Asmeninės paskolos be užstato | Kas yra trumpalaikės paskolos be užstato?

Kas yra neužtikrintos asmeninės paskolos?

Asmeninės paskolos yra bet kokia vartojimo paskola, skirta asmeniniam (o ne verslo) naudojimui. Asmeninės paskolos pajamas galite panaudoti bet kokiam pasirinktam tikslui.

Plokščiaekranis televizorius Kibiras ir kastuvas Kūdikio lovelė Gimtadienio dovana Automobilio piktograma Smuikas ir lankas

Paskola be užstato reiškia, kad jūs nieko neįkeisite kaip „užstato“ paskolos teikėjui, kurį turėtumėte leisti jiems užvaldyti tuo atveju, jei nepavyktų grąžinti paskolos. Idėja yra ta, kad jei klientas negrąžina to, ką turi, paskolos bendrovei vis tiek kompensuojama, nes jis vietoj to laiko pasaugotą daiktą. Standartinės paskolos „saugumo“ galimybės yra jūsų namas ar automobilis.

Už ir neužtikrintų PASKOLŲ PATVIRTINIMAI

NEUŽTIKRINTI PASKOLOS

Galite skolintis mažiau – paprastai nuo 1 000 iki 25 000 svarų

Mažiau tikėtina, kad būsite patvirtinti, nes paskolos davėjui tai yra rizikingesnis produktas

Jei nemokate, galite kreiptis į teismą ir gauti kredito kortelėje CCJ. Jei negalėsite sumokėti, turėsite būti paskelbtas nemokiu.

SAUGIOS PASKOLOS

Galite pasiskolinti daugiau – iki 100 000 svarų, nes skolintojas turi mažiau rizikos pralaimėti

Labiau tikėtina, kad būsite patvirtintas, nes grąžinama daugiau

Jei nemokate, galite prarasti namą ar automobilį …

Ar turėčiau gauti paskolą su užstatu?

Akivaizdu, kad reikia pradėti: ar turite reikiamą turtą, kad užtikrintumėte norimą paskolą? Jei neturite namo ar automobilio, greičiausiai nerasite jokių prieinamų paskolų variantų.

Antra, apsvarstykite riziką prarasti automobilį ar namą ir galimą poveikį jūsų gyvenimui. Tai nėra problema, jei esate labai tikras, kad galite sekti paskolos grąžinimus, tačiau kai kuriems žmonėms perspektyva atrodo pernelyg rizikinga, jei jų aplinkybės netikėtai pasikeistų.

Ar jums paskolos be užstato?

Jei nusprendėte pasirinkti asmeninę paskolą be užstato, nepamirškite, kad paskolos teikėjas pažadą grąžinti turi tik kaip jūsų įsipareigojimą grąžinti paskolą įrodymą, todėl jie turės griežtesnius kriterijus, kuriuos turite įvykdyti prieš patvirtindami paskolą. Tai dažniausiai bus gera kredito istorija, tai reiškia, kad anksčiau nesumokėjote kredito grąžinimo ir neturite per daug kitų negrąžintų kredito įsipareigojimų ir nesumokėtų skolų.

Gyvenimas tuo pačiu adresu ilgą laiką taip pat gali padėti jus priimti, taip pat užtikrinti gerą darbo saugumą.

Jūsų kredito balas taip pat gali turėti įtakos jūsų neužtikrintai paskolai, atsižvelgiant į prastesnį balą, o tai reiškia, kad jūs esate patvirtintas paskolai gauti tik už didesnes palūkanas nei tas, kurio kredito balas yra aukštesnis. Tai reiškia, kad jūs sumokėsite daugiau už tą pačią pradinę paskolos sumą.

Skaitykite daugiau apie įvairias didelio priėmimo paskolų rūšis.

Ar yra kitokių paskolų be užstato?

Mes paminėjome, kad asmeninės paskolos be užstato paprastai prasideda nuo 1000 svarų, o asmeninės paskolos grąžinimo laikotarpis paprastai yra nuo 1 iki 7 metų. Kita galimybė yra kredito produktai, vadinami trumpalaikėmis paskolomis arba paskolomis iki atlyginimo. Šios paskolos rūšys gali prasidėti nuo 100 svarų, o paskolos sąlygos gali būti net 1 diena, taigi, nors paskolos iki atlyginimo palūkanų norma gali būti daug didesnė, jei jums reikia tik daug mažesnės sumos per mažesnį laikotarpį, tai gali dirbti daug pigiau.

Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau apie mūsų tos pačios dienos paskolas.

Kokio tipo paskolą be užstato turėčiau rinktis?

ASMENINĖ PASKOLA

Galite pasiskolinti nuo 1 000 iki 25 000 svarų

Pasiskolinkite nuo vienerių iki septynerių metų

Paprastai išankstinio grąžinimo suma yra maždaug 2–3 mėnesių grąžinimo suma

TRUMPALAIKIS PASKOLA

Skolinkitės nuo 100 iki 5000 svarų sterlingų

Skolinkitės nuo 3 mėnesių iki 3 metų įvairiais būdais

Kartais galite pasinaudoti išankstiniu grąžinimu nemokamai

MOKĖJIMO PASKOLA

Galite pasiskolinti nuo 100 iki 1000 svarų

Skolinkitės nuo 1 dienos iki maždaug 35 dienų

Paprastai galite pasinaudoti išankstiniu grąžinimu nemokamai

Įspėjamasis ženklasDidesnė daug mažesnės paskolos sumos palūkanų norma per daug trumpesnį laikotarpį jums iš viso kainuos daug mažiau nei didesnė, ilgesnė paskola, kuri yra didesnė nei jums iš tikrųjų reikia.

„Cashasap.co.uk“ svetainėje mes mokame paskolas, kurios grąžinamos vienu mokėjimu kitą darbo dieną, ir kelių mėnesių paskolas, kurios grąžinamos 3 vienodomis dalimis per kitas 3 jūsų mokėjimo dienas.

TAIKYKITE DABAR

Parašykite komentarą