Asmeninės paskolos be kredito patikrinimo Kreipkitės ir skolinkitės iki 1900 USD

Asmeninės paskolos be kredito patikrinimo gali būti gera išeitis, jei jūsų kredito balas nėra tobulas. Skolintojai, vertindami jūsų paraišką, atsižvelgs į jūsų pajamas, užimtumo būklę ir esamas skolas. Kadangi šios paskolos gali būti rizikingesnės paskolos davėjui, jokios kredito patikrinimo paskolos negali imti didesnių mokesčių nei kitos galimybės.

Ar jūs stengiatės finansiškai?

Jei susiduriate su finansinėmis problemomis ir norėtumėte pasikalbėti su kuo nors nemokamai gauti finansinių patarimų, informacijos ir pagalbos, galite paskambinti finansinių patarėjų pagalbos telefonu 1800 007 007 (dirba nuo 9:30 iki 16:00, pirmadieniais – penktadieniais). Jei turite finansinių problemų, susijusių su koronaviruso pandemija, galite gauti papildomą paramą. Sužinokite daugiau čia: https://www.finder.com.au/coronavirus-financial-help

⚠️ Įspėjimas apie skolinimąsi

įspėjimas iki atlyginimo dienosAr jums tikrai reikia paskolos šiandien? *

Skolintis nedideles pinigų sumas gali būti brangu, o skolinimasis gali neišspręsti jūsų pinigų problemų.

Prieš skolindamiesi patikrinkite savo galimybes:

 • Norėdami gauti informacijos apie kitas sąskaitų ir skolų tvarkymo galimybes, skambinkite 1800 007 007 iš bet kurios Australijos vietos ir pasikalbėkite su nemokamu ir nepriklausomu finansų patarėju
 • Pasitarkite su savo elektros, dujų, telefono ar vandens tiekėju ir sužinokite, ar galite parengti mokėjimo planą
 • Jei naudojate vyriausybės pašalpas, paklauskite, ar galite gauti avansą iš „Centrelink“: Telefonas: 13 17 94

Vyriausybės „MoneySmart“ svetainėje parodyta, kaip veikia nedidelės paskolos, ir siūlomos kitos galimybės, kurios jums gali padėti.

* Šis pareiškimas yra Australijos vyriausybės reikalavimas pagal 2009 m. Nacionalinį vartojimo kredito apsaugos įstatymą.

Asmeninių paskolų be kredito patikrinimo palyginimas

vardas

Produktas
„Ferratum“ paskolos grynaisiais pinigais

1 900 USD

Nuo 3 iki 12 mėnesių

Tą pačią dieną – galioja sąlygos

55 USD

Kiekvieną mėnesį 20% skolinamos sumos + 4% skolintos sumos

396 USD

Pasiskolinkite tai, ko jums reikia, suteikdami paskolas nuo 500 USD ir patvirtindami jas per kelias minutes.

Nelyginkite asmeninių paskolų be kredito patikrinimo

 • „Ferratum“ paskolos grynaisiais pinigais: Galite kreiptis dėl asmeninės „Ferratum“ paskolos be kredito patikrinimo ir gauti 3 900 mėnesių per 3–12 mėnesių laikotarpį.
 • Piniginės traukinių paskolos: Gavę paskolą iš „Cash Train“, galite paskolinti iki 800 USD už pirmąją paskolą be jokių kredito patikrinimų.

* Bendros išlaidos gali skirtis, atsižvelgiant į kitus mokesčius, kuriuos grąžinimo metu ima skolintojas

Kodėl šiems kreditoriams nereikia kredito patikrinimo?

Įvairūs skolintojai specializuojasi blogų kreditų srityje, o skolintojai, kuriems nereikia kredito patikrinimo, yra šios grupės nariai. Šie skolintojai patys priims sprendimą, ar galėsite grąžinti paskolą remdamiesi tokiais veiksniais kaip jūsų pajamos, o ne naudodamiesi išoriniu kredito patikrinimu. Tai yra rizikinga skolintojui ir dėl šios rizikos gali kilti didesni tarifai ir mokesčiai. Nors šios paskolos gali būti brangesnės, visi skolintojai vis tiek turi nustatyti mokesčius pagal ASIC reikalavimus.

Skirtingos asmeninių paskolų be kredito patikrinimo rūšys

Yra trijų tipų asmeninės paskolos, kurioms nereikia kredito tikrinimo: paskolos be užstato, paskolos su užstatu ir paskolos iki atlyginimo.

Paskolos iki atlyginimo

Paskolos iki atlyginimo, dar vadinamos trumpalaikėmis paskolomis, skiriasi pagal paskolos sumą ir paskolos sąlygas. Paprastai paskolos sąlygos svyruos nuo 6 dienų iki vienerių metų, o paskolos suma – iki 5000 USD.

Asmeninė paskola be užstato

Šios paskolos yra didesnės nei paskolos iki atlyginimo, kai kurie skolintojai siūlo iki 10 000 USD sumas. Kadangi paskolos suma yra didesnė, palūkanų norma bus didesnė. Paskoloms, viršijančioms 5000 USD, maksimali palūkanų norma yra 48% per metus

Užtikrinta asmeninė paskola

Užtikrinta paskola reikalauja, kad paskolos gavėjas panaudotų turtą kaip paskolos užtikrinimo priemonę, paprastai tai yra didelis daiktas. Siūlymas užstato gali padėti patvirtinti tuos, kurie turi blogą kreditą, o kai kuriems skolintojams kredito patikrinimo nereikės

Ką reikia žinoti, lyginant asmenines paskolas be kredito patikrinimo

Prieš kreipdamiesi dėl paskolos, užduokite šiuos klausimus ir palyginkite savo galimybes:

 • Kokie yra susiję mokesčiai? Atsakingi skolintojai turėtų iš anksto žinoti apie visus mokesčius ir rinkliavas. Tai gali apimti steigimo mokesčius ir mėnesinius mokesčius. Kredito davėjas taip pat ims mokesčius, jei nesugebėsite grąžinti paskolos ar neįvykdėte paskolos, tačiau tai rasti gali būti sunkiau, todėl būtinai pasitarkite su teikėju.
 • Kokios yra jūsų paskolos sąlygos? Kaip aptarta aukščiau, paskolos sąlygos gali skirtis nuo savaitės iki mėnesio ar metų. Žmonės, prieš kreipdamiesi, turėtų įsitikinti, kad paskolos terminas sutampa su tuo, ką jie gali sau leisti, ir apsvarstyti taikomus mokesčius (pavyzdžiui, klientams už ilgesnes paskolos sąlygas paprastai imama daugiau mokesčių).
 • Ar paskola suteikia grąžinimo lankstumo? Skolintojai gali turėti griežtas grąžinimo galimybes. Pavyzdžiui, vieni skolintojai pritaikys grąžinimus, kad atitiktų skolininko mokėjimų dažnumą (pavyzdžiui, kas dvi savaites ar kas mėnesį), o kiti leis pasirinkti grąžinimo datas. Kai kurie kreditoriai taip pat leidžia klientams grąžinti paskolas anksčiau laiko nemokant jokių mokesčių.
 • Ar skolintojas yra patikimas? Deja, yra daug nepriekaištingų skolintojų, kurie nesiūlo asmeninių kreditinių čekių. Svarbu patikrinti skolintojo svetainę ir sužinoti, kiek iš anksto jie susiduria su mokesčiais, rinkliavomis ir paskolos sąlygomis. Skolintojui taip pat turėtų būti lengva susisiekti ir jis turi kreditinę licenciją ASIC registre.

Kaip taikyti

Skolintojams procesas skirsis, tačiau paprastai galite kreiptis internetu. Prieš pateikdami paraišką, apsvarstykite tinkamumo kriterijus, taip pat mokesčius ir paskolos ypatybes. Konkretūs kriterijai priklausys nuo paskolos, tačiau paprastai apima:

Tinkamumo kriterijai

 • Amžius. Turi būti ne jaunesnis kaip 18 metų.
 • Pajamos. Pareiškėjai turi įrodyti, kad gauna reguliarias pajamas. Jei tai apima „Centrelink“ paramą, ji neturėtų sudaryti daugiau kaip 50% visų pajamų.
 • Banko išrašai. Norėdami įvertinti pajamas ir išlaidas, skolintojai paprastai reikalauja, kad pareiškėjai pateiktų naujausias banko ataskaitas.
 • Įsipareigojimai. Pareiškėjai turi pateikti išsamią informaciją apie kitus įsipareigojimus, įskaitant neapmokėtas paskolas ar kreditines korteles.

Nors vertindami paraišką šie skolintojai netikrins kredito istorijos, jie apsvarstys kitus finansinius veiksnius, kad užtikrintų, jog pareiškėjai galėtų grąžinti paskolą. Kadangi šios paskolos paprastai taiko didesnius tarifus ir mokesčius, svarbu atsižvelgti į riziką ir kreiptis dėl paskolos tik tuo atveju, jei esate tikri, kad galite sau leisti ją grąžinti.

Parašykite komentarą