Ar turėčiau parduoti savo namus, kad sumokėčiau skolas?

Jūsų namai dažnai yra vertingiausias jūsų turtas, jų pardavimas gali būti veiksmingas būdas sumokėti skolas, kurios suteikia jums bemieges naktis. Bet tai nėra sprendimas, kurio derėtų skubėti, ir prieš pateikiant jį rinkai reikia apsvarstyti daugybę dalykų.

Jei nuspręsite parduoti namą ir jums reikės lėšų sąskaitoje kuo greičiau, mes galėsime jį nusipirkti tik per septynias dienas. Mes taip pat pateiksime jums garantuotą užbaigimo datą, kad tiksliai žinotumėte, kada pinigai, kuriuos uždirbsite iš pardavimo, bus su jumis.

Pirmiausia susitvarkykite su savo skola

Yra keletas labdaros organizacijų, kurios padės jums, jei kovojate su skolomis. Jie padės sumažinti jūsų išlaidas gerinant biudžetą ir užtikrins, kad gausite visas jums priklausančias išmokas. Jie taip pat gali parengti skolų valdymo planą, kad sumažintumėte grąžintiną sumą žmonėms, kuriems esate skolingi, vadinamiems jūsų kreditoriais.

Kadangi hipoteka yra saugi skola, kurios kaina yra maža ir kuri pridedama prie turto, kurio vertė gali padidėti, jie bandys išvalyti visas kitas skolas taip, kad galėtumėte grąžinti savo būsto paskolą ir išlaikyti savo namus. Tai reiškia, kad, pavyzdžiui, pirmiausia bus išspręstos skolos už parduotuvės kortelę ar paskolą.

Jei jums sunku sumokėti hipoteką, jūsų paslaugų teikėjas gali padėti jums suteikdamas hipotekos atostogas arba pakeisdamas tik palūkanų hipoteka. Kai kuriais atvejais vyriausybė gali padėti sumokėti hipotekos palūkanas.

Sunkesniais atvejais labdaros organizacija gali padėti sudaryti individualų savanorišką susitarimą (IVA). Tai nemokumo forma, leidžianti išsaugoti savo namus mokant kreditoriams sutartą sumą, kurią galite sau leisti. Kitas žingsnis yra bankrotas, kai nebegalite prisidėti prie savo skolų – šioje situacijoje greičiausiai būsite priversti parduoti savo namus.

Galvoju apie pardavimą

Jei šios parinktys jums netinka ir norite parduoti, vis tiek reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių:

  • Ar galėtumėte išleisti savo turtą ir išsinuomoti pigesnį būstą kitur? Galbūt galėsite padengti savo hipoteką ir šiek tiek papildomai padengti kitų išlaidų.
  • Ar turite kur gyventi? Jūs neturėtumėte išsikraustyti iš savo namų, kol to nepadarysite.
  • Ar turite blogą kredito reitingą, kuris artimiausiu metu gali trukdyti gauti hipoteką? Jei taip atsitiks, gali būti sunku grįžti ant būsto laiptelių.
  • Ar jūsų namuose yra neigiamas nuosavas kapitalas? Tai reiškia, kad ji yra mažesnė už jūsų turimą hipoteką. Jei skolinsite, skolininkui turėsite skirtumą, todėl verta apsistoti, jei galite.
  • Kiek nuosavo kapitalo yra jūsų namuose? Tai dalis, kurią turite be hipotekos. Ar jis padengs visas jūsų skolas, ar IVA būtų geresnis pasirinkimas?

Kai tinkamas laikas

Tačiau kartais namų pardavimas yra geriausias būdas prisidėti prie savo finansų ir suteikti jums ramybės. Jei turite pakankamai nuosavybės lėšų savo nuosavybėje, kad galėtumėte sumokėti tai, ko esate skolingi, likusiems likučiams pradėti iš naujo, tai yra viliojantis pasirinkimas. Lygiai taip pat, jei kovojate su dideliais hipotekos mokėjimais, jų sustabdymas ir persikėlimas kur nors prieinamesnėje padėtyje padės išvengti įsiskolinimų.

Didelio turto išlaikymas taip pat gali būti našta, jei pasikeitė aplinkybės ir sumažėjo pajamos. Jei sumažinsite mažesnį būstą, jūsų išlaidos bus lengviau valdomos.

Kai kuriems nekilnojamojo turto pardavimas yra būdas išvengti drastiškesnių priemonių. Jei jūsų namams gresia susigrąžinimas, dažnai geriau juos parduoti, nei grąžinti savo hipotekos davėjui. Jie sieks susigrąžinti paskolintus pinigus, o ne gauti geriausią kainą, o tai reiškia, kad bet kokia jūsų turima nuosavybė bus sumažinta. Jūs taip pat ir toliau būsite atsakingi už savo hipoteką, kol bus parduotas būstas, o hipotekos bendrovė padengs teisines grąžinimo ir pardavimo išlaidas iš gautų pajamų.

Jei galvojate apie bankrotą, turėkite omenyje, kad tikriausiai būsite priversti parduoti savo namus vykdydami procesą, skirtingai nei pirmiau minėta IVA. Bankroto forma taip pat liks jūsų kredito byloje šešerius metus, todėl bus sunkiau skolintis pinigų.

Greitai parduodu

Nusprendę parduoti turėsite išsiaiškinti geriausią būdą tai padaryti. Jei galite palaukti, greičiausiai pasieksite savo namus atviroje rinkoje pas tradicinį ar internetinį nekilnojamojo turto agentą. Tačiau kartais reikia judėti greitesniu tempu, todėl daugelis žmonių nusprendžia dirbti su mumis.

Mūsų tikslas yra nusipirkti jūsų namus kuo greičiau ir su kuo mažesniu triukšmu. Mes tai darėme daugiau nei tris dešimtmečius, todėl žinokite, kaip greitai judėti į priekį, tuo pačiu prisiimant didelę dalį būsto sandorio administravimo ir streso. Mes taip pat esame įpratę dirbti su žmonėmis tokiose nepatogiose situacijose kaip skyrybos ir paveldėjimas.

Mes suteikiame jums aiškumą, kada ir už kiek jūsų namai bus parduoti, kad galėtumėte greitai judėti toliau. Be to, mes padengiame advokatų išlaidas ir nereikia mokėti nekilnojamojo turto agento mokesčių. Jei norite sužinoti daugiau, susisiekite su pokalbiu.

Parašykite komentarą