Asmeninės paskolos dėl blogų kreditų Airijoje

Turėdamas prastą ar blogą kreditą, gali būti daug sunkiau gauti asmeninę paskolą. Tačiau tai nėra neįmanoma. Tikėtina, kad turėsite mokėti didesnes palūkanas, nei mokėtų skolininkai, turintys gerus ar puikius kredito balus, ir, norėdami gauti kvalifikaciją, greičiausiai turėsite kreiptis į skolintoją, kuris atsižvelgia ne tik į jūsų kredito balą.

Norite sužinoti daugiau apie tai, kaip blogos kreditinės asmeninės paskolos veikia? Perskaitykite mūsų vadovą, kad sužinotumėte, kaip veikia šios paskolos, kur galite ją gauti, ko reikėtų vengti ir kaip pagerinti savo kredito balą. Mes atsakome į kelis dažniausiai užduodamus klausimus apie asmeninių paskolų blogą kreditą.

Paskolos internetu turintiems blogą kreditą

Štai keletas paskolų teikėjų, į kuriuos galite kreiptis turėdami blogą kreditą. Atkreipkite dėmesį, kad didžiausia paskolos suma priklauso nuo didžiausios skolintojo sumos ir gali skirtis priklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos.

Kaip veikia blogų kreditų asmeninės paskolos?

Pirmiausia turite ieškoti skolintojų, kurie teikia paskolas žmonėms, kurių kreditų rodikliai blogi ar blogi. Šie skolintojai gali pažvelgti į jūsų kredito istoriją, tačiau atsižvelgs ir į jūsų esamą finansinę būklę, taip pat į jūsų galimybes grąžinti paskolą.

Priklausomai nuo pasirinkto skolintojo, galite kreiptis asmeniškai fizinėje parduotuvėje ar internetu, tačiau nepamirškite, kad turėsite atitikti kai kuriuos pagrindinius tinkamumo kriterijus, kaip tai yra bet kurios paskolos atveju.

Jei kreipsitės į parduotuvę, į patvirtintus grynuosius pinigus galėsite patekti beveik iš karto. Kai kurie skolintojai gali leisti jums naudotis lėšomis tą pačią dieną, kiti gali reikalauti palaukti vieną ar tris darbo dienas ar ilgiau. Paskolos internetu suteikiant blogą kreditą, pinigai bus pervesti į jūsų banko sąskaitą, paprastai iki kitos darbo dienos.

Kur galiu gauti paskolą turėdamas blogą kreditą?

Nors jums gali nepavykti įeiti į banką, kad gautumėte blogo kredito paskolą, nes paprastai jums reikia teisingo ir puikaus kredito, jūs vis tiek turite keletą galimybių.

 • Skolintojai internetu. Galite gauti teisę į asmeninę paskolą internetu turėdami blogą kreditą, jei kiti jūsų asmeninių finansų aspektai yra patenkinami. Tikėtina, kad lėšas gausite greičiau nei banke ar kredito unijoje, nors gali tekti mokėti didesnes palūkanas. Prieš pateikdami paraišką, įsitikinkite, kad atitinka skolintojo tinkamumo reikalavimus.
 • Trumpalaikiai skolintojai. Kredito unijos ir vietiniai bankai patvirtina ir išmoka paskolas per kelias dienas, o tai reiškia, kad tai nėra puiki galimybė, jei jums greitai reikia grynųjų. Čia trumpalaikiai skolintojai gali padėti tiek internetu, tiek asmeniškai. Esant ekstremalioms situacijoms, galite kreiptis dėl paskolos iki atlyginimo, išsimokėtinai paskolos ar paskolos dėl nuosavybės teisių ir gauti lėšų vos per dieną ar dvi. Su tokiomis paskolomis paprastai gausite didesnes palūkanas nei kiti skolintojai. Jie taip pat rizikuoja įsiskolinti, jei negalėsite laiku atlikti mokėjimų.
 • Kredito unijos. Šios ne pelno siekiančios finansinės įstaigos paprastai siūlo finansavimą visų rūšių paskolų gavėjams su daug mažesnėmis palūkanų normomis, nei gautumėte kitose įstaigose. Daugelis teikia net paskolų statybininkams paskolas arba mažas trumpalaikes paskolas, skirtas pagerinti jūsų kredito balą, prieš kreipdamiesi dėl didesnių finansavimo sumų. Kredito unijos paprastai yra geresnis pasirinkimas tiems, kurie neskuba gauti grynųjų: Jūs turite tapti nariu, kad galėtumėte gauti kvalifikaciją, o pinigų gavimas gali užtrukti. Raskite kredito unijos paskolą, į kurią galite pretenduoti.

Prieš imdami trumpalaikę paskolą, žinokite, ką jūs įtraukiate

Asmeninių blogų kreditų paskolų rūšys

Ieškodami blogų kreditinių asmeninių paskolų, turite šias galimybes:

 • Paskolos iki atlyginimo. Paskolos iki atlyginimo yra trumpalaikės paskolos, kurias paprastai turite grąžinti iki kitos darbo dienos. Norėdami gauti šias paskolas, neprivalote pateikti jokio užstato, tačiau galite tikėtis mokėti didesnę nei įprastai metinę procentinę palūkanų normą (APR).
 • Paskolos išsimokėtinai. Paskolos išsimokėtinai reikalaujama atlikti vienodus periodinius grąžinimus per iš anksto nustatytą paskolos terminą. Šios paskolos nereikalauja jokio užstato ir paprastai taiko mažesnę balandį nei paskolos iki atlyginimo, nors palūkanos vis tiek yra aukštesnės nei daugumos asmeninių paskolų.
 • Paskolos dėl nuosavybės teisių. Jei turite automobilį, motociklą, valtį ar RV, galite naudoti jo pavadinimą kaip saugumą ir gauti paskolą automobiliui, tačiau vis tiek galite naudotis savo transporto priemone. Kadangi teikiate saugumą, galite tikėtis sumokėti mažesnę balandį, palyginti su paskolomis iki atlyginimo dienos ar išsimokėtinai. Jūs turėsite grąžinti šios rūšies paskolą dalimis per iš anksto nustatytą laikotarpį. Jei negrąžinsite pinigų, paskolos davėjas gali užvaldyti jūsų transporto priemonę.
 • Piniginiai avansai. Paskolos grynaisiais pinigais už blogą kreditą iš esmės yra tokios pačios kaip paskolos iki atlyginimo. Jei turite kreditinę kortelę, galite pasinaudoti jos išankstinio grynųjų funkcija, norėdami išimti pinigus iš bankomato, tačiau nepamirškite, kad grynųjų pinigų avansų palūkanos yra labai aukštos ir imamos nuo to momento, kai atsiimate lėšas. Jei turite pastovų darbą, galite apsvarstyti galimybę gauti darbdavio avansą grynaisiais.
 • Paskolų kūrimo paskolos. Jei jums nereikia pinigų iš karto, galite apsvarstyti galimybę pagerinti savo kredito balą paimdami paskolą statybininkams iš savo vietinio banko ar kredito unijos. Paprastai galite pasiskolinti nedidelę sumą su santykinai žemomis palūkanų normomis – kartais net 100 USD – ir sumokėti maždaug per šešis mėnesius. Tai suteiks jums reikalingų pinigų ir padės susikurti kredito balą.

Ko vengti

Jei jau turite prastą kreditą, prieš pateikdami paskolą įsitikinkite, kad turite tinkamą grąžinimo planą. Laiku negrąžinus paskolos, tai gali dar labiau neigiamai paveikti jūsų kredito reitingą. Venkite kreiptis dėl kelių paskolų tuo pačiu metu arba maždaug tuo pačiu metu, nes būsimi skolintojai to nelaiko palankiai. Atminkite, kad kiekvieną kartą, kai kreipiatės dėl paskolos, jūsų kredito balas šiek tiek neigiamai paveikia.

Jūsų mokama balandis gali reikšmingai paveikti tai, kiek jūsų paskola jums kainuos, todėl būtinai atidžiai palyginkite skirtingų skolintojų palūkanas. Mokesčiai taip pat gali labai skirtis, priklausomai nuo skolintojo. Prieš pasirašydami ir priimdami paskolos pasiūlymą, įsitikinkite, kad suprantate, kokius mokesčius gali imti jūsų skolintojas.

Kaip pagerinti savo kredito balą

Kredito balo gerinimas gali būti lėtas procesas. Tačiau geresnis kredito balas taip pat atvers jums daugiau galimybių ir suteiks jums palankesnes palūkanų normas ir paskolos sąlygas. Štai keli dalykai, kuriuos galite padaryti dabar, kad lėtai pagerintumėte savo kredito balą:

 • Užsisakykite savo kredito ataskaitos kopiją. Norėdami gauti tiksliausią dabartinės finansinės būklės vaizdą, paprašykite vienos iš dviejų pagrindinių kredito biurų – „Equifax“ arba „TransUnion“ – nemokamos kredito ataskaitos. Pažvelkite į savo asmeninę informaciją, įdarbinimo duomenis, atidarytas sąskaitas ir likučius bei bet kurią kitą nurodytą finansinę informaciją ir įsitikinkite, kad visa informacija yra tiksli. Jei pastebite neatitikimų, ginčykite juos su kredito biuru ir teikėju, kuris apie juos pranešė.
 • Apmokėkite savo kreditinės kortelės sąskaitas. Vienas iš penkių kintamųjų, lemiančių jūsų kredito balą, yra jūsų kredito panaudojimo koeficientas, kuris apskaičiuojamas padalijant esamų kreditinių kortelių likutį iš turimų kredito limitų. Dauguma skolintojų nori, kad panaudojimo koeficientas būtų 30% ar mažesnis. Tai reiškia, kad jei turite kreditinę kortelę su 1 000 USD limitu, norite išlaikyti tik 300 USD ar mažesnį likutį, kuris yra 30% jūsų limito.
 • Nebandykite atidaryti naujų sąskaitų ar imti naujų paskolų. Kiekvieną kartą, kai kreipiatės dėl kredito kortelės ar asmeninės paskolos, paskolos davėjas patikrina griežtą kreditą, o tai sumažina jūsų kredito balą maždaug 5 balais. Šie nedideli smūgiai gali prisidėti ir iš tikrųjų gali turėti įtakos jūsų kredito balui.
 • Neuždarykite sąskaitų vien todėl, kad jų nenaudojate. Vienas iš kintamųjų, lemiančių jūsų kredito balą, yra jūsų kredito istorija. Skolintojai nori matyti ilgą kredito istoriją jūsų ataskaitoje, todėl uždarius banko sąskaitą ar kreditinę kortelę, kurios galbūt jau nenaudojate, gali būti padaryta daugiau žalos nei naudos.

Dažnai užduodami klausimai

Atgal į viršų

Parašykite komentarą