Atraskite asmeninių paskolų apžvalgą 2021 m

Atraskite asmeninių paskolų apžvalgą

Atraskite asmenines paskolas – tai produktai, siūlomi žmonėms, kurie yra link aukštesnį kredito spektro galą. Jie skirti žmonėms, norintiems konsoliduoti esamą skolą ar padengti būsimus didelius pirkinius.

Mes dažnai galvojame apie įmones, kurios siūlo kreditinės kortelės ir asmeninės paskolos kaip atskiri subjektai. Atrasti, ilgą laiką veikianti įmonė, siūlanti kredito produktus daugybei kredito pakopų, yra viena iš šių bendrovių.

Jie turi ilgą istoriją, kai siūlo kredito galimybes, naujas priemones, tokias kaip kredito stebėjimas, ir konkurencingą kainodarą. Atraskite asmenines paskolas, kurios gali būti geras pasirinkimas jūsų finansiniam gyvenimui.

Pažvelkime į keletą elementų, dėl kurių „Discover“ asmeninės paskolos yra kokybiškas produktas. Mes pažvelgsime, kaip jie dirba ir kam jie tinka. Taip pat panagrinėsime, kas turėtų galvoti apie kitą paskolos produktą.

Kas yra „Discover“ asmeninė paskola?

Atraskite asmenines paskolas sąžiningai tiesmukas, vanilės paskolos. Paskolos sumos svyruoja nuo 2 500–35 000 USD su APR tarp 6,99% ir 24,99% (nuo 21/23/21). Tai priklauso nuo laikotarpio, kuris svyruoja nuo trejų iki septynerių metų.

Kaip ir visoms asmeninėms paskoloms, „Discover“ paskolos yra visiškai amortizuojamos. Tai reiškia, kad jūs mokate pagal pagrindinę sumą ir palūkanas. Tai padeda paskolą sumokėti tolygiai, greičiau ir dažnai pigiau nei kitos paskolos rūšis (pavyzdžiui, paskolos iki atlyginimo).

Yra jokio inicijavimo mokesčio su „Discover“ asmenine paskola. Tai yra kokybiško kredito produkto požymis. Tačiau yra 39 USD pavėluoto mokėjimo mokestis.

Atraskite maitinimą aukštesnėje kredito spektro gale, reikalaujant a minimalus balas 660. Tačiau vidutinis balas yra beveik 750.

„Discover“ taip pat reikalauja minimalių pajamų 25 000 USD. Tačiau su jais dirbantys skolininkai paprastai gauna daug didesnes pajamas.

Dėl šių dviejų veiksnių „Discover“ asmeninės paskolos (panašios į kitų bendrovių, tokių kaip „Upstart“) dažnai yra geriausios asmenims, turintiems gerą kredito istoriją. Tai reiškia, kad jie turi kokybišką istoriją laiku ir visiškai sumokėti skolas. Be to, tai reiškia, kad jų kredito istorija yra gana ilga.

Atraskite, kad asmeninės paskolos ypač tinka skolų konsolidavimo paskolos. Taip yra todėl, kad jie sugeba tiesiogiai mokėti kitiems skolintojams. Jie siūlo mažas palūkanų normas su trumpomis arba pratęstu grąžinimo sąlygomis.

Jei dėl kokių nors priežasčių manote, kad „Discover“ asmeninės paskolos produktas jums netinka, galite grąžinti lėšas ir nemokėti palūkanų už 30 dienų.

Atraskite pastabų, kurioms galite naudoti asmeninę paskolą labiausiai nieko. Pradedant vestuvių finansavimu ir baigiant vienkartinių atostogų patirtimi, „Discover“ asmeninės paskolos gali padėti sumokėti už labiausiai norimus dalykus.

Atgal į viršų

Ar jie man neteisingi?

Tai priklauso nuo kelių veiksnių. Jei turite languota kredito istorija, nei „Discover“ asmeninės paskolos gali jums neskolinti.

Jei vis dar stengiatės atkurti savo kreditą po netinkamo veiksmo, pvz., Bankroto ar mokėjimų išieškojimo, „Discover“ gali būti ne pats geriausias pasirinkimas. Kredito formuotojo paskolos ir kortelės yra geras pasirinkimas, o „Discover“ gali būti galimybė, kai jūsų kreditas pagerės.

Be to, jei jums reikia daugiau nei 35 000 USD, Atraskite asmenines paskolas tikriausiai jums netinka. „Discover“ reklamuoja savo būsto paskolos produktą vartotojams, siekiantiems didesnio likučio.

Atgal į viršų

Kreditų patikrinimai ir lankstumas

Viena iš geriausių „Discover“ asmeninių paskolų produktų savybių yra jų lengvatinio kredito tikrinimo politika. Skolinimo erdvėje santykinai nauji skolintojai dažnai atliks lengvatinį kreditą, kad įvertintų jūsų ataskaitą, nepaveikdami jos.

Tai reiškia, kad jie sugeba jums suteikti a gana gera idėja iš ko terminas, norma ir paskolos dydis galite tikėtis, kol jie atliks griežtą jūsų ataskaitos tyrimą, kuris tada paveiks jūsų kreditą.

„Discover“ taip pat siūlo lanksčius mokėjimo planus, kurie leidžia pritaikyti paskolą pagal savo poreikius.

Atgal į viršų

Atraskite asmeninių paskolų trūkumus

Atraskite, kad asmeninės paskolos turi keletą labai teigiamų savybių. Tačiau kai kurie produkto vartotojai praneša apie savo palūkanų normos pokytį po to, kai jie iš anksto patvirtinti finansavimui.

„Discover“ reklamuoja 6,99% kaip žemiausią jų siūlomą balandį. Tačiau panašu, kad ši balandis yra be galo sunku gauti. Atlikdami tyrimą, būsimi skolininkai, turintys puikų kreditą, pažymėjo, kad žemiausia palūkanų norma, kurią jie gavo, buvo 9%.

Atgal į viršų

Kaip kreiptis dėl atrasti asmenines paskolas

taikymo procesas yra labai lengva, o „Discover“ sąsaja – daug lengviau.

Internetinė programa

Pirmiausia eikite į svetainę Discover.com/personal-loans ir patikrinkite savo tarifą.

Jie paprašys visos informacijos, įskaitant jūsų vardą, pavardę, adresą, socialinio draudimo numerį, informaciją apie pajamas ir visas negrąžintas skolas.

Jei jūsų kredito profilis atitinka tai, ko ieško „Discover“, jie greičiausiai tai padarys automatiškai jus patvirtins paskolą ir pereikite prie pasirašymo proceso.

Yra nedidelė tikimybė, kad jie peržiūrės jūsų paraišką atskirai, o tai gali užtrukti kelias dienas.

Užbaigti dokumentus

Jei jie jus patvirtins, jie jūsų paprašys užpildykite dokumentus kad suprastumėte paskolos produktą, kiek pinigų jie tikėsis grąžinti, ir sutiksite su sąlygomis.

Čia galėsite įvesti kitų kreditorių sąskaitų numerius ir mokėjimo parinktis, kurias turite sumokėti.

Tai ypač naudinga, jei jūs gaunate „Discover“ asmeninę paskolą kitoms skoloms konsoliduoti.

Taip pat gausite savo FICO kredito balas, pateikiant visą jūsų neseniai atlikto tyrimo sąrašą, balus ir daug kitos naudingos informacijos.

Gaukite lėšų

Jei kreipsitės ir gausite leidimą gauti „Discover“ asmeninę paskolą darbo dieną, galite tikėtis gauti lėšų į savo banko sąskaitą per naktį.

Jei jūsų paraiškoje yra klaidų ir (arba) jūs kreipiatės savaitgalį, galite pastebėti, kad lėšos užtrunka kelias dienas, kol jos pasieks jūsų sąskaitą. Atraskite pastabų, kad tai gali trukti net septynias darbo dienas.

Jei turite geras kreditas, solidžios pajamos ir didelis finansavimo poreikis, „Discover“ asmeninė paskola gali būti tinkama priemonė jums. Nepamirškite kruopščiai patikrinti savo kredito ataskaitą ir apsipirkti, kad gautumėte geriausią kainą pagal jūsų konkretų kredito lygį ir poreikius.

„Discover“ yra puiki galimybė skolų konsolidavimui ar daugeliui bet kokių pirkinių dėl jų ilgus terminus ir lanksčios mokėjimo galimybės.

Atgal į viršų

Spenseris Smithas

Apie Spenser Smith

Spenseris yra finansų rašytojas, gyvenantis Filadelfijoje, Pensilvanijoje, kur dirba finansinių paslaugų įmonėje, kuri specializuojasi vartojimo kreditų srityje. Spenseris turi ekonomikos bakalauro ir magistro laipsnius.

Parašykite komentarą