Asmeninė paskola Filipinuose: 24 valandų paskola

Palyginkite, pasirinkite ir kreipkitės į asmeninę paskolą su patikimu patvirtinimu – 24 valandų paskola iki atlyginimo!Asmeninės paskolos Filipinuose yra labai populiarios. Tai yra ypatinga paskolos rūšis. Jis labai dažnai naudojamas, kai reikia skubių pinigų reikalingam pirkimui, komunalinių paslaugų sąskaitoms apmokėti ar tiesiog einamosioms išlaidoms padengti. Asmeninę paskolą gauti be užstato yra daug lengviau nei skolintis pinigus iš draugų, giminaičių ar pažįstamų.

„Maanimo.ph“ palygina įvairių paskolų davėjų, mokančių atlyginimus, pasiūlymus ir tokiu būdu tai padeda svetainės vartotojams sutaupyti pinigų ir laiko asmeninei paskolai pasirinkti, tvirtai patvirtinus Filipinuose. Ši svetainė yra palyginimo ir atrankos paslauga, siūlanti nemokamą vartotojų susiejimo su finansų institucijomis paslaugą, kuri gali patenkinti jų prašymą. Tačiau jūsų asmeninės paskolos paraiškos patvirtinimas nėra garantuotas. Norėdami gauti išsamią informaciją apie jūsų prašymo būseną, atsisakymo priežastis ar kitus su finansinėmis paslaugomis susijusius klausimus, turite tiesiogiai susisiekti su savo asmeninio paskolos davėju.

Nepaisant to, kad finansiniai produktai, paslaugos ir įmonės yra atrenkami nepriklausomai, norime jus informuoti, kad „Maanimo.ph“ gali gauti nedidelį komisinį atlyginimą iš paskolos davėjo, kurio paskolos dieną mokate, kurio svetainėje pasirinksite pateikti internetinę paraišką ir gauti asmeninę paskolą per 30 d. dienų po to, kai paspaudžiate vieną iš mūsų pateiktų nuorodų.

Paskolos sąlygos yra apibendrinamos iš oficialių kredito bendrovių svetainių arba gaunamos iš jų atstovų. Jie neįtraukia galimų baudų ir pavėluoto grąžinimo mokesčių pagal įpareigojimą.

⚡️ Finansinių pasiūlymų palyginimo ir pasirinkimo funkcija Maanimo.ph yra visiškai nemokama vartotojams ir nėra jokių komisinių ar paslėptų mokesčių.

Legali informacija

„Maanimo.ph“ dirba tik su patikimomis finansų įmonėmis, turinčiomis registracijos numerį ir įgaliojimo sertifikato numerį, Filipinų vertybinių popierių ir biržos komisijoje (SEC).

Teisėtų finansų bendrovių sąrašą galite rasti SEC oficialioje svetainėje sec.gov.ph:

☝ Prieš pasirašydami asmeninės paskolos sutartį, rekomenduojame atidžiai perskaityti jos turinį, kad žinotumėte visas savo teises ir pareigas. Visi paskolų davėjai, kurie yra išvardyti maanimo.ph, veikia pagal galiojančius Filipinų įstatymus ir yra visiškai teisėti.

Pagrindiniai reikalavimai asmeninėms paskoloms

DUK: DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kas yra asmeninė paskola?

Asmeninė paskola internetu – tai trumpalaikė paskola už nedidelę pinigų sumą, kuri išduodama didele procentine dalimi į banko kortelę ar asmeninę skolininko sąskaitą, paprastai internetu internetu režimu be piniginio indėlio ir garantų. .

Tai darant, palūkanos už paskolos naudojimą yra kaupiamos kiekvieną dieną ir paskolos gavėjas gali bet kada grąžinti asmeninę paskolą be jokių baudų ar apribojimų.

Ši paskolos rūšis nereikalauja jokios išankstinio apmokėjimo formos ir reikalauja minimalaus dokumentų skaičiaus. Visas procesas yra automatizuotas: nuo paraiškos gauti paskolą internetu iki pinigų gavimo.

Daugelio kreditorių balų sistema (kredito reitingas) suteikia daugelio parametrų skolininko analizę per kelias minutes. Kredito gavėjo ir skolintojo keitimasis informacija yra visiškai automatizuotas, todėl užpildę paskolos paraišką ir sukūrę asmeninę sąskaitą finansų įmonės tinklalapyje, tiesiog palaukite, kol paraiška bus apdorota ir patvirtinta.

Kas gali gauti asmeninę paskolą Filipinuose?

Pagrindiniai reikalavimai asmeninei paskolai gauti yra šie:

 • prieinama tik PH piliečiams;
 • turėti galiojantį vyriausybės tapatybės dokumentą;
 • būti nuo 20 iki 70 metų, tačiau yra keletas išimčių;
 • šiuo metu dirbantys arba turintys pastovias pajamas;
 • turėti savo banko sąskaitos duomenis;
 • turėti savo mobiliojo telefono numerį ir el. pašto adresą.

Kai kuriais atvejais jums gali prireikti patvirtinamųjų dokumentų, tokių kaip darbo užmokesčio žiniaraštis ar trijų mėnesių banko išrašai, COE (darbo pažymėjimas), ITR (pajamų mokesčio deklaracijos), įmonės ID, praėjusio mėnesio komunalinių paslaugų sąskaita, kaip jūsų adreso įrodymas, DTI (departamentas) prekybos ir pramonės) duomenys ir kt.

Kaip kreiptis dėl asmeninės paskolos naudojant Maanimo.ph?

Lentelėje pateikiamas patikrintų ir patikimų skolintojų, teikiančių paslaugą „Internetinė asmeninė paskola“, sąrašas. Norėdami kreiptis dėl paskolos, atlikite kelis paprastus veiksmus:

 1. nuodugniai išnagrinėti kiekvieno skolintojo paskolos sąlygas, pvz., palūkanų normą, pirmosios (pakartotinės) paskolos sumą ir terminą;
 2. Norėdami sužinoti daugiau apie skolinančią įmonę, galite spustelėti „daugiau informacijos“;
 3. naudodamiesi skaičiuokle, sutvarkykite skolintojus pagal reikalingos pinigų sumos dydį ir paskolos terminą;
 4. pasirinkite skolintoją ir spustelėkite „Taikyti dabar“;
 5. nuėję į Paskolos davėjo svetainę, skaičiuoklėje įveskite reikiamą paskolos sumą ir terminą ir užpildykite būtinus asmeninės sąskaitos sukūrimo laukelius;
 6. laukti patvirtinimo naudojant telefono skambutį ar SMS;
 7. po sėkmingo patvirtinimo gaukite peso paskolą į savo banko sąskaitą.

Kokios yra asmeninių paskolų rūšys?

 1. Paskola grynaisiais.
 2. Banko ilgalaikė paskola.
 3. Paskolos internetu.
 4. Studijų paskola.
 5. Atlyginimo paskola.
 6. Verslo paskola.
 7. Paskolos programa.

Kokia yra pirmosios paskolos suma?

10 000 pesų yra didžiausia paskolos suma naujiems skolininkams. Siekdamos padidinti lojalumą, kai kurios paskolų teikiančios įmonės pirmą paskolą teikia visiškai nemokamai (0% per dieną). Žemiausią palūkanų asmeninę paskolą galite rasti šiame tinklalapyje. Aukščiau pateiktoje lentelėje atidžiai peržiūrėkite pirmosios paskolos sąlygas.

Ar paskolos be palūkanų yra teisėtos?

Asmeninė paskola su mažomis palūkanomis Filipinuose yra visiškai teisėta. Net kai pirmos paskolos palūkanų norma yra nemokama.

Pirmoji nemokama paskola yra aiškiai apibrėžta suma, kurią paskolos davėjas suteikia paskolos gavėjui asmeniniam naudojimui be palūkanų normos ir papildomų mokesčių, jei laiku grąžinama laiku pagal jų sudarytą paskolos sutartį.

Daugeliu atvejų tokios asmeninės paskolos suma neviršija ₱ 6000, o maksimalus terminas yra ne daugiau kaip 30 dienų.

Tokiu būdu įvairios paskolų kompanijos Filipinuose siekia pritraukti naujų klientų. Tai tikrai naudinga abiem šalims – paskolos davėjui pavyksta pritraukti naują skolininką, tokiu būdu padidinant jo klientų ratą, o paskolos gavėjas gauna galimybę nemokamai gauti asmeninę paskolą.

Kokia yra pakartotinės paskolos suma?

Iki 25 000 PHP. Tiksli pakartotinės paskolos suma priklauso nuo to, kada buvo grąžinta ankstesnė asmeninė paskola. Labai svarbu, kad paskolą iki atlyginimo grąžintumėte laiku, nedelsdami ar baudomis.

Vienu metu užpildę kelias paraiškas įvairioms skolinimo įmonėms, žymiai padidinate tikimybę gauti asmeninę paskolą internetu neišeidami iš namų ar biuro ir tai labai taupo jūsų laiką.

Kaip sužinoti apie paskolos paraiškos patvirtinimą?

Paskolą teikiančios įmonės sprendimą dėl jūsų asmeninės paskolos paraiškos galite rasti „Mano sąskaita“, taip pat gausite SMS pranešimą mobiliajame telefone ir el. Paštu, kurį nurodėte registruodamiesi skolintojo svetainėje.

Kaip naudotis asmeninės paskolos skaičiuokle?

Asmeninės paskolos skaičiuoklė naudojama kaip filtras, kuris, vos įvedęs paskolos sumą ir sąlygas, sąraše parodo tik tas skolinančias bendroves, kurių sąlygos atitinka jūsų pasirinktus parametrus.

Norėdami nustatyti paskolos parametrus, slankiklius perkelkite į dešinę / kairę ir užfiksuokite juos norimoje padėtyje. Skaičiuoklė veikia dinamiškai, ty iškart po judėjimo į dešinę / kairę pradžios paskolų skolintojų sąrašas pradeda keistis.

Internetinis skaičiuoklė yra visiškai pritaikoma mobiliesiems įrenginiams, be to, ji yra patogi, paprasta naudoti ir tinkama peržiūrėti šį tinklalapį išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

PH peso paskolos skaičiuoklės naudojimas labai supaprastins optimalaus asmeninės paskolos pasiūlymo pasirinkimą.

Kaip apskaičiuoti paskolos palūkanų normą?

Asmeninės paskolos palūkanų norma kaupiama kiekvieną dieną. Oficialiose skolintojų svetainėse yra paskolų skaičiuoklė, leidžianti apskaičiuoti bendrą grąžinimo sumą pasibaigus terminui. Pavyzdžiui, terminas gali būti 30 dienų. Šiuo atveju tai yra asmeninės paskolos be užstato su mėnesio įmokomis Filipinuose.

Paskolos sumą ir palūkanas galite apskaičiuoti patys. Pavyzdžiui, jei paskolos suma yra 10 000 pesų su mažiausia 1% palūkanų norma per dieną, tada:

10 000 x 1% + 10 000 = 10 100 PHP

Tokiomis sąlygomis, kaip šiame pavyzdyje, kasdien bus imamas 100 pesų procentas nuo asmeninės paskolos paslaugos. Atitinkamai, jei darbo dienos paskola išduodama 30 dienų, termino pabaigoje mokėtina suma bus:

10 000 x 1% x 30 + 10 000 = 13 000 PHP

Balandis (metinė procentinė norma) bus lygus 365 x 1% = 365%

Kur galiu gauti 24 valandų paskolą iki atlyginimo Filipinuose?

24 valandų paskolos iki atlyginimo yra įprasta Filipinuose. Visos maanimo.ph skolinančios įmonės paskolų paraiškas nagrinėja 24 valandas per parą. Bet kada užpildykite asmeninės paskolos paraišką ir laukite jos patvirtinimo. Paprastai paskolos davėjai 1 valandos paskolą internetu teikia tą pačią dieną arba trumpalaikę paskolą iki atlyginimo. Kartais pinigus į savo banko sąskaitą gausite tik darbo dienomis.

Kaip rasti asmeninių paskolų davėjų, neturinčių kredito patikrinimo?

Paprastai visi skolintojai svetainėje maanimo.ph nepatikrinę kredito istorijos. Be to, jie išduoda asmeninę paskolą be užstato, kredito patikrinimo ir su tikru sutikimu. Tiesioginiai skolintojai analizuoja skolininko mokumą pagal kitus parametrus.

Išsamų finansų bendrovių sąrašą galite rasti asmeninių paskolų teikėjų puslapyje.

Kaip grąžinti asmeninę paskolą?

Kreditoriai siūlo įvairius paskolos grąžinimo būdus, o paskolos gavėjas gali ją grąžinti bet kokiu jam patogiu būdu.

 1. Mokėjimas grynaisiais, pavyzdžiui, „DragonPay“ mokėjimo partneriai ne internetu;
 2. Banko pervedimas;
 3. Bet kurio banko kortelė.

Grąžindami pasiskolintas lėšas, turite naudoti asmeninę paskolos sutartį arba sutarties numerį. Prieš sumokėdami paskolos skolą, įsitikinkite, kad skolintojui, kuriam išdavėte asmeninę paskolą, yra nurodyti grąžinimo būdai.

Ką reiškia prailginimo prasmė?

Asmeninės paskolos pratęsimas yra kredito lėšų naudojimo termino pailgėjimas.

Iš esmės visos kredito bendrovės teikia pratęsimo paslaugas tam pačiam laikotarpiui, kuriam buvo išduota paskola. Paprastai ši paslauga yra nemokama, tačiau būtina, kad visos jūsų aktyvios paskolos palūkanos būtų mokamos už visą naudojimo laikotarpį.

Galite užsisakyti prailginimo paslaugą skiltyje „Mano paskyra“ arba su operatoriaus pagalba paskambinę pagalbos telefono numeriu.

Kokie yra asmeninės paskolos pranašumai?

 • prisijungęs – nelankant biuro ar banko skyriaus, būnant namuose;
 • tiesiog – procedūrai reikalingas minimalus duomenų kiekis; Jums nereikia nereikalingų dokumentų ir neturite dokumentų;
 • akimirksniu – pinigai patenka į jūsų banko sąskaitą per kelias minutes tą pačią dieną po to, kai patvirtinsite …

Parašykite komentarą