Kas yra asmeninė paskola?

Kreipimasis dėl paskolos yra labai dažnas būdas susidurti su tam tikromis netikėtomis ar specifinėmis išlaidomis, kurios viršija mūsų galimybes mokėti. Įsigykite automobilį, susimokėkite už studijas, atlikite namo atnaujinimo darbus, mėgaukitės užtarnautomis atostogomis … Yra daug atvejų, kai tas mažas čiužinukas, kurį puoselėjame kiekvieną mėnesį, pritrūksta ir būtina turėti išorinę pagalbą šiems reikalams spręsti išlaidos. Tam mes turime vadinamąsias „asmenines paskolas“. Bet kaip mes galime prie jų prieiti?

Kaip kreiptis dėl asmeninės paskolos?

Ši paskolos rūšis yra skirta prekėms ar paslaugoms įsigyti, todėl paskolos suma paprastai nėra labai didelė. Taigi, norėdami to paprašyti, turime pagrįsti savo pajamas, tačiau, skirtingai nei hipotekos paskolos, nebūtina įsipareigoti tam tikram turtui.

Tokiu būdu perdirbimas paprastai yra greitesnis nei kitų rūšių produktų, nors palūkanos paprastai būna didesnės, o grąžinimo terminai griežtesni nei hipotekų atveju.

Žinokime kelis dažniausiai pasitaikančius reikalavimus norint gauti asmeninę paskolą:

 • Būkite amžiaus

 • Turėkite galiojantį asmens tapatybės dokumentą arba pasą, kuris pateisina apsigyvenimą Ispanijoje.

 • Pateikite asmenukę, patvirtinančią pareiškėjo tapatybę.

 • Nurodykite mobiliojo telefono numerį, į kurį reikia kreiptis, kad gautumėte informacijos apie paskolos paraiškos būseną.

 • Būkite banko sąskaitos Ispanijoje, į kurią galite pervesti pinigus, savininku.

 • Parodykite ekonominį mokumą iš banko kvito, patvirtinančio periodines pajamas, su kuriomis pareiškėjui grįš skolinti pinigai.

Galiausiai bet kokia mūsų prašoma paskola turi suteikti paskolos davėjui tam tikras garantijas, parodančias, kad sumą galėsime įvykdyti kartu su palūkanomis. Tai daroma siekiant patvirtinti, kad mūsų ekonominė padėtis leidžia mums patogiai susidoroti su skolomis, nes priešingu atveju paskolos prašymas gali būti problema ir apsunkinti asmeninių finansų tvarkymą.

Kokie subjektai teikia asmenines paskolas?

Ispanijoje yra kelios galimybės prašyti asmeninės paskolos. Kiekvienas iš jų turi skirtingas savybes ir reikalavimus, kurie daugiau ar mažiau pritaikomi vartotojo poreikiams, atsižvelgiant į tai, kokių išlaidų jiems tenka patirti. Šitie yra:

 • Nacionaliniai ir užsienio bankai, atstovaujantys Ispanijoje.

 • Taupomosios kasos.

 • Taupymo ir kredito kooperatyvai.

 • Privataus kapitalo bendrovės.

 • Finansų institucijų remiamos kredito bendrovės.

 • Paskolos tarp asmenų.

 • Dideli paviršiai, objektai ir parduotuvės.

 • Greitųjų asmeninių kreditų subjektai internetu.

 • Mikrokreditai.

Greitųjų asmeninių kreditų subjektai

Greitųjų asmeninių paskolų kompanijos leidžia mums gauti grynųjų per kelias minutes per internetines platformas.

Nepaisant to, kad jie yra subjektai, kurie, skirtingai nei tradicinė bankininkystė, yra lankstesni paskolos prašymo sąlygose, jie turi tam tikrus pagrindinius reikalavimus, be kurių neįmanoma gauti pagalbos.

Tarp šių reikalavimų nėra ASNEF (Nacionalinės finansinių kreditų įstaigų asociacijos) sąrašo dalies ir rodomos nuolatinės pajamos.

Taigi, mes galime greitai turėti grynųjų, pasirinkdami paskolos grąžinimo sąlygas ir laiką ir visiškai skaidriai susipažindami su informacija, susijusia su priemokomis už pradinę skolintą sumą.

Kaip apskaičiuoti asmeninės paskolos įmoką?

Kaip bebūtų, eidami į kredito įstaigą turėtume tiksliai žinoti, kokia yra mūsų skolos riba, taip pat maksimalią mėnesinę įmoką, kurią galime prisiimti nepatirdami finansinių sunkumų ar prisiimdami didesnę skolą, nei buvo iš pradžių. Kaip mes galime tai tiksliai žinoti? Naudojant vadinamuosius „asmeninių paskolų skaičiuotuvus“.

Tai susideda iš treniruoklio, kuris leidžia mums lengvai apskaičiuoti mokestį, kurį turime sumokėti, kai prašome asmeninės paskolos, atsižvelgiant į sumą ir nustatytas sąlygas, taip pat į faktinę metinę normą, atitinkančią tam tikrą mokestį ir išlaidas.

Šiuo metu dauguma kredito įstaigų turi tokio tipo lengvai naudojamus įrankius: mes tiesiog turime užpildyti pagrindiniame ekrane nurodytus laukus ir spustelėti „apskaičiuoti“. Tokiu būdu galime susidaryti supratimą apie savo skolų pajėgumus ir finansų bendrovės siūlomas sąlygas.

Labai svarbu atidžiai pasirinkti, per kurį terminą grąžiname paskolą, nes, nors ilgesnis grąžinimo laikas sumažins mėnesio įmokas, ilgainiui tai paskatins ir mokėti daugiau palūkanų. Priešingai, trumpesnis grąžinimo laikotarpis padidins tą mėnesinį mokestį, tačiau asmeninę paskolą padarys ekonomiškesnę.

Asmeninės paskolos dėl jų lengvo gavimo ir keleto reikalaujamų reikalavimų rinkoje yra vis plačiau paplitusios. Tačiau ekspertai pataria „atsakingai ir apgalvotai naudoti“ greitus pinigus, taip pat vengti tokio tipo finansavimo šaltinių, jei neturite tam tikro mokumo. Pasirinkus privataus kapitalo bendrovę su garantijomis, taip pat bus užtikrintos reguliuojamos ir sutartos sąlygos, kad kelyje nepatirtume jokio šoko.

Ar norite paprašyti asmeninės paskolos internetu?

Parašykite komentarą