Atlyginimo laikas ir pinigų greitis

Žiūrėti Safwanas Shahas, „PayActiv“ generalinis direktorius, kalbėdamas Silicio slėnio inovacijų centro „Banking Disrupted“ konferencijoje

„..Vyksta didžiulė transformacija. Užuot kritikavęs bankus, galime galvoti apie idėją, idėją, kuri yra pagrindas to, ką mes vadiname pinigų judėjimu tarp milijonų žmonių šiame pasaulyje. „

vaizdo įrašas

Pirmiausia noriu pateikti jums naują idėją, nes manau, kad vyksta didžiulė transformacija. Užuot kritikavęs bankus. Leiskite galvoti apie idėją, idėją, kuri yra pagrindas to, ką mes vadiname pinigų judėjimu tarp milijonų žmonių šiame pasaulyje. Panaudosiu tą idėją kaip pagrindą, ir pasibaigus šioms 4–5 minutėms, tikiuosi, gerąja prasme, pasodinsiu idėją, idėją, tikiu, kieno laikas atėjo.

Taigi, koks yra pasaulis, JAV yra apie 110–115 milijonai namų ūkių, o JAV, darbuotojų bazėje, dirba 146 milijonai žmonių. Maždaug 100 milijonų tiesioginių algų iki algų, kuri apibrėžiama taip, kad neturite 400–500 USD kritinės padėties atveju. Vidutinės pajamos yra 52 000 USD, o 35–40% žmonių gyvena mažiau nei 3600 USD per mėnesį. Kai kurie žmonių mokami mokesčiai yra tokie: maždaug 22,3 mlrd. USD, sumokėti kaip sąskaitos pereikvojimas bankams, 20–35 USD vienu metu, tai yra maždaug milijardas įvykių per metus. PDL yra dalis, nuo 8,5 iki 8,7 milijardo dolerių, ir jie iš tikrųjų pateikia „sprendimą“. Kaip kai kurie iš jūsų, bankai ima 5–6 mlrd. USD už atsiskaitomąją sąskaitą ir taupomąją sąskaitą. Tai yra žemės klojimas. Amerika trokšta oro. Ar jiems reikia daugiau išsimokėtinų paskolų, ar jiems reikia daugiau nuosavybės paskolų, tai yra apie 38 mlrd. USD per metus, o trečdalis šių nuosavybės paskolų paverčiama automobiliu ar nuosavybės teise. Ar jie? Aš palieku jus atsakyti į šį klausimą arba pagalvoti. Taigi tai yra Amerika, trokštanti oro.

Taigi, ko mums tada reikia? dabartinė padėtis yra nepatvirtinta. Curtisas Carlsonas padarė puikų darbą sakydamas „nauda, ​​nauda, ​​nauda“, tai ne tai, ką darai, o kokia vertybė. Jūs negalite suteikti daugiau paskolų žmonėms, kurie jau yra po vandeniu arba trokšta oro. Ką tu darai? Mes galime padėti žmonėms išeiti iš mokesčių, skolų ir baudų. Manau, kad yra būdas pradėti spręsti šią problemą, nustoti išnaudoti mažiau sėkmingų, mažiau turtingų bėdas ir kas tai yra.

Kiekvienas žmogus, kuris dirba, gauna atlyginimą kas savaitę, kas savaitę ar mėnesį, kaip jūs visi žinote, kad darbo užmokestis yra paketinis procesas, kuris juda kas 2 savaites, tai yra darbinis procesas, kurį darbdaviai perduoda darbuotojams, laukdami, kol gaus atlyginimą milijonai žmonės šioje šalyje ir iš tikrųjų visame pasaulyje gali gauti paskolą iki atlyginimo, paskolą už nuosavybę, skolintis iš draugų, apmokestinti kreditinėmis kortelėmis ir pan. Aš dabar pateiksiu idėją, o kas būtų, jei visas tas atlyginimo siekimas žmonėms būtų paverstas traukos procesu. Viskas dabar yra laiku, paklausa, realiu laiku, tiesa? tai yra tai, ką mes sukūrėme naują pasaulį, tai kodėl yra nesugebėjimas žmogui uždirbti 15 USD per valandą, kol laukia, kol gaus atlyginimą, kurį gali paveikti 50 USD vėlavimo mokestis arba 35 USD overdrafto mokestis, kodėl jis negali naudotis 100, 300 USD kad jie jau uždirbo, kodėl gi ne? Kodėl milijonai darbuotojų duoda 2 savaičių paskolą savo darbdaviams? kai jie tam laikotarpiui jau garantuoja paskolą iki atlyginimo dienos ir pan. Tai yra idėja.

Taigi, mes siūlome arba siūlome, ir aš noriu likti idėjos lygyje, nes manau, kad aplink jį turi būti sukurta daugybė produktų, aš tiesiog pateiksiu vieną įžvalgą apie vieną idėją ir, tikiuosi, „FinTech“ užims savo gyvenimą. šią koncepciją. Leiskite darbuotojams gauti dalį uždirbto darbo užmokesčio, tai nėra paskola, pakeiskite pinigų greitį, pinigai įstrigo, mes galime sustabdyti dusulį, kaip mes darome, mes einame pas darbdavius ​​ir parodome, kad trečdalis jų darbuotojų einame pas skolintojus iki atlyginimo, turime pašto indekso analizę. Parodykite, kad jie išleidžia apie 300 USD per mėnesį. Nepaprastai brangu būti vargingam šiame pasaulyje ir, be abejo, Jungtinėse Valstijose. Pagal šių paskolų kainą papildomai išleidžiama beveik 2500–3000 USD per metus. Taigi mes einame pas juos ir sakome, kad, pone darbdaviu, jūsų vardu sėdėsime tarp jūsų laiko ir lankomumo bei jūsų darbo užmokesčio ir leisime jūsų darbuotojams realiu laiku pasiekti savo pinigus, nes jiems to reikia. Tol, kol jie tai uždirbo.

Kokia nauja koncepcija. Nauji pinigai, sukurti iš oro, kiekvieną savaitę uždirbami 100 mlrd. USD. Aš tai vadinu darbdavio banku, niekas iš to neuždirba pinigų. Jis tiesiog įstrigo, įstrigo, jis buvo iššvaistytas, kaip sakė pagrindinis pranešėjas. Manome, kad galime tai pakeisti. Mes galime uždėti reguliatorių šiam deguoniui, kuriam trūksta milijonų žmonių, ir suteikti tam asmeniui kontrolę. Ir tai yra modelis, kurį mes turime. Tai laimėjimas bankams, mes šiandien bendradarbiaujame su bankais, jie perparduoda paslaugą, mes dirbame su kredito unijomis ir jie perparduoda paslaugą. Ir mes dirbame su stambiais darbdaviais. Manau, kad tai idėja, kurios laikas atėjo, ji tinka darbdaviams ir darbuotojams. 1935 m. Billas Rogersas pasakė: „Pinigai nesilieja, o pinigai iš tikrųjų. Tegul vargšas turi truputį pinigų, o dienos pabaigoje turtuolis juos vis tiek turės, bet tai būtų praėję vargšų rankomis “.


Parašykite komentarą