Ar vienas pavėluotas mokėjimas neigiamai paveiks mano kredito istoriją? | Tinklaraščiai

pradelstas kreditasŠis klausimas “ar vienas pavėluotas paskolos mokėjimas paveiks mano kredito istoriją? “ dažnai galima išgirsti iš įvairių finansų patarėjų, kur žmonės netyčia praleido vieną kreditas mėnesio mokėjimą ir dabar nori sužinoti, kaip tai paveiks šią kredito istoriją.

Latvijoje dar nėra įdiegtos sistemos, kuri leistų visiems bankams įvertinti žmonių kredito istoriją balais, tačiau viduje kiekviena kredito įstaiga jau turi tokią ir ji tikrai pažymi visus pradelstus mokėjimus ir kitas sutarties pažeidimo rūšis. Iš esmės, jei praleidote nors vieną mokėjimą, tai yra kredito įstaigos rodiklis, kad jūsų finansinė padėtis blogėja arba kad jūs tiesiog tingite ar pamirštate ir abiem atvejais tikrai padidinsite kredito įstaigos riziką suteikti jums kitą paskolą todėl jūsų kita paskola yra labiau tikėtina. paskolos palūkanų norma gali būti didesnė, bet greičiausiai maža suma. Jei Latvijoje, kaip ir vieningos bankų sistemos atveju užsienyje, kaip ir nemokančiųjų ar skolininkų atveju, tikėtina, kad net vienas mokėjimas turėtų įtakos jūsų skolinimosi galimybėms, tačiau jei grąžinsite šį mokėjimą laiku ir jūs nėra įrašyti į skolininkų sąrašą, mažai tikėtina, kad tai paveiks jūsų galimybes ateityje skolintis iš kitų bankų, tačiau gali turėti įtakos skolinimuisi iš to paties banko ar kredito įstaigos.

Jei šis vienas mokėjimas virsta keliais mokėjimais, tai yra visiškai kitoks dalykas, ir tokiu būdu jūs galite patekti į įsipareigojimų nevykdančių asmenų arba skolininkų sąrašą, o tai tikrai paveiks jūsų kitas paskolas ir negalėsite būti atmesti iš šio sąrašo, nes net ir dėl šio blogo kredito grąžinimo nebus ištaisytos praeities klaidos, o vienintelis dalykas, kurį galite padaryti, yra ir toliau mokėti sunkias mėnesines įmokas ateityje ir tikėtis, kad artimiausiu metu jums nereikės skolintis skubiai dėl nenumatytų aplinkybių.

Parašykite komentarą