Asmeninės paskolos – „LoanStar US“

Asmeninės paskolos yra idealios tiek esant nedidelėms kritinėms situacijoms, tiek perkant didelius bilietus. Tačiau turint tiek daug pasirinkimo galimybių, rasti puikų paskolos produktą, kurio sąlygos būtų palankios ir atitiktų jūsų poreikius, gali būti nemenka užduotis.

Kaip veikia asmeninės paskolos

Trumpai tariant, asmeninės paskolos yra įmokų paskolų forma, kuri nėra užtikrinta. Kredito davėjas išduoda jums numatytą lėšų sumą ir tikisi, kad jis bus grąžintas per tam tikrą laikotarpį. Dažnai vartotojai paskolas gauna:

 • Sugrįžę į grubų lopą, finansiškai grįžkite į savo vėžes
 • Konsoliduokite skolą, kad gautumėte mažesnę palūkanų normą, o mėnesiniai mokėjimai būtų labiau prieinami
 • Apimkite didelių bilietų pirkimus, pvz., Vestuves ar svajonių atostogas
 • Pasirūpinkite nepatenkintu finansiniu aukštojo mokslo poreikiu
 • Apmokėti už namų tobulinimo projektus
 • Apmokėkite medicinos išlaidas

Mėnesiniai mokėjimai kiekvieną mėnesį yra vienodi, nebent gaunama palūkanų norma yra kintama. Gautos paskolos sąlygos priklausys nuo kelių veiksnių, įskaitant skolinimo įstatymus, reglamentuojančius jūsų gyvenamąją valstybę, jūsų pajamas ir kredito reitingą.

Be to, dauguma asmeninių paskolų nėra užtikrinamos jokia užstatu, pavyzdžiui, automobiliu ar namais, nes jos nėra užtikrintos. Tai daro juos mažiau rizikingus, nes jūsų asmeniniam turtui nebus gresia pavojus. Tačiau tuo atveju, jei negalite atlikti mokėjimų ir neįvykdyti paskolos, jūsų kredito reitingas gali būti sėkmingas.

Pagrindiniai asmeninių paskolų privalumai

Lankstus naudojimas

Asmeninės paskolos pajamas galite panaudoti bet kokio pobūdžio išlaidoms padengti. Kredito davėjas nežiūrės per petį, kad pamatytumėte, kaip išleidžiate pinigus. Pagrindinis jų rūpestis yra tas, kad laiku atliktumėte mokėjimus.

Mažiau rizikinga

Norėdami rasti savo automatinį pavadinimą, nereikia kasti per pakrautą kartoteką ar šūsnį popierių. Jums taip pat nereikės ant savo namų ar kitų vertingų daiktų. Kaip minėta anksčiau, dauguma asmeninių paskolų nėra užtikrintos, todėl nereikia duoti užstato, kad gautumėte patvirtinimą ir gautumėte reikalingas lėšas.

Dar viena svarbi nauda: jei negrąžinate paskolos, rizikuojate prarasti pagrindinę transporto formą, kad galėtumėte apvažiuoti ar gyvenamąją vietą.

Konkurencingos palūkanų normos

Palūkanų normos, pridedamos prie asmeninių paskolų, paprastai yra konkurencingesnės nei tos, kurias galėtumėte rasti naudodami kreditines korteles, grynųjų pinigų avansus ar nuosavybės paskolų produktus.

Tai yra didelė nauda, ​​jei norite konsoliduoti kreditinę kortelę ar kitą didelių palūkanų skolą, kad greičiau sumokėtumėte likučius. Tačiau nepamirškite, kad mažesnis kredito balas gali reikšti aukštesnius rodiklius.

Dar geriau – daugumai asmeninių paskolų yra nustatytos palūkanų normos, o tai reiškia, kad jums nereikės jaudintis dėl mėnesio įmokų šuolio įpusėjus paskolos grąžinimo laikotarpiui. Palūkanų norma, kurią gausite, kai bus patvirtinta paskolos paraiška, bus norma, kurią išlaikysite, kol ji atsipirks.

Ilgi grąžinimo laikotarpiai

Skirtingai nei paskolos iki atlyginimo, paskolą turėsite grąžinti kelis mėnesius ar metus. Dėl to asmeninės paskolos paėmimas tampa labiau prieinamas vartotojams, nes bendra pagrindinės sumos ir palūkanų suma yra padalijama į mažus prieaugius, mokėtinus kiekvieną mėnesį.

Supaprastintas paraiškų teikimo procesas

Daugelio asmeninių paskolų paraiškų užpildymas užtrunka vos kelias minutes. Tikėkitės atsakyti į klausimus apie:

 • Asmeninė informacija, įskaitant jūsų vardą, gimimo datą, fizinį ir el. pašto adresą bei telefono numerį.
 • Pilietybės statusas: Daugeliu atvejų, norėdami gauti finansavimą, turite būti JAV pilietis arba nuolatinis gyventojas, turintis galiojantį socialinio draudimo numerį.
 • Finansai: Skolintojai nori sužinoti daugiau apie kitus jūsų skolinius įsipareigojimus, kad nustatytumėte, kiek realiai galite sau leisti mokėti jiems kiekvieną mėnesį, kad galėtumėte sumokėti iš jų pasiskolintą paskolą.
 • Užimtumas: Kredito davėjas gali kreiptis į jūsų darbdavį, kad patvirtintų jūsų darbą.
 • Pajamos: Tai nustatys jūsų galimybes grąžinti paskolą ir sumą, kurią turėtumėte paskolinti. Gali pakakti savarankiško darbo pajamų, valstybės išmokų ir alimentų.
 • Karo padėtis: Yra griežtos taisyklės, reglamentuojančios asmenines paskolas asmenims, kurie aktyviai dalyvauja ginkluotosiose pajėgose.

Greitas patvirtinimas (paskoloms internetu)

Daugeliu atvejų sužinosite, ar tą pačią dieną esate patvirtintas asmeninės paskolos suteikimui. Ir jei kreipsitės internetu per skolintojo svetainę arba naudodamiesi paskolos paieškos įrankiu, atsakymą galėtumėte gauti per kelias minutes.

Atminkite, kad patvirtinimai priklauso nuo paraiškoje pateiktos informacijos patikrinimo. Būkite pasirengę pateikti asmens tapatybę patvirtinančią informaciją, pajamų įrodymą ir banko informaciją, kad patvirtintumėte savo reikalavimus. Pastarasis bus naudojamas paskolos pajamoms išmokėti, kai bus baigta paraiška.

Greitas finansavimas

Kai kurie kreditoriai siūlo finansuoti paskolą vos per vieną darbo dieną. Jei einate su tradiciniu skolintoju, turėtumėte gauti lėšas į savo sąskaitą per tris ar penkias darbo dienas, tačiau kai kurie siūlo greitesnes finansavimo galimybes už tam tikrą mokestį.

Mažiau nei puikus kreditas

Jei anksčiau turėjote problemų dėl kredito, ieškodami asmeninės paskolos galite susidurti su daugiau sunkumų nei įprastai. Tačiau yra paskolų davėjų, kurie rūpinasi vartotojais, turėdami ne tokį tobulą kreditą. Geriausias būdas padidinti tikimybę būti patvirtintam yra pasinaudoti paskolų paieškos įrankiu, kuris apims jūsų informaciją plačiame jų skolintojų tinkle, kad surastų geriausią įmanomą variantą.

Keletas svarbių aplinkybių

Didesnės skolos rizika

Ar naudojate paskolą skoloms konsoliduoti? Jei taip, rizikuojate sukaupti dar daugiau skolų, jei nesate drausmingas.

Skolos konsolidavimas reiškia skolos perkėlimą iš vienos sąskaitos į kitą, o tai savo ruožtu reiškia, kad turėsite daug galimo kredito. Ir jei įsigysite naujų pirkimų, gausite dvigubai didesnę sumą, nei pradėjote, o tai gali padaryti beprasmišką skolų konsolidavimą.

Mokesčiai ir baudos

Pradiniai mokesčiai nuo 1 iki 6 procentų paprastai vertinami imant asmeninę paskolą. Ši suma įtraukiama į mėnesines įmokas ir laikui bėgant grąžinama. Ir jei norite sumokėti visą paskolą nesibaigus grąžinimo laikotarpiui, galite sulaukti išankstinio apmokėjimo baudos.

Asmeninių paskolų kvalifikacijos kriterijai

Įdomu, ar turite teisę gauti asmeninę paskolą? Kiekvienas kreditorius turi savo kvalifikacijos kriterijų rinkinį, todėl iš kai kurių kreditorių galima gauti ne, o iš kitų – taip.

Daugelis skolintojų turi minimalų kredito balų kriterijų ir, jei jūsų balas nesiekia lygiaverčio, ​​jūsų paraiška gali būti automatiškai atmesta. Jei jis nebus atmestas, tikėkitės didesnės palūkanų normos, kad kompensuotumėte padidintą riziką, kurią keliate skolintojui.

Kadangi asmeninės paskolos nėra užtikrinamos, paskolos davėjo nuostolių rizika yra daug didesnė nei būtų užtikrinto paskolos produkto atveju.

Taigi, jei nemokate, jie neturi jokių galimybių sumažinti nuostolių, todėl nuostolių riziką jie kompensuoja palūkanų normomis, kurias nustato kiekvienai siūlomai paskolai. Aukštesnis kredito balas reiškia, kad jūs rizikuojate minimaliai ir atvirkščiai.

Kitas svarbus paskolos paraiškos peržiūros proceso veiksnys yra jūsų pajamos. Turėti gerą kreditą yra svarbu, tačiau svarbu ir galimybė grąžinti paskolą. Dėl šios priežasties skolintojas atsižvelgs į jūsų pajamas ir nustatys, kiek galite sau leisti mokėti kiekvieną mėnesį, nepersistengdami. Mėnesio įmokos suma kartu su palūkanų norma lemia paskolos sumą ir grąžinimo laikotarpį.

Prieš kreipdamiesi

1. Patikrinkite savo kreditą

Kreditingumas yra vienas iš pagrindinių veiksnių, kurį panaudoja skolintojas, spręsdamas, ar pritarti jūsų paraiškai, ir kokiomis palūkanomis bei sąlygomis jums pasiūlyti.

Taigi, patartina patikrinti savo kreditą ir sužinoti, kur jūs esate, kad nebūtumėte užkluptas netikėtai, jei paskolos davėjas ras neigiamos informacijos, apie kurią nežinojote.

Peržiūrėdami ataskaitą ieškokite netikslios ar ne laiku pateiktos informacijos ir nedelsdami pateikite ginčus. Norėdami gauti neigiamos informacijos, kuri yra teisinga, prieš kreipdamiesi sukurkite veiksmų planą, kaip ją ištaisyti.

Bet jei negalite sau leisti laukti, būkite pasirengę gauti didesnes palūkanas. Priešingu atveju gali būti verta siekti aukštesnio balo, kad per visą paskolos laikotarpį galėtumėte mokėti mažiau palūkanų.

2. Įvertinkite skolintojus

Ne visi skolintojai yra lygūs. Jie yra visų formų ir dydžių, turi skirtingus kvalifikacijos kriterijus ir siūlo paskolų produktus su skirtingomis grąžinimo sąlygomis ir palūkanų normomis. Be to, nepamirškite, kad visi skolintojai nėra tokie, kokie atrodo, ir yra daugybė sukčių, kurie laukia, kol grynaisiais pinigais prispausti vartotojai taps apgaulingų schemų aukomis.

Turėsite atlikti kruopštų patikrinimą, kad patvirtintumėte, jog bendraujate su patikima įmone. Keli dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį:

 • Saugi svetainė: Svetainės URL turėtų būti „HTTPS“, o ne „HTTP“. Kitu atveju ji nėra apsaugota ir bet kokią jūsų įvestą informaciją gali perbraukti internete žinomas kibernetinis sukčius.
 • Kontaktinė informacija: Ar įmonė turi savo tinklalapyje nurodytą kontaktinę informaciją? Jei jie yra prisijungę, jie vis tiek turėtų turėti fizinį adresą, kur būtų galima siųsti klientų užklausas. Jie taip pat turėtų turėti klientų aptarnavimo atstovą, kurį būtų galima pasiekti telefonu.
 • Geresnio verslo biuro (BBB) ​​akreditavimas ir įvertinimas: Ar tai BBB akredituotas verslas? Ir jei taip, kaip jie vertinami?
 • Klientų atsiliepimai: Ką apie juos sako klientai? Jei didžioji dalis atsiliepimų yra neigiami, tai geras rodiklis, rodantis, kad jų teikiama paslauga neatitinka lygio ir turėtumėte ieškoti kitur. Ir jei jūs pastebėsite daugybę apžvalgų, kurios skamba per gerai, kad būtų tiesa, tikriausiai taip yra.
 • Fiktyvūs mokesčiai: Gerai žinomas skolintojas niekada neprašys jūsų sumokėti paraiškos mokesčio, kad galėtumėte tęsti procesą.

Tai tik kelios raudonos vėliavos, į kurias reikia atkreipti dėmesį. Pasinaudokite geriausiu sprendimu ir apsvarstykite šeimos ir draugų rekomendacijas prieš apsisprendžiant su skolintoju.

3. Apsipirkite dėl kainų

Turėtumėte užtikrinti, kad gausite labiausiai konkurencingą kainą rinkoje atsižvelgdami į savo finansinę padėtį. Taigi, geriausia prieš priimant sprendimą apsipirkti pas mažiausiai tris skolintojus. Arba galite palengvinti savo gyvenimą ir sutaupyti daug laiko, naudodami paskolos paieškos ir palyginimo įrankį, kad atliktumėte kojų darbą.

4. Paleiskite skaičius

Norėdami sužinoti, kiek jūsų mėnesiniai mokėjimai bus pagrįsti norima pasiskolinti, naudokite paskolos skaičiuoklę. Jei jis per didelis, apsvarstykite galimybę kreiptis dėl mažesnės sumos, kad sumažintumėte įsipareigojimų nevykdymo riziką. Priešingu atveju galite pakenkti savo kreditui.

5. Sukurkite paskolos grąžinimo strategiją

Kiekvieną mėnesį nereikia mokėti minimalios sumos, jei turite papildomų lėšų. Verčiau sumokėkite paskolą kuo greičiau, kad sutaupytumėte palūkanų, tačiau įsitikinkite, kad netaikomos išankstinio apmokėjimo baudos.

Parašykite komentarą