Ar norint gauti sutartį su mobiliuoju telefonu reikia gero kredito balo?

Seniai praėjo laiškų ir telegramų naudojimo kontaktai su draugais ir šeima. Nuo to laiko, kai 1985 m. Buvo paleistas pirmasis JK mobilusis tinklas, mobiliųjų telefonų naudojimas šiuolaikiniame šiuolaikiniame pasaulyje daugeliui žmonių tapo prabanga. Nesvarbu, ar retkarčiais siunčiate tekstinius pranešimus, norėdami pasitikrinti savo tėvus, ar praleidžiate valandas traluodami įvairiose socialinės žiniasklaidos svetainėse, nepaneigiama, kad svarbu turėti mobilųjį telefoną su duomenų, skambučių ir tekstinių pranešimų pašalpomis.

Kas yra mobiliojo telefono sutartis?

Mobiliojo telefono sutartis yra susitarimas, kai jūs mokate kas mėnesį į mobilųjį tinklą, pvz., „Vodafone“, ir jie teikia paslaugą, leidžiančią jums siųsti tekstinius pranešimus, skambinti ir naudotis internetu. Per visą sutarties galiojimo laiką jūsų mėnesiniai mokėjimai padengs telefono išlaidas, taip pat visas minutes, tekstus ir duomenis, kuriuos galite naudoti pagal sutartį kiekvieną mėnesį. Kuo brangesnis telefonas ar kuo daugiau duomenų turite, tuo didesnės mėnesio išlaidos.

Kas yra kredito balas?

Kredito balas yra skaičius, generuojamas remiantis jūsų kredito istorija. Kreditoriai naudojasi šia reitingų sistema norėdami nuspręsti, ar tam tikras finansinis produktas jums tinka ir ar jie nori jums skolinti, ar ne. Jūsų kredito reitingas padeda kiekvienam kreditoriui įvertinti rizikos lygį, kuris būtų susijęs su tuo, jei jis patvirtintų jus dėl finansinio produkto, ir kokia tikimybė, kad atliksite reikiamus grąžinimus.

Taigi apskritai, kuo aukštesnis jūsų kredito balas, tuo didesnė tikimybė, kad būsite patvirtinti tokiam kredito produktui kaip kredito kortelė, hipoteka ir taip, net ir mobiliojo telefono sutartis.

Galite nemokamai patikrinti savo kredito balą internete, jei nesate tikri dėl savo galimybių patvirtinti mobiliojo telefono sutartį.

Kaip jūsų mobiliojo telefono sutartis veikia jūsų kredito balą?

Imdamiesi bet kokios formos kredito, labai svarbu, kad grąžintumėte pinigus laiku, kad išlaikytumėte gerą kredito balą. To nepadarius, jūsų kredito byloje gali būti užfiksuoti pavėluoti mokėjimai ir įsipareigojimų nevykdymas, todėl svarbu pažymėti, kad net ir sumokėjus šias skolas, jos paprastai lieka jūsų kredito byloje iki 6 metų, kol jos pašalinamos. Žmonės, kurie praeityje atsidūrė šioje nelaimingoje situacijoje, vėliau dažnai sužino, kaip stipriai nukentėjo jų kreditų bylos, kai po daugelio metų jiems buvo atsisakyta suteikti prieigą ar ribota galimybė pasirinkti kreditą.

Jei jūsų mėnesiniai mokėjimai tinklo teikėjui bus atlikti laiku, jūsų kredito failas nebus neigiamai paveiktas. Tiesą sakant, laiku grąžinus jūsų mobiliojo telefono sutartį, tai netgi gali teigiamai paveikti jūsų kredito balą per tam tikrą laiką, o kartu su klientų lojalumu ateityje galėsite naudotis geresnėmis mobiliųjų telefonų sutartimis.

Ar galiu gauti mobilųjį telefoną be kredito patikrinimo?

Kredito patikrinimas yra įprastas būdas skolintojui efektyviai įvertinti savo rizikos lygį, kai sprendžiama, ar jums skolinti. Istoriškai kalbant, visada buvo taip, kad kredito patikra atliekama prieš suteikiant kredito formą, ir šis būdas greitai pasikeis.

Kaip kartais gali būti kitų kreditų, pavyzdžiui, automobilio finansavimo ar trumpalaikės paskolos atveju, blogas kredito balas visiškai netrukdys jums įsigyti mobiliojo telefono sutartį, tačiau tai gali apsunkinti. Nors norint gauti mobiliojo ryšio sutartį nėra reikalaujama minimalaus kredito balo, turint aukštesnį kredito balą, galėsite pasiekti didesnės vertės telefonus ir geresnes sutarties galimybes. Svarbu pažymėti, kad kiekvienas mobiliojo telefono tinklo operatorius turės skirtingą kriterijų rinkinį, kurį naudoja savo rizikos lygiui įvertinti, todėl vien todėl, kad jus atmetė kitur, dar nereiškia, kad negalėsite gauti mobiliojo telefono telefono sutartis su kitu teikėju.

Puiki idėja apsipirkti ir apžiūrėti siūlomus pasiūlymus prieš teikiant sutartį dėl mobiliojo telefono. Nepamirškite, kad kiekviena tinklo paslaugų teikėjo atlikta kredito paieška bus rodoma jūsų kredito byloje ir kuo daugiau kredito paieškų bus per trumpą laiką, tuo sunkiau gali būti patvirtinta sutarčiai. Skolintojai gali tai pažymėti, nes tai gali reikšti, kad kiti skolintojai neseniai atmetė jūsų paraišką.

Ką daryti, jei negaliu gauti mobiliojo telefono sutarties dėl blogo kredito?

Nerimas dėl blogų kreditų ir painiava dėl galimų variantų dažnai gali sukelti nesusipratimų dėl telefoninių sutarčių. Mobiliųjų telefonų sutartis, be abejo, daug lengviau patvirtinti, palyginti su kitomis kredito formomis, tokiomis kaip hipoteka ar paskola automobiliui. Tačiau galite apsvarstyti galimybę rinktis pigesnį telefoną, nes dėl didesnės vertės telefonų gali reikėti aukštesnio kredito balo.

Jei dėl blogų kreditų stengiatės sudaryti telefoninę sutartį, galite pasirinkti kitas galimybes, kurios gali būti dar ekonomiškesnės, atsižvelgiant į tai, ko ieškote.

Mobilaus telefono sutarties alternatyvos:

Mokėkite eidami

Mobiliųjų telefonų sutartys tapo populiaresnės išleidus didesnės vertės telefonus, tačiau vis tiek populiarus pasirinkimas yra „pay as you go“ ir dėl geros priežasties.

  • Jūs visiškai kontroliuojate savo naudojimą, nes galite išleisti tik iki sumos, kurią sumokėjote skambindami, siųsdami teksto pranešimus ir naudodami duomenis.
  • Gali dirbti pigiau, nes mokate tik už tai, ko jums reikia, o ne už papildomas papildomas išmokas, kurių tikriausiai nenaudosite.
  • Kas mėnesį mokamos sutartys dėl infliacijos paprastai padidėja nedidele procentine dalimi, tačiau, kai tai yra „pay as you go“ klientas, tai jums įtakos neturės.

Tik Simas

Jei jau turite mobiliojo telefono ragelį, „tik SIM“ sandoris gali būti ekonomiškas būdas prisijungti. Ši parinktis leidžia nusipirkti SIM kortelę esamam telefonui ir tinklo tiekėjui mokate tik už minutes, teksto pranešimus ir duomenų paketą, užuot sumokėję papildomas telefono išlaidas.

  • Paprastai pigiau nei standartinė mėnesio sutartis.
  • Dauguma standartinių kas mėnesį mokamų sutarčių galioja 2 metus, tuo tarpu tik su „sim“ sutartimi galite pasirinkti skirtingus laikotarpius – nuo metų iki 30 dienų besitęsiančios sutarties, o tai reiškia, kad galite lengviau atsisakyti.

Daugeliui iš mūsų turėti mobilųjį telefoną tapo taip pat būtina, kaip turėti karštą tekantį vandenį ir elektrą. Nuo ryšių su draugais ir šeimos nariais palaikymo iki naujienų atnaujinimo ir net verslo valdymo šiais laikais mobilusis telefonas yra beveik būtinas. Nors lengva įsitraukti į naujausio telefono ažiotažą, svarbiau įvertinti savo finansinę padėtį ir pagalvoti, kaip geriausiai pritaikyti savo pasirinkimus.

Net jei turite blogą kreditą, tai dar ne pasaulio pabaiga ir visada yra būdų, kaip pagerinti savo kredito balą per tam tikrą laikotarpį, kad padidintumėte savo galimybes gauti norimą ar reikalingą kreditą.

Parašykite komentarą