Asmeninių paskolų statistika Prekybos rūmai

Ne taip seniai dauguma žmonių asmeninę paskolą laikė paskutiniu sprendimu aktualiems pinigų klausimams spręsti. Dabar tai yra sparčiausiai auganti vartojimo paskolų forma JAV, kuri 2019 m. Pirmąjį ketvirtį išaugo 19,2% per metus, rodo naujausia „Transunion“ vartojimo kredito ataskaita.

Kas lemia greitą asmeninių paskolų rinkos, kadaise antrinės vartojimo kreditų pramonės dalies, populiarumo didėjimą? Ar amerikiečiai tiesiog mėgsta prisiimti skolas, ar yra kitas paaiškinimas? Panagrinėkime asmeninių paskolų skaičių, spręsdami klausimą, kaip jos tapo tokios žinomos.

Asmeninių paskolų bumas

Tiems, kurie nežino, asmeninė paskola yra trumpalaikė neužtikrinta paskola, kurios dydis svyruoja nuo 100 iki 100 000 USD (paprastai apie 8 000 USD) su fiksuotomis ar kintamomis palūkanų normomis, kurias vartotojai gali naudoti pirkdami brangius daiktus ar konsoliduodami skolas.

Statistika nemeluoja, šios paskolos turi akimirką: asmeninių paskolų likučiai vos per ketverius metus išaugo beveik dvigubai ir išaugo nuo 72 milijardų dolerių 2015 m. Iki 143 milijardų dolerių šių metų pradžioje. Jie tapo pagrindiniais: įvairiausiais tikslais (šaltinis) naudojasi visų pajamų grupių, etninės kilmės ir šalies regionų žmonės. Žmonės dažnai naudojasi asmeninėmis paskolomis, kad padengtų kitas skolas, pavyzdžiui, kredito kortelę ar studentų paskolą.

Ar, atsižvelgiant į jų staigų augimą ir didėjantį paplitimą, yra pagrindo manyti, kad asmeninės paskolos yra burbulas, laukiantis sprogimo? Mažai tikėtina, nes skolininkų galimybės grąžinti paskolas laiku padidėjo kartu su paimtų paskolų apimtimi.

Pagrindiniai faktai

 • Bendra negrąžinta asmeninių paskolų skola JAV yra 143 mlrd. USD.
 • Yra 21,1 mln negrąžintų asmeninių paskolų JAV
 • Asmeninių paskolų vidutinės palūkanų normos skiriasi 10% ir 28%. Turintys aukštesnį kredito balą gali gauti mažesnes palūkanas.
 • MNĮ labai skiriasi priklausomai nuo skolininko kredito balo: svyruoja nuo vidutinio 7,25% dėl 720+ balas daugiau nei 100% tiems, kurie turi mažiau nei 600 balų.
 • 19,1 mln vartotojų šiuo metu turi neužtikrintą asmeninę paskolą, palyginti su 176 mln Amerikiečiai su kreditinėmis kortelėmis.
 • Iš viso asmeninių paskolų suma yra mažesnė nei 1% visos vartotojų skolos, tai yra dalis kredito kortelių skolų 7,27% Dalintis.
 • Vidutinė skola vienam skolininkui yra 8 402 USD.
 • Vidutinis asmeninių paskolų vėlavimo lygis 2019 m. Ketvirtąjį ketvirtį buvo 3,39%.
 • Padidėjo paskolų pradžia 9,7% 2018 m. ketvirtąjį ketvirtį per metus.

Šaltiniai: Transunija, Federalinis rezervas

Paaiškinti pramonės augimą

Asmeninių paskolų bumo priežastis yra paprasta: „Fintechs“ dėka jie yra labiau prieinami nei bet kada anksčiau.

Anksčiau norint užsitikrinti paskolą, tekdavo lankytis banke ar kredito unijoje ir pasikalbėti su kitu žmogumi, tačiau dabar vartotojai gali per kelias minutes užbaigti visą prašymo pateikimo procesą iš nešiojamojo kompiuterio ar telefono ekrano.

Šioje srityje svarbūs yra netradiciniai skolintojai „Fintechs“, kurie teikia technologinį, duomenimis pagrįstą požiūrį teikdami finansines paslaugas. „Fintech“ atsiradimas pastarąjį dešimtmetį sustiprino asmeninių paskolų populiarumo augimą, nes jos greitai tampa vartotojų pirmenybės teikiamomis priemonėmis joms įsigyti.

Iki 2018 m. Ketvirtojo ketvirčio „FinTech“ paskolos sudarė 38% negrąžintų paskolų likučių, palyginti su tik 5% prieš penkerius metus. Vartotojai mėgsta galimybę aplankyti „Fintech“ svetainę ir gauti paskolą su individualiai pritaikytomis palūkanų normomis ir grąžinimo sąlygomis, šaltai išduotomis algoritmo per tam tikrą laiką, kurio prireiktų tradicinei finansų bendrovei (šaltinis).

Peržiūrėkite paskolų mokėjimo dieną statistiką

Kodėl amerikiečiai ima asmenines paskolas?

Kita priežastis, dėl kurios pastaruoju metu atsirado asmeninės paskolos populiarumas, yra jos lankstumas: paskolos gavėjai gali ją naudoti bet kuo, pradedant valties pirkimu ir baigiant medaus mėnesio finansavimu.

Tačiau atlikus „LendingTree“ klientų apklausą paaiškėjo, kad 61 proc. Planuoja naudoti asmeninę paskolą kitoms skoloms apmokėti, suskirstyta į 21,8 proc., Panaudojant ją kreditinių kortelių refinansavimui, ir 39,2 proc. – skolų konsolidavimui. Pažvelkime į priežastis, kurias pateikė „LendingTree“ klientai pagal dažnumą:

 • Skolų konsolidavimas: 39,2%
 • Kreditinės kortelės refinansavimas: 21,8%
 • Kita: 14,6%
 • Namų tobulinimas: 7,7%
 • Pagrindinis pirkimas: 3,5%
 • Medicinos sąskaitos: 3,0%
 • Persikėlimas ir perkėlimas: 2,7%
 • Atostogos: 2,3%
 • Automobilių finansavimas: 1,7%
 • Vestuvių išlaidos: 1,5%
 • Verslas: 1,0%
 • Pirkimas iš namų: 0,7%
 • Žalioji paskola: 0,3%

Žvilgtelėjus į apklausos išvadas, lengva padaryti išvadą, kad asmeninės paskolos pateko į paprastą ir veiksmingą skolų konsolidavimo ar grąžinimo priemonę, o atsakymų įvairovė ir apklausos pasirinkimo „Kita“ populiarumas rodo jų lankstumą.

Šaltinis: „LendingTree“

Kuri amžiaus grupė ima didžiausias paskolas?

Remiantis „TransUnion“ surinktais duomenimis, atsakymas yra „Gen X’ers“, kuris užregistravo vidutinį paskolos likutį 9 522 USD. Pažvelkime į vidutinį asmeninių paskolų sumų dydį pagal kartas – nuo didžiausios iki mažiausios.

 1. X gen (1965-1979): 9 722 USD
 2. „Baby Boomers“ (1946-1964): 8 530 USD
 3. Tūkstantmečiai (1980-1994): 7 374 USD
 4. Tyli (Iki 1945 m.): 6941 USD
 5. Gen Z (1995 m. – dabar): 3340 USD

Kai vidutinio amžiaus grupė yra atsakinga už didžiausią balansą, iš duomenų neatsiranda aiškaus modelio. Tačiau jei reitinguotumėte kartas pagal nusikalstamumo rodiklius, jos nusileistų linijiškai nuo jauniausio iki vyresnio amžiaus, o gen Z pakiltų 6,0%, tyliosios kartos – 2,5%. Puikus asmeninės atsakomybės, didėjančios su amžiumi, pavyzdys.

Asmeninių paskolų skolininkų statistika

 • X gen paskelbtas didžiausias vidutinis paskolos likutis: 9 722 USD.
 • Gen Z‘s 6% nusikalstamumas yra didžiausias tarp visų amžiaus grupių.
 • Vašingtonas Valstybė turi didžiausią vidutinį paskolos balansą su 27 295 USD, po kurio – 2 Pietų Dakota (26 597 USD) ir # 3 Oregonas (26 527 USD).
 • Havajai pasižymi mažiausiu vidutiniu asmeninių paskolų balansu, t 12 638 USD atsiliko # 2 Kolumbijos apygarda (13 261 USD) ir Kentukis (13 817 USD).
 • Naujasis Meksikasvidurkis 1.7 asmeninės paskolos vienam asmeniui veda visas kitas valstybes.
 • Vidutinis patvirtinto asmeninės paskolos prašytojo kredito balas yra 741.

Šaltiniai: Ekspertas, Skolinimo medis

Asmeninių paskolų palyginimas su kitomis vartojimo skolų formomis

Diskusija apie spartėjantį asmeninių paskolų populiarumą turi būti sušvelninta atsižvelgiant į išlygą, kad joje vis dar yra gana maža JAV vartotojų skolų dalis – pagal Federalinių rezervų ir „LendingTree“ duomenis tik 0,9%. Hipotekos skola sudaro didžiąją 72,8% visos vartotojų skolos dalį, o kitos rūšys atsilieka toli.

Iš penkių pagrindinių vartojimo skolų rūšių artimiausioje ateityje asmeninėms paskoloms greičiausiai teks mažiausia vartojimo skolų dalis. Kreditinės kortelės, užimančios antrą mažiausiai 7,2 proc. Dalį, yra daug plačiau naudojamos nei asmeninės paskolos. Jie suteikia vartotojui galimybę prisiimti tiek skolų ar tiek, kiek nori, ir atlikti nedidelius pirkinius, o asmeninės paskolos labiau tinka dideliam pirkiniui, kurio atsipirkimas užtruks daugiau nei metus.

Delspinigiai

Asmeninių paskolų 2019 m. Ketvirtojo ketvirčio 3,39 proc. Vėlavimo lygis yra 1,4 proc. Pagerėjimas, lyginant su 4,78 proc. Lygiu prieš dešimt metų. Per pastaruosius kelerius metus, nepaisant pastebimo paimtų asmeninių paskolų skaičiaus, nusikalstamumo lygis pakibo apie 3-4%.

Palyginti su kitų trijų pagrindinių vartojimo skolų formų normomis, asmeninių paskolų vėlavimo normos yra didžiausios, daugiau nei dvigubai didesnės nei automobilių paskolų (1,44%) ir hipotekos (1,45%).

Šaltinis: „TransUnion“

Santrauka

Kaip matėme nagrinėjant statistiką, asmeninių paskolų populiarumas per pastarąjį dešimtmetį labai išaugo dėl 1) „Fintech“ skolintojų, racionalizuojančių paraiškų teikimo procesą, padarant jas labiau prieinamas vidutiniam amerikiečiui ir 2) specialia niša, kurią jie užpildo. trūko vartotojų skolų pramonės, kurios niekas nežinojo.

„TransUnion“ prognozuoja, kad bendras asmeninių paskolų balansas iki 2019 m. Pabaigos pasieks 156,3 mlrd., O tai yra pagrįstas įvertinimas, atsižvelgiant į tai, kad jie daugelį metų iš eilės didėjo.

Tačiau nustatoma viršutinė riba, kiek ilgai asmeninės paskolos augs iki stagnacijos. Kitos vartojimo paskolų formos, gerai pritaikytos jų konkrečiam tikslui, reiškia, kad asmeninės paskolos vartojimo paskolų pasaulyje visada turės „laukinės kortos“ statusą. Vis dėlto, jei per artimiausią savaitę jums reikia nusipirkti fortepijoną, tikėtina, kad imsite asmeninę paskolą.

Parašykite komentarą