Ar paskolos iki atlyginimo daro įtaką mano kredito balui? – „Cashco Financial“

Paskola iki atlyginimo yra maža, trumpalaikė neužtikrinta grynųjų pinigų paskola, paprastai pasiskolinta pasibaigus asmeniniam čekiui ar „paystub“. Skolininkas greitai ir lengvai gauna iki 1500 USD grynųjų, kuriuos jie sutinka grąžinti, taip pat finansinį mokestį kitą atlyginimo dieną. Kredito davėjas grynuosius pinigus skolininkui pateiks ten, kur jiems reikia. Paskolų iki atlyginimo palūkanos yra aukštos, palyginti su kitų rūšių paskolomis, nes jas taip lengva gauti. Visos paskolos paprastai vadovaujasi tuo pačiu principu, kad sunkiau gauti paskolą, tuo mažesnė palūkanų norma ir atvirkščiai. Žmonės gali gauti paskolą iki atlyginimo, tiesiog parodydami savo darbo užmokesčio įrašus ir asmens dokumentą.

Kanadoje yra daug darbo dienų skolinančių parduotuvių vitrinų ir jie paprastai turi blogą reputaciją kaip grobuoniški. Deja, tai tik verslo verslas pramonėje. Kreditų ir grynųjų pinigų teikimas žmonėms, kurių bankai ir kredito unijos atsisakė, yra labai brangi operacija. Dauguma žmonių, pasirinkusių paskolą iki atlyginimo, turi mažesnes pajamas arba blogą kredito istoriją ir žemą kredito balą. Didžioji dalis paskolų iki atlyginimo suteikiama trumpam, maždaug 14 dienų laikotarpiui.

Paskolos iki atlyginimo procesas

Jei norite pasiimti paskolą iki atlyginimo, galite apsilankyti darbo dienos skolinimo parduotuvėje. Kredito davėjui patvirtinimo tikslais galite parodyti savo atlyginimo sumas ir banko išrašus. Tada skolintojas duos jums reikalingus grynuosius pinigus. Tikimasi, kad grįšite į parduotuvę nustatytą dieną, kad galėtumėte asmeniškai grąžinti paskolą. Šiomis dienomis paskolą iki atlyginimo galite gauti internetu. Tiesiog turite pateikti paskolos paraišką internetu, ir pinigai bus pervesti į jūsų banko sąskaitą tiesioginiu indėliu. Paskolos suma ir finansiniai mokesčiai bus įskaityti į skolintojo banko sąskaitą kitą darbo dieną. Jei vis dėlto nusprendėte gauti paskolą iki atlyginimo, būtinai imkite jas tik iš patikimų ir kontroliuojamų skolintojų, tokių kaip „Cashco Financial“. Daugelis internetinių skolintojų nėra reguliuojami ir žaidžia pagal savo taisykles. Šie skolintojai tikrai gali pakenkti jūsų finansams ir pakenkti kredito balui.

Kaip paskolos iki atlyginimo gali paveikti jūsų kredito balą

Paskolos iki atlyginimo dienos paprastai nerodomos „Trans Union“, „Experian“ ir „Equifax“, kurios yra trys pagrindinės kredito ataskaitas teikiančios agentūros, kredito įrašuose. Tačiau gali būti, kad jūsų paskolos iki atlyginimo dienos gali rinkti specialios kredito ataskaitas teikiančios agentūros. Kreditoriai gali tai apsvarstyti, kai ateityje kreipsitės dėl paskolų. Taip paskolos iki atlyginimo daro įtaką kredito balui. Jei negrąžinsite paskolos iki atlyginimo, gali būti, kad jūsų byla bus įtraukta į inkasavimo procesą ir skolų išieškotojas gali pranešti apie jūsų skolą pagrindiniams nacionaliniams kredito biurams. Tai tikrai vienintelis kartas, kai paskolos iki atlyginimo turės įtakos jūsų kredito balui. Jei gausite paskolą iki atlyginimo ir grąžinsite ją laiku, niekada neturėsite problemų.

Ką daryti, jei negalite grąžinti paskolos iki atlyginimo?

Galite susisiekti su skolintoju ir derėtis dėl dalinių mokėjimų arba susitarti dėl laikino mokėjimo plano. Jei jums reikia tai padaryti, darykite tai kuo anksčiau, nes yra daugiau galimybių jums padėti, jei yra daugiau laiko. Jei nepavyks įspėti skolintojo, palūkanos išliks. Skolintojas taip pat turi galimybę paduoti jus į teismą civiliniame teisme.

Paskolų iki atlyginimo alternatyvos

Yra keletas alternatyvų, kuriomis galite pasinaudoti, o ne gauti paskolą iki atlyginimo. Čia yra tik keli iš jų:

  • Asmeninė išsimokėtina paskola – galite kreiptis į banką ar kredito uniją, jei norite gauti neužtikrintą asmeninės įmokos paskolą. Jei negalite gauti patvirtinimo banke, tada „Cashco Financial“ siūlo lankstesnes paskolas, į kurias lengviau pretenduoti, ir iš karto galite gauti jums reikalingų pinigų. Plius „Cashco Flex“ paskolos ilgainiui padeda atkurti jūsų kreditą.
  • Sumokėti avansą – galite paprašyti įmonės sumokėti avansą. Nauda ta, kad tai avansas, o ne paskola. Tai reiškia, kad nėra susidomėjimo. Tačiau tai gali sukelti įstrigimą pakartotinai prašant avanso užmokesčio, jei nesate atsargūs planuodami biudžetą.
  • Kredito unija arba banko grynųjų pinigų avansas – daugelis kredito unijų ir bankų siūlo avansines išmokas grynaisiais arba apsaugą nuo overdrafto. Ji yra brangesnė už išsimokėtiną paskolą, tačiau vis tiek gali būti pasirinkta.
  • Gyvybės draudimo paskola – jei draudimo liudijime turite pinigų vertę, paskolos galimybę suteikia daugybė visų gyvybės draudimo polisų. Galite skirti tiek laiko, kiek norite grąžinti. Jei paskola negrąžinama, draudimo bendrovė paprastai tik išskaičiuoja sumą iš mirties pašalpos.

paskolos iki atlyginimo ir kredito balas

Parašykite komentarą