Aštuoni patarimai, kaip greitai gauti papildomų lėšų internetu?

Papildomas finansavimas tikrai niekada nėra blogas pasirinkimas, ypač jei yra daug papildomų išlaidų, kurias sunku kontroliuoti. Paskolos internetu tampa vis populiaresnės, tačiau tai nėra vienintelis būdas gauti papildomų finansų, kurie tikrai pravers anksčiau ar vėliau gyvenimo situacijose. Internetas taip pat yra didžiulė sritis reikalingiems finansams gauti.

1. Tapkite „spustelėjimu“

„Clickworker.com“ koncepcija pagrįsta visuomenės įtraukimu į internetą, kur įmonės reklamuoja konkrečias, pritaikomas užduotis, kurias privalo greitai atlikti. Jums tai gali tapti paprastu būdu greitai užsidirbti pinigų iš sofos. Yra įvairių užduočių, tačiau dažniausiai jos apima išsamų duomenų įvedimą, žiniatinklio tyrimus ar formos pildymą. Už atliktą darbą jums atlyginama ir mokama grynaisiais (per „Paypal“), o jūs galite pasirinkti, ką ir kada dirbate.

2. Atgaukite pinigus apsipirkdami

Tai ne tik būdas užsidirbti, bet ir taupyti pinigus, ypač jei esate studentas. Jei pažvelgsite į tai kitaip, tada uždirbsite pinigus už kiekvieną pirkinį, kurį būtumėte atlikę bet kuriuo atveju, neatsižvelgiant į tai, ar tai yra 10%, ar 0,5% pinigų grąžinimas. Internete yra keletas pinigų pervedimo svetainių, kuriose mokami komisiniai, kuriuos jie patys būtų užsidirbę. Tarp populiariausių yra „Top Cashback“, „Swagbucks“ ir „Quidco.com“, kurie yra nemokami ir siūlo geriausius mažmenininkus bei išskirtinius pasirinkimus.

3. Prisijunkite prie „Fiverr“

„Fiverr“ šiuo metu yra didžiausia pasaulyje rinka, kurioje žmonės užsidirba pardavinėdami mažas paslaugas. Tai, ką siūlote, gali būti viskas, pradedant rašymu ir vertimu, leidyba socialiniuose tinkluose, mokymu ir muzikavimu, trumpais vaizdo įrašais žmonėms visame pasaulyje! Numatytoji kaina yra 5 USD (4,17 USD). Čia atsirado pavadinimas „Fiverr“, tačiau galite uždirbti papildomų paslaugų, kad uždirbtumėte daugiau pinigų. Nors tai gali atrodyti nedaug, tačiau tai gali greitai prisidėti ir yra daugybė pavyzdžių, kai žmonės iš svetainės gyvena tikrai gerą gyvenimą. Svarbiausia yra sukurti sistemą, kuri sumažintų kiekvienam projektui sugaištą laiką. Yra dar vienas būdas gauti dar daugiau naudos iš „Fiverr“, naudojant potencialiai daug mažiau darbo. Kaip? Paprasčiausiai parduodant paslaugas kitur. Pavyzdžiui, raskite tinkamą logotipo kūrėją, tada atsakykite į „Upwork“ darbus ar net vietinius skelbimus. Išleidus 5 eurus gali virsti 50 eurų pelnu, ir jūs galite tai padaryti be apribojimų, jei tik sugebate pateikti kliento pageidaujamą kokybę, o pats darbuotojas yra pasirengęs dirbti už mažesnę kainą. Jei jums neįdomu parduoti, yra tiek daug gerų dalykų, kuriuos galite gauti patys.

4. Dalyvauti varžybose

Žinoma, varžyboms nėra jokių garantijų, tačiau kai kuriose šalyse, pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje, tokio tipo bendruomenė auga, o įvairios varžybos kasmet siekia iki 50 000 svarų (56 677 eurus). Internetinių konkursų tipai, pradedant paprastomis registracijos formomis ir „Facebook“ puslapiais, kur norint gauti pelną tiesiog reikia patikti ir tinkamai atsakyti į temą. Tai taip pat gali būti telefono ar net televizijos žaidimų forma.

* REKLAMA

5. Pirk ir parduok domenų vardus

Domeno vardas yra tik svetainės adresas (pvz., „Savethestudent.org“ arba „mysite.co.uk“) ir turi daug plėtinių (.com, .net, .co.uk ir kt.). Registruojantis 123-reg.co.uk arba GoDaddy.com jie kainuoja tik nuo 1,99 svaro (2,26 euro), tačiau parduodami aukščiausios klasės domenų vardai gali uždirbti 1000 svarų (1133 eurus), jei ne milijonai. 2007 m. „VacationRentals.com“ buvo nupirkta už 35 milijonus dolerių (29,22 euro)! Galbūt nieko panašaus nepasieksite, bet vis tiek galite greitai uždirbti, šiek tiek pažiūrėję. Apgaulė yra rasti galimus domenų vardus, turinčius komercinę vertę, juos nusipirkti ir paskelbti parduoti tokioje svetainėje kaip Sedo.com.

6. Paslaptingi pirkėjai

Šiandien tapti paslaptingu pirkėju yra lengviau, nei jūs manote, ir jūs galite gauti gražų atlygį. Yra dešimtys agentūrų, mokančių aplankyti įvairiausias parduotuves ir restoranus, kad gautų atsiliepimų apie jų darbą. Tokia praktika yra ir Latvijoje, o internete galima rasti įvairių svetainių. Programos testavimas yra dar viena paslaptingų pirkinių rūšis, kai jums naudingos mažos vietos užduotys. Tai taip pat gali būti labai smagu!

7. Parduokite visus savo senus filmus, žaidimus ir kt.

Jei norite užsidirbti labai greitai, tuomet verta savo kambarį parduoti per didelius kiekius. Geriausia tai, kad prieš juos parduodami galite įrašyti visas dainas ir filmus į nešiojamąjį kompiuterį arba išorinį kietąjį diską. Tai reiškia, kad jūs tikrai parduodate plastiką ir meno kūrinius! Už vienetą galite uždirbti nuo 10 iki 20 eurų, o jei turite didelę kolekciją, jūsų pajamos tikrai gali padidėti. Sužinokite, ar jūsų tėvai turi dalykų, kurie užima vietą ir sukuria netvarką, kurių jie mielai atsikratytų. Be to, beveik bet ką galite nemokamai parduoti „Amazon Marketplace“, „eBay“, „Preloved“ ir tokiose svetainėse kaip „MusicMagpie“. Jie iškart sumokės už daiktus, kai tik jie bus parduoti.

8. Parduok savo išsilavinimą

Tapti kitų studentų mokytoju yra lengviau nei bet kada anksčiau. Dar neseniai jūsų rinka apsiribojo vietiniais tiesioginiais susitikimais, tačiau internetinių mokymo svetainių dėka galite tapti globaliu! „Udemy“ leidžia visiems sukurti internetinius kursus (tiesiogine prasme už viską!) Ir mokėti visą laiką, kai vartotojai tai pasirenka. Tapkite asmeniniais „Superprof“, „SchoolsTrader“ ir kt. Mokymo kursais. Už valandą galite uždirbti nuo 10 eurų, o mokyti jaunesnių ar net A lygio studentų neprivalote būti aukštos kvalifikacijos.

Internetas atveria daug galimybių užsidirbti papildomų pinigų. Taip pat yra begalė žmonių, kurie nusprendžia užsidirbti pinigų tik internetu. Taip pat galima gauti naudingų paskolų iš įvairių kompanijų, kurios veikia internete. Taigi galima sakyti, kad jei internetas naudojamas protingai ir turite bent šiek tiek strateginio ar kūrybiško požiūrio, tikrai neturėtų būti sunku sėkmingai surinkti papildomų finansų ar padėti kitiems savo darbe ar produktuose. Taip pat nepamirškite apie teisinę pusę, kuri reikalauja registruotis kaip savarankiškai dirbantis asmuo, jei per metus parduodate daugiau nei porą vienetų. Tai reiškia, kad pelnas bus apmokestinamas (priklausomai nuo to, koks jis didelis). Savo ruožtu visa kita yra tada jūsų, ir jūs tikrai neturėtumėte turėti problemų sėkmingai pradėti net kokį nors verslą ar bent jau papildomą pajamų šaltinį. Nesuskaičiuojama daugybė svetainių siūlo ir kitų patarimų, kurie gali būti naudingi, atsižvelgiant į kiekvieno sugebėjimus, pageidavimus, laisvalaikį, norimą pelną, galimybes elgtis taip, kaip nori ir t.

Parašykite komentarą