Ar turėčiau apsvarstyti paskolą nuomos mokėjimams?

Redakcinė pastaba: „Credit Karma“ gauna kompensaciją iš trečiųjų šalių reklamuotojų, tačiau tai neturi įtakos mūsų redaktorių nuomonei. Mūsų rinkodaros partneriai neperžiūri, nepatvirtina ir nepatvirtina mūsų redakcijos turinio. Paskelbus, jis yra tikslus, kiek mums žinoma.

Reklamuotojo atskleidimas

Manome, kad jums svarbu suprasti, kaip mes uždirbame pinigus. Iš tikrųjų tai gana paprasta. Finansinių produktų, kuriuos matote mūsų platformoje, pasiūlymus teikia įmonės, kurios moka mums. Uždirbti pinigai padeda mums pasiekti nemokamus kredito balus ir ataskaitas bei sukurti kitas puikias priemones ir mokomąją medžiagą.

Kompensacija gali atsižvelgti į tai, kaip ir kur produktai rodomi mūsų platformoje (ir kokia tvarka). Bet kadangi mes paprastai uždirbame pinigus, kai randi patinkantį ir gautą pasiūlymą, stengiamės parodyti pasiūlymus, kurie, mūsų manymu, jums tinka. Štai kodėl mes teikiame tokias funkcijas kaip jūsų patvirtinimo koeficientai ir taupymo sąmatos.

Žinoma, mūsų platformos pasiūlymai neatspindi visų finansinių produktų, tačiau mūsų tikslas yra parodyti jums kuo daugiau puikių galimybių.

Suvokimas, kad neturėsite pakankamai pinigų sumokėti nuomą, gali būti baisus jausmas.

Pirmiausia galbūt norėsite pasikonsultuoti su savo savininku, ar galite gauti papildomo laiko mokėjimui atlikti. Jei neturite tokios prabangos, gali būti ir kitų variantų.

Pažvelkime į keletą variantų, įskaitant asmeninės paskolos paėmimą. Mes apsvarstysime nuomos paskolų privalumus ir trūkumus ir parodysime, ką reikėtų apsvarstyti prieš nusprendžiant, ką daryti.Kaip gauti pagalbos mokant nuomą?

Jei nerimaujate, kad negalėsite išsinuomoti, galbūt norėsite atidžiai apžvelgti savo biudžetą. Štai keletas klausimų, kuriuos reikia pradėti.

  • Ar galite pašalinti arba atidėti kai kurias išlaidas, kad atlaisvintumėte grynuosius pinigus?
  • Ar galėtumėte pasiimti šoninį koncertą?
  • Ar kambario draugo pridėjimas padėtų sumažinti jūsų nuomos kainą?

Jei nė viena iš šių parinkčių jums netinka, jums gali prireikti skubių pinigų dabar. Jei taip, čia yra keletas variantų, kurie galėtų suteikti jums papildomų pinigų sumokėti nuomą.

Asmeninės paskolos be užstato

Asmeninės paskolos be užstato paėmimas yra vienas iš būdų gauti papildomų pinigų ir nereikia užstato. Asmeninė neužtikrinta paskola yra išsimokėtinos paskolos rūšis, o tai reiškia, kad jūs skolinatės fiksuotą pinigų sumą ir grąžinate ją su palūkanomis mėnesio dalimis per visą paskolos galiojimo laiką.

Kadangi jūs nededate jokio užstato, suma, kurią galite pasiskolinti, ir palūkanų normos, į kurias galite pretenduoti, pirmiausia priklauso nuo jūsų kredito. Vertindami jūsų kreditą, skolintojai paprastai atsižvelgs į daugelį veiksnių, įskaitant pajamas, kredito balus ir skolos ir pajamų santykį, kad nustatytų, ar turite teisę į paskolą be užstato.

Jei paskolos davėjas jus laiko rizikingu skolininku, jums gali būti atsisakyta suteikti paskolą arba taikyti didesnes palūkanas. Jei neturite teisės į asmeninę neužtikrintą paskolą, galite apsvarstyti galimybę kreiptis dėl paskolos su užstatu.

Užtikrintos asmeninės paskolos

Turėdami asmeninę paskolą su užstatu, turėsite pateikti tam tikrą užstatą, pavyzdžiui, vertingą turtą, pavyzdžiui, automobilį. Užtikrintų paskolų palūkanos gali būti mažesnės nei neužtikrintų paskolų. Jei turite blogą kreditą, taip pat gali būti lengviau gauti paskolą su užstatu.

Tačiau nepamirškite, kad su užtikrinta asmenine paskola rizikuosite savo įkeitimu. Jei negalėsite grąžinti paskolos, kaip sutarta, ir neįvykdysite paskolos, galite pamesti automobilį ar ką nors, ką panaudojote paskolos garantavimui. Prieš rinkdamiesi asmeninę paskolą su užstatu, turėsite atidžiai pasverti privalumus ir trūkumus.

Kreditinės kortelės

Ar jūsų nuomotojas ar nuomos įmonė leidžia sumokėti nuomą kreditine kortele?

Jei taip, tai gali būti tinkama priemonė, jei galėsite laiku ir visiškai sumokėti ataskaitos likutį iki termino pabaigos, kad išvengtumėte palūkanų. Jūsų kredito kortelės metinė procentinė norma gali būti mažesnė nei kai kurių trumpalaikių paskolų balandis. Bendros išlaidos gali būti mažesnės nei kai kurių kitų variantų – net jei jums reikia turėti likučio mėnesį ar du. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų nuomos įmonė ima mokestį už nuomos mokėjimą kreditine kortele.

Jei jūsų nuomos įmonė neleidžia atsiskaityti kreditinėmis kortelėmis, galite apsvarstyti galimybę naudoti sąskaitų apmokėjimo paslaugą, pvz., „Plastiq“, kuri padeda klientams apmokėti praktiškai bet kokią sąskaitą. Atminkite, kad „Plastiq“ taiko 2,5% visos operacijos mokestį.

Taip pat galite apsvarstyti galimybę sumokėti avansą grynaisiais savo kredito kortelėje. Grynaisiais avansais pinigai gali greitai patekti į jūsų rankas, tačiau gali būti brangūs. Turėdami avansą grynaisiais, pradėsite kaupti pinigų palūkanas, kai tik juos išimsite. Jūsų kredito kortelių įmonė greičiausiai ims didesnes palūkanas už avansus grynaisiais pinigais nei už įprastus pirkinius, pridėjus apdorojimo mokestį.

Paskolos iki atlyginimo

Paskolos iki atlyginimo paprastai yra trumpalaikės, brangios paskolos, kainuojančios 500 USD ar mažiau.

Paskolos iki atlyginimo garsėja dideliais mokesčiais ir sunkiomis grąžinimo sąlygomis. Pasak Vartotojų finansinės apsaugos biuro, mokesčiai už įprastą paskolą iki atlyginimo gali siekti maždaug 400 proc. Balandį. Stenkitės vengti paskolų iki atlyginimo, jei tik įmanoma.

Alternatyvios paskolos iki atlyginimo dienos

Jei negalite gauti paskolos be užstato, nemanykite, kad turite atsiskaityti už brangų paskolą iki atlyginimo.

Galbūt galėsite gauti alternatyvų atlyginimo dieną paskolą, kuri yra trumpalaikė, nedidelių dolerių paskola, kurią siūlo kai kurios federalinės kredito unijos.

Alternatyvios atlyginimo dienos paskolos svyruoja nuo 200 USD iki 1 000 USD. Grąžinimo sąlygos gali svyruoti nuo vieno iki šešių mėnesių ir joms taikoma 28% palūkanų normos riba (nors palūkanų normos gali keistis). Nors 28% nebūtinai yra maža balandis, ji nublanksta, palyginti su itin didele paskolų, mokamų iki atlyginimo, kaina, taikant 400% balandį atitinkančius mokesčius (arba dar didesnius!).

Alternatyvių paskolų mokėjimo dieną trūkumas yra tas, kad jas gauti gali būti sunkiau. Jie prieinami tik kvalifikuotiems federalinių kredito unijų nariams, kurie juos siūlo.

Verta paminėti, kad kredito unijos siūlo galimai mažesnes paskolų palūkanų normas kartu su kitomis privilegijomis nariams, todėl galbūt norėsite apsvarstyti galimybę prisijungti prie kredito unijos kaip ilgesnės trukmės strategijos dalį.

Reikia pagalbos mokant nuomą koronaviruso pandemijos metu? Sužinokite apie savo galimybes.

Kada gauti paskolą nuomai mokėti yra gera idėja?

Apskritai paskolos paėmimas už nuomą turėtų būti paskutinė išeitis. Bet jei esate laikinai įpareigotas ir galite greitai grąžinti paskolą, gali būti verta apsvarstyti.

Pavyzdžiui, jei esate darbo keitimo viduryje, paskola gali padėti padengti vieno ar dviejų mėnesių nuomos mokestį, kol gausite pirmąjį atlyginimą. Nuomojama paskola taip pat gali padėti padengti išlaidas naujoje vietoje, kol grąžinsite užstatą iš buvusio savininko.

Geriausia, jei šias trumpalaikes išlaidas padengtumėte skubios pagalbos fondu. Bet jei ne, paskola gali padėti gauti reikalingus grynuosius pinigus.

Kada gauti paskolą nuomai mokėti yra bloga idėja?

Jei negalėsite greitai grąžinti paskolos už nuomą, galbūt geriau apsvarstysite kitas galimybes. Tai ypač aktualu, jei pasirinksite paskolą iki atlyginimo, kuri gali kainuoti brangiai.

Dėl didelių mokesčių paskolos iki atlyginimo gali sukelti skolų spąstus, teigia CFPB, sakanti, kad beveik ketvirtadalis pradinių paskolų iki paskolos yra skolinamos devynis ar daugiau kartų.

Paskolų nuomos alternatyvos

Reikia skubių pinigų nuomai, bet nemanote, kad paskolos nuoma jums tinka? Štai keletas kitų variantų, kuriuos reikia apsvarstyti.


Kas toliau?

Jei galvojate imti asmeninę paskolą nuomai, būtinai atlikite tyrimą.

Palyginkite skolintojus apie tokius dalykus kaip palūkanų normos, MNĮ, mokesčiai ir mokesčiai, paslėpti paskolos sąlygose. Patikrinkite, ar nėra valstybinių licencijų, ir perskaitykite atsiliepimus, kad sužinotumėte, ar jūsų svarstomas skolintojas atrodo patikimas.

Galiausiai, jei ieškote nešališko patarimo, ar nuomos paskola jums tinka, apsvarstykite galimybę susitarti dėl susitikimo su kredito konsultantu. Kreditų konsultavimo agentūra gali padėti valdyti skolas ir kontroliuoti finansus.


Apie autorių: Clintas Proctoras yra laisvas rašytojas ir knygos įkūrėjas „WalletWiseGuy.com“, kur jis rašo apie tai, kaip studentai ir m … Skaityti daugiau.

Parašykite komentarą