Ar jums reikia kredito patikrinimo norint išsinuomoti automobilį?

Nesvarbu, ar nuomojate automobilį verslui, ar asmeniniam naudojimui, prieš patvirtindami finansus turėsite atlikti kredito patikrą, nes kredito patikrinimas yra Finansinio elgesio tarnybos (FCA) nuostatų reikalavimas.

Jei dar nesinaudojate kredito lizingo nuoma, tai gali būti painus ir nelengvas procesas. Dažniausi klausimai, tokie: kokie jie? Kaip jie veikia? ir kiek jie trunka? kirbėkite daugumos nuomininkų mintis, todėl „Moneyshake“ pasinaudojo laisve sudaryti šį patogų vadovą, apimančią viską, ką turite žinoti apie kreditų patikrinimus nuomojant automobilį.

Kreditiniai čekiai ir lizingas

Kredito patikrinimas arba kredito paieška yra tada, kai kreditorius peržiūri informaciją iš jūsų kredito ataskaitos. Nors paprastai jie sužinos, kad jie atliks kredito patikrinimą, jie to teisiškai neprivalo, jei turi pagrįstą priežastį, kodėl reikia pasiekti jūsų ataskaitą. Pavyzdžiui, pateikiant nuomos paraišką, jiems suteikiama teisė atlikti kredito patikrinimą be išankstinio sutikimo.

Nagrinėdama jūsų nuomos paraišką, įmonė gali atlikti lengvatinį arba paprastąjį kreditų patikrinimą, o šie du naudojimo ir poveikio aspektai skiriasi.

Lengvatiniai kreditiniai čekiai

Kai kreditorius atlieka lengvatinį kredito patikrinimą, tik dalis jūsų informacijos yra tikrinama kaip pradinės peržiūros dalis, o ne visa jūsų kredito istorija. Lengvatinio kredito patikrinimo pavyzdys yra tai, kai kreditorius nori patikrinti jūsų tapatybę kaip asmens tapatybės patikrinimo dalį.

Lengvųjų kreditinių čekių pranašumas yra tas, kad jie nėra užregistruoti jūsų kredito istorijoje ir nėra matomi kitoms įmonėms (nors jūs vis tiek galėsite pamatyti įrašą, kurios įmonės jūsų ataskaitoje atliko švelnią paiešką) . Tai reiškia, kad lengvatiniai kreditiniai čekiai yra faktiškai nematomi ir neturi įtakos jūsų kredito balui.

Tai nepaprastai galinga, nes tai leidžia jums patikrinti savo pradinį tinkamumą kredituoti prieš teikiant paraišką. Be to, kadangi jie neturi įtakos jūsų kredito balui, jums taip pat neribojamas patikrinimų, kuriuos galite atlikti, skaičius ar jų atlikimo dažnumas.

Kietieji kreditiniai čekiai

Ir atvirkščiai, kai kreditorius patikrina griežtą kreditą, jis tikrina visą jūsų kredito istoriją. Kai kreipsitės dėl paskolos, telefono sutarties, hipotekos ar kreditinės kortelės, paslaugų teikėjas patikrins kreditą, kad įsitikintumėte, jog galite sau leisti mokėti.

Skirtingai nuo lengvatinių kreditinių čekių, kadangi kreditorius peržiūri visą jūsų kredito istoriją, kreditiniai čekiai registruojami ir yra matomi kitoms įmonėms. Tai reiškia, kad griežtos kredito patikros gali turėti įtakos jūsų kredito balui, nes per daug per trumpą laiką rodo finansinį nestabilumą ir priklausomybę nuo kredito.

Paprastai kreditiniai patikrinimai liks jūsų kredito ataskaitoje metus, tačiau jie gali trukti ilgiau, pavyzdžiui, skolų išieškojimo patikrinimai, kurie gali trukti iki šešerių metų. Kad išvengtumėte per daug patikimų kredito ataskaitų, pateikite paraiškas tik tada, kai esate tikri, kad turite teisę, naudodamiesi lengvatiniais kreditiniais patikrinimais, kad patikrintumėte savo tinkamumą.

Be to, patariama, jei įmanoma, sutalpinti programas, kad būtų išvengta per daug griežtų patikrinimų vienu metu. Rekomenduojama vartoti ne daugiau kaip vieną kartą per tris mėnesius.

Ko finansininkai ieškos mano kredito ataskaitoje?

kredito čekių išperkamoji nuoma

Vertindami jūsų kreditingumą, kreditoriai išnagrinėja kelis jūsų kredito ataskaitos aspektus, kad nustatytų, ar galėsite sau leisti išsinuomoti. Paprastai kreditoriai atsižvelgs į šią informaciją:

 • Rinkėjų sąrašas – norėdami sužinoti, ar esate užsiregistravę balsuoti.
 • Vieši įrašai – norėdami sužinoti, ar turite teismo sprendimų, ar neturėjote bankrotų.
 • Paskyros informacija – norėdami sužinoti, ar laiku atlikote ankstesnius mokėjimus.
 • Namų grąžinimai – norėdami sužinoti, ar anksčiau buvote susigrąžinęs namus.
 • Finansinės asociacijos – suprasti, su kuo esate finansiškai susijęs.
 • Ankstesnės paieškos – nustatoma, kiek panašių programų pateikėte per pastaruosius 12 mėnesių.
 • Susieti adresai – padės nustatyti stabilumą.

Suprasdami ir išanalizuodami šias pagrindines savo kredito ataskaitos sritis. Kreditorius gali susidaryti jūsų skolinimosi istorijos vaizdą ir nustatyti tikimybę, kad sumokėsite nuomos sutartyje nurodytus mokėjimus. Pavyzdžiui, nesate registruotas balsuoti arba daugelis ankstesnių paieškų yra raudona vėliava, dėl kurios jūsų nuomos paraiška gali būti atmesta.

Kokio kredito balo reikia norint išsinuomoti automobilį?

FICO

Paprastai lizingo teikėjai, vertindami paraiškas, FICO skalėje ieško 700 ar didesnių kredito balų. FICO naudoja reitingą nuo 300 iki 850 ir reikalauja, kad 670 ar daugiau balų būtų galima laikyti „geru“ kreditu.

Jei kredito balas yra mažesnis nei 700 pagal FICO skalę, gali būti sunku gauti finansavimą. Tačiau tai nereiškia, kad tai neįmanoma. Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite mūsų skyrių apie tai, kaip išsinuomoti automobilį, kurio kreditas yra blogas arba kurio nėra.

Kreditiniai čekiai verslo lizingu

verslo finansai

Kalbant apie verslo lizingą, kredito patikrinimas gali būti lengvesnis arba sunkesnis nei asmeninis lizingas, atsižvelgiant į jūsų verslo kredito reitingą. Jei jūsų įmonė turi išskirtinį kredito reitingą ir yra gerai įsitvirtinusi įmonė, paraiškos priėmimui gali pakakti vien kredito reitingo. Tačiau jei esate nauja įmonė arba turite žemesnį kredito reitingą, gali reikėti pateikti papildomos informacijos.

Verslo kredito patikrinimo metu jūsų gali būti paprašyta pateikti šią papildomą informaciją, kuri būtų pridėta prie jūsų kredito reitingo:

 • Paskutinių trijų mėnesių banko išrašai, rodantys teigiamą grynąją vertę.
 • Visų direktorių adresai ir tapatybė.
 • Pradinis balansas, jei jis yra.

Priklausomai nuo finansų tiekėjo, norint nustatyti paraiškos rezultatą, gali būti naudojamas atskirų direktorių kredito reitingas. Prastas individualus kredito reitingas gali neigiamai paveikti verslo taikymą. Tačiau atvirkščiai, jei įmonė turi blogą kredito reitingą, bet direktorius turi gerą kredito reitingą, iš jų gali būti paprašyta direktoriaus asmeninės garantijos (DPG), o tai reiškia, kad jei įmonė nesumokės, jie bus atsakingi už verslo mėnesinius mokėjimus. .

Verslo kredito tikrinimo reikalavimai gali kelti problemą naujoms įmonėms, kurios neturi bent trijų mėnesių vertės banko ataskaitų / audituotų sąskaitų. Tokiu atveju gali būti naudingiau rinktis asmeninę nuomą, jei direktorius turi gerą ar puikų kredito balą.

Kiek laiko trunka kredito patikrinimas?

Daugelis skolintojų naudoja programinę įrangą, kad akimirksniu atliktų kredito patikrinimus, kai pateikiama nuomos paraiška, ir daugelis priima automatinį sprendimą atsižvelgdami į šio patikrinimo rezultatus. Tačiau daugeliu atvejų draudėjas rankiniu būdu peržiūrės kredito patikrą ir priims sprendimą remdamasis savo sprendimu.

Būtent šis sprendimas gali sulėtinti procesą ir, nors jis paprastai vykdomas tą pačią dieną kaip ir paraiškos pateikimas, tai gali užtrukti ilgiau, priklausomai nuo to, kada paraiška buvo pateikta, kaip užimtas draudėjas ir bylos sudėtingumas, t. jei tai nėra aiškus sutikimas ar atsisakymas.

Daugelis finansuotojų į kredito paraišką atsakys per dvi darbo dienas, priklausomai nuo metų laiko, o užimtesni laikotarpiai gali reikėti penkių darbo dienų laukimo. Mes rekomenduojame pareiškėjams susisiekti su savo paslaugų teikėju, jei jie iki šiol neatsakė į nuomos paraišką.

Kodėl paslaugų teikėjai atlieka kreditų patikrinimus?

Paprastai finansų teikėjai atlieka kreditų patikrinimus, siekdami įvertinti pareiškėjo kreditingumą atlikdami kreditinį patikrinimą. Šis kreditingumas naudojamas siekiant nustatyti, kiek tikėtina, kad pareiškėjas laikysis ir atliks numatytus mėnesinius mokėjimus, kaip sutarta jų nuomos sutartyje. Jei finansų teikėjas mano, kad pareiškėjas negalės sumokėti pagal esamą kredito istoriją, tikėtina, kad jų nuomos paraiška bus atmesta.

Arba kai kurie paslaugų teikėjai naudoja kredito patikrinimą kaip priemonę, kad patikrintų pareiškėjo tapatybę vykdant lengvatinį kredito patikrinimą. Šie teikėjai nenaudoja kreditinių čekių kaip prieinamumo įvertinimo priemonės ir nenaudos kreditų patikrinimo rezultatų patvirtindami arba atmesdami paraišką. Vietoj to jie paprastai prašo pateikti banko išrašus ar pan., Kad pateisintų, ar pareiškėjas gali sau leisti nuomą.

Automobilio nuoma su bloga arba be kredito

Nors visada geriau turėti gerą ar puikų kredito reitingą, vis tiek galima išsinuomoti automobilį, kurio kreditas yra blogas arba jo nėra. Yra keletas paslaugų teikėjų, kurie siūlo sutartis tiems, kurių kreditas yra prastas, tačiau dažniausiai tai bus labai domima ir (arba) didelė pradinė nuoma.

Pvz., Teikėjai gali priimti pareiškėjus, kurių kredito balas yra žemesnis, jei jie gali įrodyti, kad gali sau leisti atlikti ir laikytis mėnesinių įmokų ir pradinio mokėjimo / indėlio, kaip nustatyta sutartyje. Arba teikėjai gali priimti pareiškėjus, kurių kreditas yra blogas arba jų nėra, ribodami turimų transporto priemonių skaičių.

Jei esate susirūpinę dėl kredito patikrinimo per visą nuomos procesą dėl blogo kredito, įsitikinkite, kad galite sau leisti išsinuomoti automobilį apskaičiuodami savo biudžetą ir, jei reikia, gali būti verta apsvarstyti galimybę išsinuomoti per tiekėją, kuris specializuojasi blogų kreditų srityje.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie lizingą su blogais kreditais, peržiūrėkite mūsų automobilių lizingo su blogais kreditais vadovą.

Kas atsitiks, jei atsisakysite finansavimo?

Jei atsisakote finansavimo, tai gali būti varginantis ir kartais painus. Užuot pereidami prie kitos programos ir bandydami dar kartą, geriausia skirti laiko, kad suprastumėte, kas nutiko ne taip ir kaip galite patobulinti kitą programą. Be to, kaip minėta aukščiau, kelios programos per trumpą laiką gali neigiamai paveikti jūsų kredito balą ir jums gali būti geriau laukti.

Jums gali būti atmestas finansavimas dėl daugelio priežasčių, įskaitant:

 • Prastas kredito reitingas
 • Ribota arba neegzistuojanti kredito istorija
 • Darbo istorija
 • Neregistruota balsuoti
 • Paraiškos klaidos
 • Konkretūs skolintojo reikalavimai
 • Per daug esamos skolos
 • Per daug išorinių kreditų paraiškų
 • Paskolų iki atlyginimo įrodymai
 • Iki bankroto
 • Apygardos teismo sprendimai (CCJ)
 • Tapatybės vagystės

Jei negalite tiksliai nustatyti priežasties, kodėl manote, kad atsisakėte finansavimo, galbūt galėsite paklausti skolintojo, kodėl jie atsisakė jūsų. Nors jie gali nedetalizuoti, kodėl buvote atmestas, jie gali jums pasakyti, ar jūsų kredito ataskaita buvo svarbus veiksnys, ir gali pasakyti, kurią agentūrą jie naudojo jūsų ataskaitai gauti.

Jei jūsų paslaugų teikėjas jums pasakys agentūrą, kurią jie naudojo, kitas žingsnis būtų gauti …

Parašykite komentarą