokumą ir kreditingumą ar galimybes grąžinti visus prisiimtus kredito įsipareigojimus. Jei potencialus klientas yra pasiskolinęs „greituosius kreditus“, šis faktas netampa priežastimi atsisakyti banko paskolos, tačiau tokiu atveju klientas turi gerai mokėti ir sugebėti laiku ir visiškai sumokėti paskolą.

Normundas Dīcis, „Swedbank“ hipotekos palaikymo vadovaskad, gavę paskolos paraišką, bankai atidžiai apsvarsto galimo kliento kredito istorijos vertinimą, nagrinėdami, ar klientas neturi negrąžintos skolos, įvertindamas dabartinę potencialaus skolininko finansinę padėtį ir prognozuodamas jo mokumą ateityje. Vienas iš svarbiausių veiksnių norint gauti banko paskolą yra kliento sukauptas kapitalas, kuris vaidina lemiamą vaidmenį gaunant hipotekos paskolą. Tai, kad asmuo kartą yra pasiskolinęs paskolą iš nebankinio skolintojo, savaime nėra kliūtis gauti paskolą banke. Svarbiausia yra paskola, kuriai buvo paimta – ar ji buvo būtina, pavyzdžiui, konkretus ir reikšmingas pirkinys, ar mėnesio biudžeto sumažinimas. Taip pat aktualus laikotarpis, per kurį grąžinama paskola.

paskolos problemos

Parašykite komentarą