Asmeninės paskolos už blogą kreditą, asmeninės paskolos internetu

Jums kaskart gali prireikti šiek tiek papildomos pagalbos, kad galėtumėte apmokėti netikėtas sąskaitas ar padengti avarines išlaidas. Jei tai skamba kaip jūs, atsakymas gali būti mūsų asmeninės paskolos.

Galite kreiptis internetu, kad pasiskolintumėte nuo 100 iki 5000 svarų iš taškinių paskolų, kurių grąžinimo laikotarpiai būtų nuo 3 iki 48 mėnesių, priklausomai nuo to, kiek pasirinksite skolintis. Nėra sudėtingos prašymo formos ir jums net nereikia palikti savo namų.

Kadangi mes žiūrime ne tik į jūsų kredito balą, mes taip pat siūlome internetines asmenines paskolas blogiems kreditams JK. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip veikia mūsų asmeninės paskolos internetu ir ar tai gali būti tinkama jums.

Kas yra asmeninės paskolos?

Asmeninės paskolos gali būti paprastas būdas gauti reikalingus pinigus. Pasiskolinsite nustatytą pinigų sumą ir grąžinsite ją, pridėjus palūkanas, reguliariais dalimis per laikotarpį, kuris sutartas su skolintoju. Trumpalaikės asmeninės paskolos atveju tai gali būti keli mėnesiai iki vienerių metų. Turint ilgalaikę asmeninę paskolą, grąžinimai paprastai bus paskirstyti keleriems metams.

Paprastai nereikia garantuoti paskolos už nieką, kas priklauso jums, todėl jūsų prašymą palaikys jūsų finansinė padėtis. Štai kodėl asmeninės paskolos dažnai vadinamos paskolomis be užstato arba išsimokėtinai.

Turėdami asmeninę paskolą iš „Dot Dot Loans“, galite kreiptis per internetą per kelias minutes ir tą pačią dieną turėti pinigų savo banko sąskaitoje, priklausomai nuo to, kiek norite pasiskolinti.

Kam galiu naudoti asmeninę paskolą?

Nors pinigai iš hipotekos turi būti naudojami būstui apmokėti, o automobiliui įsigyti skirti pinigai iš automobilių finansavimo, asmeninė paskola turi daugiau lankstumo. Jie gali būti naudojami įvairiems tikslams.

Galbūt jūs patyrėte netikėtą sąskaitą arba iškart gavote kelias. Tokiu atveju mūsų asmeninės paskolos gali padėti padengti tokius dalykus:

 • Automobilių remontas, paslaugos ir MOT.
 • Namų priežiūros sąskaitos, tokios kaip katilų, indaplovių, šaldytuvų remontas ir kt.
 • Staigios išlaidos, įskaitant draudimo įmokas ar sąskaitas už mediciną.

Taip pat galite naudoti mūsų asmenines paskolas dėl blogų kreditų dėl įvairių priežasčių. Nepriklausomai nuo motyvacijos skolintis pinigų, gali padėti internetinė asmeninė paskola iš „Dot Dot Loans“.

Kaip veikia asmeninės paskolos iš „Dot Dot Loans“?

Turėdami asmeninę paskolą iš „Dot Dot Loans“, jums nereikia rasti garanto ar siūlyti savo namų ar kitų vertingų daiktų kaip paskolos garantą. Mūsų trumpalaikiai ir ilgalaikiai skaičiuotuvai parodys iliustratyvų kiekvienos mūsų paskolos išlaidų suskirstymą. Šios išlaidos taip pat niekada nepadidės, nes netikime papildomai apmokestinti už pavėluotus ar praleistus mokėjimus.

Jei nuspręsite kreiptis dėl vienos iš mūsų internetinių asmeninių paskolų dėl blogo kredito, gausite greitą pradinį sprendimą, kuris neturės įtakos jūsų kredito bylai. Mes atliksime tik „kietojo“ kredito paiešką, kuri jūsų kredito byloje paliks žymę, kurią matys kiti skolintojai, jei pateiksime jums paskolos pasiūlymą ir jūs su tuo sutiksite.

Trumpalaikės asmeninės paskolos svyruoja nuo 100 iki 1000 svarų su fiksuotomis grąžinimo sąlygomis nuo 3 iki 9 mėnesių. Mūsų ilgalaikės asmeninės paskolos svyruoja nuo 1500 iki 5000 svarų, paskirstytų per 18–48 mėnesius.

Jei patvirtinsime jūsų paraišką iki 22 val., Per valandą visą paskolą išsiųsime. Po šio laiko pinigus gausite kitą dieną 9 val. Tai taip paprasta.

Ar jūs siūlote asmenines paskolas už blogą kreditą?

Jei turite blogą kreditą arba turite mažiau nei tobulą kredito istoriją, galite gauti asmeninę paskolą iš „Dot Dot Loans“.

Kaip atsakingas skolintojas, mes tikriname kiekvieno pareiškėjo kreditą ir įperkamumą, siekdami įsitikinti, ar kiekviena paskola yra prieinama. Mes patikrinsime jūsų pajamas ir išlaidas, kad sužinotume, ar bus galima grąžinti pinigus.

Taigi, jei esate vienas iš tų, kurie ieško asmeninių paskolų žmonėms, turintiems blogą kreditą, yra gera žinoti, kad prastas balas jūsų automatiškai neatmeta.

Kodėl verta rinktis „Dot Dot“ paskolas?

Kreipimasis dėl paskolos nėra finansinis įsipareigojimas, į kurį reikėtų žiūrėti lengvai. Yra daugybė asmeninių paskolų davėjų, siūlančių paskolas, todėl svarbu rasti sau tinkamiausią.

Pateikiamos penkios priežastys, dėl kurių galite jaustis užtikrintai kreipdamiesi dėl vienos iš asmeninių paskolų:

 • Mes prieinami: „Dot Dot Loans“ yra tiesioginis skolintojas, o ne brokeris, todėl visada žinosite, su kuo turite reikalų.
 • Mes greitai: Galite kreiptis internetu per kelias minutes, paskolą galite gauti tą pačią dieną, priklausomai nuo to, kiek norite pasiskolinti.
 • Mes esame lankstūs: Nesvarbu, ar norite trumpo, ar ilgalaikio grąžinimo laikotarpio, galite pasirinkti nuo 3 iki 48 mėnesių.
 • Mes skaidrūs: Nėra jokių papildomų mokesčių ar rinkliavų. Suma, dėl kurios susitariame iš anksto, niekada nepadidės.
 • Mes teisingi: Galite grąžinti paskolą anksčiau laiko ir nebus jokių papildomų išlaidų. Jūs netgi galite turėti teisę į palūkanų nuolaidą, o tai reiškia, kad galėtumėte susigrąžinti šiek tiek pinigų.

Ir jei jūs ieškote tiesioginių skolintojų asmeninėms blogų kreditų paskoloms, atminkite, kad mes ne tik atsižvelgiame į jūsų kredito balą. Neturint reikalingo garanto, skolinamės pinigus paprasčiau.

Nepaisant to, neimk mūsų žodžio. Mūsų klientai nepriklausomos apžvalgos svetainėje „Trustpilot“ įvertino kaip „puikius“.

Kaip sužinoti, ar turiu teisę gauti asmeninę paskolą?

Šiandien galite kreiptis dėl vienos iš mūsų asmeninių paskolų, jei:

 • Jūs esate vyresnis nei 18 metų, jei norite gauti trumpalaikę paskolą, arba daugiau nei 21 metai, jei norite gauti ilgalaikę paskolą
 • Jūs gyvenate JK ir galite nurodyti adresą
 • Šiuo metu dirbate
 • Turite galiojantį el. Pašto adresą ir telefono numerį
 • Galite pateikti mums banko sąskaitos ir debeto kortelės duomenis

Prieš priimdami sprendimą, mes taip pat apžvelgsime jūsų kredito istoriją ir finansus.

Kiek galiu pasiskolinti?

Tai priklauso nuo to, ar pasirinkote trumpalaikę, ar ilgalaikę asmeninę paskolą.

 • Trumpalaikės asmeninės paskolos: 100–1 000 svarų, grąžintinų per 3, 6 ar 9 mėnesius
 • Ilgalaikės asmeninės paskolos: 1 500–5 000 svarų, kuriuos reikia grąžinti per 18, 24, 36 ar 48 mėnesius

Kaip veikia grąžinimai?

Mūsų grąžinimo laikotarpiai priklausys nuo to, kiek skolinatės. Pavyzdžiui, 500 svarų paskolą galima sumokėti per 6 mėnesių grąžinimo laikotarpį, o 5000 svarų paskolą – per 48 mėnesius. Norėdami sužinoti, kokie grąžinimo laikotarpiai galimi kiekvienai paskolai, galite pasinaudoti mūsų paskolų skaičiuoklėmis.

Mes automatiškai renkame grąžinimus kiekvieną mėnesį sutartą dieną tiesioginiu debetu, kad sutaupytumėte, kad turėtumėte susisiekti su mumis. Galite sekti savo grąžinimus per klientų portalą.

Jei jūsų aplinkybės pasikeičia ir manote, kad galite atsilikti ar praleisti mokėjimą, susisiekite su mumis. Mūsų komanda pateiks jums jūsų galimybes ir bandys parengti alternatyvų planą.

Mes niekada neapmokestinsime jūsų už pavėluotus ar praleistus mokėjimus, tačiau jie gali turėti įtakos jūsų kredito balui, todėl ateityje jums bus sunkiau gauti kreditą. Taigi prašome kuo greičiau susisiekti su mumis.

Ar reikia nerimauti dėl papildomų mokesčių?

Mes niekada neimame jokių papildomų mokesčių ar rinkliavų už asmenines išsimokėtinas paskolas. Kai kurie skolintojai gali pridėti mokesčius už praleistus mokėjimus ar grąžinti paskolą anksčiau laiko, tačiau nemanome, kad taip turėtų būti.

Asmeninės paskolos internetu kaina bus susitarta iš anksto ir niekada nepadidės.

Kokia palūkanų norma?

Asmeninės paskolos, gautos iš „Dot Dot Loans“, palūkanų norma bus nustatyta iš anksto ir skirsis priklausomai nuo to, kiek pasirinksite skolintis.

Kai kurie skolintojai siūlo kintamas palūkanų normas, kai palūkanų norma gali keistis kiekvieną mėnesį, todėl jums sunkiau planuoti paskolos biudžetą, tačiau mes to nedarome.

Kreipkitės į asmenines paskolas jau šiandien

Nesvarbu, ar ieškote 5000 svarų asmeninės paskolos, 500 svarų asmeninės paskolos ar kitos sumos, „Dot Dot“ paskolos gali padėti jums.

Norėdami pradėti naudoti asmeninę paskolos paraišką, naudokite mūsų paskolos skaičiuokles. Koreguokite paskolos sumą, kad sužinotumėte, kiek turėtų kainuoti grąžinimai ir kiek jie truks. Suradę sau geriausią asmeninę paskolą, pasirinkite „Taikyti dabar“. Norėdami patekti į savo duomenis, būsite nukreipti į mūsų asmeninės paskolos paraiškos formą.

Prisiminkite, kad bloga ar neegzistuojanti kredito istorija neturi jūsų atmesti ….

Parašykite komentarą